Spadne vaše cena, když dostanete "do držky"?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
16. Duben 2024, 19:39:43

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Spadne vaše cena, když dostanete "do držky"?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk
Autor Téma: Spadne vaše cena, když dostanete "do držky"?  (Přečteno 24892 krát)
Steamfox
*


Čím jsme, víme jenom my sami.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 122


Zobrazit profil
« kdy: 07. Únor 2010, 11:44:06 »

Nemám víc co bych k tomu dodal, zrovna mě to napadlo a nějak nemůžu přijít na správnou odpověď Úsměv Myslím tím cena jak u vaší holky, tak u náhodných pozorovatelů Úsměv A je mi jasný, že záleží na víc faktorech, třeba jak moc je publikum s váma, tak řekněme, že jsou to jenom lidi, co se přišli podívat a nikomu nestraní.





A ne, do držky jsem nedostal Šťastný
« Poslední změna: 07. Únor 2010, 12:03:09 od Steamfox » Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 07. Únor 2010, 12:05:25 »

jasně, že spadne tvoje cena..... u někoho. já jsem cca před 2 roky dostal do držky kvůli holce, kterou jsem svedl a druhej den mi zase na druhou stranu kolegyně z práce řekla, že by se jí taky líbilo, kdyby se kvůli ní někdo porval a pak ho mohla ošetřovat:-D

ale celkově to, že jsi dostal do tlamy DHV historka:-D
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 07. Únor 2010, 12:11:58 »

mě by spíš zajímalo, jestli klesne tvoje cena, když někomu do držky dáš ty...
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 07. Únor 2010, 12:23:45 »

no ono je to asi fakt podle toho "sociálního tlaku" nebo jak to nazvat... zkrátka pokud jsi v právu, někdo tě napadne a ty ho zbiješ, stoupá tvoje cena... pokud někoho rozsekáš jen tak, že máš chuť, navíc někoho, kdo je slabší, tvoje cena jde dolů... ale celkově si myslím, že holky nemají rády agresivní kluky... takové, co se umí bránit ano, ale agresory ne
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Steamfox
*


Čím jsme, víme jenom my sami.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 122


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 07. Únor 2010, 12:24:26 »

mě by spíš zajímalo, jestli klesne tvoje cena, když někomu do držky dáš ty...
No, právě jsem chtěl vědět, při čem spadne cena víc Úsměv Blbě jsem to zformuloval.

Citace
no ono je to asi fakt podle toho "sociálního tlaku" nebo jak to nazvat... zkrátka pokud jsi v právu, někdo tě napadne a ty ho zbiješ, stoupá tvoje cena... pokud někoho rozsekáš jen tak, že máš chuť, navíc někoho, kdo je slabší, tvoje cena jde dolů... ale celkově si myslím, že holky nemají rády agresivní kluky... takové, co se umí bránit ano, ale agresory ne
A pokud jsi v právu ty a zbije on tebe?Úsměv
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 07. Únor 2010, 13:13:34 »

Holky mají celkem vyvynutý smysl pro "správnost" Úsměv Takže pokud mají stejný pohled na pravdu jako ty a dostaneš do držky tak je to DHV. Když mají jiný a dostaneš tak je to DLV. Ale obecně mi to přijde, že pokud to nevyprovokuješ, tak je to DHV.

To s tim, že dostat do držky když jsi v právu je DHV je fieldtested S jazykem
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 07. Únor 2010, 13:36:34 »

1)Když někoho zmlátíš a budeli dotýčný ti rovný nebo silnější a nebyl toho hoden, tak ti cena u kluků stoupne a u holek klesne. Pokud bude slabší, každý bude předstírat, jak ho chrání a každý tě vyfuckuje, ale u poraženého cena klesne.
2)Když někoho zmlátíš a budeli dotýčný ti rovný nebo silnější a byl toho hoden, tak ti cena stoupne u obou pohlaví. Pokud bude slabší, tak ti kolektiv kluků podpoří a holky budou dělat jakoby se nic nestalo, ale budou za to rády, když tedy nebude cákat krev.
3)Když se ubráníš člověku, který tě chce bezdůvodně zmlátit, tak stoupneš u obou pohlaví.
4)Když se ubráníš člověku, který tě chce zdůvodem zmlátit, tak sis získal respekt, ale mohou tě udat.
5)Když tě někdo zmlátí a neubráníš se a nebyl si toho hoden, tak tě všichni podpoří, ale cena ti bohužel klesla.
6)Když tě někdo zmlátí a neubráníš se a byl si toho hoden, tak jsi ubožák u obou pohlaví a každý se ti bude vysmívat.
Ale záleží na situaci, povaze lidí, věku a kolektivu.
« Poslední změna: 07. Únor 2010, 13:39:49 od Jouda » Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 07. Únor 2010, 14:53:18 »

Sorry Joudo, ale tohle je podle mě uplná kravina.

Každej, kdo se pere s kymkoli - jakkoli - kdekoli, tomu prostě hodnota automaticky spadne. Nejsme orangutani a v dnešní společnosti prostě pěsti nic neřešej. Když se na mě někdo vrhne, doporučim mu příslušnýho doktora a tím to končí. Takže když někoho zbiješ, možná ti u těch psychicky labilnějších lidí stoupne hodnota (Jéé, to je borec... to je ten, jak surově zmlátil toho kluka!), ale u normálních civilizovanejch lidí budeš za debila (Ježiši, to je ten ubožák, co mlátí lidi na potkání a dokazuje si svojí sílu mlácením lidí, protože má nějaký komplexy z dětství...).

Nebít se! Mrkající
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 07. Únor 2010, 14:58:25 »

Každej, kdo se pere s kymkoli - jakkoli - kdekoli, tomu prostě hodnota automaticky spadne. Nejsme orangutani a v dnešní společnosti prostě pěsti nic neřešej.

Hele trochu nesouhlas...Záleží na tom co máš okolo sebe za lidi...Pokud to bude parta hipíků, klesneš, pokud fotbaloví hooligans, stoupneš...Je to fakt různý, podle toho v jakým jsi prostředí, jednou tak, podruhý tak
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 07. Únor 2010, 15:03:01 »

Když se na mě někdo vrhne, doporučim mu příslušnýho doktora a tím to končí.
Tak to musíš bejt buď celkem hora masa (což pokud si vzpomínám zrovna nejsi) nebo se na tebe ještě nikdy nikdo "nevyrhnul" Úsměv A nebo teda bejváš dost často zmlácenej ...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 07. Únor 2010, 15:10:34 »

No, zrovna teď na střední se mi to stalo... jeden boreček, co bije každýho, se na mě vrhnul. Když ke mě doběhnul, chvilku povídal něco o tom, jak mě děsně zbuší a tak. Já mu řekl, že v Bohnicích mu pomůžou profesionálové (Smějící se), dostal jsem ránu do břicha a hotovo.

Rozhodně bych se na něj nikdy nevrhnul zpět a neoplácel to - tak jsem to myslel. Když už se na mě vrhne, chránim se rukama a to stačí... zbytek vyřešim lidsky. Je hodně pák na tyhle magory... Řeší to sociálka, policie, škola... Rozhodně mu ale nic nevracet.

Všechno říkám ze svý zkušenosti, ze základky mám toho celkem dost Úsměv
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 07. Únor 2010, 15:17:07 »

Kdyby mě někdo chtěl praštit do břicha a nebo už kamkoliv (fyzicky napadnout), tak se asi neovládnu.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 07. Únor 2010, 15:22:22 »

Proto přemýšlím, že si koupím pepřák... pro všechny případy.

Jinak... když to budeš chtít hrotit, normálně si sežeň svědka, kterej viděl, jak tě někdo praštil do břicha, a jděte za ředitelem školy. On to řešit musí a vyjdeš tak z toho nejlíp, jak můžeš Mrkající
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 07. Únor 2010, 15:41:18 »

no, pokud odpochoduješ a řešíš to přes ředitele, je to DLV eclipse:-D

nejlepší obrana je útok, to platí u bitky i u toho, když tě přítelkyně lechtá a nechce přestat, ani když jí to říkáš.
nebuď tak posranej. v dnešní společnosti se každej spoléhá na to, že jeho problémy vyřeší někdo jiný.
přijmi zodpovědnost... do břicha jsi od něj taky asi dostal pro něco....
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 07. Únor 2010, 15:47:53 »

Neřeším nic přes ředitele, jen říkám, že je to rozhodně lepší, než se s ním do krve mlátit...

// edit: nemluvím o malých pěstech do břicha... mluvím o agresivním útoku nějakýho magora, kterýmu přetečou nervy...
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 07. Únor 2010, 16:10:21 »

eclipse: na krev nikdy nedojde... už vůbec ne u nějakejch dětí na základce... většina rvaček v kolektivu dopadá tak, že se prostě prát přestanete a nebo vás lidi odtrhnou...

uplně nejhorší, co můžeš dělat, je nechat si to všechno líbit a nebo jít žalovat paní učitelce Šťastný ... když tak přemejšlim, ona asi neni ani lepší varianta než bránit se...
Zaznamenáno

Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 07. Únor 2010, 16:56:18 »

Proto přemýšlím, že si koupím pepřák... pro všechny případy.


Pepřák je na nic...teleskop nebo tonfa když už...rozhodně ne tyhle hračky typu pepřák nebo plynovka který maj jedinej efekt : vyprovokujou
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 07. Únor 2010, 17:46:42 »



nejlepší obrana je útok, to platí u bitky i u toho, když tě přítelkyně lechtá a nechce přestat, ani když jí to říkáš.
Hmm, me by tady pomohl jen ten peprak...moje obrana utokem nehrozi - nemam sanci.

btw..kdyby ke me prisla nejaka holka a jednu mi flakla, tak me teda urcite nenapadne sbalit a jit o tom informovat nekoho nad nami...proste ji strelim zpatky - myslim ze to je prirozena reakce vetsiny lidi.
Zaznamenáno
jesse



come on over - do a twist!

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: skorobrno
Příspěvků: 46


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 07. Únor 2010, 18:08:28 »

ja sem se popral na stedre den(teda az po pulnoci) pred diskoteko  Andílek normalne bych to neudelal, ale jinak by me asi umlatili kamosa, rozdal sem nekolik ran, bohuzel sem to jedno schytal do nosu (jak se pak ukazalo, trochu zmenil tvar  Šťastný) navic sem mel bily tricko, to pak bylo cely od krve a blata Úsměv

ale urcite nestoji za to rvat se kvuli kecum nakech ozralech blbecku, jedine rozumne duvod je obrana, at uz holek, kamosu nebo sebe sama... (ale byl to dobre pocit Šťastný, jako ve fight club Šťastný)
Zaznamenáno

come on over - do a twist!
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 07. Únor 2010, 22:20:49 »

A co když na obranu nemá? Jednou jsem odpověděla na stupidní hlášku nějakýho opilýho blbečka a taky to schytala. Vrátila jsem mu, co jsem mohla, ale byl asi tak třikrát takovej jako já Šťastný

Ano, nestojí za to rvát se kvůli kecům opilých blbců. Nestojí za to ani reagovat na jejich kecy Mrkající A nestojí za to chodit s blbcem, kterej se na to kouká a nic neudělá Šťastný
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
jesse



come on over - do a twist!

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: skorobrno
Příspěvků: 46


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 07. Únor 2010, 22:50:01 »

....A nestojí za to chodit s blbcem, kterej se na to kouká a nic neudělá Šťastný

tak ale taky by to nemel furt resit pestima, ne? Šťastný a nekdy je aji lepsi neudelat nic Úsměv treba dyz ses sama a jich je dvacet Úsměv lepsi pak byt bez holky co Te za to nazve blbcem, nez slintajici hrdina na vozicku  Slintající  Mrkající
Zaznamenáno

come on over - do a twist!
mmarty



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Hradec
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 08. Únor 2010, 11:57:26 »


 lepsi pak byt bez holky co Te za to nazve blbcem, nez slintajici hrdina na vozicku  Slintající  Mrkající
[/quote]

Jesse, trefa do černýho. Lepší něco překousnout, než se nechat zmlátit do bezvědomí.
Zaznamenáno
kvaposak
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 08. Únor 2010, 12:17:34 »

To : jesse přesně tak... Jedno pořekadlo je hrdinů jsou plné hřbitovy Šťastný Záleží i na holce a její povaze...jiná zase ocení když ji třeba chytnete a odtáhneš pryč, že si to vyřešil jak člověk a ne jako barbar...

někdy ti nezbude než se prostě zdekovat jakkoliv to vypadá srabsky, ale je jasné, že v některých situacích to prostě nejde a musíš pár schytat a rozdat... a když už se chystáš je rozdat tak rychle a bez varování a pak se taky zdekovat - vlastní zkušenost... předejdeš tomu, že si tě najdou borcovi kámoši, nebo se najde nějakej chytrák co do toho bude táhat poldy...

Tak a teď příběh co se mi stal docela by mě zajímala vaše reakce... mám to za sebou, stalo se to a nejsem na to hrdej i když to bylo možná to nej řešení...

Šel jsem na narozky jedno spolužáka ze střední do baru, kterej patřil otci jednoho z těch spolužáků... a já blb vzal sebou svou holku - jednak proto, že jsme se viděli hlavně o víkendu (a beztak by vyčítala, že seděla doma zatímco já se někde bavím) taky proto, že spolužáci slyšeli od jednoho spol. kterej ji viděl, že je kost a chtěli ji vidět a taky nepopírám chtěl sem zamachrovat... Akce byla dobře rozjetá všichni se bavili byla sranda seznámil jsem ji a byl jsem pyšnej ona si nějak padla do noty s jednou spol.
měli jsme VIP salonek takže odříznuti od vnitřku baru... ke konci kdy akcička už končila a moc lidí nezůstalo a oslavenec ležel unavenej na stole Šťastný sem si řekl, že půjdem domů - venku když už jsme byli na odchodu nás přemlouval majitelův synek, že ještě jeden panák - přítelkyně byla dobře uvolněná a domů se ji nechtělo tak sem souhlasil a říkal si, že lepší než jít někde na disco jak někdo navrhoval, protože už sem byl unavenej Šťastný

Všichni známe tu frázi ještě jeden...takže už sem byl dost v náladě, ale pořád docela rozumnej já se bavil spol. sem dlouho neviděl a jí si moc nevšímal...kecala s tou jednou spolužačkou a šla k džuboxu si něco zahrát hodila tam asi víc peněz než měla v plánu a ještě se vrátila co chceme zahrát když vybírala písničky nalepil se na ni nějakej starej fotřík cca. 45-50 a lehce se o ní otíral do rytmu hudby.

Kámošům to nějak nevadilo a měly kecy, že je žádané zboží...mě to trochu naštvalo a chtěl jsem zakročit hlavně když mi nakecala spol. se kterou se zpřátelila, že bych měl něco dělat a že je chudera, ale pak mi došlo a sám sem se podivil jakou sem měl z toho radost, že ji v tom asi nechám aby viděla ,že nevidím rozdíl mezi fotříkem a mladým borcem, protože před cca. měsícem se na ni lepil borec a tancovali spolu a ona si tu pozornost užívala.
Nicméně myslím - jak říkám měl sem popito jak všichni, ke mě házela oči tak jsem přišel a říkám co se děje ani nebylo vidět jak moc je na ni nalepenej, protože na ně bylo vidět ze zadu a ne z boku...a ona že nevidíš něco sem mu řekl ve stylu hele kámo to je moje holka tak mě neser (asi) a on že nic nedělá já jí je ožralej nemá to cenu tak proč tu jsi ona, že tam má ještě peníze a nechce to tam nechat tak sem se vrátil si sednout, protože mi to nasraně odsekla, nedošlo mi, že chce abych zakročil...spolužačka proč nic nedělám proč mu nerozbiju hubu a já, že nechci dělat problémy - měl tam nějaké kámoše a že ona si to užívá Šťastný

Napadlo mě, že bych zakročil rázně odtrhl ho a klidně mu rozbil hubu, ale chtěl sem ji v tom nechat aby jí to došlo, že starej ji je nepříjemnej a chce pomoc, ale mladej to je vše ok Šťastný taky mi bylo jasné, že bych mu mohl ublížit už byl docela dost, ale i tak okolo byly skleněné vytrýny s chlastem a jeden blbej pohyb a někdo z nás je vysype a když bych to byl já jestli za to ta holka stála?kdyby byla rozumná tak prostě odejde se mnou.. taky tam měl kámoše což já taky jen je otázka, která strana by zasáhla a na koho se dalo spoléhat...navíc majitele baru jsem znal a nechtěl sem vybuřovat..přemýšlel sem zasáhnu rozbiju mu hubu ona to třeba ocení, nebo taky ne...

těch pochodů i přesto, že sem měl popito se mi hnalo hlavou spoustu a bylo mi jasné, že ať udělám cokoliv ponesu si následky.. nechal sem to bejt a jen kontroloval jestli to nepřerůstá od nevinného otírání ze zadu o pokusy o líbání nebo sahání někam to už bych tak nenechal a rozum co mi radil buď krysa vypnul a hrál si na hrdinu... Ať se dostanu k závěru nakonec to dopadlo tak, že zasáhla moje ožralá spolužačka se kterou se zkamarádila a udělala hysterickou scénu, že je prasák at ji nechá a že ta holka má přítele..kua fakt rozumné to tam vytahovat :Da nakonec ji stejně odtáhla od džuboxu...

no venku sem se s přítelkyní pohádal vyčetla mi, že sem srab a v normálním vtahu by se kluk holky zastal - já se bránil, že v normálním vztahu by se holka nenechala nabalovat a pařit s borečkem když tam má přítele a aspoň vidí, že v tom já rozdíl nevidím...
« Poslední změna: 08. Únor 2010, 12:25:14 od kvaposak » Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 08. Únor 2010, 13:09:27 »

kvaposak to je strašný, jak píšeš jednou větou bez interpunkce celej rozhovor, člověk musí číst každej řádek 5x... děs běs... a navíc pointa uplně na hovno... taková ztráta času, teď hrozně lituju, že jsem porušil svoje pravidlo nečíst příspěvek delší jak 5 řádků Šťastný ... (jinak co se týče tý situace: neudělal jsi nic špatně... ona je pitomá, že s tebou neodešla, když jsi jí to nabízel a ještě blbější je, že ti to pak vyčítala)

jinak já osobně se taky snažim všechno vyřešit slovama, ale kdyby mojí holku (nebo třeba jen kamarádku!) někdo dokonce praštil (jak řekla Neferu), tak mu fakt okamžitě rozbiju hubu...
Zaznamenáno

kvaposak
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 08. Únor 2010, 13:38:39 »

jo promiň máš pravdu... psal jsem to ve škole, tak jsem spěchal. Teď už to nejde editovat. Klidně to můžou moderátoři smazat..nechal jsem se unést a rozepsal se, protože sem se to hodí..
Jinak nevím cos čekal za pointu? Žili štastně až do smrti Šťastný
pointa je, že někdy v životě máš 2 volby a víš, že si nemůžeš vybrat dobře, protože se to může vždycky obrátit proti tobě... Nebo to nemá vůbec žádnou pointu a je to jen příběh ze života Šťastný
A s tím pravidlem si tady toho moc nepřečteš Šťastný i když jsem rád, že jsi ho porušil a já tě musel obrat o takovou hromadu času Šťastný
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS