Proč to dělá ?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 01:34:31

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Proč to dělá ?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Proč to dělá ?  (Přečteno 13437 krát)
JirkaT
*


Karma: 0
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« kdy: 08. Září 2006, 06:17:19 »

Mám problémy se svojí kamarádkou. Pořád se kolem ní točím a zřejmě se jí i líbím, ale něco mi na ní hodně vadí. Když jsme spolu sami tak je bezvadná, ale hrůza je když jsme někde ve společnosti. Najednou pro ni neexistuju a je schopná se ke mě i chovat poněkud nepřátelsky. Strašně se mi líbí, ale výše zmińované je důvod proč jsem si na ni ještě nic nezkusil. To, že se baví s jinými mi ani tak nevadí, ale ta její náhlá absolutní ignorance mě dokáže pěkně vytočit. Proč mi to vlastně dělá ? Nemůže to být nějaká provokace? Nechce mě nějak vyburcovat, abych se už konečně rozhoupal?
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 08. Září 2006, 08:57:18 »

Bude to zase asi jedna z nelogických věcí, které slečny s oblibou dělávají.

Mám podobnou zkušenost - když jsme byli spolu sami, téměř se ode mne nehnula a nepustila moji ruku ze své. V momentě, kdy jsme byli mezi kamarády, téměř si mne nevšímala a byla zásadně jen se svými kamarádkami. Samozřejmě jsem se cítil docela potupně a připadalo mi, že se za mne stydí. Nakonec to skončilo všelijak a celý "vztah" vyšuměl do ztracena Přemýšlím
Ovšem Ty s ní ještě asi nechodíš, takže se to nedá úplně srovnávat.

Co se jí na to přímo zeptat, až budete spolu sami a bude se zase jednou chovat normálně?
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 08. Září 2006, 15:39:36 »

Chybi zde to hlavni - vek. Mozna se proste jeste stydi - ne za tebe, ale za sve city.
Zaznamenáno
JirkaT
*


Karma: 0
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 08. Září 2006, 16:16:20 »

Citace: "kvarkopako"
Bude to zase asi jedna z nelogických věcí, které slečny s oblibou dělávají.

Mám podobnou zkušenost - když jsme byli spolu sami, téměř se ode mne nehnula a nepustila moji ruku ze své. V momentě, kdy jsme byli mezi kamarády, téměř si mne nevšímala a byla zásadně jen se svými kamarádkami. Samozřejmě jsem se cítil docela potupně a připadalo mi, že se za mne stydí. Nakonec to skončilo všelijak a celý "vztah" vyšuměl do ztracena Přemýšlím
Ovšem Ty s ní ještě asi nechodíš, takže se to nedá úplně srovnávat.

Co se jí na to přímo zeptat, až budete spolu sami a bude se zase jednou chovat normálně?


A ty jsi s ní o tom mluvil ? Mohl bych se zeptat jak ti odpověděla ? Já myslím , že dívka na tyhle věci odpovědět neumí.
Zaznamenáno
JirkaT
*


Karma: 0
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 08. Září 2006, 16:17:54 »

Citace: "Mourn"
Chybi zde to hlavni - vek. Mozna se proste jeste stydi - ne za tebe, ale za sve city.


To mě už napadlo, že třeba nechce, aby si někdo něco o nás myslel. Pokud by se, ale takhle chovala když už bychom spolu chodili bylo to hodně nepříjemné.
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 08. Září 2006, 20:27:24 »

Citace: "JirkaT"
A ty jsi s ní o tom mluvil ? Mohl bych se zeptat jak ti odpověděla ? Já myslím , že dívka na tyhle věci odpovědět neumí.


Samozřejmě, že odpovědět kloudně nedovedla Projel jsem to
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 08. Září 2006, 20:32:10 »

Citace: "JirkaT"
To mě už napadlo, že třeba nechce, aby si někdo něco o nás myslel. Pokud by se, ale takhle chovala když už bychom spolu chodili bylo to hodně nepříjemné.


No, to je přesně ono! Taky jsem to nejspíše zažil a nedovedu to stále pochopit! Co je proboha komu do vašeho vztahu? Připadá mi to na hlavu postavené - proč se zabývat tím, co si myslí ostatní a vytvářet zbytečně další komplikace? Jako kdyby jich už tak nebylo víc než dost samo od sebe Přemýšlím
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
lampamekvak
*
Karma: 0
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 08. Září 2006, 20:54:54 »

tak přesně tohle se mi stalouž hodněkrát ...
může to znamenat že o tebe stojí, ale nechce aby to vědělo okolí ... což je docela divný a měl by jsi zjistit proč
ale taky to může znamenat že si z tebe dělá legraci ...  S jazykem  (a to je mnohem častější případ)
Zaznamenáno
JirkaT
*


Karma: 0
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 09. Září 2006, 07:18:29 »

Citace: "lampamekvak"
tak přesně tohle se mi stalouž hodněkrát ...
může to znamenat že o tebe stojí, ale nechce aby to vědělo okolí ... což je docela divný a měl by jsi zjistit proč
ale taky to může znamenat že si z tebe dělá legraci ...  S jazykem  (a to je mnohem častější případ)


To je taky možné. Jednou jsem za ní jel na chatu, která byla pěkně daleko. Když jsem přijel tak mi ani nepřišla naproti k vlaku. Byla tam celá parta jejich kámošů a vesele se s nimi bavila. Připadal jsem si jako idiot. Ještě, že tam byla jiná kamarádka, se kterou jsem se pak celý víkend bavil. Zajímavé je, že jsem pak měl pocit, že začala žárlit a ptala se mě o čem jsme si povídali a co jsme dělali i když bych řekl, že si nás celou dobu absolutně nevšímala.
Zaznamenáno
JirkaT
*


Karma: 0
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 09. Září 2006, 07:22:01 »

Citace: "kvarkopako"
Citace: "JirkaT"
To mě už napadlo, že třeba nechce, aby si někdo něco o nás myslel. Pokud by se, ale takhle chovala když už bychom spolu chodili bylo to hodně nepříjemné.


No, to je přesně ono! Taky jsem to nejspíše zažil a nedovedu to stále pochopit! Co je proboha komu do vašeho vztahu? Připadá mi to na hlavu postavené - proč se zabývat tím, co si myslí ostatní a vytvářet zbytečně další komplikace? Jako kdyby jich už tak nebylo víc než dost samo od sebe Přemýšlím


Souhlasím s Tebou. Ale ještě jedna věc, kterou nechápu. Když nechce být viděna se mnou jaktože jí to nevadí u jiných kluků, se kterými někdy velmi okatě flirtuje a doslova se jim i podbízí ? Asi proto, že k nim nic necítí. Je to opravdu paradox.
Zaznamenáno
josher

Karma: 0
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 09. Září 2006, 12:34:05 »

ved to je jasne ... je strasne hanbliva  Stydlivý , vidim v nej seba pred niekolkymi rokmi Šťastný Šťastný
Zaznamenáno
JirkaT
*


Karma: 0
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 09. Září 2006, 18:11:36 »

Citace: "josher"
ved to je jasne ... je strasne hanbliva  Stydlivý , vidim v nej seba pred niekolkymi rokmi Šťastný Šťastný


Asi se opravdu stydí, ale neřekl bych to do ní. Je hodně společenská a umí se snadno seznamovat s nejrůznějšími lidmi. Nikdy jsem si nevšiml, že by se chovala nesměle nebo váhala. Proč by měla být zrovna stydlivá v lásce, když všechno ostatní jí jde bez problémů?
Zaznamenáno
Ondras
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Místo: kdesi v Čr
Příspěvků: 58


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 09. Září 2006, 21:18:47 »

Souhlasím, také jsem jednu takovou znal. Doporučuju ruce pryč, ať se zbytečně netrápíte, za to vám to nestojí. Vykřičník
Zaznamenáno

S krásou se člověk narodí a nebo si ji koupí.
Důležitější je to co má člověk v hlavě a do tý mu nikdo nevidí.
josher

Karma: 0
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 09. Září 2006, 22:29:01 »

Citace: "JirkaT"

Asi se opravdu stydí, ale neřekl bych to do ní. Je hodně společenská a umí se snadno seznamovat s nejrůznějšími lidmi. Nikdy jsem si nevšiml, že by se chovala nesměle nebo váhala.


no je mozne, ze prave preto lebo jej na tebe strasne moc zalezi

 
Citace: "JirkaT"
Proč by měla být zrovna stydlivá v lásce, když všechno ostatní jí jde bez problémů?

a preco nie? Úsměv

a tiez ma napadlo ze co ak pouziva "zamilovavaciu metodu Cukr a bič"??  Šťastný  Šťastný  Ako jej to ide neviem, kedze nevidim do tvojich pocitov Šťastný
Zaznamenáno
JirkaT
*


Karma: 0
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 10. Září 2006, 07:35:39 »

Citace: "josher"
a tiez ma napadlo ze co ak pouziva "zamilovavaciu metodu Cukr a bič"??  Šťastný  Šťastný  Ako jej to ide neviem, kedze nevidim do tvojich pocitov Šťastný


Evidentně ji to jde skvěle. Udržuje mě v nejistotě a pořád nejsem schopný se od ní odpoutat i když mě už mnohokrát napadlo jestli by nebylo lepší ji nechat být. Projel jsem to
Zaznamenáno
JirkaT
*


Karma: 0
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 10. Září 2006, 07:37:41 »

Citace: "Ondras"
Souhlasím, také jsem jednu takovou znal. Doporučuju ruce pryč, ať se zbytečně netrápíte, za to vám to nestojí. Vykřičník


No jo asi máš pravdu  Přemýšlím
Zaznamenáno
MikkiEX3
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Vysocina ;-)
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 18. Září 2006, 14:22:13 »

Citace: "JirkaT"
Citace: "lampamekvak"
tak přesně tohle se mi stalouž hodněkrát ...
může to znamenat že o tebe stojí, ale nechce aby to vědělo okolí ... což je docela divný a měl by jsi zjistit proč
ale taky to může znamenat že si z tebe dělá legraci ...  S jazykem  (a to je mnohem častější případ)


To je taky možné. Jednou jsem za ní jel na chatu, která byla pěkně daleko. Když jsem přijel tak mi ani nepřišla naproti k vlaku. Byla tam celá parta jejich kámošů a vesele se s nimi bavila. Připadal jsem si jako idiot. Ještě, že tam byla jiná kamarádka, se kterou jsem se pak celý víkend bavil. Zajímavé je, že jsem pak měl pocit, že začala žárlit a ptala se mě o čem jsme si povídali a co jsme dělali i když bych řekl, že si nás celou dobu absolutně nevšímala.


jo tak to presne vim o cem mluvis ...clovek si pak pripada jako vul. Ale mel si stesti ze jsi tam mel alespon tu kamosku. Bejt tebou tak na ni kaslu a neztracim s ni cas ... prece kazdej kluk chce holku ktera je hezka umi se chovat a hlavne takova s kterou stojite vzdy pri sobe... kdyz zjistim ze jedna vec chybi jdu se poohlidnout jinam ...neresim to ...konec koncu proc taky ze? Chlap musi mit taky nakou hrdost ... balit holky fain... ale ne se jim vtirat! hodne stesti
Zaznamenáno

Včerejšek je historie.Zítřek tajemství.Dnešek,přítomnost je dar.Život je neobyčejný a chuť každého momentu neopakovatelná!
~Zivot je boj a v boji to vodserou vzdycky ti nevinni!Tak se mi nedivte ze jsem na tomhle svete takovej hajzl Smějící se
JirkaT
*


Karma: 0
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 24. Září 2006, 07:57:04 »

Nedávno jsem narazil na zajímavý článek v nějakých novinách. Byla to vlastně taková ta poradna, kde lidé píšou o svých problémech a nějaký odborník jim radí. Psali tam dvě dívky , myslím 17 a 22 let. Zcela nezávisle na sobě popisovali problém, o které, jsme zde diskutovali. Obě kluka, který se jim líbí ve společnosti začnou ignorovat a dopadne to tak, že o ně ztratí zájem. Fascinuje mě, že si tohle chování uvědomují a vědí jaké to má důsledky, ale stejně si nemůžou pomoct. Psycholog, který jim na jejich dotazy odpovídal jim radil návštěvu psychiatra !!!
Zaznamenáno
David.Vacik



Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 29. Září 2006, 17:31:01 »

Udelas nejlip kdyz se na ni vykasles...ja vim lehce se to rika, jenze ona i kdyz si to treba uvedomuje tak se stejnak bohuzel nezmeni a ty se budes akorat zbytecne trapit kvuli jedny holce kdyz jich sou spusty jinejch a lepsich (a nebo jeste vestsich svinich Šťastný )
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS