rozchod z mé strany

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Duben 2024, 11:06:19

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  rozchod z mé strany
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: rozchod z mé strany  (Přečteno 19261 krát)
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 24. Říjen 2009, 13:53:51 »

Protože je to tvoje droga. I přesto, že jsi celou dobu věděl, jak moc je pro tebe škodlivé si tuto drogu neustále pouštět k tělu, stále jsi ji potřeboval jako nedílnou součást k tvému fungování. Nyní jsi se rozhodl s touto ničivou drogou skoncovat, což je v každém případě dobře a potvrdí ti to každý. Nastává fáze, kdy se u tebe projevuje závislost a chtíč ji dostat zpět. Proti tomu vystupuje léčení, které musí každý člověk zvládnou ve svém nitru sám. Jediné co pro tebe mohou ostatní udělat je, že ti poradí a ukážou novou cestu.
Zaznamenáno
sun
*


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 115


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 24. Říjen 2009, 14:58:15 »

Tak mi ukazte novou cestu Smějící se Smějící se
Zaznamenáno

Když jsem sun, v noci jsem moon Úsměv
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 26. Říjen 2009, 15:30:21 »

Mám to podobně. Mám fotky na disku někde a občas na ně narazim a říkám si jak to bylo fajn Úsměv Nebo nějaký věci, co mi dala atp. Ale nemít to na očích. To není proto, že by se ti tolik stýskalo po ní nebo po tom co ste spolu prožili., ale protože máš pocit, že nickdy nic podobného nebude, případně že tohle byla tvoje šance a měl si to zkusit zachrániot a tak Mrkající Celé to pramení z nízkého sebevědomí. Kdybys měl sebevědomí nahoře, tak by ses z toho oklepal během dvou týdnů a šel balit jiné holky, protože všechny holky stejně čekali jen až budeš volný, žejo Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
sun
*


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 115


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 26. Říjen 2009, 21:21:39 »

Mám to podobně. Mám fotky na disku někde a občas na ně narazim a říkám si jak to bylo fajn Úsměv Nebo nějaký věci, co mi dala atp. Ale nemít to na očích. To není proto, že by se ti tolik stýskalo po ní nebo po tom co ste spolu prožili., ale protože máš pocit, že nickdy nic podobného nebude, případně že tohle byla tvoje šance a měl si to zkusit zachrániot a tak Mrkající Celé to pramení z nízkého sebevědomí. Kdybys měl sebevědomí nahoře, tak by ses z toho oklepal během dvou týdnů a šel balit jiné holky, protože všechny holky stejně čekali jen až budeš volný, žejo Mrkající

janý tak já si moc nevěřim,nejsem žádnej krasavec:) to je první věc.

druhá zítra se mám sejít s tou holkou,jdeme si zahrát kulečník a líbí se mi čim dál tím víc do prčic:))) co ted:) mam zkusit naky dotyky jako dotknout se ramene pri kulecniku ji treba poradit jak drzet tago a tak... uf sem nervni:(
Zaznamenáno

Když jsem sun, v noci jsem moon Úsměv
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 26. Říjen 2009, 22:37:31 »

Zbytečně. Navíc ta tvoje skrvna posledně byla tak čtvrtinová, než když si s ní vyrukoval poprvé, takže počítám, že teď je to spíš takovej war-paint Šťastný A ukázat, jak se drží tágo je dobrej nápad. A nervní nebuď.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 27. Říjen 2009, 09:37:00 »

Dostat holku na kulečník je to nejlepší co se ti mohlo povést!! ... Při něm máš nepřeberné množství možností se jí dotknout. Po dotyku se na tebe většinou podívá ... usmát se ...
Tady máš příležitost, tak v sobě probuď, co v každém z nás chlapů je, a odhodlej se udělat něco víc než na ní zavolat "Hele hrej támhletu červenou, máš to jednodušší..."
Navíc u kulečníku může být dobrá zábava. Třeba začnete dělat částečně blbosti a přenese se to do roviny "parádního dne / večera / odpoledne".
U kulečníku je taky možnost spousty dvojsmyslů, ale to dělaj puberťáci nebo ti, co si chtěj prostě jen za*ukat ... tobě jde o víc - dvojsmysly bych netahal Úsměv
Držím pěsti a určitě se toho neboj Úsměv Nemáš co ztratit - jen získat Úsměv
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
sun
*


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 115


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 27. Říjen 2009, 11:32:57 »

Dostat holku na kulečník je to nejlepší co se ti mohlo povést!! ... Při něm máš nepřeberné množství možností se jí dotknout. Po dotyku se na tebe většinou podívá ... usmát se ...
Tady máš příležitost, tak v sobě probuď, co v každém z nás chlapů je, a odhodlej se udělat něco víc než na ní zavolat "Hele hrej támhletu červenou, máš to jednodušší..."
Navíc u kulečníku může být dobrá zábava. Třeba začnete dělat částečně blbosti a přenese se to do roviny "parádního dne / večera / odpoledne".
U kulečníku je taky možnost spousty dvojsmyslů, ale to dělaj puberťáci nebo ti, co si chtěj prostě jen za*ukat ... tobě jde o víc - dvojsmysly bych netahal Úsměv
Držím pěsti a určitě se toho neboj Úsměv Nemáš co ztratit - jen získat Úsměv

tak ja se bojm se ji dotknout aby me treba neservala ci nerekla ze se ji to nelibi:-D uvidime:))))

Zaznamenáno

Když jsem sun, v noci jsem moon Úsměv
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 27. Říjen 2009, 13:28:24 »

Holky chápou lehké doteky úplně jinak než my ... Mrkající Berou to tak nějak automaticky ... Když se třeba díváš na holky jak spolu mluví, tak je docela běžný, že se sebe dotýkaj. Je jasný, že kdybys ji začal ochmatávat jen tak z ničeho nic, tak je to divný ... Máš-li ale důvod, je to normální, přirozený a příjemný. Přecijen bych si dával pozor abych do jejího "osobního prostoru" nevlítl moc rychle ... Ať se k "osobnímu prostoru" vyjádří i ostatní - jaký na to mají názor. Podle mě je pro lidi nepříjemné, když je v něm někdo, ke komu nemáme nijak důverný vztah ... na druhou stranu, dostáváme-li se do tohoto prostoru pozvolna a účelně, dokáže to dva lidi zblížit Mrkající
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 27. Říjen 2009, 15:32:03 »

tak ja se bojm se ji dotknout aby me treba neservala ci nerekla ze se ji to nelibi:-D uvidime:))))
Tak to máš teda smůlu !
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
sun
*


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 115


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 28. Říjen 2009, 12:22:42 »

tak schuzka ze za mnou a mam z toho ruzne pocity,bavila se bylo ji fajn...ale trosku sme ani jeden nekontrolovali miru alkoholu a trochu sme se napili:) sedeli sme spolu osm hodin,uteklo to jako voda... snazil jsem se ji i polibit ac s neuspechem dala mi jen pusu:) a rekla mi ze nedokaze se libat na prvni rande. rekl sem ze to nevadi..a ze sem mozna tlacil trochu na pilu. jinak to byl moc prijemne straveny vecer.dali sme kulec,posedeli povidali si..vim oni opravdu uz hodne:)ja se snazil na sebe moc nevykecat..ale i tak neco vi..uvidime co bude casem..nic mene uz si nejsem tak moc jist jestli o ni mam zajem:)
Zaznamenáno

Když jsem sun, v noci jsem moon Úsměv
sun
*


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 115


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 10. Listopad 2009, 13:54:18 »

Takže další výsledky,už jsme spolu oficialně začali chodit. A zatim se to vyvijí celkem dobře. už bych řekl, že nám  na sobě záleží a rádi spolu trávíme volné chvilky což je velice dobře. díky novému objevu se mi daří ani (skoro) nemyslet na bývalou. Takže uvidíme jak se to bude rozvíjet dál. Super!
Zaznamenáno

Když jsem sun, v noci jsem moon Úsměv
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 10. Listopad 2009, 15:46:37 »

Hlavně to teď ze samé radosti nepřežeň se zájmem. Ale přeju ti to Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
sun
*


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 115


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 10. Listopad 2009, 16:30:12 »

jj rozumim ti a děkuju ti:o) uplně jsem po těch třech letech vypadl ze cviku jak na baby,něco málo si pamatuju,ale připadám si jak uplný začátečník:))))
Zaznamenáno

Když jsem sun, v noci jsem moon Úsměv
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS