rozchod z mé strany

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 18:32:33

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  rozchod z mé strany
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: rozchod z mé strany  (Přečteno 19122 krát)
sun
*


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 115


Zobrazit profil
« kdy: 20. Říjen 2009, 15:43:44 »

Zdarec lidi nevim jak začít nějak v kostce to shrneme. Byl sem s dívkou tři roky vztah na dálku,zhruba 95km. ze začátku parádka pohádka super. Postume času sme se rozešli a zase to stmelili. Takhle sme to udelali 3x az ted po 4x jsem to ukoncil definitivne. duvod rozchodu? Vidali sme se 1x za mesic sex sme spolu meli 1x-2x do dvou mesicu. Od mesice cervna ona za mnou neprijela ani jednou a to mela volno tri mesice pac sla na vejsku.. Jezdil jsem za ni jen ja. Spali jsme posledni tri mesice neli dyl oddelene v jednom pokoji kazdej na jedne posteli. Vymlouvala se ze ji vadi ze se vecer divam na tv, nebo ze se nevyspi, ze ma malo mista atd.. V psledni dobe jsem si pripadal jak dobry kamarad a ne to, ze mam holku. kdyz sem ji rekl ze uz to takhle nejde ze by se nas vztah mel nekam posouvat rekla mi, ze ho chce nechat jen tak volne plynout. A ze nechce planovat jako kdy se uvidime atd.. Kdyz sem ji rekl,ael ze mi musime planovat ze nejsme z jednoho mesta a ze neco jineho by bylo kdybychom byli ci spolu bydleli tak klidne muzeme nechat volne plynout vztah. Rekla mi ze se nehodla zmenit a ze ji to vesmes takto vyhovuje,mi bylo naznaceno tak sem to uz nedokazal dal tahnout a rekl sem ze takovej vztah nechci a ze chci konec, rekla mi do ted si to pamatuju, ze ji budu chybet jako clovek.nejak sem to nepochopil ale moc me to nepotesilo.

Doufam ze jsem udelal dobre.Sice to boli,ale zivot jde dal..Ale nyni jsem poznal holku na jednom treninku,docela se mi libi,ale nevim zda neni brzo,dokonce me odvezla na me pozadani domu a dala mi i cislo kdyz sem si o nej rekl. Nevim zda mam spechat,nebo se do niceho nehrnout a nebo chytit prilezitost za pacesy. Poradte

Moje otazky zni zda jsem udelal dobre s bejvalou pritelkyni - doufam ze ano, ac na to nekdy mslim a najednou s vybavuji jen ty hezke chvilky a ze jich moc nebylo ke konci uz.

a za druhe zda tu novou mam oslovit a zkusit neco aby se z toho vyvrbyllo nebo byt jen kamarad.

Opravdu netusim..

Diky vsem za rady a zkusenosti a pomoc.

Zaznamenáno

Když jsem sun, v noci jsem moon Úsměv
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 20. Říjen 2009, 15:56:06 »

Máš spoustu otázek ... a je tu spousta aspektů, které by ovlivnily odpověď ...
Jestli jsi udělal dobře s bývalou přítelkyní je pro nás, jakožto pozorovatele, nezodpověditelná otázka ... My nesdílíme tvoje pocity z toho vztahu ... ať je popíšeš sebelíp, vždycky se nemůžeme na složitou věc, jako je vztah, podívat jinýma očima Úsměv .... Ale jedno je jisté ... Pokud Ti to nevyhovovalo a chtěl jsi to ukončit (v čemž se ti za sebe samého nedivím Mrkající )... tak jsi udělal dobře že jsi to opravdu ukončil Mrkající ...
Chceš s tou novou holkou být něco víc než kamarád? Opět záleží na tom, jestli tomu věříš ... Jestli chceš ... Úsměv ...Pokud cítíš, že by ti neměli bránit vzpomínky na bývalou přítelkyni a chceš s tou novou navázat důvěrnější vztah ... můžeš ... Jak na tebe působí ta nová slečna? Úsměv ... Vypadá rozumně? ... Není to ten typ holky, která má dvě škatulky? Kamarád / potenciální partner ... pokud působí rozumně, mile ... normálně ... nejdřív se můžeš pořádně s(z ? Šťastný)kamarádit a pak uvidíš jestli ti za to stojí Úsměv ... Hnát sez a ničím nemusíš ... ale určitě bych ten pokrok nezastavoval ... nemusí být rychlej, ale stálej Mrkající
...piš vývoj ... co a jak se děje ... neboj se nás informovat o všem, co uznáš za vhodné a potřebné .. .držím pěsti, ať to dopadne jakkoli ... hlavně dobře Mrkající
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
sun
*


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 115


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 20. Říjen 2009, 16:04:22 »

Tak si myslim,ze s byvalou pritelkyni to byl hodne zvyk. Casto jsem si prisel jak dobrej kamarad. Coz me neskutecne "sralo" Úsměv

Ta nova slecna mi prijde fajn. takova normalni,ale hezky se mi sni povida to musim priznat co se tyce vzhledu prijde mi celkem pekna,ja asi pomeruju trochu jinak krasu,nejde mi jen o to jak clovek vypada,ale jaky je.Spis si rikam jestli napsat nakou sms,ale abych to nepodelal..Úsměv:/
Zaznamenáno

Když jsem sun, v noci jsem moon Úsměv
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 20. Říjen 2009, 16:30:17 »

To že jsi ten vzath ukončil je podle mého určitě dobře, podle toho co píšeš, ti nic moc nedával, akorát tě brzdil ve vývoji.
Když cítíš, že to není ono, tak nemá smysl to protahovat. Do té nové holky určitě jdi, každá příložitost a zkušenost dobrá.
Normálně se s ní víc bav, zkus trochu osobnější témata a někam ji vytáhni.

Good luck!
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
sun
*


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 115


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 20. Říjen 2009, 16:35:12 »

To že jsi ten vzath ukončil je podle mého určitě dobře, podle toho co píšeš, ti nic moc nedával, akorát tě brzdil ve vývoji.
Když cítíš, že to není ono, tak nemá smysl to protahovat. Do té nové holky určitě jdi, každá příložitost a zkušenost dobrá.
Normálně se s ní víc bav, zkus trochu osobnější témata a někam ji vytáhni.

Good luck!

Ale asi radeji moc nepsat sms ne? Nevim jak dlouho cekat nez ji nekam pozvu,proste jsem za ty tri roky vypadl uplne z navazovani vztahu...
Zaznamenáno

Když jsem sun, v noci jsem moon Úsměv
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 20. Říjen 2009, 16:43:40 »

Nečekat Úsměv Ať nedopadneš jak týpek z vedlejšího threadu, co čekal a oni mu ju přebrali Mrkající

SMS ne SMS - klidně jí napiš. Proč by sis jinak bral to číslo? Ještě jí teda můžeš zavolat, což udělej. Ale halvně nad tim nedumej a konej Úsměv Vzhledem k tomu, že ses rozešel ty, tak jsi na tom myslim celkem dobře, navíc sis připadal jako kamarád a tak. Takže je prostě jasný, že to neni žádná "zhrzená velká láska" aby ses z toho vzpamatovával půl roku S jazykem
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 20. Říjen 2009, 16:45:43 »

Spíš než smsku bych zavolal ... Úsměv ... Hlavně to chce pořád rozvíjet Mrkající Nezastavovat se a držet jí na svojí straně ... nikde není psaný, že spolu musíte hned chodit ... ale sbližovat se určitě musíš Úsměv
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
sun
*


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 115


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 20. Říjen 2009, 18:00:38 »

Nečekat Úsměv Ať nedopadneš jak týpek z vedlejšího threadu, co čekal a oni mu ju přebrali Mrkající

SMS ne SMS - klidně jí napiš. Proč by sis jinak bral to číslo? Ještě jí teda můžeš zavolat, což udělej. Ale halvně nad tim nedumej a konej Úsměv Vzhledem k tomu, že ses rozešel ty, tak jsi na tom myslim celkem dobře, navíc sis připadal jako kamarád a tak. Takže je prostě jasný, že to neni žádná "zhrzená velká láska" aby ses z toho vzpamatovával půl roku S jazykem

Ale tak nakej zvyk tam byl v tom vztahu a city taky...

Jenze co se tyce te nove holky tak nevim jak na to,treba nebude mit ani zajem uz:-D proste zenske stvoreni je tezke kolikrat poznat  Šťastný
Zaznamenáno

Když jsem sun, v noci jsem moon Úsměv
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 20. Říjen 2009, 18:16:26 »

A jéje Úsměv Takhle - když nebdue mít zájem tak to poznáš až to zkusíš. Naopak to, že má zájhem nepoznáš dokud to nezkusíš Mrkající Tak nerozumuj ! Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
sun
*


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 115


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 20. Říjen 2009, 18:54:59 »

A jéje Úsměv Takhle - když nebdue mít zájem tak to poznáš až to zkusíš. Naopak to, že má zájhem nepoznáš dokud to nezkusíš Mrkající Tak nerozumuj ! Šťastný
tak sem ji napsal datum kdybychom sem ohli sejit rikala ze st im bude pocitat tedy..Úsměv


ale kdyz ji napisu dalsi sms ze je druha treba,tak uz na to nereaguje to uz udelala jednou Šťastný
Zaznamenáno

Když jsem sun, v noci jsem moon Úsměv
sun
*


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 115


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 20. Říjen 2009, 23:45:53 »

Stale si rikam zda nemam cekat kdyz je to tak cerstve u me ten rozchod... Aby to nebylo fer vuci te nove holce... Ale co kdyz muzu prijit o dobrou prilezitost poznat skveleho cloveka a treba taky ne.. Kurna moc premyslim Velmi smutný
Zaznamenáno

Když jsem sun, v noci jsem moon Úsměv
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 21. Říjen 2009, 05:36:57 »

Co by kvuli té nové holce mělo být nefér? Přece na tom nic není a nemá jí to jak ublížit, že o ní máš zájem Úsměv ...
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
sun
*


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 115


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 21. Říjen 2009, 11:22:35 »

Co by kvuli té nové holce mělo být nefér? Přece na tom nic není a nemá jí to jak ublížit, že o ní máš zájem Úsměv ...
Říkám moc přemýšlim ted Úsměv
Zaznamenáno

Když jsem sun, v noci jsem moon Úsměv
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 21. Říjen 2009, 14:11:05 »

Říkám moc přemýšlim ted Úsměv
No hlavně, že to víš, teda Šťastný Co jsi udělal během těch tří dní, co to tady řešíme? Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
sun
*


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 115


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 21. Říjen 2009, 21:03:03 »

co jsem udělal? párkrát ji napsal sms, a příští týden máme dohodnuto že si půjdem někam sednout:)
Zaznamenáno

Když jsem sun, v noci jsem moon Úsměv
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 21. Říjen 2009, 22:25:34 »

No, tak fajn Úsměv Tak teď je do příštího týdne klid. Není nutné, abys jí dál psal, když je dohodnuto. A to by jí navíc mohlo vrtat v hlavě => bude na tebe myslet a to je dycky dobrý.

A ty máš spoustu času se věnovat sobě a svejm věcem a nemyslet na blbosti Úsměv Vyčisti si hlavu do toho příštího tejdne a buď v pohodě.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
sun
*


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 115


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 22. Říjen 2009, 11:37:29 »

No, tak fajn Úsměv Tak teď je do příštího týdne klid. Není nutné, abys jí dál psal, když je dohodnuto. A to by jí navíc mohlo vrtat v hlavě => bude na tebe myslet a to je dycky dobrý.

A ty máš spoustu času se věnovat sobě a svejm věcem a nemyslet na blbosti Úsměv Vyčisti si hlavu do toho příštího tejdne a buď v pohodě.

Ono s to lehce rekne ale hure udela. Vcera jsem ji jeste psal,ale dnes uz psat nebudu az do pondeli, to se mame videt na treninku a v utery bychom meli nekam vyrazit. tak uvidime...ale nejak mi je to jedno...Úsměv

Prijde mi to blbe,kdyz sem ted ukoncil vztah a jeste nejsem uplne v pohode, abych se hrnul do neceho dalsiho..Takze fakt hodne premyslim Smutný Úsměv
Zaznamenáno

Když jsem sun, v noci jsem moon Úsměv
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 22. Říjen 2009, 16:24:04 »

Já se vrátím ještě k minulosti, k budoucnosti se vyjadřovat nebudu. Platí jedno dosti jednoduché pravidlo: její neochota k sexu je jasný indikátor, že to jde do kytek a že přejíždí na kolej "kamarád" nebo "rozchod dříve či později" nebo "při vhodné příležitosti pokročím někam jinam". Nemá smysl se trápit nebo si vyčítat (nebo si nechat vyčítat), že soudíš podle sexu. Neznamená to, že člověku jde jen o sex. Je to prostě tak, že není na světě jasnější indikátor, že (už) nemá zájem. A tehdy je nejvyšší čas to rozetnout, zvlášť když ona třeba ten krok sama udělat nechce.

PS. Stokrát to vím, a stejně jsem se znovu nechal zatáhnout do splínů a několikaměsíčního řešení téhle věci. Takže komu není rady, tomu není pomoci, a komu je rady, ten ať si to, co píšu, veme k srdci líp než já Úsměv
Zaznamenáno

Happiness under construction!
sun
*


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 115


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 22. Říjen 2009, 16:36:32 »

Já se vrátím ještě k minulosti, k budoucnosti se vyjadřovat nebudu. Platí jedno dosti jednoduché pravidlo: její neochota k sexu je jasný indikátor, že to jde do kytek a že přejíždí na kolej "kamarád" nebo "rozchod dříve či později" nebo "při vhodné příležitosti pokročím někam jinam". Nemá smysl se trápit nebo si vyčítat (nebo si nechat vyčítat), že soudíš podle sexu. Neznamená to, že člověku jde jen o sex. Je to prostě tak, že není na světě jasnější indikátor, že (už) nemá zájem. A tehdy je nejvyšší čas to rozetnout, zvlášť když ona třeba ten krok sama udělat nechce.

PS. Stokrát to vím, a stejně jsem se znovu nechal zatáhnout do splínů a několikaměsíčního řešení téhle věci. Takže komu není rady, tomu není pomoci, a komu je rady, ten ať si to, co píšu, veme k srdci líp než já Úsměv

On by si každý rád nechal poradit,ale horší je se s tim vyrovnat  Úsměv

No ona mi většně otloukala o hlavu, že když bude fajn vztah tak bude chtít sex..a já ji říkal bude sex a bude fajn vztah,takže to byl začarovaný kruh:) Úsměv
ale věř že když sem jí 10x sváděl a ztoho jsem uspěl jen jednou, že to nebylo moc pozitivní
Zaznamenáno

Když jsem sun, v noci jsem moon Úsměv
sun
*


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 115


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 23. Říjen 2009, 15:36:38 »

Do prkýnka on ten alkohol fakt prohlubuje depky Velmi smutný snažim se neustále něco dělat chodit na treninky,chodit běhat. ale jelikož sem v práglu a neznám moc lidí tak je to těžký...uaaaaaaaaaaaaaaa,stále přemýšlim nad tim jestli je být lepší sám..nebo co mám ještě dělat abych na ten rozchod moc nemyslel..Vim,že jsem udělal dobře,ale chci co nejrychleji zapomenout..Přemýšlim co udělat s věcma od ní jestli je dát do krabice a schovat ci vyhodit. co udělat s fotkami v pc...kterých je mraky...co udělat s fotkami na kterých sem jen já,ale je to foceno u ní doma nebo s jejim psem..

Depka se prohlubuje..páč sem se jí neozval té nové holčině přez dva dny a ona se neozvala taky:)

Njn..těžké období...
Zaznamenáno

Když jsem sun, v noci jsem moon Úsměv
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 23. Říjen 2009, 18:55:21 »

S tím rozchodem jsi udělal dobře. Byla to bezvýznamná investice. Neustále by jsi jen marně čekal, až se situace zlepší. Mě potkalo nedavno něco podobného. Ovšem s mnohem menší čekací lhůtou na sex. Bohužel dříve než na něj došlo, tak se vztah rozpadl (díky bohu). Do té holky jsem zamilovanej do teď. Ale snažím se to přebít jinýma činostma. Například školní a pracovní vytížeností. Makat pro sebe a na sobě na 100%. Takže něco takového bych radil já.
Pokud máš teď chuť, tak té nové dívce napiš. Nemá smysl se omezovat (eventuelně trápit) kvůli nějakým pravidlům. Zkrátka dělej to co se ti líbí a na nic jiného se neohlížej. A už vůbec ne na minulost.

btw...když mám depresy, tak mi jí alkohol neprohlubuje, ale naopak mě z ní velmi dobře dostane. Udivuje mě, že jsem v tom sám  Šťastný
Zaznamenáno
sun
*


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 115


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 24. Říjen 2009, 07:52:41 »

S tím rozchodem jsi udělal dobře. Byla to bezvýznamná investice. Neustále by jsi jen marně čekal, až se situace zlepší. Mě potkalo nedavno něco podobného. Ovšem s mnohem menší čekací lhůtou na sex. Bohužel dříve než na něj došlo, tak se vztah rozpadl (díky bohu). Do té holky jsem zamilovanej do teď. Ale snažím se to přebít jinýma činostma. Například školní a pracovní vytížeností. Makat pro sebe a na sobě na 100%. Takže něco takového bych radil já.
Pokud máš teď chuť, tak té nové dívce napiš. Nemá smysl se omezovat (eventuelně trápit) kvůli nějakým pravidlům. Zkrátka dělej to co se ti líbí a na nic jiného se neohlížej. A už vůbec ne na minulost.

btw...když mám depresy, tak mi jí alkohol neprohlubuje, ale naopak mě z ní velmi dobře dostane. Udivuje mě, že jsem v tom sám  Šťastný

Tak to je prave to nejhorsi..nemyslet na minulost,ale oni se tri roky jen tak vymazat nedaj:( ac to ke konci stalo za starou backoru delsi dobu...

Jak se neohlizet do minulosti?Smutný
Zaznamenáno

Když jsem sun, v noci jsem moon Úsměv
sun
*


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 115


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 24. Říjen 2009, 08:00:58 »

poradte mi co byste udelali s vecma? a fotkami? Smutný
Zaznamenáno

Když jsem sun, v noci jsem moon Úsměv
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 24. Říjen 2009, 09:26:02 »

Já ti teda moc z vlastní zkušenosti radit nemůžu, ale rozhodně bych fotky nemazal ani nevyhazoval věci. Dal bych to všechno do krabice, fotky bych vypálil a všechno to někam schoval, třeba na půdu. Ono tě to časem přejde a potom naopak budeš ještě rád vzpomínat. Je to přece kus života, tak ho jenom tak nesmaž  Úsměv
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
sun
*


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 115


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 24. Říjen 2009, 12:42:53 »

Ach jo, proč najednou se cítím pod psa, když vim, že to stejně nemělo budoucnost ten vztah a věděl jsem, že to stejně bude jen otázka času, kdy to skončí, páč sme spolu chodili už po druhý... proč když vim, že to stálo za hovno, proč najednou jdu do depky... Smutný
Zaznamenáno

Když jsem sun, v noci jsem moon Úsměv
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS