Proč ženy nemluví narovinu?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
18. Duben 2024, 23:11:20

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Proč ženy nemluví narovinu?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Proč ženy nemluví narovinu?  (Přečteno 19871 krát)
DeNNI

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« kdy: 11. Listopad 2007, 23:55:56 »

Před dvěma a půl mesícem jsem se rozešel s přítelkyní. Bydleli jsme spolu přes dva roky. Dost mě to sebralo. Měla to být jen pauza, znáte to. Ale těsně po rozchodu jsem zjistil, že si pořád dopisuje s nějakým týpkem docela vostrý věci, neptejte se jak jsem to zjistil. Řekla, že to skončila, když jsem ji řekl, že jestli v tom hodlá pokračovat dál, jako by žádnej náš vztah nebyl, nemám zájem s ní něco někdy obnovovat. Nejspíš to ale stejně neukončila, jen chtěla uklidnit bouřku. Že prý to by\l jen takový úlet, protože si připadala sama. Já asi nejsem sám, že? A na jinou nemám pomyšlení. Nedokážu takové chování pochopit. Nedokážu pochopit, proč ženská neřekne věci narovinu. Proč dělá z chlapa úplného kre...a. Jsem alergickej na to, když mi někdo lže a většinou to poznám a když s někým delší dobu žijete poznáte to téměř s jistotou. Neskutečně mě to točí a bolí. Náš vztah upadl do zajetých kolejí, vinou obou. Poslední pár měsíců nikdo neudával směr jakým se máme ubírat, tak jsme se dohodli, že bude pauza, no dohodli, nic jiného nezbylo, protože ona pořád říkala, že je jak na trní a necítí se dobře, já bych to ještě ustál, tak jsem se odstěhoval. No a po dvou a půl měsíční pauze to vidím spíše na konec. Tváří se jako by se nic nestalo. Vídáme se pořád, protože jsme si spolu vzali psa z útulku, tak si ho půjčujeme, ale takovou ji vůbec neznám, Nevím co od ní čekat, nevyznám se v jejích pocitech. Jsem jako v mlze, jen bloudím a nevím jak dál. Zjistil jsem, že mi strašně chybí, ale vypadá to, že ja jí asi ne. Nedávno jsame si psali na ICQ a psala mi, že bych pro ni byl ideální chlap pro život, ale ne teď. Nepiju, nekouřím, nikdy jsem ji nepodvedl, staral jsem se o ni jako nikdo před tím a to už pár hajzlů měla. A víte co mi nakonec řekla? Že je se mnou nuda, že potřebuje cítit trochu nejistoty, že si mnou byla moc jistá atd. ŽENSKÝ PROBERTE SE ! VY NEVÍTE CO CHCETE, KDYŽ MÁTE NEJAKÝHO GRÁZLA TAK BREČÍTE NA CO JSTE TO ZAS NARAZILI A KDYŽ MÁTE SLUŠNÉHO KLUKA, KTERÝ BY VÁM SNESL MODRÉ Z NEBE, TAK SI TOHO TAKY NEVÁŽÍTE, TAK CO PO NÁS SAKRA CHCETE????
Zaznamenáno
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 12. Listopad 2007, 00:40:21 »

Nenapadlo te treba, ze ti nerekne pravdu proto, ze kdyby ti ji rekla v cele nahote, tak tim u tebe i u sebe klesne? Samozrejme to pak cloveka boli, kdyz se te pravdy dobere oklikou (vim o cem mluvim, prosel jsem si necim hodne podobnym), ale podle me to lide delaji, aby to tak nejak zahrali na neutralni pudu. Jo a na pauzy nehraju, pauza je nevysloveny rozchod, neverim, ze by odluka mohla pomoct vztah spravit, na to museji byt dva a ne kazdy zvlast.
Zaznamenáno

larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 12. Listopad 2007, 08:12:47 »

odluka jeste nikdy nikomu v nicem nepomohlla... nerikam, dat si pauzu na tyden, ziskat od urcitych situaci odstup a nadhled ... alë musi byt o cem premyslet. Pokud ste proste jen od sebe a zkousite, kdo komu bude a nebude chybet, tak je to na prd. Pokud slecna citila ve vasem vztahu uz predtim nejaky problem, tak za ty dva mesice si ho stihla pojmenovat a jeste presvedcit sama sebe, ze je neresitelny ...  Mrkající
rikas, ze s tebou mela jednat na rovinu ... jooo to asi mela. Jenze pokud sama nechapala co se vlastne deje (jakoze ocividne ne, pze smskovani s nejakym cizim nebylo ani tak o navazovani jineho vztahu ale spis o navratu do reality ... slecna se te nesnazila nahradit, ale testovala sama sebe, zda bys v jejich ocich byl nahraditelny).
no byt na tvem miste, tak si o necem tak vaznem jako je vas (byvaly) vztah promluvim osobne ... icq sucks... netvrdim ze ti skoci do naruce nebo se neco zazrakem vyresi (treba jo, treba ne) ale aspon to v tom nejhorsim pripade v sobe vnitrne uzavrete a nedostanete se do situace, kdy jeden na druheho dalsich x mesicu ceka, jestli si to nahodou nerozmysli ...  Mrkající

good luck Vykřičník
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 12. Listopad 2007, 12:43:56 »

Nebe je modré , voda je mokrá a ženy mají tajemství .

Jen nechápu proč po rozchodu řešíš jestli a co si z někým píše . Možná jsi ji trošičku dusil .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 12. Listopad 2007, 14:43:32 »

Možná kvuli tomu, že má pocit, že si nezačla psát až po rozchodu. Což mě osobně by taky pěkně vytočilo, rozchod nerozchod Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Lasendou
*


Karma: 30
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 12. Listopad 2007, 18:19:13 »

Gratuluji jsi desetitisící chlap kterému se to za tenhle rok v ČR stalo a když správně odpovíš na tři otázky, můžeš vyhrát jízdní kolo  Smějící se

Moc se omlouvám, to ten můj přirozený sarkazmus.  Stydlivý

Myslím že ženy chtějí muže, které budou obdivovat a kteří budou na nich nezávislí a zároveň chtějí aby je tito muži oddaně milovali a obdivovali je. To že se jedná víceméně o dvě protichůdné věci ženy neřeší, protože to řešení nemá.
Vím že ti to moc nepomůže, ale vím docela dobře jak se cítíš. S jednou bývalou slečnou jsme si taky dali měsíc pauzu a mě se náhodou dostala do ruky korespondence mezi ní a mojim kamarádem. V prvním odstavci bylo tolikrát "lásko" a "miláčku" (abych nekřivdil - hlavně z jeho strany) že jsem to dál ani nedočetl a udělalo se mi ee Nemocný
Zaznamenáno

V lásce žiji, v lásce umírám.
DeNNI

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 12. Listopad 2007, 20:29:11 »

Nenapadlo te treba, ze ti nerekne pravdu proto, ze kdyby ti ji rekla v cele nahote, tak tim u tebe i u sebe klesne? Samozrejme to pak cloveka boli, kdyz se te pravdy dobere oklikou (vim o cem mluvim, prosel jsem si necim hodne podobnym), ale podle me to lide delaji, aby to tak nejak zahrali na neutralni pudu. Jo a na pauzy nehraju, pauza je nevysloveny rozchod, neverim, ze by odluka mohla pomoct vztah spravit, na to museji byt dva a ne kazdy zvlast.

A v cem by jako klesla?? U me klesla tim, ze mi nic nerekla. Ze delala, ze je vse ok.
Zaznamenáno
DeNNI

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 12. Listopad 2007, 20:31:04 »

odluka jeste nikdy nikomu v nicem nepomohlla... nerikam, dat si pauzu na tyden, ziskat od urcitych situaci odstup a nadhled ... alë musi byt o cem premyslet. Pokud ste proste jen od sebe a zkousite, kdo komu bude a nebude chybet, tak je to na prd. Pokud slecna citila ve vasem vztahu uz predtim nejaky problem, tak za ty dva mesice si ho stihla pojmenovat a jeste presvedcit sama sebe, ze je neresitelny ...  Mrkající
rikas, ze s tebou mela jednat na rovinu ... jooo to asi mela. Jenze pokud sama nechapala co se vlastne deje (jakoze ocividne ne, pze smskovani s nejakym cizim nebylo ani tak o navazovani jineho vztahu ale spis o navratu do reality ... slecna se te nesnazila nahradit, ale testovala sama sebe, zda bys v jejich ocich byl nahraditelny).
no byt na tvem miste, tak si o necem tak vaznem jako je vas (byvaly) vztah promluvim osobne ... icq sucks... netvrdim ze ti skoci do naruce nebo se neco zazrakem vyresi (treba jo, treba ne) ale aspon to v tom nejhorsim pripade v sobe vnitrne uzavrete a nedostanete se do situace, kdy jeden na druheho dalsich x mesicu ceka, jestli si to nahodou nerozmysli ...  Mrkající

good luck Vykřičník


Vypadá to, že asi ještě odstup nemá. Asi si dělá úplný odstup ode mne. Právě, jsem v čekací fázi a začínám z toho být pěkně unavený.
Zaznamenáno
DeNNI

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 12. Listopad 2007, 20:34:02 »

Nebe je modré , voda je mokrá a ženy mají tajemství .

Jen nechápu proč po rozchodu řešíš jestli a co si z někým píše . Možná jsi ji trošičku dusil .


Promiň, ale nebyl to uplně rrozchod, alespoň to tím strylem nepodala a pak někomu píše zamilované nesmysly, jako by náš vztah vůbec nebyl. To mě fakt vytočilo do extrému. Ženským to možná přijde normalní věc. Zašlapat samotu jiným vztahem. Já se s ní musím vypořádat sám, nejsem tak sobeckej abych k tomu využil city někoho jiného a pak ho kopnul do řiti až mi bude lépe. Nebo nevím jak si to představuje. Třeba jim to vydrží. Co ja vím. už jsem psal, že takovouhle ji neznám a nevím co čekat.
Zaznamenáno
DeNNI

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 12. Listopad 2007, 20:37:41 »

Člověk má domov, někdo na něj doma čeká. někdo se o něj zajímá. Cítí, že ho má někdo rád a je tu s ním. Nedavno jsem seděl venku na kopci a koukal na Prahu a myslel na to, že už je jí jedno co se mnou je, co právě dělám. Že naše cesty se rozešli a bylo mi to hrozně líto, protože jsme spolu překonali spoustu problémů a překážek a vypadalo to, že už nás nic nerozdělí a nakonec jsme se na to oba vykašlali, ale asi to je líto jen mě, nebo spíš vrátit to chci asi jen já.
Zaznamenáno
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 12. Listopad 2007, 20:51:14 »

Nenapadlo te treba, ze ti nerekne pravdu proto, ze kdyby ti ji rekla v cele nahote, tak tim u tebe i u sebe klesne? Samozrejme to pak cloveka boli, kdyz se te pravdy dobere oklikou (vim o cem mluvim, prosel jsem si necim hodne podobnym), ale podle me to lide delaji, aby to tak nejak zahrali na neutralni pudu. Jo a na pauzy nehraju, pauza je nevysloveny rozchod, neverim, ze by odluka mohla pomoct vztah spravit, na to museji byt dva a ne kazdy zvlast.

A v cem by jako klesla?? U me klesla tim, ze mi nic nerekla. Ze delala, ze je vse ok.

Predstav si tohle: slecna za tebou prijde a rekne: uz s tebou nechci byt, nasla jsem si jineho...
Co si ty o ni v tu chvili pomyslis? Ze chce zahodit krasne roky a vztah kvuli nekomu koho nezna? Nebo ze je to od ni krasne a fer, ze nazvala vec pravym jmenem.

Jedna se o priklad, nevim, jestli to odpovida tve soucasne situaci.
Zaznamenáno

DeNNI

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 12. Listopad 2007, 21:28:28 »

Lepší než mi dávat falešné naděje, když se pravdu stejně dovím. nevím jestli s nekým je, nevy\padá to tak, možná to byl jen románek, težko říct. Teď už to neřeším, radši to už nechci vědět. Stějně to jak se bude chovat neovlivním.
Zaznamenáno
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 12. Listopad 2007, 23:35:50 »

Lepší než mi dávat falešné naděje, když se pravdu stejně dovím. nevím jestli s nekým je, nevy\padá to tak, možná to byl jen románek, težko říct. Teď už to neřeším, radši to už nechci vědět. Stějně to jak se bude chovat neovlivním.

Me to trvalo skoro dva mesice nez mi seplo ze dve a dve je pet (pri extremnich hodnotach dvou) Šťastný A jestli me to mrzi? Ano, mrzi, ale paradoxne mi to i pomohlo v tom, ze u me tim klesla v cene a ja se z rozchodu dostal o neco driv.
Zaznamenáno

DeNNI

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 14. Listopad 2007, 20:24:17 »

Nejtežší je vypustit ožnost, že se vrátí a neřešit co kdyby se chtěla vrátit a já si začnnu jiný vztah, jak bych se pak zachoval. Proto volím možnost začít nový vztah až budu pevně srozuměn, že se nevrátí. Otázkou je, jak dlouho mi to bude trvat.
Zaznamenáno
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 14. Listopad 2007, 22:07:32 »

Nejtežší je vypustit ožnost, že se vrátí a neřešit co kdyby se chtěla vrátit a já si začnnu jiný vztah, jak bych se pak zachoval. Proto volím možnost začít nový vztah až budu pevně srozuměn, že se nevrátí. Otázkou je, jak dlouho mi to bude trvat.

Ona se na 99% nevrati. Ale ty si to prejes a dokud si to prat neprestanes, tak nejsi pripravenej na dalsi vztah. Takze je to jen a jen na tobe, jak se s tim srovnas. Hlavu vzhuru, neni to posledni a jedina zenska na zemekrychli, staci se jen koukat...
Zaznamenáno

DeNNI

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 17. Listopad 2007, 19:44:41 »

JO, neni jedina. Obcas si myslim, ze se zacinam rozhlizet kolem a premyslim o moznostech okolo sebe, ale nekdy mam obdobi, kdy si porad rikam, prece to takhle neskonci. Ale nejspis skonci.
Zaznamenáno
panther

Karma: 0
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 25. Listopad 2007, 17:34:54 »

Ženy neříkají narovinu, to co muži nedoukážou pochopit a naopak.

Kdo kdy dobrovolně přiznal milenku nebo milence? ... tím neptvrdím, že je to tvůj případ. Bylo by rozumné si o dané situaci popovídat a najít řešní. Odluka nic nevyřeší.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 25. Listopad 2007, 22:42:55 »

"Kdo kdy dobrovolně přiznal milenku nebo milence?"
Srab, kterej měl na to zahnout a teď nemá na to to udržet v tajnosti a nikomu to neříct.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 25. Listopad 2007, 23:15:28 »

nevim co je na tom srabacky... je to spis nespolehlivost, nedostatek charakteru atd... kdyz je nekdo neverny a prizna to tak muze jen dokazovat fakt ze presto ze udelal neco blbe nechce v tom pokracovat... to jestli mu to bude odpusteno je uz jina kapitola

kdybych holce zahnul tak se taky priznam ptze by to moje svedomi neustalo...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 25. Listopad 2007, 23:25:18 »

Můj názor je ten, že se zahýbat nemá. A když už se to stane, tak by měl ten dotyčný být natolik chlap, aby o tom tomu druhému nikdy neřek, když měl dost odvahy na to aby si užíval. Protože tím, že mu to řekne jen svalí zodpovědnost za to jak to bude dál pokračovat na toho druhého a zkomplikuje mu život. To je nefér. Já bych teda víc ocenil se o tom nikdy nedozvědět.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
marcus
*


Karma: 2
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 26. Listopad 2007, 00:03:36 »

Suhlasim s Avarangerom.
Ak zahnes a nehodlas to uz viac urobit, tak tym, ze to povies, nie len ohrozis vztah, co je zbytocne ak uz nehodlas zahybat, ale este sa ulavi tvojmu svedomiu a podvadzany tym praveze bude trpiet. Co povazujem za sebecke.
Zaznamenáno

Pane, daj mi pokoru prijať veci, ktoré neviem zmeniť, odvahu zmeniť všetko to, čo zmeniť môžem, a múdrosť, aby som dokázal jedno od druhého odlíšiť. - František z Assisi
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 26. Listopad 2007, 14:10:48 »

imo to neni zbytecne ... davas slecne sanci uplatnit jeji pravo na to aby byla s nekym na kom se ji libi jeho chovani.... kdyz zastrelis cloveka ciste nechtene v afektu opilej taky to budes na 100% prosazovat ze se nepriznas ... jde o spravedlnost i v tom vztahu


jestlize to slecna ukonci protoze si ji zahnul tak jen dokazuje ze si udelal neco co neni pro ni akceptovatelny a reci jako ze to zbytecne ohrozi vztah sou dost sobecky... je pravda ze dokud se to nedozvi nic ji mrzet nebude jenze zbytek zivota bude s nekym kdo k ni neni uprimnej .. ma i na lepsiho
Zaznamenáno
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 26. Listopad 2007, 14:55:49 »

Sohlasim z nazorem, ze pokud mi partner zahne, bude to jednou, v nejakym pomateni smyslu, nic to pro nej neznamena a bude se mnou dal chtit zustat, at mi to radeji nerika....tezko bych se s tim srovnavala a ta duvera uz by se asi tezko obnovovala.....ale musi to byt jednou  Šťastný ,...zadny dlouhodoby milenky nebudu tolerovat... Úsměv...i kdyz taky bych si samozrejme prala, aby mi byl vernej, no...

jinak proc zeny nemluvi na rovinu....treba pro to, ze jsme vetsi srabi a neumime to  Šťastný,myslim ale, ze to neni o pohlavi, spis o povaze...nekdo to proste nedokaze ...ono by ti to stejne nepomohlo, kdyz by ti rekla, ze je treba zamilovana do nekoho jinyho, trapil by ses stejne, mozna jeste vic....prijde lepsi, ver tomu.... Mrkající
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
panther

Karma: 0
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 26. Listopad 2007, 22:43:22 »

... a kolik lidí toto dokáže? Zahnout? No každý druhý. Pochlubit se... každý 1,5... 0,4 si to ponese jako tajemství dál... a ten zbytek jsou sebervrazi. Otázkou není zahnout vs. nezahnout... otázkou je proč to neřeknu. Protože to nebude pochopeno. Protože tím ublížím, protože tak ostatním řeknu, že nemám charakter. Proto!

Pokud někdo zahne a pak to přizná, tak tím odsoudí vztah k zániku. Potvrdí to co si ten druhý nepřál, neodpustí. Je to hozená rukavice. Když to ale zůstane tajemstvím jsou zde jen dohady, které nemůže nikdo dokázat. Je zde ale také naděje pro toho druhého. I když se to dozví z jiného zdroje... stále chybí povrzení. Takže ten kdo udělal chybu jednou, a na vztahu mu záleží, by ji neměl dělat podruhé tím, že se přizná.
Zaznamenáno
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 26. Listopad 2007, 23:14:40 »

Jak rika dr.Plzak o nevere: zatloukat, zatloukat, zatloukat... Úsměv
Zaznamenáno

Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS