Stará se o vás vaše přítelkyně když má zrovna měsíčky a sama nemůže?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 15:00:18

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Stará se o vás vaše přítelkyně když má zrovna měsíčky a sama nemůže?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Anketa
Otázka: Uvažuji sobecky?
Ano - 13 (40.6%)
Ne - 13 (40.6%)
Těžko říct - 6 (18.8%)
Celkem hlasů: 31

Stran: [1] 2 3  Vše Tisk
Autor Téma: Stará se o vás vaše přítelkyně když má zrovna měsíčky a sama nemůže?  (Přečteno 24090 krát)
pitrsonek

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 54
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« kdy: 14. Leden 2008, 21:23:25 »

Ahojda,
zajímalo by mě jak je to u vás doma a jaký máte na to názor. Ne že bych to pár dní nevydržel bez milostných hrátek s přítelkyní, ale někdy to člověk potřebuje, protože je to jistá forma relaxace (hodně práce, věcí do školy atd.) a touží po něžném dotyku toho druhého. Zarazil mě totiž přístup mé přítelkyně, která mi na to řekla, že jí to nebaví, když sama nemůže. Přitom jsem jí dal něžným způsobem najevo, jak bych se chtěl s ní milovat a že po ní toužím. Já osobně kdybych byl v její kůži, tak se s ní pomazlím rád, protože mě uspokojuje už jen ten pocit, že jí dělám dobře a líbí se mi, když jí mohu svádět, dávat své city najevo a celkově být na ní něžný.  Co si o tom myslíte vy?
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 14. Leden 2008, 22:07:01 »

Tak tak. A ono i to "sama nemůže" je zavádějící. Já sem s tím nikdy problém neměl. Krev neni kyselina a navíc je vodou (a mýdlem) rozpustná. Není to teda zrovna na orální sex (ala lev po krmení), ale myslim, že to neni nic, co by ruka nezvládla.

Proto tohle naprosto nechápu.

I když u mě je dost specifický to, že si naprosto nedokážu užít jakoukoli formu sexu, když si to dostatečně neužívá i partnerka a to i v případě, když si to užívá ale nedává to najevo.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 14. Leden 2008, 22:30:39 »

no... osobne je mi to neprijemne protoze jsem v dobe menstruace bud nehorazne nadrzena nebo mam takove krece ze mi tecou slzy proudem po tvarich a fakt na nic nemam chut. libani mi vzdy zahnalo bolesti, ale pak jsem dostala chut na milovani a co jsem mela chlapy tak na kod cervena zdrhali co to slo Šťastný ale abych vsem nekrivdila, tak nekteri byli osvicenejsi a zvolili jsme pak formu rucni a ve sprse zaroven... hehe...  Provokatér Provokatér

edit: tedy jak jste z upresneni pochopili, neprijemne spis ve vyznamu, ze mi sice nevadi jednou za cas dat prednost chlapovi, ale kdyz ja to mam sedm dni no tak to se to prekonava naramne blbe pak ty chute a s chlapem co se stiti krve je pak lepsi si nic ani nezacinat... u tve slecny vsak asi pujde o neco jineho uznavam...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 14. Leden 2008, 22:39:32 »

Ach jo Úsměv sem takovej osvícenej a přitom vždycky musim ty svoje holčiny málem přemlouvat ! Šťastný

N2kod má holt štěstí, někdo smůlu S jazykem
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
pitrsonek

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 54
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 14. Leden 2008, 22:51:15 »

Tak já respektuji to, že není některým ženám příjemné se milovat, že mívají přitom nemalé bolesti. Pod pojmem milování zahrnuji vše, mazlení, masáže, orální sex atd. neměl jsem jen na mysli kopulaci. Šlo mi o to, že když přítelkyně nemůže tak si může alespoň občas semnou pohrát pomazlit se semnou a uspokojit mě rukou či orálně, nehledě na to že já jí můžu jen pomazlit dat jí masáž poboskat po tělíčku atd. A ne mi na to říct že jí to nebaví. Přijde vám taková slečna sobecká.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 14. Leden 2008, 23:30:40 »

Přijde.

A já sem jistě neměl také na mysli "kopulaci" jak píšeš Úsměv A navíc, pokud vím (neověřeno, jen sem to čet - čekám na dámskou odpověd), tak ty bolesti milování / potažmo orgasmus poměrně razantně tlumí, protože uvolňují křeče, které je způsobují...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 14. Leden 2008, 23:34:51 »

Já jsem rád, že menstruaci nedostávám. Podle toho, co pozoruji u přítelkyně, co čas od času taky "stojí" za to.
Zaznamenáno
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 15. Leden 2008, 00:42:41 »

panove, vidim, ze je to tu jeden odbornik na menstruaci za druhym ... skutecne bych vam prala, abyste si to aspon jednou uzili sami ... pro me osobne, a pro nekolik mych kamaradek, s kterymi sem se kdy na tohle tema bavila, je sex prvni tri dny menstruace naprosto neprijatelny ... je nam spatne, mizerne, sme emocionalne i fyzicky precitlivele ... dokonce mam i specialni "menses obleceni" jemnouckou bavlnu a hedvabi, protoze nic jineho na tele proste fyzicky nesnesu a pritel vi, ze jsou to dny, kdy bych ho byla schopna "prizabit" i za to, ze mi dal pusu neoholeny, natoz nejaka masaz ... ale ja  budu asi extrem Smějící se
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 15. Leden 2008, 00:53:11 »

larry_flint: copak tvrdím něco jiného?
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 15. Leden 2008, 01:06:49 »

larry flint: No, tak to je pro mě novinka, že to někdo takhle prožívá. Ještě sem se s tim nestkal, ale nemyslím, že se to nedá poznat a podle toho se chovat. Já sem zažil jen typy, co to mají jako takový "začátek chřipky" - je jim blbě, bolí je břicho a nejlíp je jim zalezlým v posteli. 
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 15. Leden 2008, 01:35:27 »

Zarazil mě totiž přístup mé přítelkyně, která mi na to řekla, že jí to nebaví, když sama nemůže.

Tak ji prostě nenuť, pokud se cítí tak špatně, že ví, že by si to žádným způsobem neužila... Ty to těch pár dní přece vydfržíš, nebo ne?
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 15. Leden 2008, 09:05:51 »

panove, vidim, ze je to tu jeden odbornik na menstruaci za druhym ... skutecne bych vam prala, abyste si to aspon jednou uzili sami ... pro me osobne, a pro nekolik mych kamaradek, s kterymi sem se kdy na tohle tema bavila, je sex prvni tri dny menstruace naprosto neprijatelny ... je nam spatne, mizerne, sme emocionalne i fyzicky precitlivele ... dokonce mam i specialni "menses obleceni" jemnouckou bavlnu a hedvabi, protoze nic jineho na tele proste fyzicky nesnesu a pritel vi, ze jsou to dny, kdy bych ho byla schopna "prizabit" i za to, ze mi dal pusu neoholeny, natoz nejaka masaz ... ale ja  budu asi extrem Smějící se

Nejsi extrém  Mrkající mám to víceméně podobně .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 15. Leden 2008, 10:37:56 »

ano, sex prvnich nekolik dni menstruace asi v uvahu nepripada, ale kdyz je pak slaba, partnerovi to nevadi, tak v cem je problem?
Nikdo nerika, ze kdyz zena menstruuje, nemuze mit sex, samozrejme muze, pokud to nikomu zucastnenemu nevadi.
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 15. Leden 2008, 10:40:33 »

Zarazil mě totiž přístup mé přítelkyně, která mi na to řekla, že jí to nebaví, když sama nemůže.

A mne zase zaráží tento přístup Projel jsem to Laskavě si uvědom, že ona není Tvůj majetek, který je Ti k dispozici, vždy když máš chuť Vykřičník Celkem jí chápu, že se těmhle věcem nechce věnovat, když jí to není příjemné a nemá na to ani pomyšlení. Copak je takový problém pár dní to vydržet Otázka Nejsme přece zvířata a kromě pudů máme i rozumovou část, která by měla umět ty pudy zkrotit, když je to potřeba Přemýšlím
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 15. Leden 2008, 11:54:15 »

Jistě, ale měl sem zato, že by si partnři měli navzájem ustupovat (ne furt ale občas) Úsměv Neřikej, že si nikdy nešel se slečnou někam i když si nechtěl. Tak tohle je stejné. IMO.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 15. Leden 2008, 12:22:08 »

a za ste teda vetsinou sakra otraveni kdyz s nami mate jit nekam, kam nechcete ... nerikej, zes to partnerce nedal pekne na jevo, ze se ti tam nelibi a delas to JEN kvuli ni ...  jako kdyby si slecna lehla na zada a rekla, tak delej rychle, nebavi me to, delam to JEN kvuli tobe ...je to IMHO to same, ze? to by pak byla ale zaaabava
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
pitrsonek

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 54
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 15. Leden 2008, 12:25:18 »

TO :: kvarkopako

Asi jsem to nedostatečně popsal situaci, protože došlo k dezinformaci. Určitě neberu svoji přítelkyni jako majetek a už vůbec ne, že mi musí posloužit kdykoliv se mi zachce. Šlo mi jen o váš názor na to, když mi moje přítelkyně řekne, že jí to nebaví, když sama nemůže.

Kdyby mi řekla, miláčku nemám na to vůbec chuť, náladu nebo měla bolesti kvůli tomu tak se nad tím ani nepozastavím. Ale toto je situace, když jste se mohli milovat tak jste nebyli u sebe a když už nemůžete tak u sebe jste. Teď vy netoužíte jen po tom, aby uspokojila jen vás, ale i potom se s ní mazlit, škádlit a být na ní něžný. K tomu ještě toho máte hodně z práce a ze školy a prostě toužíte se takovou formou odreagovat a ona to všechno ví. Proto jí to něžným způsobem naznačíte (začnete jí mazlit večer v pelechu, pusinky atd.) a pošeptáte jí, že byste se chtěl s ní milovat a hrát si s ní což vám na to odpoví, že by se také chtěla milovat, ale že jí nebaví se o vás starat, když sama nemůže.
Přijde mi to takové sobecké, já za takových okolností kdybych nemohl tak se o ní starám hned a bez přemýšlení.
Zaznamenáno
pitrsonek

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 54
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 15. Leden 2008, 12:30:14 »

a za ste teda vetsinou sakra otraveni kdyz s nami mate jit nekam, kam nechcete ... nerikej, zes to partnerce nedal pekne na jevo, ze se ti tam nelibi a delas to JEN kvuli ni ... 

Tak toto ja osobne neresim protoze si uvedomuji ze nekdy ona nekam neche a naopak proto respektuji ze nekdy nekam chce jit kam ja vylozene nechci a nechovam se kvuli tomu jako blbecek a nekazim ji tim vecer. Chapu to a snazim si ten take vecer uzit, me by ani netesilo kdybych vedel ze dela neco jen kvuli tomu ze ja chci a byla otravena. To je pak lepsi jit tam sam a vecer si poradne uzit bez ni a naopak, kdyz je to teda mozne.
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 15. Leden 2008, 12:35:46 »

Přijde vám taková slečna sobecká.

Mě přijdeš sobecký ty .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 15. Leden 2008, 12:37:25 »

a pošeptáte jí, že byste se chtěl s ní milovat a hrát si s ní což vám na to odpoví, že by se také chtěla milovat, ale že jí nebaví se o vás starat, když sama nemůže.
Přijde mi to takové sobecké, já za takových okolností kdybych nemohl tak se o ní starám hned a bez přemýšlení.

Mě to taky příjde taky takové....sobecké Šťastný...jsou přece i jiné praktiky, než klasickej zásun, tak proč se nevěnovat během tohoto nepříjemného období jim?
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
pitrsonek

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 54
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 15. Leden 2008, 13:14:14 »

Mě přijdeš sobecký ty .

A co ti na tom prijde sobeckeho? Ja nerekl ze ji do neceho nutim, jen se nad tim zamyslim.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 15. Leden 2008, 13:44:41 »

...jsou přece i jiné praktiky, než klasickej zásun, tak proč se nevěnovat během tohoto nepříjemného období jim?
PROTOŽE SLEČNA ŘEKNE, ŽE JÍ TO NEBAVÍ Mrkající Viz. tento post
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 15. Leden 2008, 15:01:41 »

Pardon, jsem si to nepřečetla pořádně  Úsměv....ale asi by to mělo být o vzájemným dávání a dostávání, takže říct někomu, že mě to nebaví se o něho starat, když já nemůžu, mi příjde trochu drsný...no, jenže já jsem extrém v tom, že při krvácení mám spíš ještě větší chuť a štve mě, že to nejde normálně 

Jestli je ale slečně třeba hodně blbě, že prostě na to nemá chuť, tak nezbývá než se s tím smířit a udělat si to v koupelně sám  ...anebo provokativně před ní  Šťastný
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
pitrsonek

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 54
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 15. Leden 2008, 17:58:55 »

ale asi by to mělo být o vzájemným dávání a dostávání, takže říct někomu, že mě to nebaví se o něho starat, když já nemůžu, mi příjde trochu drsný...

Právě toto si táke myslím, což mi přijde že v tom vztahu spíš dávam jen já.
« Poslední změna: 15. Leden 2008, 18:31:48 od pitrsonek » Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 15. Leden 2008, 20:18:14 »

Neřikej, že si nikdy nešel se slečnou někam i když si nechtěl. Tak tohle je stejné.

 Šokovaný Šokovaný Šokovaný

Tak to si snad děláš pr*el, ne Otázka Srovnávat tohle s tím že "chlap přece tak někdy jde s ženskou někam, i když nechce" Sákryš To se mi snad jenom zdá tohlencto Ďábelský Za tohle bys dle mého názoru zasluhoval pěknejch pár facek...třeba by se Ti v hlavě rozsvítilo a došlo by Ti, co to plácáš za hovadiny Mlčím
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS