Rychlejší vyhrává ? x)

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Duben 2024, 20:09:43

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Rychlejší vyhrává ? x)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Rychlejší vyhrává ? x)  (Přečteno 5188 krát)
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« kdy: 28. Květen 2009, 22:11:36 »

Zdravím vás všechny. Mam otázku Kroutící očima. Proč většina holek (samozřejmě i kamarádky) nikdy nenapíšou jako první ať už je to přes mobil,icq nebo jiné věci. Vždycky musí začít kluk aby se komunikace rozjela. Už jsem o tom tady četl někde, že s tím tady má někdo problém, ale dozvěděl jsem se o tom hodně málo, protože topic nebyl založenej na téhle věci, na kterou se vás ptám  Úsměv. Chci to vědět když jsem tu zjistil, že nejsem jedinej. Má s tim někdo skušenosti? Vim že určitě spousta lidí jo  Andílek
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 28. Květen 2009, 22:16:19 »

a co třeba proto, že ta holka nemá potřebu tě vyhledávat. mně teda sem tam napíše např po ocq kámoška sama od sebe, ale rozhodně si nepíšeme každej den. ale třeba jednou za měsíc, respektive 2x, jednou i napíšu já a jednou ona mně. máš to aspoň holky, které znáš reálně nebo jen virtuálně?

prostě pro ně z nějakého důvodu nejsi dostatečně atraktivní, aby tě vyhledávaly.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Sertr



Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: N/A
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 29. Květen 2009, 08:06:31 »

Todle mne donutilo fakt hodně se zamyslet. Většinou jsem to právě já kdo začíná takto psát po ICQ i když ne vždy. Prostě zřejmě lidí co jsou doma a chtějí si pokecat přes net je málo a pak mi ojedinělí na to doplácíme. Pokud by o tebe měl někdo skutečně velký zájem(zvlášť když si například píšete krátce), tak napíše i on/ona. Pokud ale prostoupíme na samou podstatu věci tak musím souhlasit, že nejsi(ani já ne Úsměv ) pro dotyčného dost zajímavej. když mu napíšeš pokecte, ale nemá chuť tě vyhledávat virtuálně. Buďto musíš přejít do ofenzívy tj. domlouvat se že třeba někam zajdete právě přes intrnet,... nebo se s tím musíš smířit.
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 29. Květen 2009, 13:08:50 »

jo,ale já nechci abych byl pro ní nějak zajímavej. Prostě jen na chvíly pokecat a hotovo a furt na to něktěří doplácíme, že musíme napsat jako první  Podivený. Jinak jsou to virtuální, ale spíš realný  Úsměv.Virtuální mam jen jednu. A té už nepíšu.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 29. Květen 2009, 14:03:32 »

 Znepokojený Tady někdo nechápe souvislosti.

Ty chceš pokecat, ale nechceš psát první? A co myslíš, že ostatní? Někteří třeba chtějí pokecat, ale taky nechtějí psát první. Takže se neboj napsat první.

Jestli chceš aby ti holky samy psaly, tak MUSÍŠ být pro ně zajímavý, jinak nemají důvod. Nebo když spolu kecáte jim řekni, ať zase někdy napíšou, ale nepočítej s tím, že stoprocentně napíšou, jenom naznač, že budeš rád, když napíšou.

Třeba já píšu skoro vždycky první. Ostatní to můžou brát tak, že se nebojím napsat jen tak. Kdybych měl čekat, než mi nějaká holka napíše (nebo mě osloví) první, tak bych se nedočkal.

A když u ní mám vysokou attraction, tak mi napíše první, to se nemusíš bát  S jazykem
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 29. Květen 2009, 14:07:43 »

tak jo, díky.  Úsměv
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS