Punk vs slušný holky

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
13. Květen 2024, 23:32:20

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Punk vs slušný holky
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 6 7 [8] 9 Tisk
Autor Téma: Punk vs slušný holky  (Přečteno 84943 krát)
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #175 kdy: 16. Srpen 2008, 17:10:45 »

Na to aby jsi zachraňoval maso v regálu je už pozdě. I když na vegetariána narazíš málokdy, je nás dost na to, aby jsme už alespon trošku ovlivnili trh a omezili tím některé velkochovy. Říkáš že jedinec nic nezmění, ale u zrodu každé změny stojí zpočátku malá hrstka lidí. Rozhodně když jsem proti nějaké věci, tak jí nemohu zároveň podporovat. A ty, i když si to maso pouze koupíš a sníš, tím to vraždění podporuješ. Takže jsi vlastně spoluvrahem. Z toho vyplívá že za své činny musíš brát i patřičnou zodpovědnost. Raději zůstaň v takové nevidomosti v jaké si ted. Protože pokud se o tento "průmysl" budeš zajímat víc a zjistíš co je to za svinstvo, přestaneš to žrát taky.
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #176 kdy: 16. Srpen 2008, 17:43:36 »

Kazisvět: btw..Ten tvůj NICK se k tobě hodí  Smějící se
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #177 kdy: 16. Srpen 2008, 19:43:23 »

To máš jako s volbama. Člověk si řekne: já tam nepudu, nic nezměním. Tohle si řekne půlka národa (přeháním) a dopadne to přesně tak jak ten člověk nechtěl...
Takže k tomu masu. Ano-jedne člověk nezmění nic. Půlka národa (zas přeháním) - poloviční potávka.
Tak a ke mě. Já vegetarián sice nejsem, ale snažím se maso razantně omezovat. Když je možnost tak ho prostě nejím. Salámy nejím, ve škole obědy nemám... pouze pokud se to jídlo bez masa vyloženě sníst nedá.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #178 kdy: 16. Srpen 2008, 19:54:24 »

Kazisvět: Tak ten poslední post byl trochu mimo Úsměv Takhle alibistickou odpovědí těžko někoho přesvěčíš.
Pirek: Volby - to je trefa do černého. Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #179 kdy: 16. Srpen 2008, 21:16:31 »

avaranger: lidi sou dulezitejsi nez zvirata.. souhlas. ale stejne jako existujou organizace na ochranu lidskych prav, tak sou i jiny co se venujou zviratum.. proc sem pletes uplne jiny veci? me samozrejme vadej i ty veci o kterych ses zminoval, ale tohle je diskuse o necem jinym (vim ze puvodne to byl punk vs slusny holky, ale vegetarianstvi k punku docela patra, islamsky zeny sou zas na samostatatnou diskusi;))

lvi ulovi zebru a sezerou ji.. to je jiste krasny, ale ta zebra zdaleka netrpi tak, jak muzes videt na videich organizaci, ktery se prave zabivaj ochranou zivrat. tohle je blby srovnani.

jinak souhlasim s tebou ze ten kazisvetuv post je alibistickej a mimo.. btw. tvrdim to o nem celou tu dobu co se spolu bavime, jen doufam zes to zas nemyslel ironicky jako vzdy Šťastný


kazisvet: jisteze se bude dal zabijet dobytek pro maso.. nedelam si iluze a necekam ze tohle zmenim.. jde o to JAK se bude zabijet a momentalni stav proste vyhovujici neni. a kdyby 10% lidi prestalo jist najednou maso, tak pochybuju ze by se tolik dobytka "pestovalo" dal. proc by to delali, aby na nem prodelavali?


dares1m: covece co te na zakladni skole ucili? Kroutící očima predstav si ze zvirata maji mozek.. narozdil od pampelisky.. to je prekvapko ze? doufam ze sem te moc nevidesil, to bych vazne nechtel!! a jeste jedno prekvapko.. podle vedcu je praseci mozek nejvic podobny tomu lidskymu... rozdejchavas to jeste?? videl si nekdy zabijeni delfinu? prijdou ti to jako hloupy tvorove? mas doma psa nebo kocku? a nebo kaktus? vidis mezi nima nejakej rozdil vubec?


richard: tak me pokusy se zviratama na vyzkumy leku, ktery zachranujou zivoty s principu nevadej. predstav si ze by ti onemocnela mamka/pritelkyne/nejlepsi kamos a pokud by se nelecila, tak by zemrela.. ale onen lek ktery by ji mohl zachranit byl testovanej nejdriv na zvireti.. nechal bys tak blizkyho cloveka radeji umrit, protoze lidi sou stejne premnozeny? jinak proti kozesinam atd. sem samozrejme taky a to dost zasadne.

R3v: to ze lidi neco jist musi automaticky znamena, ze ty podminky bejt kruty muzou? to je takovej problem zabijet zvirata bez toho aby trpeli? co se me tyce, tak bych si za maso klidne par kacek priplatil, vedet ze u toho netrpelo.. takhle si radsi fakt koupim treba musli. uznavam ze to je dost o tom jak se clovek citi, kdyz neco sezere, prece jen mame nejaky svedomi (tady se nejspis lisime od zvirat, doufam ze se toho hned nekdo chytne)


P1R3K: velkej souhlas a bodik ke karme (aspon trochu ti ji zlepsim:-D). jinak sem na tom podobne jak ty, maso sice ano, ale snazim se ho omezovat a mam ho max. tak k obedu. navstevuju skolni jidelnu a tam nejaky velky vyber neni, a vzhledem k tomu ze ani nemusim sladky, tak se proste masu moc vyhnout neda.. nastesti tam davaj maly porce:))


Comanch: s tim poslednim vcelku souhlas, verim ze je dost vegetarianu aby ten velkochov malinko omezili. doufam:) s tim spoluvrahem bych trosku brzdil, to bys moch rict o kazdym, kdo treba i jako malej nez se z nej stal vegous sezral nejaky to maso.. jo a maso k zivotu rozhodne nezbytny neni, nevim proc nas tady tim furt ockujou, nejak sem nezaznamenal ze by vegetariani umirali o destistky let driv nez ostatni. a ty utoky na vegouse taky nepobiram.. je to neco takovyho jako ze kdyz nezvladnu zit bez masa ja, tak aspon zacnu vsechny vegetariany urazet a tvrdit jak se bez masa neda zit Kroutící očima
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #180 kdy: 16. Srpen 2008, 21:42:16 »


richard: tak me pokusy se zviratama na vyzkumy leku, ktery zachranujou zivoty s principu nevadej. predstav si ze by ti onemocnela mamka/pritelkyne/nejlepsi kamos a pokud by se nelecila, tak by zemrela.. ale onen lek ktery by ji mohl zachranit byl testovanej nejdriv na zvireti.. nechal bys tak blizkyho cloveka radeji umrit, protoze lidi sou stejne premnozeny? jinak proti kozesinam atd. sem samozrejme taky a to dost zasadne.

P1R3K: velkej souhlas a bodik ke karme (aspon trochu ti ji zlepsim:-D). jinak sem na tom podobne jak ty, maso sice ano, ale snazim se ho omezovat a mam ho max. tak k obedu. navstevuju skolni jidelnu a tam nejaky velky vyber neni, a vzhledem k tomu ze ani nemusim sladky, tak se proste masu moc vyhnout neda.. nastesti tam davaj maly porce:))


Nejlepší kámoš... a lék není  Velmi smutný Velmi smutný Velmi smutný Velmi smutný
Tak dík, ale já karmu moc nemusím Kroutící očima...píšu svý názory a komu se to nelíbí...
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #181 kdy: 16. Srpen 2008, 21:45:00 »

afi: Tady to nebylo žádný Kladivo na vegateriány ! Úsměv Začalo to tim, že tady Comanch začal prezentovat, jak je punker z trucu a kdyby bylo pankačství in, tak že by ho to přestalo zajímat. Takže když přihodil, že nejí maso, tak to jelo tak nějak setrvačně na tom, že je to zas nějaký vymezování z mainstreamu.

Alespoň já sem se teda, jak si to pročítám zpětně, zbytečně nechal strhnout flamem a snažil se za každou cenu ho vyargumentovat, jen protože z toho mam děsně pozérskej pocit. Takže já s vyjadřováním dále končím.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #182 kdy: 16. Srpen 2008, 22:10:04 »

afi...já nerozhoduju za ostatní...málokdo by asi odmítl léčbu když už existuje...jen nevidim důvod proč testovat léky na zvířatech...když už se kolikrát prokázalo že výsledky sou stejně zkreslený a často bývaj k ničemu......ať se léky testujou za prachy na dobrovolnících......nebo vůbec

protože dneska uděláš lék na megarýmu...a zítra už musíš dělat lék na gigarýmu...zvlášť když lidi žerou antibiotika a podobný věci jak kdyby to byli bonbóny

jako když by to bylo formou toho že zvíře bude ok a nebude se trápit...tak by se to dalo přejít......ale když vidíš polorozřezaný umučený živí zvíře v kleci 1x1cm kde vidí světlo jen ze zářivek a který dokud nechcípne tak se do něj ještě nějakej ten pokus vejde...tak si myslim že by sis na dlouhou dobu nedal žádnej lék...aji kdyby ti měl zachránit život

jinak já znám pár lidí co měli tu čest bejt na jatkách...a každej potom nějakej ten pátek nežral maso...ne že by chtěli chránit zvířata...ale protože by se poblili jen co by to cítili
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #183 kdy: 16. Srpen 2008, 23:08:31 »

Jestli to nebylo tim, že pohled na mrtvý zvířata obecně není žádnej med. (v pravěku bych byl rozhodně šaman, abych se nemusel účastnit lovu a přípravy Šťastný )
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #184 kdy: 16. Srpen 2008, 23:27:36 »

s tim spoluvrahem bych trosku brzdil, to bys moch rict o kazdym, kdo treba i jako malej nez se z nej stal vegous sezral nejaky to maso..
To je tím, že když seš ještě dítě, tak o tobě rozhodují rodiče. A když i v opačnym případě seš od mala vedenej k bezmasý stravě, můžeš se později sám rozhodnout maso jíst. Ale spousta lidí nemá chuť, čas, nervy ani koule na to, aby o tom alespon na chviličku zauvažovali. Dneska se lidi o nic nezajímaj. Spíš jen o sebe. Když by si o tom alespon něco přečetli, případně se třeba podívali na jatka (stačí jen video, ale LIVE si to taky vychutnáte) tak jim to dá podnět k zamyšlení.

btw..koukám že s mojí karmou se tu šachuje o 106
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #185 kdy: 17. Srpen 2008, 00:20:38 »

tak fine, přesvědčili jste mě, jsem odporenej vrah, kterej vraždí neviná zvířata jen proto, aby si napcal vlastní pupek, jsem nemorální blbec a jsem zatracení hodný. Kroutící očima 
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #186 kdy: 17. Srpen 2008, 09:47:20 »

jsem nemorální blbec a jsem zatracení hodný. Kroutící očima 
Tomu jsem moc neporozuměl
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #187 kdy: 17. Srpen 2008, 11:48:30 »



P.S: Berte prosím s humorem  Úsměv
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #188 kdy: 17. Srpen 2008, 18:27:07 »

Nechápu, proč když vegetariáni nedělaj nic špatnýho, tak po nich všichni tak jdou. Nemělo by to být naopak. Proč nedělaj vegouši útoky proti vám. Že by se ukázovalo v praxi, že maso přidává na agresivitě?
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #189 kdy: 17. Srpen 2008, 19:59:09 »

Comanch: Opakuji...

P.S: Berte prosím s humorem  Úsměv
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #190 kdy: 17. Srpen 2008, 20:25:54 »

Toho jsem si všimnul. Ale rozhořčilo mě to triko. Kterej kretén tohle může vymyslet.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #191 kdy: 17. Srpen 2008, 20:48:47 »

Nechápu, proč když vegetariáni nedělaj nic špatnýho, tak po nich všichni tak jdou. Nemělo by to být naopak. Proč nedělaj vegouši útoky proti vám. Že by se ukázovalo v praxi, že maso přidává na agresivitě?
LOOL... tenhle příspěvek právě dokázal opak toho, co říká Úsměv
Zaznamenáno

The_Black_Jack



Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Jilemnice
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #192 kdy: 17. Srpen 2008, 21:27:37 »

nwm co si stezujes, vetsinou de proste vetsina proti mensine Kroutící očima
Zaznamenáno

I hovno ma sve mouchy.
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #193 kdy: 17. Srpen 2008, 23:31:12 »

Toho jsem si všimnul. Ale rozhořčilo mě to triko. Kterej kretén tohle může vymyslet.

Mohl to vymyslet třeba někdo, kdo 1) nebere věci až tak vážně
                                                 2) lezou mu na nervy militantní vegetariáni, kteří se morálně povyšují nad masožrouty

O tom to totiž je a pár lidí už se to tu snažilo nějak vyjádřit (ty jsi se ovšem zabejčil na pozici "jste všichni hrozně netolerantní a nadáváte mi kvůli mému životnímu stylu.") Vegetariánství ve skutečnosti nikomu nevadí, myslím že drtivá většina lidí se drží teze "ať si každej žere, co chce, pokud to není moje jídlo" Jedinej problém je s tím přístupem "žereš zviřátka, takže jsi halzl" což pochopitelně lidi slyšej docela neradi.
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #194 kdy: 18. Srpen 2008, 13:44:43 »

Toho jsem si všimnul. Ale rozhořčilo mě to triko. Kterej kretén tohle může vymyslet.

Mohl to vymyslet třeba někdo, kdo 1) nebere věci až tak vážně
                                                 2) lezou mu na nervy militantní vegetariáni, kteří se morálně povyšují nad masožrouty

O tom to totiž je a pár lidí už se to tu snažilo nějak vyjádřit (ty jsi se ovšem zabejčil na pozici "jste všichni hrozně netolerantní a nadáváte mi kvůli mému životnímu stylu.") Vegetariánství ve skutečnosti nikomu nevadí, myslím že drtivá většina lidí se drží teze "ať si každej žere, co chce, pokud to není moje jídlo" Jedinej problém je s tím přístupem "žereš zviřátka, takže jsi halzl" což pochopitelně lidi slyšej docela neradi.

jo,to souhlasim. Nevim ejstli to je tim, že to nemám v lebce tak srovnaný, ale todle jsem se snažil říct, ale nevim jestli je to věkem a jestli se to časem zlepší, ale podávat někomu svoje názory já prostě neumim.
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #195 kdy: 18. Srpen 2008, 17:38:52 »

D9: Já se nerozčiluju, to byla jen další otázka abych zjistil vaše názory. To jsi ty neudělal.

The_Black_Jack: Máš pravdu

J/R: Já zatím žádného masožrouta neurazil. Alespon myslím. A vše co jsem zatím napsal je pravda a vy všichni to víte, jen se vám to třeba nelíbí.

Kazisvět: Tak buď napiš svůj názor, nebo raději nic. Ale to tvoje "s tím souhlasím" snad píšeš jen proto aby ti zvyšovali karmu. Nicht wahr?
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #196 kdy: 18. Srpen 2008, 18:20:23 »

Comanch: No nevím jak ostatní, ale já teda nezvyšuju lidem karmu jen proto, že souhlasí s mými názory. Super!

J/R: Já zatím žádného masožrouta neurazil. Alespon myslím. A vše co jsem zatím napsal je pravda a vy všichni to víte, jen se vám to třeba nelíbí.
Však o tobě jsem nemluvil, jde o to, že takoví vegetariání bohužel existují (např. jeden můj kámoš, kterej je dokonce vegan, se mi přiznal, že měl jednou taky podobný militantní období, naštěstí jsem s ním tehdy nebyl v kontaktu) a zhoršují názory lidí na vegetariány obecně a pak jsou z toho takový vtípky, jako tamto tričko.

...ale todle jsem se snažil říct, ale nevim jestli je to věkem a jestli se to časem zlepší, ale podávat někomu svoje názory já prostě neumim.
Pokud rád diskutuješ, jedno jestli na netu, nebo s kamarády, na nějaký trochu náročnější témata, tak se tvoje schopnost formulovat názory určitě časem zlepší. Dokonce je to podle mě o dost jednodušší, než se naučit balit holky Šťastný
Zaznamenáno
Polom

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #197 kdy: 18. Srpen 2008, 22:14:46 »

na třetí stránce mě přestalo bavit ten flejm číst, takže tadymožná  už podobnej názor zazněl

Ale k tématu: O čem je podle mě punk? No podle mě je to o svobodě Úsměv o tom že si každej může myslet a dělat (samozřejmě v rámci možností) co chce, neni jen styl hudby (ta k tomu ani být nemusí) je to prostě styl života, nebo lépe styl myšlení, i třeba stoletá babka může být PUNKERKA a nemusí poslouchat ani Ramones, ani Sexy Pistols, ani Totalní nasazení nebo Greendey, ale klidně Moravanku - jde o to aby byla svobodomyslná, snažila se udržet zdravej odstup a myšlení od konzumní společnosti...

K tomu aby si byl punker nepotřebuješ glády, červený číro a křiváka, ale musíš být svobodnej Úsměv, to že chceš zbalit slušnou holku a "nemůžeš" kvůli stylu svého oblíkaní je samotná známka toho že styl kterej by měl být absolutně "volný" tě dostal do místa ve kterým tě omezuje a to je na zamyšlení - je to pank? nebo pseudo pank?   Takže se zachovej svobodně a pankově a buď hledej punkerku která je na tom stejně jako ty (rozuměj normální člověk vypadající jako houmles s dobrým srdcem), a nebo se změň oblýkaní, kdyý si myslíš že ti to pomůže... nikdo neříká že musíš změnit styl hudby a života... A nebo se na to vyser a čekej třeba se situace nějak vyhrotí sama Úsměv

Je to muj osobní názor tak jak chápu pank já... sice nejsem oldschooler pankáč, ale takle pank beru...

A jinak mám takovou storry co sem moc hodí

U nás na škole, naproti intru který idluju je malinkatej výklenek a v tom výklenku se schází malinkatá skupina punkeru ( Ano, a sou to takový pankeři jak si je všichni představujem, neumit,í špinavý, věčně sfetovaný (a nemyslim pouze THC) polovina hlavy holá, polovina vlasy k lopatkám, věčný problémy s fízlama)... jednoho dne k nám na intr prišli prvačky, jedná z těch hezčích začala chodit s kámošem - ten z toho byl na větvi, ale po čase se na to vykašlal že je moc služná. "nenechá na sebe šáhnout" říkal. No a co se časem nestalo? Ta holčina začala chodit s tou jednou troskou - prvně to vypadalo že z holky se stane podobný individum jako on, ale nakonec to dopadlo obráceně, stal se z něho celkem slušnej člověk... Takže nezoufej když tendle ubožák zbalil slušnou holku, tak ty podle toho co tady píšeš můžeš mít jakou chceš S jazykem
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #198 kdy: 18. Srpen 2008, 22:49:03 »

No já se na to pouze optal, ale neřekl jsem že by to byl můj problém. Já o holky nouzi nemám, zajímalo mě pouze, jestli kdybych měl vzhled dnešní mládeže, jestli by těch holek bylo víc a hlavně jakých. A za tu dobu co jsem založil tento topic, sem žádnou "hustou" punkerku nepotkal (jen jednu ale ta byla stejně hnusná  Úsměv ). Zatím jenom samý normal holky. Takže pohoda a na nic si nestěžuju
Jinak děkuju všem za názory
Piště klidně dál
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #199 kdy: 19. Srpen 2008, 12:16:16 »


...ale todle jsem se snažil říct, ale nevim jestli je to věkem a jestli se to časem zlepší, ale podávat někomu svoje názory já prostě neumim.
Pokud rád diskutuješ, jedno jestli na netu, nebo s kamarády, na nějaký trochu náročnější témata, tak se tvoje schopnost formulovat názory určitě časem zlepší. Dokonce je to podle mě o dost jednodušší, než se naučit balit holky Šťastný
No je zajimavý že když mluvim an živo tak mi nedělá problém formulvoat argumenty, ale když píšu tak si dávám větší bacha abych nedělal překlepy a celkově je mi to psaní i nepříjemný. A ono se mi taky blbě argumentuje proti starším lidem. Řikám, na živo a s vrstevníkama nemám problémy, ale takhle docela jo.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 6 7 [8] 9 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS