První sex - problém s erekcí

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 13:40:42

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  První sex - problém s erekcí
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: První sex - problém s erekcí  (Přečteno 21615 krát)
Desperanto



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Praha 6
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« kdy: 05. Srpen 2011, 17:41:47 »

Zdravím, rád bych tady něco napsal, třeba mi poradíte. Po nějakých dvou letech jsem zase ulovil holku... mně je 22, jí 24. Měli jsme za sebou pár schůzek, parkrát jsem u ní přespal, po čase jsem jí to udělal prsty... když jsme se bavili o sexu, svěřila se mi, že je poměrně zkušená. Ptala se i na moje zkušenosti. Já jsem sice za svůj život pár holek měl, s žádnou jsem ale nikdy nespal, ani se třeba nemazlil.. prostě jen polibky a procházky (navíc jsem poslední 2 roky holky vůbec neměl.. docela mě semlela VŠ a teprve na začátku letošních prázdnin jsem se z toho dal tak nějak do kupy a začínám žít zase společensky Úsměv). Já - asi abych se nějak neshodil nebo tak něco... - jsem jí řekl, že jsem měl v posteli 2 holky... i když jsem ve skutečnosti pořád panic. Byla to asi hloupost, nebo možná ne, já nevím. Pak jsem se to snažil zahrát tak nějak do autu a dodal jsem ještě, že už je to to dávno, že to bylo ještě na střední a že celkově nemám moc zkušeností. Hrozně se divila že jen "2", že jsem takovej hezkej a sympatickej...

Předevčírem jsem byl zase u ní... odpoledne jsme strávili spolu na procházce, pak jsme se šli koukat na filmy... někdy kolem půlnoci jsme se do sebe dali, líbali jsme se, mazlili... doposud jsem ho měl jako šutr (ve skutečnosti mi s ní pod kalhotama stojí i při každém větším polibku... prostě furt). Pak jsme se svlékli, já se dal do bradavek, pak jsem se přesunul dolu a dělal jsem jí to jazykem a prsty... ale tady jsem pak začal cítit, jak mi vadne. Když řekla, že skočí pro kondom, zůstal jsem v místnosti sám a v hlavě jsem měl neuvěřitelný prázdno. Ani nevím, jestli jsem přemýšlel o tom, že o to za chvilku přijdu nebo o něčem jiným... každopádně jsem v tu chvíli už nebyl vůbec vzrušenej. Když se mi ho pak snažila asi 2 minuty postavit rukou a pusou, ležel jsem na posteli, vůbec na nic jsem nemohl myslet, jen na to, jak mi nestojí a jak mi určitě ten večer ani nestoupne. Nakonec jsem ji přerušil a rozhodl se, že jí to alespoň vynahradím rukou, tak jsem ji to udělal a omluvil se, že jí nemůžu dát ten večer asi úplně všechno.

Ona byla ale úplně super, nezlobila se, tvářila se spokojeně, smála se a říkala, že to svoje dostala (onehdy mi řekla, že neví, jak to tou rukou dělám, ale že jsem v tom fakt dobrej, tak tím jsem asi zachránil situaci). Pak mi řekla, ať se nezlobím, že mám asi z něčeho strach... tak jsme se začali mazlit, v tu chvíli mi zase ožil, tak jsem si řekl, že to zkusím, natáhl jsem si kondom, ale jak jsem se přibližoval, zase mi začal klesat, tak jsem to vzdal, chvilku jsme se ještě mazlili a pak šli spát...

Vysvětlete mi, jak je možné, že máte pod sebou holku, co to očividně chce, celej život se těšíte, že něco takovýho uvidíte, a pak to skončí takovýmhle failem Úsměv? Na netu už jsem četl pár tipů, čím by to mohlo být nebo tak a do nějakých i spadám... ten den jsem spal 3 hodiny, předtím jsem vypil flašku a 3/4 vína, taky se mi nepodařila rozepnout podprda, což mnou v tu chvíli docela otřáslo... problém je, že jsem měl tuhle příležitost poprvé, tak nevím, jestli to mohlo mít nějakou souvislost, nebo je to spíš někde v hlavě.

Stalo se někomu něco podobného, případně nemáte nějaké rady, tipy... prostě cokoliv?
Zaznamenáno
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 05. Srpen 2011, 18:53:39 »

Ze všeho nejdřív napíšu ... Je to normální! Opravdu je naprosto běžné, že má kluk z nervozity před prvním sexem (popř. z té přehnané radosti) problém s erekcí. A není to jen při prvním sexu - během života je docela možné, že budeš tolik unavený / opilý / bez nálady, a nepostaví se ti (přestože to bude třeba tisícátý sex s tisícátou holkou).
Je docela důležité na to nemyslet. Myšlenky na tu možnost, že by se to mohlo znova stát, nepouštět do hlavy. Mysli raději na to, jak je nádherná, jak si tě užívá a celkově na její pocity. Nesoustřeď se nijak na sebe... mozek si tvou erekci vyřeší sám - nesmíš myslet na to, aby se ti postavil, protože myšlenkama - Postav se! - ho do pozoru nedáš... ale sám si zjistil, že když se soustředíš na to, aby si ona užívala tvé prsty v sobě, tak máš v kalhotech šutr. Hrej si s ní a vychutnávej si to... po pár mazleních to pro tebe bude přirozenější a přirozenější, až nakonec nebudeš mít žádný problém...  Mrkající
Bohužel, žádné horké tipy, alias zchladit koule, vyhonit si ho před tím atp. nemůžu poradit, protože je za 1. neznám a za 2. jsem je už tuplem nikdy nezkoušel..
Shrňme to ...
 - je to běžná věc (nejsi ani první ani poslední, koho toto potkalo)
 - nejhorší co můžeš udělat je myslet na to nebo se tím nechat vyvést z míry
 - ještě párkrát jí to udělej prstama a dovol jí si pohrát trochu s tebou...
...Problém bude vyřešen  Úsměv Žádný stres chlape  Mrkající  Úsměv
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Storm
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: České Budějovice
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 05. Srpen 2011, 18:57:46 »

Je to úplně normální...Problém je ve psychice, většinou strach z toho, že nebudeš dost dobrej, uděláš se moc brzo nebo cokoliv jiného.. Mě se stalo letos v lednu něco podobného, na večer jsem byl domluvenej s holkou, že zajde ke mě na čaj, věděl jsem, že 100% dojde k sexu, celý den jsem se na to těšil, až si po 2 měsících abstinence konečně zase zapíchám, ale když došlo k akci tak mi před zásunem prostě spad a bylo vymalováno Šťastný. Po chvíli sice ztrvdnul, ale asi jen na 5 minut, takže nic extra. Další schůzky už probíhali bez problémů a fungoval tak jak měl. Hold, když se na to člověk těší až moc, tak se to většinou nepovede Úsměv
Zaznamenáno
cmela



Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Praha
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 05. Srpen 2011, 21:17:01 »

Hochu  Eh? .. proste ses neakej rozbitej..
Ne, joke  Provokatér ani Stylovi se v klubu nepostavil.. Podle cteni je to vazne bezny  Mrkající
Zaznamenáno

Nature rulez ^^
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 05. Srpen 2011, 22:36:39 »

No minimálně 1,75 lahve vína neni málo. To tě tak uvolní, že udržet jakýkoli sval déle zatnutý je problém Šťastný

Zadruhé - když se to moc přežene s předehrou, tak se prostě "vyvzrušíš" a pak už to neni tak snadný. Proto je takovej ten "rychlej" sex tak skvělej, protože se rychle vzrušíte a máš tím pádem spoustu energie. V delším vztahu si s ní vydržíš klidně hodinku hrát a pořádně jí nažhavovat, ale to prostě jen proto, že se neuděláš z toho, že na sobě nic nemá Mrkající

Zatřetí - je to normální. Nervozita, únava, alkohol - ne úplně ideální kombinace. Vyvaruj se všeho Mrkající

Začtvrté - naučit se otevírat podprsenku jednou rukou zepředu během 1s je jeden z nejužitečnějších skillů, co jsem se naučil - srovnatelný s hraním na kytaru Mrkající Prakticky to funguje tak, že "odchlípneš" tu část, která je nahoře (tu s očky), okolo prstu jakoby do "protisměru" a tím háčky samy vypadnou, protože proti nim tahne ta guma v té zadní části. S trochou tréninku to umím o hodně rychlej než sama slečna (i přes tričko a i přes slabší mikinu - což je zábava, když je člověk nakalenej) Mrkající Fakt se to nauč Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Desperanto



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Praha 6
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 06. Srpen 2011, 12:14:10 »

po pár mazleních to pro tebe bude přirozenější a přirozenější, až nakonec nebudeš mít žádný problém...  Mrkající
Jo, tohle si v podstatě myslím, že by mohlo být... vzhledem k tomu, že jsem v téhle oblasti začátečník, přijde mi to naprosto úžasný, ale pro mě zatím naprosto nepřirozený Úsměv. Zkusím na to nemyslet, ono to už nějak dopadne...

No minimálně 1,75 lahve vína neni málo. To tě tak uvolní, že udržet jakýkoli sval déle zatnutý je problém Šťastný
Tohle mě docela pobavilo... ale něco na tom je Šťastný.

Začtvrté - naučit se otevírat podprsenku jednou rukou zepředu během 1s je jeden z nejužitečnějších skillů, co jsem se naučil - srovnatelný s hraním na kytaru Mrkající Prakticky to funguje tak, že "odchlípneš" tu část, která je nahoře (tu s očky), okolo prstu jakoby do "protisměru" a tím háčky samy vypadnou, protože proti nim tahne ta guma v té zadní části. S trochou tréninku to umím o hodně rychlej než sama slečna (i přes tričko a i přes slabší mikinu - což je zábava, když je člověk nakalenej) Mrkající Fakt se to nauč Šťastný
Ok, a kde mám trénovat? Šťastný
Zaznamenáno
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 06. Srpen 2011, 12:19:05 »

S tím tréninkem rozepínání podprdy jsem někde četl, že to dost lidí zkouší na podprdě ségry / mamky  Smějící se Mě to ale přišlo dost divný, takže jsem se to naučil časem obyčejnou cestou  Úsměv
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Desperanto



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Praha 6
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 25. Srpen 2011, 10:19:53 »

Tak kluci, druhý pokus byl ok Úsměv.
Zaznamenáno
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 25. Srpen 2011, 18:23:45 »

 Mrkající Úsměv
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS