Seznámení s její mamkou

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 09:53:23

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Seznámení s její mamkou
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Seznámení s její mamkou  (Přečteno 9069 krát)
Sens



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Místo: Hanácko
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« kdy: 04. Září 2009, 05:02:46 »

Zdravím všechny kolemjdoucí čtenáře. Momentálně chodím s jednou fakt čůpr holkou, kterou miluji. S její mamkou se příliš neznám, potkal jsem ji 2x z toho 1x jsem se s ní tak trochu bavil. V sobotu k ní jdu, kvůli seznámení se. Vůbec netuším o čem se s ní mám bavit a o čem naopak nemám. Teď to nějak neřeším, ale až to přijde, tak z toho budu vyklepaný jak ratlík...
Zaznamenáno
gammarus
**


Karma: 4
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 04. Září 2009, 06:17:53 »

Já jsem zatím s mamkou od nějaké slečny nikdy neměl problém. Prostě se chovej slušně, buď zdvořilý, aby mamka věděla, že nejsi nějaký chuligán apod. a bude to v klidu  Mrkající
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 04. Září 2009, 11:25:22 »

já ti nevim... z mnoha zkušeností můžu říct, že je lepší, když tě matka tvý přítelkyně nemá ráda... ale zase hrát roli hajzla a chuligána je blbost...

prostě se chovej přirozeně a buď tě bude mít ráda nebo ne... pokud ne, tim líp pro tebe
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 04. Září 2009, 23:10:24 »

bav se o ní, stejně jako když jsi sbalil dceru, tak ses nejspíš zajímal o ni. co ji bavi, co dělá atd.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
gammarus
**


Karma: 4
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 06. Září 2009, 17:43:59 »

z mnoha zkušeností můžu říct, že je lepší, když tě matka tvý přítelkyně nemá ráda...
Můžeš tu napsat nějakou z těch zkušeností? Nějak nechápu, proč by to mělo být lepší.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 06. Září 2009, 20:42:20 »

Protože když tě mají rádi rodiče holky, tak jsi hodnej hošík, kterej jí absolutně nezajímá... kdežto, když tě nemaj rádi a ještě jí tě dokonce zakazujou, to tě teprv chce...
Zaznamenáno

Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #6 kdy: 07. Září 2009, 07:49:54 »

Jasný. Prostě to je vzrůšo, holka musí něco furt řešit => nenudí se Mrkající
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 07. Září 2009, 07:55:15 »

správně, je to vzrůšo, což je hlavní věc, kterou musíš holce poskytovat... (v životě jsem neviděl, že by holka byla zamilovaná do kluka, kterýho by měla ráda její matka, ba naopak)
Zaznamenáno

Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 07. Září 2009, 16:44:55 »

Tak na krátkodobé vztahy je to úplně ideální ... ale pokud dotyčný s ní chce být nějak víc, dýl ... (btw kolik vám je ? ... od těch 20ti na vážnější vztah) ... tak si nejsem uplne jistej jestli je nejlepsi, ze by ho jeji rodice nemeli radi ...
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 07. Září 2009, 18:40:30 »

Buchy: věř mi, je to lepší v každym věku... tyhle pudy se u holek snad vůbec nemění
Zaznamenáno

Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 08. Září 2009, 06:37:40 »

Nějak si prostě nedokážu představit svýho bráchu, jak ho mamka od jeho manželky nenávidí ... To by teda pak byl největší chudák jejich dítě  Eh?
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 08. Září 2009, 13:10:55 »

Tohle je známá věc... mě třeba rodiče jakýkoli (i jen kámošky) hned začnou zbožňovat, a to se chovám ultranormálně...
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
shio

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 18. Září 2009, 14:52:37 »

Buchy: věř mi, je to lepší v každym věku... tyhle pudy se u holek snad vůbec nemění
řekl dvacetiletej... Úsměv

Já si osobně myslím, že pokud má jít o vážný vztah a oba z toho páru vykazujou jistou inteligenci, tak kladný přijetí do rodiny je jedině dobře.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 18. Září 2009, 15:30:07 »

Buchy: věř mi, je to lepší v každym věku... tyhle pudy se u holek snad vůbec nemění
řekl dvacetiletej... Úsměv

Já si osobně myslím, že pokud má jít o vážný vztah a oba z toho páru vykazujou jistou inteligenci, tak kladný přijetí do rodiny je jedině dobře.
Mam 3 sestry... z toho jedný ted bude 27 a má to uplně stejný... kluci, který jí přitahujou, se našim rodičům nelíbí a ti, co se jim líbí, jí nebaví...
Zaznamenáno

Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 18. Září 2009, 15:51:17 »

...
to, že ti kluci tvoj isestru přitahují ale neznamená, že by mělo jít o vážný vztah Mrkající
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 18. Září 2009, 19:14:26 »

jde o vážné vztahy... momentálně je tu jeden, s kterym plánuje ségra rodinu...
Zaznamenáno

Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 19. Září 2009, 19:54:47 »

nojo, určitě máte pravdu, nepochybuji o tom že pro buchtu to je vzrůšo a blablabla ji víc přitahujete, nicméně podle toho co řikáte začínám mít dojem, že když se rodičům líbite, tak ten vztah nikdy nemůže mít dlouhé trvání a slečna se na vás dřív nebo později vykvajzne. To řikáte jak kdyby to bylo pravidlem, nebo to tak na mě působí....

Je jasný že když máma řekne: No ten Honzík je takovej hodnej a milej kluk tak se taky pravděpodobně tak Honzík chová a prostě za chvíli neni pro holku atraktivní, nicméně pokud je Honza vtipnej, sympatickej, tak nějak sebevědomej a vyrovnanej chlapák a máma jeho holky řekne že to je v poho kluk a že to je sympaťák tak nevidim důvod proč by to mělo jít do kelu
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS