Rozdíl Kamarádka/"něco víc"

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 14:35:04

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Rozdíl Kamarádka/"něco víc"
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Rozdíl Kamarádka/"něco víc"  (Přečteno 8150 krát)
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« kdy: 04. Listopad 2009, 18:36:53 »

Ahoj

Takže,jsem tu zas se problemem.Na chvili jsem nechal "oslovování" pokud se to tak dalo nazvat,protože jsem každou tvář kterou jsem oslovil zapamatoval,a bylo mi nepříjemné vidět 2-3 tváře na zastávce.Vlastně tam chodí furt ti samí no.Za poslední 2 roky,jsem našel pár kamarádek/jestli to tak mám nazvat...zkrátka se spolu bavíme atd...Zajímavé je,že všechny mě zdraví tak stejně,prostě "kamarádsky"...No a jedna,je taková jiná.Prostě její pozdrav,není uplně tak kamarádsky,hrozně mě při něm hypnotizuje očima.Když se potkámě ve škole na chodbě,a míjíme se,usměje se na mě.Ale zase,v tom cítím něco divného.Sčím jde,stím se mi snaží pomoct (to by mi ani tak nevadilo).Ale když jí něco podávám,tak nějak se mi vždycky dotkne ruky a dívá se mi při tom do očí.Jednou v autobuse se měla opřenou ruku o moje rameno,uvědomil jsem si to až za hodně dlouho,že tam tu ruku vubec má.Kdekoliv mě potká se na mě usměje.A je taková plachá a moc toho jako nenamluv,ale zase nesedí vedlě mě znuděně.í.Prostě se se mnou nedá tak "do řeči" a nekecáme.Prostě mi nějak její chování,na které jsem zvyklý nesedí.Jsem s toho popravdě až vyděšený.
Je celkem jako hezká  Šťastný,ale já ji beru jako kamarádku snad mě tak bere taky...


Co myslíte?Namlouvám si to,nebo zde není něco v nepořádku?Já totiž toto chování neumím označit.


Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 04. Listopad 2009, 21:41:28 »

Je možný, že se jí líbíš ... zároveň je možný, že je prostě jiná než ostatní holky.
Nevypozoroval jsi u ní podobné chování vůči jiným klukům? Pokud ne, tak ASI není něco v pořádku - nebo spíš je něco jinak...
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 04. Listopad 2009, 22:29:38 »

Tak ji plácni přes zadek a řekni ,, Netajíš mi něco ? ". Aspoň budeš vědět na čem si a nebo taky třeba nezjistíš nic, ale zkusit to můžeš  Úsměv. A jestli je opravdu plachá, tak ji radši neplácej.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Steamfox
*


Čím jsme, víme jenom my sami.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 122


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 04. Listopad 2009, 23:14:48 »

Řekl bych, že se jí líbíš. Pokud je vážně plachá, tak se takhle těžko chová ke každýmu. Normálně bych se jí na to zeptal, nic víc, nic míň. Pokud se na to necítíš, zkus jí to "vracet" a uvidíš, jestli se to bude někam posunovat. Pokud ne, je to prostě pro ní normální chování. Pokud jo, tak jí řekni, že by z toho nic nebylo, nebo prostě vycouvej.
Zaznamenáno

Tev



Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Orlová / Praha
Příspěvků: 26


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 05. Listopad 2009, 01:12:51 »

Původně jsem chtěl vymyslet jeden z nejkrutějších a nejvtipnějších sarkasmů co kdy svět slyšel . . . ale radši tě necháme žít Šťastný

Spíš než fóra se ptej sebe -
Je pro tebe fakt jen kamarádka, bez nároku na něco víc? (pak ale nechápu "celkem hezká" poznámku) Resp. máš v hledáčku nějakou jinou?
Ne & Ne?
Začneš konečně eskalovat, nebo přenecháš "chlapskou" roli na ni? Šťastný (jo neodpustil jsem si to S jazykem xD)

 . . . anebo klasicky "Co vlastně chceš?"
Zaznamenáno
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 05. Listopad 2009, 15:22:49 »

Tak ji plácni přes zadek a řekni ,, Netajíš mi něco ? ". Aspoň budeš vědět na čem si a nebo taky třeba nezjistíš nic...

Zjistím

1)Jak na tom jsem
2)A co jsem  Šťastný

------------------------------------------------

...Normálně bych se jí na to zeptal, nic víc, nic míň.

Myslím,že na světě neexistuje holka,ktera by na tuto otazku odpověděla kladně (ať už kdyby to byla pravda,tak podle mě zalže)

...
Je pro tebe fakt jen kamarádka, bez nároku na něco víc? (pak ale nechápu "celkem hezká" poznámku) Resp. máš v hledáčku nějakou jinou?...

Pro mě je fakt jen kamarádka a fakt nejsem připravený na to,kdyby se to mělo nějak rozvíjet...


Ale tak možná si furt jenom něco namlouvám,nebo se mi to tak zdá  Podivený

P.S.K ostatním klukum nevím jak se chová,ale ke mě je až moc milá...aspoň mi to tak připadne

Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 05. Listopad 2009, 17:59:59 »

Co znamená nejsem připravený? Ty se akorát bojíš, tak svůj strach překonej a jdi kuwa do toho, jinak nebudeš připravený nikdy.

Mmch.: na 100% se najde holka, které když se zeptáš ti odpoví jesti se jí líbíš nebo ne...
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 05. Listopad 2009, 23:30:25 »

Myslím,že na světě neexistuje holka,ktera by na tuto otazku odpověděla kladně (ať už kdyby to byla pravda,tak podle mě zalže)
Ani kluk...
Zaznamenáno

Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 06. Listopad 2009, 01:01:19 »

Myslím,že na světě neexistuje holka,ktera by na tuto otazku odpověděla kladně (ať už kdyby to byla pravda,tak podle mě zalže)
Ani kluk...

Za to chlapů a ženských bezpočet...
Zaznamenáno
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 06. Listopad 2009, 15:55:37 »

Nebuď blbej, Hoxi. Ta je jasná... A nejvíc se mi líbí, jak to napsal Jouda. Úsměv
Zaznamenáno

Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS