Punk vs slušný holky

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Duben 2024, 00:33:57

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Punk vs slušný holky
0 uživatelů a 3 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 5 6 [7] 8 9 Tisk
Autor Téma: Punk vs slušný holky  (Přečteno 84393 krát)
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #150 kdy: 15. Srpen 2008, 14:29:40 »

kazisvet: coze?? to si jako delas legraci? nekde umiraj zvirata, ktery ty nasledne snis.. proboha ty to pises jak kdyby to spolu vubec nesouviselo.. mas velkejch statek plnejch slepic, ktery ciste nahodou i umrou a bum, mame tady twistra od kfc  Smějící se

ted k tomu hmyzu..promin ale ja hmyz nestavim na stejnou uroven jako ostatni zivocichy, sice to lita, ale to je tak vsechno.. preci jen prijde ti prase vic podobny cloveku, nebo nakej musce? pokud vim tak ma i hodne podobnej mozek jako clovek, ale tim si ted nejsem jistej

no a ze nekoho nabere kombajn.. no to se obcas stava, stejne jako obcas prejede ridic srnku ze.. ale porovnavat mnozstvi zivocichu rozsekanych kombajnem a zivocichu zabitych pro maso, kuzi atd. je prece blbost

ty alibisticky kidy mas proto, ze se vymlouvas na to, ze kdyz to nesezeres ty, tak to prece udela nekdo jinej a ty vlastne za nic nemuzes.. to je to plynuti s davem, ze ze zeres maso nebo zeleninu, ale ze se stejne jako vetsina populace jen vymlouvas na ostatni a nejsi schopnej za svy ciny prijmout jakoukoliv odpovednost


jeste poznamka aby nedoslo k dalsim omylum.. ja nejsem vegetarian, maso si obcas dam, ale v mym jidelnicku je vetsinou zelenina, ovoce, obiloviny atd. uznavam ze maso v zasade potreba je, ale rozhodne neni pro zivot nutny. ja jen nesnasim ty lidi (vetsinou z vesnic) co si k snidani daj klobasku a parecky, k obedu poradnej rizek a odpoledne doma udelaj zabijacku, protoze dostali chut k veceri na veprovy..

takze maso ano, ale s mirou, spis cim min tim lip;)
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #151 kdy: 15. Srpen 2008, 15:15:35 »

kazisvet: coze?? to si jako delas legraci? nekde umiraj zvirata, ktery ty nasledne snis.. proboha ty to pises jak kdyby to spolu vubec nesouviselo.. mas velkejch statek plnejch slepic, ktery ciste nahodou i umrou a bum, mame tady twistra od kfc  Smějící se
Nj, to máš jako paradox s církví.
5. boží přikázání - NEZABIJEŠ
A hned na to jdou zaříznout čuně

Citace
uznavam ze maso v zasade potreba je

Záleží jak si na to nabudíš vlastní psychiku. Když si budeš řikat že bez masa umřeš, tak po jeho nejezení začneš pomalu chcípat. Když to uděláš opačně, nic se ti nestane. Třeba takový Tibečtí mniši už nejedí skoro vůbec a žijou. A někde ani maso neznaj a taky maj živiny co potřebujou. Je to jen o tom, že vám chutná (já vám ho neodepírám) a tak hledáte důvod k tomu si to obhájit, když už i vy sami cítíte že je to nemorální (zabíjet).

Ještě sem šopnu nějakej ten odkaz, ale varuju všechny co jedí maso ať se na to raději ani nekoukají.

http://www.youtube.com/watch?v=anDtcIeCe-4&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=B046VFDu_Ro
http://www.youtube.com/watch?v=GWUZDwYlbg8&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=XVfaPUpMWx8&feature=related

Dobrou chuť  Provokatér
« Poslední změna: 15. Srpen 2008, 15:42:07 od Comanch » Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #152 kdy: 15. Srpen 2008, 15:50:33 »

Comanch: No, tak ta bible nebyla dobrej příklad. Bible (celkem logicky) vyvyšuje člověka nad ostatní živočichy. A tím pádem je "Nezabiješ" myšleno jako "nezabiješ člověka" (jiného, ani sám sebe - proto třeba ortodoxní křesťani (a nejen oni) odmítají sebevraždy a berou je jako hřích). Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #153 kdy: 15. Srpen 2008, 16:53:44 »

AVARANGER: Já nemluvím o Bibli ale o církvy a nebyl to příklad ale spíše paradox vhodný k zamyšlení. Proč potom nezní přikázání - "Nezabiješ bližního svého"?  Když člověk spáchá sebevraždu, tak proti tomu nic nemám, to je jeho volba. Ale zvířata nemaj na vybranou. Církev si hraje na morální skupinu lidsta, přitom je to jen sprostá sekta. Vedly války ve jménu boha a pro prachy. Pohanům lili rozžhavenou rtuť ho jícnu. V bibli se píše, že bůh stvořil lid, přírodu a zvěř. Ale člověk nebyl odkázán na maso. Tak proč to církev porušuje?
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #154 kdy: 15. Srpen 2008, 17:27:59 »

.. preci jen prijde ti prase vic podobny cloveku, nebo nakej musce? pokud vim tak ma i hodne podobnej mozek jako clovek, ale tim si ted nejsem jistej

Prase je nejchytřejší domácí zvíře (víc jak pes).
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #155 kdy: 15. Srpen 2008, 19:01:08 »

znám dítě - vegetariána.....a důvodem je, že jsou vegetariáni rodiče.

No a jíst maso znamená dodržovat potravinový řetězec - kdyby měla kočka možnost mě sežrat, tak to  taky udělá.

Testování na zvířatech - pokud testují léky - nemám problém, ať to dělají denně Vykřičník Vykřičník
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #156 kdy: 15. Srpen 2008, 19:32:08 »

...církev si hraje na morální skupinu lidsta, přitom je to jen sprostá sekta...
... a pankáči jsou ožralové, co maj problém s vlastní identitou a nedokážou se prosadit v mainstreamu, tak utíkaj mezi vyvrhely Šťastný

Když už se tady čertíš, tak buď nestranný.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #157 kdy: 15. Srpen 2008, 19:58:52 »

... a pankáči jsou ožralové, co maj problém s vlastní identitou a nedokážou se prosadit v mainstreamu, tak utíkaj mezi vyvrhely Šťastný
A myslíš si že já jsem na tom stejně? že jen proto že mám rád punk se snažím bejt spodinou?
Dalších 90% punkáčů jsou taky normální pracující lidi. Já neprohlašuju že sem punkáč se vším všudy. já prohlašuju že to mám rád a do jisté míry si to vychutnávám
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #158 kdy: 15. Srpen 2008, 20:13:55 »

Sry, to byl pokus o ironii Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #159 kdy: 15. Srpen 2008, 20:16:43 »

Ou em dží, má šestnásť, nechajte ho, ja som vtedy tiež išiel spasiť svet...
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #160 kdy: 15. Srpen 2008, 21:22:44 »


ty alibisticky kidy mas proto, ze se vymlouvas na to, ze kdyz to nesezeres ty, tak to prece udela nekdo jinej a ty vlastne za nic nemuzes.. to je to plynuti s davem, ze ze zeres maso nebo zeleninu, ale ze se stejne jako vetsina populace jen vymlouvas na ostatni a nejsi schopnej za svy ciny prijmout jakoukoliv odpovednost


já vim že někde se to zvíře narodí, žije někde v otřesnejch podmínkách ve velkochovu, pak ho zabijou, řezníci naporcujou, jde to do obchodů, lidi to snědi. A teď přijdu do obchodu já a to maso si nekoupim. Určitě někde nějakou ovci nebo krávu zachránim a nezabijou jí, viď.  Kroutící očima Doufám že fandíš Bursíkovi a Kateřince  Řekni to mé ruce

Chápeš že prase neni člověk a tudíš nepřemejšlí. Určitě si v duchu neřiká: ,,tak a teď mě zabijou a budu u někoho na talíři, achjo, život je tak krutej". Opravdu, jsou to jen zvířata, který většinou žijou v tak děsnejch podmínkách, že ta smrt je pro ně vysvobozením. Než dobytek spíš lituju třeba ryby, který se dusej a pomalu umíraj v rybářskejch sítí...

A ještě s tou zodpovědností: za předpokladu, že kdybych přestal jíst maso a opravdu by se zabilo míň dobytka, tak bych to maso stejně dál jedl. Podle mě jsou na světě mnohem horší věci než zabíjení dobytka pro jídlo. Celá staletí se dobytek pro jídlo zabíjí tak nechápu proč by se to mělo měnit!

A ještě jedno. Myslíš, že od tý doby, co jíš míň masa, zemřelo míň dobytka? Opravdu si myslíš že díky tomuto tvýmu postoji se něco změnilo? opravdu si to myslíš? jsem naviní já, že si myslim že si naivní, nebo si opravdu naivní?
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #161 kdy: 15. Srpen 2008, 21:38:37 »

ty furt nechapes o cem mluvim.. jiste pokud budes jedinej clovek na svete co nezere maso, tak se s tim nehybne no.. to je strasne jednoduchy se vymlouvat na to ze na svete je spousta lidi, a ja jako jedinec nic neovlivnim

a ty snad mas mozek prasete, ze vis ze nepremejsli? (tady by se hodila nejaka poznamka, ale ja si ji protentokrat odpustim) a to ze treba neprejmejsli jako my, znamena ze nemuze trpet? myslis ze kdyz psovi umre jeho pan a pes se pak trapi a nazere nic, ze to je nahoda a nema to s umrtim jeho pana nic spolecnyho?

no proc ti to rikam, zvirata vlasntne nemyslej, netrpej a jen si tak spokojene cekaj az je nekdo kuchne a sezere.

kdyz litujes ryby, tak je doufam aspon nezeres, nebo ti jich je lito, za chvili na to zapomenes a des si koupit do konzumu kapra? nedivil bych se

nemluvil sem jen o dobytku, ale o masu ze vsech zvirat obecne.. jde hlavne o to jak ty zvirata umiraj a jak trpej nez zemrou a nikdo s tim nic nedela, protoze trh a nenazrany lidi si zadaj maso.. nevim jestli jsem naivni, ale vim, ze se nestaram jen o sebe ale i o svoje nenazrany bricho. bohuzel nejsem filmova/hudebni hvezda, abych moch svym nazorem ovlivnit takovy mnozstvi dalsich lidi, aby se podarilo s timhle problemem neco delat. tak se aspon snazim nezavirat oci a nebejt jen spokojenej/nevedomej konzument
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #162 kdy: 15. Srpen 2008, 21:54:57 »

Tak shodneme se na tom, že lidi jsou důležitější než zvířata.

Kolikrát jste přispěli na např. Člověka v tísni? Chci tím říct, že nevím, jak někdo může mít problém s tím, že někdo zabije a sní krávu, když se tak děje od nepaměti a vlastně i v přírodě to tak je. Prostě lvi uloví zebru a sežerou jí. A oproti tomu ho nechává naprosto v klidu, že v Číně zabíjejí nepohodlný lidi, že v některých islámských zemích je žena automaticky vina, pokud jí někdo znásilní, atd, atd...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #163 kdy: 15. Srpen 2008, 21:55:45 »

vidíš, já sem spokojenej nevědomej konzument. Ryby, lituji, ale vždy sem je jedl a vždy je jíst budu (jen stim kaprem to nei nej příklad, to mi zrovna nechutná, já sem spíš měl na mysli třeba sardinky a podobně,a le to je vlastně jedno).
Myslim že srovnávat mrtvého páníčka a jeho psa je něco jinýho, než když dobytek je ve velkochovu a čeká na smrt. A ono to podle mě nejde prostě přesta zabíjet dobytek pro maso. To je jak kdyby se najednou přestalo těžit uhlí/dřevo/ropa nebo by výrazně změnšila výroba aut. Lidi přijdou o práci, stát přijde o příjmy a myslim si že celkový situaci by to zhoršilo a nadělalo víc škody než užitku.
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #164 kdy: 15. Srpen 2008, 22:06:47 »

R3v: Jasný, je mi o pár let míň než tobě, a proto se řídím tím co mi říká moje pubertální já. Aha. Nesnažím se spasit svět, ale narozdíl od vás jsem se nad tím alespon zamyslel a nepodporuju tyhle špatnosti.

Kazisvět: takže žereš maso jen proto, aby jsi nepodrážel ekonomiku a systém tohodle státu? Aby spousta šílenejch řezníků a vrahů na jatkách nepřišlo o svojí oblíbenou práci?
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #165 kdy: 15. Srpen 2008, 22:36:23 »

Ty znáš nějaký šílený řezníky a vrahy na jatkách? /* IRONIE */ Zato tady určitě všichni známe ty nalitý pankáče Šťastný /*IRONIE*/
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #166 kdy: 15. Srpen 2008, 23:08:57 »

R3v: Jasný, je mi o pár let míň než tobě, a proto se řídím tím co mi říká moje pubertální já. Aha. Nesnažím se spasit svět, ale narozdíl od vás jsem se nad tím alespon zamyslel a nepodporuju tyhle špatnosti.

Kazisvět: takže žereš maso jen proto, aby jsi nepodrážel ekonomiku a systém tohodle státu? Aby spousta šílenejch řezníků a vrahů na jatkách nepřišlo o svojí oblíbenou práci?
ne, jim maso protože mi chutná a protože já osobně jsem všežravec. Jen jsem řikal afimu, že to je prsotě naprosto trapná snaha zastavit vraždění zvířat pro maso. Ale tak jako já si myslim svoje, on má taky svoje názory, se kterejma nesouhlasim, ale beru je.
Jo jinak, taky nejsem typ člověka co má ke snídani páreček, k obědu kopec telecí a k večeři zabíjačku, ale jim maso jako každej normální člověk.
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #167 kdy: 15. Srpen 2008, 23:12:42 »

AVARANGER: Tvoje ironie je poněkud zvláštní. spíše braná jako výsměch. Ale beru to. Spousta lidí co nic nedělá se vysmívá těm, co se snaží přihodit něco k dobru.
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #168 kdy: 16. Srpen 2008, 01:45:00 »

Tak shodneme se na tom, že lidi jsou důležitější než zvířata.

Kolikrát jste přispěli na např. Člověka v tísni? Chci tím říct, že nevím, jak někdo může mít problém s tím, že někdo zabije a sní krávu, když se tak děje od nepaměti a vlastně i v přírodě to tak je. Prostě lvi uloví zebru a sežerou jí. A oproti tomu ho nechává naprosto v klidu, že v Číně zabíjejí nepohodlný lidi, že v některých islámských zemích je žena automaticky vina, pokud jí někdo znásilní, atd, atd...

Mluvíš mi z duše. Ještě jsem si v této souvislosti vzpomněl na diskuzi o potratech, která tu nedávno proběhla a ve které jsem se jako jeden z mála  vyslovil pro značné omezení tohoto zabíjení nenarozených lidí. Kdybych to bral se stejným mesiášským postojem jako někteří vegetariáni (teď nemyslím účastníky této diskuze), tak se začnu ned většinu lidí povyšovat, že jsem lepší než oni, protože oni tento zločin schvalují... a nikdo by se pak se mnou nebavil  Úsměv
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #169 kdy: 16. Srpen 2008, 11:58:44 »

95% vegetariánů to nedělá proto aby vypadali ve společnosti cool, ale kvuli sobě a těm zvířatům. A vůbec, proč když je maso "nezbytné k životu" se staráte o naše zdraví? Neměli by jste se raději starat o svůj hladoví žaludek? Proč takové útoky na lidi, kteří chtějí dělat něco dobrého jak pro sebe, tak i pro přírodu? Nebo se snad bojíte, že když nás nevrátíte zpátky do masového jídelníčku, tak že nás bude víc a víc a postupně upadne trh s masem a vy umřete protože nedostanete dávku své drogy? Kdyby se tak opravdu stalo, kdo z vás by měl koule na to jít si sám podřezat nějakej dobytek jen proto, aby jste se mohli nažrat, když si můžete jednoduše dát nějaký ovoce, zeleninu či obiloviny?
Zaznamenáno
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #170 kdy: 16. Srpen 2008, 12:05:57 »

bohužel lidi si opravdu myslej že sou ti nejdůležitější...ve všem...a pak to tak vypadá

mě nevadí že jim maso...a že kuli tomu umíraj zvířata...vadí mi jakym způsobem ty zvířata žijou a jakym umíraj...ale upřímě...nemám na to abych maso nejedl

co mě ale leží v žaludku sou pokusy na zvířatech a další různý prasárny...tohle sem nikdy nezkousl a nikdy nezkousnu...pokud chce někdo vyvíjet léky...dělat výzkumy...zkoušet deodoratny atd......tak ať to páni vědátoři dělaj na sobě...na dobrovolnících nebo ať to nedělaj vůbec

na argumenty typu kdyby nebyly léky tak už bys tady třeba nebyl...řikám jedině dobře...lidi sou stejně přemnožený a mělo by se to začít regulovat...když bych neměl sílu přežít tak ať klidně chcípnu

když čtu že výzkumníci po dlouhých výzkumech zjistili za jak dlouhou dobu průměrně asi beze spánku umře laboratorní krysa...tak se mi vážně otvírá kudla v kapse...to samý když vidim ty bohatý krávy v kožichách s malejma pejskama ověšenejma řetízkama a zavřenejma v kabelkách

jíst maso mi nevadí...ale zabíjet zvířata kuli kožichum...týrat je kuli tomu aby se lidi měli líp......to sou prostě věci který by neměly bejt prípustný...a ten kdo je dělá by se měl smažit na elektrickym křesle
Zaznamenáno
dares1m
Host
« Odpověď #171 kdy: 16. Srpen 2008, 14:54:20 »

souhlas s Richardem ve vsech bodech krome toho ctvrteho...

co se zvirat tyce - s tim jak ziji a jak umiraji by se melo neco delat - mela by mit dustojny zivot i smrt. ale uprimne receno (a muzu u vas byt parchant nevim jaky) - jsou MNOHEM palcivejsi problemy.

pro zacatek - jsem verici... na nabozenstvi neni nic spatneho nasledovat nejaky ideal - problem nabozenstvi je kdyz se vyskytne fanatik. Pripadne masovy fanatismus. Vemte si Indii. Je v ni hladomor - ale na svete je TOLIK hladovych... Afrika je spicka ledovce - nemaji co jist. nic tam neni. ale vemte si indii - nejvetsi stada krav na zemi - kravy jsou posvatne zvirata a nemuzete se na ne krive ani podivat. ale lide umiraji hladovi na ulicich a nemaji co do ust - na uzemi Indie nikdo kravu nezabije - jenze lide trpi.

Reknete si jo ale krava ma take pocity. To ze to tak bylo zazite (predator > korist) neni ospravedlneni pro zabijeni. Pravda. ale z nejakeho duvodu to tak bylo. Co budeme jist kdyz nezabijeme? Zvire ma pocity - to je mozne. Ma pocity i rostlina? Boji se? Citi kdyz ji neco odtrhneme? Vzdyt zabijime i rostliny.

Co se tohoto tyce - jsem vrah. a zustanu jim.
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #172 kdy: 16. Srpen 2008, 15:11:20 »

Co se tohoto tyce - jsem vrah. a zustanu jim.
Alespon si to umíš přiznat a nevymlouváš se na to že to dělají všichni a že když to zvíře nesežereš ty, tak stejně někdo jiný.
Zaznamenáno
R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #173 kdy: 16. Srpen 2008, 15:56:15 »

Comanch: To nebolo ofenzívne, jednoducho postupom času zistíš, že realita je iná. Ja nie som žiadny vietnamský veterán, tiež som mladý fagan. Len vravím, že je síce pekné veriť v také myšlienky a vôbec to nebolo myslené zle, ale postupom času akosi zistíš, že sú o dosť dôležitejšie veci...

Inak, ja neviem čo tu všetci riešite či to, že jeden človek zje / nezje zviera bude znamenať spasenie rodu prasiatok. Áno, tie podmienky sú kruté, ale bohužiaľ takí sú ľudia a niečo jesť musia. A hlavne, ja osobne si myslím, že písať o tom, že ak sa niekto rozhodne nejesť mäso (napríklad toť náš mladý punker), tak to nie je o tom, že sa snaží zachrániť tie zvieratá (áno, správne hovoríte, to sa nepodarí), avšak je to o tom, ako sa on sám cíti. Keď si človek nekúpi kabelku z krokodíla, tak to neznamená to, že si myslí, že zachránil nejakého krokodíla (väčšinou), je to o tom, že on sám pred sebou sa nemusí cítiť zle, pretože si kúpil niečo zo zvieraťa. Jednoducho oni to berú tak, že je to proti ich zásadám, tak to nerobia, nechápem prečo sem každý stále zaťahuje nejaké zachraňovanie zvierat alebo čo, to sú "argumenty" jak od nášho pána priemiéra Fica. Mimochodom, nie som vegetarián, mäso jem skoro stále, ale napríklad kožennú vec si nekúpim len tak, lebo imho je rozdiel keď niečo robím preto, aby som jedol a keď niečo robím preto, aby som mohol chodiť po ulici v drahých handrách... (ak sú syntetické, tak kľudne:)
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #174 kdy: 16. Srpen 2008, 16:57:07 »

Alespon si to umíš přiznat a nevymlouváš se na to že to dělají všichni a že když to zvíře nesežereš ty, tak stejně někdo jiný.
Vidíš, já se na to vymlouvám a taky se na to vymlouvat budu. Kdybych proto maso v regálu nešáhnul já, tak po něm šáhne někdo další, to popřít nemůžeš.A já osobně vrah nejsem, zvířata nezabíjim (to že zaplácnu komára když mě v noci prudí to sem nepatří).
 Moje výmluva by ztrácela na účinosti kdyby najednou 10% populace přestalo dlouhodobě konzumovat maso. A i kdyby, co by se zmněnilo? oni ty krávy v tech chovech budou furt oplodňovat, naroděj se telata a myslim si že počet tech krav se moc nezmenší. A nebuť naivní a nemysli si, že je pustěj někde na pole. Buť je zabijou nebo budou žít někde v otřesnym chlívě... Jako já fakt furt nedokážu pochopit čeho chcete docílit. Čekáš na to, až si řeknu: jo, jsem strašná sviňe, jim zvířata, který museli položit život za to, abych já měl co do huby, protože zeleninu jíst nebudu?!   Kroutící očima
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 5 6 [7] 8 9 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS