Prohlizeni si vystrihu?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 13:19:47

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Prohlizeni si vystrihu?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Prohlizeni si vystrihu?  (Přečteno 9264 krát)
Michail
**


Karma: 3
Příspěvků: 188


Zobrazit profil
« kdy: 24. Červen 2007, 15:35:22 »

Tohleto je takovy dotaz nedotaz, ja to s ni ani moc nechci zkouset, spis bych se rad pritomnych zastupkyn toho nejneznejsiho pohlavi zeptal, co takova vec znamena - je to signal nebo ne?

Vcera jsem se vratil ze skolniho vyletu. Na tom jsem se hlavne bavil s (podle mne) kamaradkou, casto jsme spolu chodili na prochazky a kdyz jsme sli na turu cela trida, tak jsme se bavili hlavne my dva. Obcas mezi nami neco zajiskri, dotek, pohlazeni, ona mi casto poupravuje kosili a tak. Na jednom z tech vyletu si ale naprosto nepokryte zacala "odhrnovat" vystrih, a maskovala to tim, ze se tam spalila. Pak mi jeste docela otevrene ukazovala, jak strasne "spalena" je (nebyla; krom toho sam jsem videl, jak se natira kremem na opalovani.)

Mozna to je proste jen kamaradske postezovani si, ze je spalena, nicmene - muze to byt nejaky naznak? Ve vlaku si o sebe treba opirame nohy a blbneme, kdyz je tunel tak se schvalne ochytavame (ona se leka, me to lechta), a tak. Z meho pohledu je ten vztah ciste kamaradsky, ale obcas se mi zda, ze ke me vysila nejake signaly.

Nicmene nejsem si jisty - zaprve ona ma kluka (ktereho ja vecne seru a ji se to hrozne libi a castecne mne v tom podporuje), zadruhe mezi nami uz nekolikrat pusobilo jakesi castecne nepratelstvi, parkrat jsem ji nastval (kdyz jsem si z toho kluka delal legraci az moc, tak me polila vodou, nebo kdyz si z nej delal legraci nekdo jiny a ja jen neco dodal nakonec, tak mi i vrazila facku - za coz se mi omluvila - a me navic facka imponuje Bláznivý)
Zaznamenáno
bydlim_ve_3_patre
Host
« Odpověď #1 kdy: 08. Srpen 2007, 23:36:54 »

čau... no.. Tak jsem si to přečetl, je to sice můj osobní názor, ale ten stejně chceš a já bych za tím nic víc nehledal. Aspoň do té doby, pokud má přítele. Podle toho jak to popisuješ, jsem pochopil, že jste docela dobří kamarádi, tak se jí tak meziřečí zeptej, co přítel, na vztah, jak to klape, jestli nemá nějaké problémy. Tím dostaneš asi odpověď na všechno. Některé holky jsou takové povolnější, znám spolužačku a ti se se spolužákem v angličtině normálně hladili po stehnech a přitom je zadaná a má toho kluka ráda.... Ale je to individuální. Já si myslím, že když tě bude chtít tak to stoprocentně pak poznáš.
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 09. Srpen 2007, 08:26:37 »

spis takova nevinna provokace ... prece jen ona je baba a ty si chlap... coz me privadi k myslence na nove tema  Mrkající  Směrovka  http://forum.qark.net/o-cemkoliv/verite-na-opravdove-kamaradstvi-mezi-muzem-a-zenou/
« Poslední změna: 09. Srpen 2007, 08:30:08 od larry flint » Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 10. Srpen 2007, 14:59:55 »

Mne jedno dievca tiez takto hra na city, ale neviem, ci to niekam vedie. to je len potreba, aby ju niekto obdivoval. ma sice priatela, ale nechce vijst mozno z cviku. Je to normalne. Mxslim, aj ked nie pekn.
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 15. Srpen 2007, 23:14:15 »

kdo vi co s ni - ale rozhodne tam neco je, proc si s tim nehrat.. ale dokud ma jineho, asi to bude jenom kamaradske flirtovani...ale asi ne tak nevine, jak by slecna rada verila:-)
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Mattheus

Karma: -1
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 16. Srpen 2007, 12:23:56 »

Těžko říct ,některým holkám v tomto věku stačí jen to ,že je někdo obdivuje a to jim stačí. A zvlášť každá je jiná ,některá to myslí vážně ,jiné stačí ,že vím ,že má jen tu možnost chodit s klukem.  Super!
Zaznamenáno
Michail
**


Karma: 3
Příspěvků: 188


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 21. Srpen 2007, 19:46:43 »

Kdyz uz jste to tu vytahli - nejspis jsem mel sanci a propasl jsem ji.  Podivený Priblizne po dvou tydnech se rozesla s tim klukem, ktereho predtim mela a nasla si jineho. Nemohl jsem s tim nic delat (byl jsem mimo mesto a to o rozchodu atd. jsem se dozvedel az po prijezdu). Pravdepodobne jsem mel sanci a kdybych tu sanci risknul, tak ted mozna nejsem jeste furt na ocet Šťastný Ale tak nevadi, jindy to treba vyjde... Mrkající
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 21. Srpen 2007, 20:05:19 »

Kdyz uz jste to tu vytahli - nejspis jsem mel sanci a propasl jsem ji.  Podivený Priblizne po dvou tydnech se rozesla s tim klukem, ktereho predtim mela a nasla si jineho. Nemohl jsem s tim nic delat (byl jsem mimo mesto a to o rozchodu atd. jsem se dozvedel az po prijezdu). Pravdepodobne jsem mel sanci a kdybych tu sanci risknul, tak ted mozna nejsem jeste furt na ocet Šťastný Ale tak nevadi, jindy to treba vyjde... Mrkající
   

no tak to byla dost rychlost ... clovek aby se pomalu dneska bal na par dni odjet  Šokovaný Smějící se
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 22. Srpen 2007, 09:21:26 »

A co si ju chcel hned zdrapit a hotovo? Mozno je to len dobre pre teba. Pozi kolko malo jej chyba k preskocenia na ineho chlapa... Aj tebe by sa to mohlo kludne stat bez varovania.
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Michail
**


Karma: 3
Příspěvků: 188


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 22. Srpen 2007, 12:49:17 »

No ja se potom dozvedel, ze ji to s tim byvalym uz par tydnu neklapalo a mezitim se poohlizela po jinych. A toho co ma ted potkala nekde na zajezdu, nebo co. A kdyz se rozesla s tamtim, tak si na toho "zajezdaka" vzpomnela.

Ona je takova lehce povrchni, vsak jak muzete videt, nic si z toho, ze jsme tu "sanci" propasl, nedelam. Mrkající Jen je trosku skoda, ze jsem si nepovsimnul tech signalu a tak, byl by to dobry trenink. S jazykem
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 22. Srpen 2007, 21:22:49 »

Letni lasky moc dlouho nevydzi, trebsa jeste budes moc trenovat ve skolnim roce Úsměv
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
0724
**


Karma: 7
Příspěvků: 199


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 06. Září 2007, 12:06:24 »

ale pokud to ona střídá takhle rychle, že na něj "dojde řada" už někdy v září, tak by to měl brát opravdu jen jako trénink a mo se na to neupnout  Mrkající Mrkající
Zaznamenáno
Michail
**


Karma: 3
Příspěvků: 188


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 06. Září 2007, 15:49:20 »

Neupnul Úsměv Byl to jen zajem z me strany (ten dotaz), jak takove gesto chapat.
Zaznamenáno
Vinca

Karma: 0
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 06. Září 2007, 21:48:24 »

to se preci nedela, divat se do vystrihu :twisted:ale na druhou stranu je to takovy pekny a rajcovni.aspon muj nazor Andílek
« Poslední změna: 06. Září 2007, 22:48:43 od LordAli » Zaznamenáno
ElDesperado

Karma: -1
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 07. Září 2007, 19:52:29 »

To mi pripomina...  Smějící se Smějící se http://forum.qark.net/o-zenskych/dekolty-a-vystrihy-problematika-a-zamer/
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS