Sadizmus

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 08:02:31

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Sadizmus
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Sadizmus  (Přečteno 19915 krát)
xxar3s

Karma: -10
Příspěvků: 27


Zobrazit profil
« kdy: 17. Červen 2010, 15:07:45 »

včera som riešil jednu holku a keď sme sa bozkávali a bola ndržaná tak mi povedala že ju vzrušuje sm a že by chcela aby som ju zbil. myslíte si že je to normálne? mňa celkovo vzrušuje drsný sex ale zase zmlátiť holku mi príde divné.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 18. Červen 2010, 10:20:11 »

Takovou holku jsem taky poznal... vyklubala se z ní časem totální píča... Smutný
Zaznamenáno

Moby



Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 36


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 18. Červen 2010, 11:10:13 »

Nenormální? Jak se to vezme. Lidé mají různé sklony, přání a něco takového, co popisuješ, může být jedna možná varianta. Moc bych neřešil, jestli je to divný, nebo ne (lidi spolu navzájem dělají různé věci), ale spíš to, jestli seš na to ochotnej přistoupit, jestli ti nebude vadit dělat něco takového. Pokud já bych byl na tvém místě, tak bych odmítl, protože bít holku se mně osobně příčí po všech stránkách, i kdyby se jí to náhodou líbilo.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 18. Červen 2010, 16:54:12 »

Moby: pak jsi pravý sadista...
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 18. Červen 2010, 17:35:18 »

Doporučuju zkouknout http://www.csfd.cz/film/21368-sekretarka/ Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 18. Červen 2010, 17:45:17 »

A "zbil" v běžném slova smyslu není to stejné jako SM Úsměv Mimochodem nutno upřesnit, že u ní nejde o sadismus, jde o masochismus t.j. sexuální vzrušení z bolesti. Sadismus je spojen se vzrušením při způsobování bolesti někomu druhému.

Neznamená to jí jednu ubalit, ale spíš jí tak nějak pleskat nebo tak... navíc často je masochista submisivní a třeba nemá ráda ani tam ten M, jako tu submisivitu, kdy si s ní můžeš dělat co chceš. Doporučoval bych jí někam přivázat a lehce proplesknout nebo tak něco... a uvidíš, jestli to bude fungovat. Přímo SM praktiky asi není to co by "normální" člověk dokázal dělat někomu koho miluje pokud se mu to nelíbí taky... ale D/s (dominant-submissive) je IMO v pohodě (mimo jiné si na tom můžeš hezky upravit sebevědomí Šťastný).

Prostě třeba jí řekneš "jdi do pokoje, slíkni se a počkej na mě" a ona "wtf?!" ty jí normálně dáš facku s tim že "jestli ti chce odmlouvat nebo co?" a uvidíš... buď poslušně půjde a nebo jí parkrát ještě jednu pleskneš a pak "ok, slíkni se tady Šťastný" Úsměv

Ale URČITĚ zkoukni ten film Úsměv Je tam týpek, co řeší to co ty Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 19. Červen 2010, 10:09:31 »

haha, Ava právě odhalil své fantazie:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 19. Červen 2010, 10:51:18 »

Ava: já jsem měl co dočinění s dívkou (malou, drobnou), která opravdu chtěla zbít v pravym slova smyslu... když jsem jí ještě neznal a jen potkával, tak měla vždycky ruce celý od modřin, a všichni jsme si mysleli, že jí někdo ubližuje, ale pak jsem se s ní..... ehm, seznámil... a ukázalo se, že to tak chce...
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 20. Červen 2010, 01:03:10 »

haha, Ava právě odhalil své fantazie:-)
No, asi by mi to nedělalo problém, ale je to přeci jen trochu za hranicí toho "drsnějšího sexu", který se mi líbí Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
xxar3s

Karma: -10
Příspěvků: 27


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 21. Červen 2010, 09:58:35 »

Ava: já jsem měl co dočinění s dívkou (malou, drobnou), která opravdu chtěla zbít v pravym slova smyslu... když jsem jí ještě neznal a jen potkával, tak měla vždycky ruce celý od modřin, a všichni jsme si mysleli, že jí někdo ubližuje, ale pak jsem se s ní..... ehm, seznámil... a ukázalo se, že to tak chce...

no tak ja by som takú holku neriešil.
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 21. Červen 2010, 13:56:44 »

Myslím, že to chce do jisté míry snad každá holka. Chce prostě při tom sexu cejtit pořádnýho chlapa, kterej se s ní nes*re. Ale je třeba odlišovat extrémy.

Každopádně to co psal Avarang3r s tím příkazem, aby se v pokoji svlékla se mi líbí. Zkusím Mrkající
Zaznamenáno
xxar3s

Karma: -10
Příspěvků: 27


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 21. Červen 2010, 17:38:00 »

Myslím, že to chce do jisté míry snad každá holka. Chce prostě při tom sexu cejtit pořádnýho chlapa, kterej se s ní nes*re. Ale je třeba odlišovat extrémy.

Každopádně to co psal Avarang3r s tím příkazem, aby se v pokoji svlékla se mi líbí. Zkusím Mrkající

tak ťahanie za vlasy alebo plieskanie po zadku som už robil aj ja najdrsnejšia praktika bola že som holke natlačil penis do úst až nadoraz.

ale vzrušuje ma predstava že nejakú holku ponižujem napr. jej vopchám  hlavu do záchoda a spláchnem, alebo sa vystriekam na zem a prinútim ju nech to zlíže, naberem ju do anála alebo jej natlačím ruku do vagíny alebo ju zvižem a poriadne ju pretiahnem.

ale zmlátiť holku tak ako to chela tá babenka tak to je už aj na mňa veľa.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 21. Červen 2010, 18:51:21 »

si děláš prdel s tim máchánim hlavy v záchodě, že jo?... tj na kriminál ty vole Šťastný
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 21. Červen 2010, 21:18:57 »

si děláš prdel s tim máchánim hlavy v záchodě, že jo?... tj na kriminál ty vole Šťastný
Ale prosimtě Úsměv Ty seš citlivka Úsměv Každýmu se líbí něco jinýho. A dokud to splňuje "moje svoboda končí tam kde začíná svoboda toho druhého", tak na tom neni nic špatnýho Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 21. Červen 2010, 22:03:05 »

Když ale končí v záchodový míse, tak to příjde trochu bizarní i mně  Smějící se
Zaznamenáno
pata07
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Místo: Východní čechy
Příspěvků: 177


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 21. Červen 2010, 22:10:44 »

Když ale končí v záchodový míse, tak to příjde trochu bizarní i mně  Smějící se
Hold každý má rád něco jiného. Šťastný Někdo záchod, někdo postel.
Zaznamenáno
limetka.zuza
*


Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 33
Příspěvků: 69


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 23. Květen 2011, 11:47:29 »

Každá holka má ráda v posteli pořádnýho chlapa. Někoho vzrušuje plesknutí po zadečku nebo svazovaní. Myslím že do této míry je to normální hraní. Tak jako když někdy máme chuť na žhavej jindy na nežnej sex. Ti lidi co to skusí jsou víc otevření a důvěřují si.
Zaznamenáno

" Nic neposiluje lásku tak jako nepřekonatelné překážky." Lope de Vega

" Mám spoustu jizev, ale také v sobě nesu okamžiky, k nimž by nedošlo, kdybych se neodvážil překročit své hranice." Paulo Coelho
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 23. Květen 2011, 12:48:10 »

naberem ju do anála alebo jej natlačím ruku do vagíny alebo ju zvižem a poriadne ju pretiahnem.

jednoducho cool  Šťastný  Super!

"alebo sa vystriekam na zem a prinútim ju nech to zlíže"  - ale chcel by si sa s ňou potom bozkávať?
včera som riešil jednu holku a keď sme sa bozkávali a bola ndržaná tak mi povedala že ju vzrušuje sm a že by chcela aby som ju zbil. myslíte si že je to normálne? mňa celkovo vzrušuje drsný sex ale zase zmlátiť holku mi príde divné.

Nie, nie je to normálne. je to hrozne v neporiadku. pošli ju k vode a pošli mi jej fotku a ćíslo  Mrkající
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
defekt



Karma: 0
Místo: Brno
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 29. Srpen 2012, 11:56:57 »

včera som riešil jednu holku a keď sme sa bozkávali a bola ndržaná tak mi povedala že ju vzrušuje sm a že by chcela aby som ju zbil. myslíte si že je to normálne? mňa celkovo vzrušuje drsný sex ale zase zmlátiť holku mi príde divné.

Samozřejmě, že to není normální. Pro mě osobně to působí naprosto asexuálně, když souložíš, užíváš si příjemný rozkoše a holka ti řekne, ať jí u toho namlátíš. WTF? Nedokážu ani dát facku přes zadek, ikdyž si o to už plno holek řeklo. Vždycky mi prostě z toho zvadne, je to pro mě totiž nepříjemnej pocit - ubližovat, nebo být ubližován při sexu. Ať si najde někoho, komu se to líbí, tady v tomto threadu by jich určitě našla spoustu. Jednu radu ti ještě dám: že ji nenamlátíš, tak nejsi tolerantní, nevyhovíš jejím pocitům? COŽE? ONA není tolerantní, když po tobě chce věci, který ty nechceš ze své přirozenosti dělat.
Zaznamenáno

ts time to kick ass and chew bubble gum
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 29. Srpen 2012, 11:59:20 »

Defekte, jak čtu ty tvoje komentáře na všechno, tak bych chtěl vidět tu holku, kterou máš... ta musí být dokonalost sama a snad bych jen chtěl poradit, kde takové hledáš, které vyhovují všemu, co požaduješ, nejsou s ní žádné konflikty, vždycky má dobrou náladu, v sexu je aktivní a něžná a všude svolná. Je chytrá a krásná zároveň a nemá nejmenší chybičku....
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
defekt



Karma: 0
Místo: Brno
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 29. Srpen 2012, 12:02:38 »

Defekte, jak čtu ty tvoje komentáře na všechno, tak bych chtěl vidět tu holku, kterou máš... ta musí být dokonalost sama a snad bych jen chtěl poradit, kde takové hledáš, které vyhovují všemu, co požaduješ, nejsou s ní žádné konflikty, vždycky má dobrou náladu, v sexu je aktivní a něžná a všude svolná. Je chytrá a krásná zároveň a nemá nejmenší chybičku....

WTF? já sem nikde nenapsal NIC o SVÉ  dokonalé holce a už vůbec NIC o tom, že nějakou mám. Pokud se ti nelíbí moje názory, tak jsou tři možnosti:

1)dej mi mínus karmu
nebo
2)mysli si o mě, že jsem debil a neodpovídej na debila
nebo
3) polib mně prdel.
« Poslední změna: 29. Srpen 2012, 12:22:14 od defekt » Zaznamenáno

ts time to kick ass and chew bubble gum
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS