Silná závislost na mé maličkosti?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 14:41:28

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Silná závislost na mé maličkosti?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Silná závislost na mé maličkosti?  (Přečteno 7436 krát)
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« kdy: 14. Leden 2009, 08:28:25 »

Zajímal by mě váš názor na následující věc. Jestli je to normální, nebo jestli byla (a zřejmě stále je) chyba ve mě.

Když sem začínal chodit se svou ex, tak sem bral tak nějak jako samozřejmost, že mě potřebovala stále "cítit" u sebe. Tzn. že když sme byli spolu, tak se mě potřebovala pořád dotýkat a hladit (bylo uplně jendo, jestli jsme sami, nebo sme byli ve městě). Tim mam na mysli, že prostě při každý příležitosti mě potřebovala obejmout, ale i třeba hladit po obličeji, po ruce a tak.
Já to ze začátku (tak první 2-3 měsíce) bral jako v poho, ale pak mi to pomalu začínalo být nepříjemný. Jako taky sem se s ní rád obejmul atd, ale abych to pořád vyhledáavl, to ne. Mě stačila její přítomnost u mě a nepotřeboval sem se jí pořád nějak dotýkat (nepočítám držení za ruku). Tak sem si s ní o tom chtěl normálně promluvit, což sem asi neměl dělat Šťastný. Celkem se kvuli tomu naštvala a musel sem to pak hodně dlouho vysvětlovat jak to vlastně je.
Další věc je, že když sme spolu spali (spali jako spali, ne spali jako sex), tak prostě potřebovala, abych ji objímal (nebo ona mě). To mi nevadilo, usnul sem tak jako tak Úsměv To píšu jenom pro upřesnění stavu. A když sem nespal s ní, tak potřebovala prostě něco, co by mohla obejmut (měla nějakýho plyšovýho psa Úsměv). Jinak prej neusne.
Prostě mi to přišlo tak, že každou chvilku, co sme byli spolu, mě potřebovala držet a cítit že sem jenom její.

Proč to celý píšu? Zajímalo by mě, jestli vám to přijde v poho a běžný, nebo ne.
« Poslední změna: 14. Leden 2009, 08:42:56 od smoula_007 » Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 14. Leden 2009, 09:28:47 »

připadá mi to stejně normální, jako když někdo potřebu doteků nemá.....
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 14. Leden 2009, 09:49:35 »

připadá mi to stejně normální, jako když někdo potřebu doteků nemá.....

Teď asi vypadám jako někdo, komu vadí každá maličkost, ale v tom to neni.
Mě nevadí doteky, ba naopak mi jsou příjemný, ale všechno musí mít nějaký meze. A tohle mi už prostě přišlo moc, protože to bylo fakt pořád.
Ale beru to tak, že každej máme tu hranici někde jinde a co jednomu přijde tak akorát, tak druhýmu přijde málo a třetímu hodně.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 14. Leden 2009, 10:51:10 »

ale jo já tě chápu....vím, jak to myslíš....taky nemám ráda přehnanost....pusu, ruku, pohladit  Směrovka to jo, ale nemám ráda oblizování a aby si ze mě dělal někde na zastávce nějakou "prolizačku", to nemám ráda....Správný hospodář si to nechává na doma.... Úsměv.
Já jen, že každý to má prostě jinak ....
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 14. Leden 2009, 11:57:01 »

Každej má nějakou potřebu. Někdo sex 4x denně, někdo nonstop objímaní...Těžko říct co už je moc a co už je příliš, každej člověk je jinej
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
gammarus
**


Karma: 4
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 14. Leden 2009, 15:43:40 »

Kurňa já nevím co bych za to dal a ty si na to stěžuješ  Smějící se
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 14. Leden 2009, 19:38:21 »

Kurňa já nevím co bych za to dal a ty si na to stěžuješ  Smějící se

Já si neztěžuju, jen mě zajímal váš názor.
Ale upřímně, já sem si ze začátku taky neztěžoval, ale postupem času tě to lehce omrzí. Nebo aspoň mě...
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 14. Leden 2009, 20:32:59 »

Řekl bych že je to úplně normální. Ve 13ti letech co jsem měl první "holku" jsem se jí brzo po tom "sbalení" začal spíš vyhýbat. Ona se chtěla všude držet atd a bylo mi to i nepříjemný, asi stud, no ale co bych chtěl ve 13ti. Něco podobnýho bych řekl máš i ty, že je to sice hezký, ale někdy i trapný. A nakonec i obtěžující, když chcete oba, OK, když už nechceš, tak ji necháš, ale podvědomě se ji snažíš oddálit a ona ne, tak tě to začne štvát. Ale že to vůbec řešíš...
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 14. Leden 2009, 20:46:29 »

Řekl bych že je to úplně normální. Ve 13ti letech co jsem měl první "holku" jsem se jí brzo po tom "sbalení" začal spíš vyhýbat. Ona se chtěla všude držet atd a bylo mi to i nepříjemný, asi stud, no ale co bych chtěl ve 13ti. Něco podobnýho bych řekl máš i ty, že je to sice hezký, ale někdy i trapný. A nakonec i obtěžující, když chcete oba, OK, když už nechceš, tak ji necháš, ale podvědomě se ji snažíš oddálit a ona ne, tak tě to začne štvát. Ale že to vůbec řešíš...
Jj bylo to přeně tak, jak píšeš.
Prostě mě jen zajímal váš názor, nic víc.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 14. Leden 2009, 22:25:09 »

Mně jsou fyzický kontakty velmi příjemný. Nevim jaký by mi to bylo kdyby mě vosahávala čtvrt roku, ale myslim že fajn  Úsměv
Ve "vztahu" se "svojí" holkou jsem povětšinou průbojníkem tělesných kontaktů já.
Zaznamenáno
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 15. Leden 2009, 09:25:23 »

Mně jsou fyzický kontakty velmi příjemný.
Nevím jak by ses cítíl,kdyby se po tobě "plazila" celý rok...Podle mě by se ti zachvilku z "omrzela"?Ale,ted když nad tím tak přemýšlím,tak to není tak hrozné  Smějící se,takže klidně ať se ten rok,dva plazí  Smějící se
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 15. Leden 2009, 09:29:48 »

Nevím jak by ses cítíl,kdyby se po tobě "plazila" celý rok...Podle mě by se ti zachvilku z "omrzela"?Ale,ted když nad tím tak přemýšlím,tak to není tak hrozné  Smějící se,takže klidně ať se ten rok,dva plazí  Smějící se

Mě to bylo ze začátku taky hodně příjemný a užíval sem si to. Ale postupem času mě to právě nějak omrzelo. Ono když se po vás ta holka pořád plazí tak by vám to začalo být taky nepříjemný. Prostě všeho s mírou Úsměv
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS