Rande po dlouhy dobe :) je to ztraceny ?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
23. Duben 2024, 17:00:40

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Rande po dlouhy dobe :) je to ztraceny ?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Rande po dlouhy dobe :) je to ztraceny ?  (Přečteno 6564 krát)
xxiinnxxiinn
*
Karma: -1
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« kdy: 15. Únor 2010, 08:05:38 »

Zdravim vsecky pritomne... po dlouhy dobe js byl na rande, absolutne js nevedel co bude a jak bude... se slecnou js se seznamili po netu, vymenili si fotky pak nejaky vzkazy.... a nakonec js se sesli nazivo. Slecna-normalni zena... proste v pohode... sli jsme do cajovny oba jsme to videli tak na 2h...  ale co se nestalo... nakonec jsme kecali az do zaviracky,nepretrzite, sranda pohoda... byly to cca 4h ktery utekly jak 10minut... ani se mi tomu nechce verit!!!
Pak js se rozesli... s prislibem ze se dohodnem na nejaky akci.
... no a celej problem je v tom, ze mne nejak zacala chybet... ja proste nevim co delat... js z toho nejakej spatnej... jo proste chybi mi hodne moc  
...chtel bych ji poznat vic..ale nedokazu rict zda to je vzajemne, jak rozlousknout takovou patovou situaci...   chapu ze js spolu byli kratce...
NAPADA VAS JAK Z TOHO VEN? CO DELAT? CO BY BYLO NEJLEPSI ?
« Poslední změna: 15. Únor 2010, 08:22:43 od xxiinnxxiinn » Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 15. Únor 2010, 10:35:03 »

Proč jí nenapíšeš, že bys to rád zopakoval? Šokovaný
Zaznamenáno
xxiinnxxiinn
*
Karma: -1
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 15. Únor 2010, 12:04:16 »

To cassies: tak js ji napsal... a nedokazu posoudit co si o tom mam myslet... je to takovy jo a ne! oba radi sportujeme... tak js ji navrhl nejakou sportovni akci: a odpoved ze je 2 dny v tydnu pryc..ze se jeste domluvime....      no  spis bych to chapal jako slusne receno :odprejskni  !!
..a nejhorsi na tom je..ze me nejak neopusti touha vyklopit ze me proste dostala... jako nidko uz dlouhou dobu
Zaznamenáno
Lonevolf



Já si prostě rád hraju!

Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 48


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 kdy: 15. Únor 2010, 12:57:50 »

Ahoj,
normálně se neboj navrhovat něco konkrétního. Nemusí to vyjít, ale jde o to hodit do placu, datum čas a místo. Pak můžeš dodat, že pokud se jí to nehodí, tak vymyslíš něco jiného, pořpípadě, ať zkusí nadhodit datum, kdy bude mít čas;-) A pokud dá datum, tak už je jedno co budete dělat.
Hlavně si nemysli, že tě odprejskla. některý holky sou holt v jednom kole a vytrhnout je z toho kola je často obtížné a někdy bohužel skoro nemožné;-)
Zaznamenáno

Je to celkem jasná věc,
nestarám se o statky,
stejně ze mě nakonec
zůstanou jen ostatky.
xxiinnxxiinn
*
Karma: -1
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 15. Únor 2010, 13:42:21 »

To Lonevolf: jo mozna to vidim moc cerne hned na zacatku...
Zaznamenáno
xxiinnxxiinn
*
Karma: -1
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 15. Únor 2010, 14:47:28 »

To lenevolf: proste prijde mi to momentalne faze 50:50 procent, a ja tapu cim dostat aspon 1% navic na svou stranu...aby to nebylo jen kamaradstvi...
Zaznamenáno
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 15. Únor 2010, 16:25:47 »

Vím,že se to dobře říká,ale špatně dělá...ale zprávně by měla dojít pusa/nebo přinejmenším obejmutí hned na prvním rande...udajně je dokázané,že čím dýl se s prvním polibkem otálí>snižuje se zájem u ženy.Myslím,že takto ti nikdo nemuže pomoct,musíš si celé to rande/schuzku přehrát v hlavě.Používals doteky?Používala je ona na tobě?Zadívali jste se do očí?Hrála si z vlasy nebo se stopkou od sklenice?Neustále si nasazovala a zase vytahovala prsten?(četl jsem že větci zjistili,že jakmile žena nasazuje si neustále prsten+samozřejmě je víc věcí co dělá,navíc to není 100%,chce něco dělat...pokud nevíš co,vem si prsten a furt si ho nasazuj a vytahuj z prstu.Ono tě to trkne  Šťastný)Musíš si všímat jejich signálů zájmu...měla rozšířené zorničky?Měla naružovělou pleť?
Těžko ti někdo poradí jestli měla rájem...jestli jsi chlap,tak to poznáš sám...
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 15. Únor 2010, 17:37:10 »

Po přečetní knihy řeči těla, kde byla kapitola " když se ženy dvoří", tak musím říct že to funguje na 100 procent. Můžeš si jí přečíst, bude tě to bavit.

V mé třídě ve škole po mě jela jedna holka(měl jsem jí za kámošku), jenže měla kluka. Bylo to ještě před vánoci. Je to OT, ale jde tu o řeč těla, když to už načnul Hox.
Jedna učitelka na přírodopis chtěla mít zasedací pořádek - kluk s holkou, vybírala to ona, kdo s kým bude sedět (p*čovina pro prvňáčky prostě).
A já měl sedět s tou kamarádkou, známe se hodně dlouho, ale před těmito vánoci se to zvrtlo a začal jsem být pro ní přitažlivý. Jak to začalo?
Začalo to tím, že asi třetí hodinu přírodopisu, co jsem měl s ní sedět jsem jí řek "běž do prdele a nech mě", že s ní sedět nebudu, byl jsem na ní naštvaný, už ani nevím kvůli čemu.
Další dny ve škole s ní se mi nezdáli, dělala různá gesta z kapitoly, když se žena dvoří, takže teď vypíšu, co přesně dělala, nebudu si vymýšlet:
Když jsem byl v blízkosti.(nedělala to najednou, ale někdy to a někdy ono)
Hrála si s vlasy (jednou rukou si kroutila konečky vlasů)
Někdy si srovnala vlasy na jednu stranu, aby odhalila své hrdlo.
Špička chodidla směřovala ke mě.
A teď klasika - pokukovala po mě nebo se dívala na mě periferně.
A asi zřejmě trochu žárlila- Když jsem vyplňoval přihlášku na střední školu, dal jsem se do řeči s jednou holkou na co půjdeme a blablabla. Kamarádka to nemohla vydržet, přišla vedle mě (já seděl), naklonila se nad mojí přihlášku a jednou rukou se opřela o mé záda a její vlasy mě hladily po tváři a začala lichotit, jak je to dobrá škola atd.
To je asi vše, víc si nepamatuju. Později na začátku ledna jsme se bavily po icq a došlo na zajímavé téma a v tom jsem se to dozvěděl.
Já: blábla
Ona: " jo, líbil ses mi, stačí ? :-D"
Já: "jo, ale mě to bylo celou dobu divný, máš přece -jméno kluka- :-D"
Ona:"Neřeš, jsem divná :-D"
Nějak takhle, nevim.
A tímto skončilo, teď si ve škole lezem nehorázně na nervi, ikdyž sem, tam ty gesta občas ještě zahlédnu... . Ale nechci se do toho montovat, když má kluka. Pochází z ruska a nechci, aby na mě poslal mafii, jsem srab. Vypadá divně a je o trochu starší. Šťastný

Tím opravdu doporučuju, abys přečetl knihu řeči těla a to i všem, co jí nečetly.
1.Bude tě to bavit - budeš vědět na čem jsi u dané osoby.
2.Je to hodně užitečný.
« Poslední změna: 15. Únor 2010, 17:41:41 od Jouda » Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
xxiinnxxiinn
*
Karma: -1
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 15. Únor 2010, 18:47:03 »

JO rec tela byla pozitivni....  abych rekl pravdu... zatim js nikdy na prvnim rande nelibal... -a pak z toho byl vztah!  bral js to jako celkem normalni vecer....   ale proste ted citim, ze mi chybi, hodne moc bych ji chtel poznat vic nez ten kratkej okamzik co jsme spolu byli, ale momentalne jsem uplne bezradnej...    chtel bych j tho toik rict nebo apson napsat aby to nebylo takovy hrrrrrrrrrrrr,   chtel bych aby vedela co citim---    ale nevim jak na to
Zaznamenáno
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 15. Únor 2010, 19:56:49 »

Možná je na tom stejně jak ty...a pokud zájem byl,nevím co řešíš Úsměv...Ale radši na ni nevybaluj všechno co tu píšeš,aby jsi nevypadal moc...jak bych to řekl...prostě takový "needy" nebo tak nějak...
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
xxiinnxxiinn
*
Karma: -1
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 16. Únor 2010, 13:20:17 »

...po dlouhy dobe premitani co a jak jsem dospel k nazoru, ze ji musim napsat ( radsi bych ji to rekl do oci nebo zavola - ale usoudil jsem ze tak dobre se nezname...!a buh vi kdybychom se videli)       bylo to uprimny a jdem na veceri ... Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS