S jednou holkou uz po treti

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
26. Duben 2024, 18:45:47

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  S jednou holkou uz po treti
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: S jednou holkou uz po treti  (Přečteno 8751 krát)
Edwin
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« kdy: 16. Červen 2007, 17:42:12 »

Ahoj nedavno se mi sveril kamos ze chodi s jednou holkou z jeho tridy rekl mi i jeji jmeno a teprve potom jsem si vzpomel ze s ni chodil uz pred dvema rokama pak loni cele leto a ted znova... co si o tom myslite ja uz bych mel poradnou ponorku po treti s tou jednou samou a navic este s hlokou ze tridy. A navic nikdy jindy jinou nemel...

tak mi sem napiste svoje nazory co si o tom myslite   nejvic me prekvapuje ze kdyz spolu skonci tak tejdnen dva spolu nemluvi a pak sou zase velci kamaradi
Zaznamenáno

Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 16. Červen 2007, 17:43:15 »

Možná je to jenom přehnaná fixace na onu slečnu, možná se mají opravdu rádi, těžko soudit, neznám je
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Paul Denton
**


bullshit proof

Karma: 13
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 273


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 16. Červen 2007, 17:47:29 »

Přehnaná fixace?  Šokovaný Úsměv
To by jí spíš četl maily, složenky, dopisy a pak ji vydíral, jak si vylije rozpálený rybí olej na záda
Zaznamenáno

Seize the moment -- and the moment will echo forever!
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 16. Červen 2007, 18:34:22 »

no muze se stat, ze se k sobe po nejake dobe lidi zase vrati, kdyz sou starsi a muze jim to vydrzet... ale takhle?? jestli se rozesli jen kvuli nejake kravinea porad se meli radi, tak to muze byt ok, ale jestli se rozesli kvuli vazny neharmonii ve vztahu, ted sou zas okouzleni, rozejsou se kvuli stejny veci stejne znova
Zaznamenáno
Edwin
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 16. Červen 2007, 18:36:57 »

spis je to jak rekla Mawe47   vetsinou se rozesli protoze se na necem nedokazali shodnout a vetsinou to byla vazna vec jako na vsem je 15 takze nejde vo nic vaznyho ale i tak je mi to dost divny
Zaznamenáno

LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 16. Červen 2007, 19:19:19 »

Na nějaký názor by bylo potřeba i udání důvodu rozchodu
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Edwin
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 17. Červen 2007, 14:02:45 »

tak to jsem nak do hloubky nezkoumal ale vetsinou se neschodli od zakladu by se dalo rict ne kvuli kravine to nebylo bylo to vaznejsi vec ted uz se ale zeptat nemuzu to uz je blby
Zaznamenáno

LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 17. Červen 2007, 15:54:34 »

tak to jsem nak do hloubky nezkoumal ale vetsinou se neschodli od zakladu by se dalo rict ne kvuli kravine to nebylo bylo to vaznejsi vec ted uz se ale zeptat nemuzu to uz je blby

Hm, tak je lepší to spíš něřešit
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
MikkiEX3
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Vysocina ;-)
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 19. Červen 2007, 13:36:43 »

Přehnaná fixace?  Šokovaný Úsměv
To by jí spíš četl maily, složenky, dopisy a pak ji vydíral, jak si vylije rozpálený rybí olej na záda

Jestli treba taky nema problem si najit jikou holku ...sam si rikal ze nikdy jinou nemel ...takze se treba pohadaji a pak po case na sebe zase jako tak nejak "zbydou"  Podivený
Zaznamenáno

Včerejšek je historie.Zítřek tajemství.Dnešek,přítomnost je dar.Život je neobyčejný a chuť každého momentu neopakovatelná!
~Zivot je boj a v boji to vodserou vzdycky ti nevinni!Tak se mi nedivte ze jsem na tomhle svete takovej hajzl Smějící se
Edwin
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 19. Červen 2007, 15:54:07 »

taky je to mozny ale do budoucna je to na nic umet zbalit jen jeden typ holky
Zaznamenáno

Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 19. Červen 2007, 15:58:14 »

No uvidis, ale jestli se i potreti rozejdou, tak od dalsiho chozeni s ni ho odrad:)

No on si clovek podvedome vybira podobne typy... oba moji kluci byli v nekterych vecech hrozne rozdilni... a v tech par hlavnich hodne stejni... Ono je to blbe v tom, ze cloveka pritahuje "neco" a vetsinou si podvedome vybira podobne typy, protoze u nich musi mit to "neco" co odlisny typ nema
Zaznamenáno
Edwin
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 19. Červen 2007, 17:00:45 »

jo ja mam vsetky holky taky hodne povahove podobny ale ani s jednou jsem nechodil 2x ani 3x
Zaznamenáno

johnny89
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 103


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 19. Červen 2007, 17:46:03 »

Možno je to plachý typ chalana ktorý má odvahu zbaliť si nejakú inú alebo proste má v hlave zafixované to že keď sa s ňou stretáva každý deň a má u nej istotu tak prečo sa otáčať za druhou s ktorou by sa videl trebárs raz alebo dva za týždeň. Aj keď láska hory prenáša  Úsměv asi mu to príde neprirodzené...

BTW: ja takisto nechcem nejakú babu s ktorou by som sa videl pár krát do mesiaca proste to podľa mňa záleží aj na tom ako ďaleko sme od seba ...

tot môj názor dúfam že ma za neho neroztrháte v zuboch ..  Smějící se
Zaznamenáno

Nikto sa ma nepýtal či sa mám narodiť , tak mi nekážte ako mám žiť.
"Don´t let a little fear stop you from getting what you want."
Michail
**


Karma: 3
Příspěvků: 188


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 20. Červen 2007, 22:35:40 »

No, se svou prvni slecnou jsem se bal, ze opravdu jiz jinou "nesezenu" a byl ji hrozne vdecny, ze se mnou je. Pak prisel prvni rozchod - ten jsem malem psychicky neunesl. Po cca dvou mesicich jsme se k sobe vratili, abychom se zase po nekolika dalsich mesicich rozesli, tentokrat spise z me strany - z duvodu ze jsem mel zmatek v emocich a tak. Vratili jsme se kdyz se hormony uklidnily, nacez ja si zacal uvedomit ze to neni slecna pro mne, a rozesel se sni (uz nejspise nadobro.) Muze to byt tudiz neco podobneho. Ten vztah se nejspis postupne vyviji, a jeden duvod rozchodu a vraceni se k sobe nemusi platit pro vsechny "navraty".
Zaznamenáno
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 26. Srpen 2007, 19:13:17 »

Když ji opustil nadvakrát, opustí ji napotřetí...Sice zní to tvrdě na to, že tvého kámoše neznám, ale nemusí tomu tak být. Jednou jsem se dal dohromady s expřítelkyní a pak už to nadobro skončilo. Rvalo to ze mně, ale mít vztah, ve kterým nemáte ani jedno společné téma? To by vůbec neklapalo a udržovat vztah ze soucitu je blbost a je bližší danajskému daru.
Kdyby se rozešel a znovu s ní dával dohromady, tak mu v tom měl zabránit, poněvadž by mu uteklo spousta skvělých holek a topil by se v nízkém sebevědomí, které by mu pomohlo vsugerovat, že je neschopný si najít lepší holku než je ona. Nechci tu dotyčnou urážet, ale pomůže mu se odpíchnout od žalu a od toho, že takovou skvělou holku nepotká.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS