Sebevědomí ve vztahu

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 08:22:22

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Sebevědomí ve vztahu
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Sebevědomí ve vztahu  (Přečteno 6478 krát)
big-alik
Host
« kdy: 23. Březen 2011, 20:53:28 »

Ahoj, mám problém a snad mi s tím pomůžete. Chodím třetím rokem na vysokou, holky jsem nikdy moc neřešil, dos často jsem chodil na různé studentské akce, rád se seznamoval, pařil, flirtoval. Nikdy jsem žádnou holku nevyužil, jednou jsem měl na diskotéce úlet, a druhý den jsem z toho měl velkou morální kocovinu a s tou holkou jsem to druhý den vyřešil, protože jsem cítil že to byla chyba co se stalo. Co se týče holek tak moje seběvědomí bylo vysoké... Nyní jsem půl roku zadaný, začátky vztahu byly krásné, byl jsem její první (řekla mi že ve všem kromě libání a lehkého ošahávání, že nikam dál nikoho nepustila). Ted jsem se ale dozvěděl, že velmi krátce než jsme spolu začali chodit se skoro vyspala s jedním klukem co znám a se kterým bydlela. To bylo v době kdy už jsem jí trochu nabaloval já. Prý to bylo ze zoufalství ale pustila ho dál než jenom na lehké ošahávání a nevím jestli to bylo dílo náhody že se s ním nakonec nevyspala ale co jsem slyšel od toho kluka tak ona by se tomu rozhodně nebránila podle jejího chování v tu noc) Takže ted mám pocit, jako kdybych sbalil zoufalou holku co by byla ráda za každýho kluka co trochu vypadá a moje seběvedomí šlo hodně dolů. Ona mi pořád říká jakej jsem její poklad, jak mě miluje, ale já mám z toho všeho divnej pocit.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 24. Březen 2011, 00:08:24 »

od toho se oprosti, v té době ti nepatřila. a co ti je po tom, s kym byla nezadana holka?
vzij se do sve situace. ty bys paril s nejakejma holkama, prisel nejakej ulet a pak bys poznal ejdnu, ktera za to stoji.... citil by ses snad jak devka?
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 24. Březen 2011, 19:36:39 »

Nechápu. Holka, která se "málem vyspí" s klukem je zoufalá? Úsměv Važ si toho co máš Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 26. Březen 2011, 14:39:28 »

Kámo, řešíš hovna Úsměv.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
lexeron
*


Nic není nemožné.. vše je dovoleno....

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Brno
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 30. Květen 2011, 15:36:24 »

Přesně jak pišou... buď rád za to co máš a že to není kurva a chová se k tobě dobře ;-)
Zaznamenáno

Jedenáctka

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Brno
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 30. Květen 2011, 15:46:13 »

od toho se oprosti, v té době ti nepatřila.

Presne tak... ona byla volna i kdyz tys to videl ze ne. Me se to stalo taky. Chtel jsem jednu holku ale choval jsem se jako nejvetsi loser, jako jeji kamarad defakto. A ona si nasla proste nekoho kdo vedel co chce. Nebyl to treba i tvuj pripad? Ze ses k nicemu nemel, tak si nasla nahradu?
Zaznamenáno

Neexistuje tu žiadne, že nedá sa, nič neni nemožné pre toho, čo nevzdá sa.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS