Stará se o vás vaše přítelkyně když má zrovna měsíčky a sama nemůže?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 00:31:28

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Stará se o vás vaše přítelkyně když má zrovna měsíčky a sama nemůže?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Anketa
Otázka: Uvažuji sobecky?
Ano - 13 (40.6%)
Ne - 13 (40.6%)
Těžko říct - 6 (18.8%)
Celkem hlasů: 31

Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk
Autor Téma: Stará se o vás vaše přítelkyně když má zrovna měsíčky a sama nemůže?  (Přečteno 24208 krát)
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 15. Leden 2008, 20:31:58 »

ale porad je to stejny vzorec - ja neco chci - ten druhej to nechce. A nezalezi na tom, co to je. Proste jeden to nechce, tak proste rekne ne a ty to muzes bud akceptovat a zaridit se jinak (masturbace, vzit na nakup kamosky, ozelet to) nebo se proste rozejit. Ale jako v tomhle pripade nechapu, proc by chteni chlapa se milovat bylo v takovym rozporu s chtenim zensky tahat chlapa kam nechce. Oba maji svobodnou volbu snad rict ano/ne a nikdo jejich volbu nemuze zpochybnovat. Navic snad nemam partnera na to, aby mi delal trampolinu, kdyz zrovna ja dostanu chut. Proste me to prijde dost zcestny. Ale vy jako chlapi asi nedokazete pochopit, ze obdobi menstruace je pro mnoho zen spis dost velka pritez a misto, aby od vas meli pokoj, tak jestli musi slyset nejaky obvinovani, ze mu to nechcou udelat ani jinak... Takovyho chlapa bych teda nechtela.
Zaznamenáno
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 15. Leden 2008, 20:39:56 »

K tématu můžu říct jenom to, že když přítelkyně nemohla, tak jsem vždycky považoval za normální, že já taky ne. Tak nějak beru sex jako záležitost obou partnerů a nevidím důvod, proč bych si měl "užívat" sám - co bych z toho měl? Není přece problém pár dní počkat... A když partnerka řekne, že by moc chtěla a že jí mrzí, že to nejde, tak je to (aspoň pro mě) dost velké uspokojení Mrkající
« Poslední změna: 15. Leden 2008, 21:10:07 od hustejdym » Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 15. Leden 2008, 20:48:55 »

Já tě vůbec nechápu, člověče... to to fakt pár dní nevydržíš? děláš jakobys nikdy v životě nemusel na nic čekat... já to dělam právě NAOPAK... když to má přítelkyně, tak po ní nechci, aby se o mě nějak "starala" a naopak se snažim JÁ jí to alespoň trochu zpříjemnit (nemyslim sexualně)... měl bys pochopit, že my tyhle problémy nemáme... ony ano... tak to respektuj omg a třeba si vyhoň, když to nezvládáš...
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 15. Leden 2008, 21:51:42 »

Tak to si snad děláš pr*el, ne Otázka Srovnávat tohle s tím že "chlap přece tak někdy jde s ženskou někam, i když nechce" Sákryš To se mi snad jenom zdá tohlencto Ďábelský
Místo vzrušeného projevu o ničem bys moh napsat co tě na tom tak rozlítilo Úsměv

Asi si vzal to moje přirovnání s tím chozenim někam moc vážně - prostě mě nenapadlo zrovna nic lepšího. Prostě sem chtěl naznačit, že (aspoň pro mě) je normální občas udělat něco, co se mi nechce - prostě jen proto, že nechci, aby byla zklamaná nebo jí chci udělat radost. Nedělám to pořád, ale jednou za čas, když vidím, že je smutná / unavená / whatever, tak jí to chci zpříjemnit. A nevím, jestli je tak špatné očekávat něco podobného od partnerky.
(nutno poznamenat, že já bych to asi neřešil tolik jako autor topicu, ale na druhou stranu nevím, proč by se to nemohlo brát tak jak píšu)

Nechápu. Se čertíš jen proto, že jde o sex Otázka Vykřičník

Prosím o nějaké rozumné odpovědi. Poslední dobou se nám tu rozmohl takový nešvar - a to, že se tady často píše, že něco je kravina / případně, že si myslím, že sem na něco odborník, i když nejsem atp. bez toho, že by dotačný nabídl něco, čím by své tvrzení podpořil. Klidně ať je to pravda, ale mnohem přínosnější by bylo nějak konstruktivně napsat PROČ, že je to taková kravina Úsměv Děkuju.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 15. Leden 2008, 23:27:23 »

Výňatek :
Prosím o nějaké rozumné odpovědi. Poslední dobou se nám tu rozmohl takový nešvar - a to, že se tady často píše, že něco je kravina / případně, že si myslím, že sem na něco odborník, i když nejsem atp. bez toho, že by dotačný nabídl něco, čím by své tvrzení podpořil. Klidně ať je to pravda, ale mnohem přínosnější by bylo nějak konstruktivně napsat PROČ, že je to taková kravina Úsměv Děkuju.

A ty se divíš? Třeba polovina tvých příspěvků je o ho***, na všechno máš nejlepší názor a můžeš ho nekonečně dlouho rozebírat do hloubky. Občas si někdo stěžuje, že je tam a tam OT, jiní nadávají, že moderátoři utínají diskusi. Potom si otevřu téma, kde se někdo na něco slušně zeptá a vy mu tam napíšete místo toho odpovědi typu : "Tvoje problémy bych chtěl mít, voe". Když ti někdo někde napíše (možnost) řešení a nevyhovuje ti to, tak to musíš pořád rozebírat proč to není dobré (proč bych někomu něco nutil? kdo chce koná, kdo nechce hledá výmluvy). Když otevřu nový téma a vidím tam tvoje přispěvky, tak mě přejde chuť tam něco psát - zbytečný.  Řekni to mé ruce Mlčím Pssst!

EDIT: BTW z mýho hlediska se tady kraviny objevují docela často, většinou polovina nově založených témat. Ale holt pro jednoho to je téma kravina, protože je to pro něho jasná věc, jiný to zase považuje za problém no. Ale co, je to fórum pro vás, takže kdo ví odpoví, kdo neví .... Kroutící očima


K tématu:
Souhlasím s kvarkopako. Je dobře vidět, že pokud chlap přemýšlí nad něčím ohledně sexu, tak k přemýšlení používá třetí nohu a ne to co je v hlavě. Šťastný Taky nechápu, jak něco takovýho může napsat
Citace
Neřikej, že si nikdy nešel se slečnou někam i když si nechtěl. Tak tohle je stejné.

Když jí bolí břicho (nebo jí není dobře), tak prostě nemá na sex náladu no. Jestliže vás bude bolet koleno, tak taky nepůjdete běhat, protože je vám to nepříjemný.  Nechápu co je na tom nepochopitelnýho. Kdyby jsi si mohl na 2 měsíce prožít to co zažívaj holky půl století, tak by jsi jistě přemýšlel jinak  Mrkající
« Poslední změna: 15. Leden 2008, 23:31:15 od LordAli » Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 15. Leden 2008, 23:39:06 »

A ty se divíš? Třeba polovina tvých příspěvků je o ho***, na všechno máš nejlepší názor a můžeš ho nekonečně dlouho rozebírat do hloubky. Občas si někdo stěžuje, že je tam a tam OT, jiní nadávají, že moderátoři utínají diskusi. Potom si otevřu téma, kde se někdo na něco slušně zeptá a vy mu tam napíšete místo toho odpovědi typu : "Tvoje problémy bych chtěl mít, voe". Když ti někdo někde napíše (možnost) řešení a nevyhovuje ti to, tak to musíš pořád rozebírat proč to není dobré (proč bych někomu něco nutil? kdo chce koná, kdo nechce hledá výmluvy). Když otevřu nový téma a vidím tam tvoje přispěvky, tak mě přejde chuť tam něco psát - zbytečný.  Řekni to mé ruce Mlčím Pssst!
No, holt se nespokojim s tím, že mi někdo řekne "něco", ale chci slyšet "něco, protože..." a když mi přijde, že je to nějaký divný, ta se zeptám "ale uvažoval si nad tím, že...když něco, protože... tak se stane...?" ... prostě prahnu po podstatě věcí a autorita není jejich zárukou Úsměv

A na rozumné názory neflamuju (dobře, občas ano) Úsměv Spíš když se tam vyskytně nejaká kvaziargumentace využívající některé z těchto praktik.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 15. Leden 2008, 23:43:38 »


A ty se divíš? Třeba polovina tvých příspěvků je o ho***, na všechno máš nejlepší názor a můžeš ho nekonečně dlouho rozebírat do hloubky. Občas si někdo stěžuje, že je tam a tam OT, jiní nadávají, že moderátoři utínají diskusi. Potom si otevřu téma, kde se někdo na něco slušně zeptá a vy mu tam napíšete místo toho odpovědi typu : "Tvoje problémy bych chtěl mít, voe". Když ti někdo někde napíše (možnost) řešení a nevyhovuje ti to, tak to musíš pořád rozebírat proč to není dobré (proč bych někomu něco nutil? kdo chce koná, kdo nechce hledá výmluvy). Když otevřu nový téma a vidím tam tvoje přispěvky, tak mě přejde chuť tam něco psát - zbytečný.  Řekni to mé ruce Mlčím

Předem omluva za OT ale -  Potlesk Potlesk Potlesk
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 16. Leden 2008, 01:05:45 »

avaranger

nejdriv si tu hrajes na svatyho, ze by sis sex neuzil, kdyby si ho neuzila i tvoje holka... ale pak i pres ujisteni pritomnych dam,ze sex behem menstruace si fakt neuzivame a neni nam to vetsinou extra prijemny, placnes, ze bysme se jako mohli premoct, ustoupit partnerovi, kdyz to tak chce, a on nas pak treba "vezme do kina"
no to nemyslis vazne... zamysli se nad konzistenci vlastnich nazoru, resp. zamysli se nez vubec zacnes neco psat a nespamuj forum zbytecnyma topicama na tema> jeste si myslite, ze sem uzasny, nebo sem looser uz i mezi vami Ďábelský
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 16. Leden 2008, 01:46:28 »

"nejdriv si tu hrajes na svatyho, ze by sis sex neuzil, kdyby si ho neuzila i tvoje holka... "
(nutno poznamenat, že já bych to asi neřešil tolik jako autor topicu, ale na druhou stranu nevím, proč by se to nemohlo brát tak jak píšu)
"ale pak i pres ujisteni pritomnych dam,ze sex behem menstruace si fakt neuzivame"
...jsou přece i jiné praktiky, než klasickej zásun, tak proč se nevěnovat během tohoto nepříjemného období jim?
Tohle mi nepřišlo jako "sex při menstruaci je nepříjemný".

"placnes, ze bysme se jako mohli premoct, ustoupit partnerovi, kdyz to tak chce, a on nas pak treba "vezme do kina" "
Tak to ironizuješ, já jen nevím proč by měl být sex vyjímkou, která má mít nějaké speciální zacházení. Je to činnost jako každá jiná, na kterou jsou potřeba dva. Dobře jinak. Mějme jabka a jabka. První sex. Pro většinu holek je (prý) nepříjemný. Proč by holka měla mít s klukem první sex, když ví / je velmi pravděpodobné, že jí to bude nepříjemný? A neřikejte mi, že je to proto, že chce. Neni to tak vždycky (spíš výjmečně), co sem se bavil s holkama, tak jsem se vždycky dozvěděl, že "teď by počkali mnohem dýl". A odpověď? Protože svého partnera milovali a on to chtěl a ony mu prostě chtěli "udělat radost" (zní blbě, ale nevim jak to nějak podobně napsat)...

Ad muj topic v podpisu - světe div se, mě zajímá co si lidé o mě myslí. Asi nejsem dost egocentrik na to, abych bral to co si o sobě myslím já za bernou minci.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 16. Leden 2008, 10:01:45 »

Tak to si snad děláš pr*el, ne Otázka Srovnávat tohle s tím že "chlap přece tak někdy jde s ženskou někam, i když nechce" Sákryš To se mi snad jenom zdá tohlencto Ďábelský
Místo vzrušeného projevu o ničem bys moh napsat co tě na tom tak rozlítilo Úsměv

 Šokovaný Šokovaný Šokovaný
No pokud nejsi sám od sebe schopen pochopit, co mně tak "rozlítilo"...tak se o to raději ani nepokoušej...holt komu není z hůry dáno... Přemýšlím

Asi si vzal to moje přirovnání s tím chozenim někam moc vážně - prostě mě nenapadlo zrovna nic lepšího.
No a to asi bude ten problém, co Otázka Spíše by to chtělo někdy počkat, až nějakej lepší nápad přijde a nevyblejt sem vždycky hned první, co Tě napadne Nápad

Prostě sem chtěl naznačit, že (aspoň pro mě) je normální občas udělat něco, co se mi nechce - prostě jen proto, že nechci, aby byla zklamaná nebo jí chci udělat radost. Nedělám to pořád, ale jednou za čas, když vidím, že je smutná / unavená / whatever, tak jí to chci zpříjemnit. A nevím, jestli je tak špatné očekávat něco podobného od partnerky.
Ty woe Šokovaný...to seš vážně tak zabedněnej a nebo je to z Tvojí jenom nějaká komedie, aby se to tady "rozjelo" Modlící se Otázka

Nechápu. Se čertíš jen proto, že jde o sex Otázka Vykřičník
Jo jen...? Ty fakt nejsi normální...vést tady řeči typu "když já pro ni udělám něco, i když se mi nechce - třeba jdu do kina na film, kterej se mi nelíbí...tak proč by ona nemohla roztáhnout nohy když má svý dny...co jí to udělá, že jo? Já s ní přeci taky šel do kina na Titanic..."
Schválně se pár holek zeptej, jak jim je, když to dostanou...a paxi to představ u sebe...jak by Ti asi bylo...a pak to ještě znásob, protože chlapi jsou k fyzické bolesti méně tolerantní než ženy Bláznivý

Prosím o nějaké rozumné odpovědi. Poslední dobou se nám tu rozmohl takový nešvar - a to, že se tady často píše, že něco je kravina / případně, že si myslím, že sem na něco odborník, i když nejsem atp. bez toho, že by dotačný nabídl něco, čím by své tvrzení podpořil. Klidně ať je to pravda, ale mnohem přínosnější by bylo nějak konstruktivně napsat PROČ, že je to taková kravina Úsměv Děkuju.
Já si spíše myslím, že se tu rozmáhá jinej nešvar...kecat naprosto, ale naprosto do všeho Projel jsem to Kvantita povětšinou nejde ruku v ruce s kvalitou...a jedinec, který má názor na všechno...to je snad ta největší tragédie každého fóra Mlčím Bez ohledu na téma steleš svoje příspěvky úplně všude...a připojuji se ke kolegovi moderátorovi, že když je někde vidím, nemám vůbec chuť tam přispívat...a často to ani celé číst, protože to většinou bývá jen slovní vata Sákryš Řešíš nesmysly...nesmyslně...a hlavně nesmyslně zdlouhavě.

Že Ti lidi píšou PM a ptají se...mně taky píšou, kolegovi moderátorovi také a Qarkovi jistě také...prostě určitá skupina kverulantů místo založení topicu ve fóru vypotí svůj srdceryvný příběh ve wordu, a pomocí Ctrl+C a Ctrl+V jej rozešle několika lidem na fóru (adminovi, moderátorům a pak těm, kdo mají na fóru nejvíce postů), o nichž se domnívá, že to jsou borci, kteří nikdy neměli a nemají problémy a když ano, vyřeší je hnedka...a pak čekají na zázrak...to je celé...nic víc v tom nehledej Vykřičník
A že se Tě lidi ptají po ICQ? Proč asi...no protože ho tady máš uvedené jako jeden z mála...moderátoři ani administrátor ho tady uvedené nemají...naštěstí teda, protože to by nám asi z toho brzo jeblo Bláznivý
A co se týká Tvojí karmy...když máš přes 2000 postů...tak to chca nechca vyvolává názory lidí...a často jde o názory těch, jejichž problém rozpitváváš jako jediný či jeden z mála, tak se Ti nějak prostě chtějí "revanžovat" alespoň zpětnou vazbou +/- v karmě. Nápad
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 17. Leden 2008, 20:57:06 »

Neříkám, že zrovna konkrétně ty, i když, pravda, s barbarelou jste tu menší flame měli, ale ona taky nezůstala pozadu  Úsměv...bylo to však pořád tak nějak v rámci slušnosti. Co mě třeba zarazilo byl příspěvek kvarkopaka ve vlákně o menses, a byla to, myslím, zrovna reakce na tebe  Šťastný...cituji:

Tak to si snad děláš pr*el, ne  Srovnávat tohle s tím že "chlap přece tak někdy jde s ženskou někam, i když nechce"  To se mi snad jenom zdá tohlencto  Za tohle bys dle mého názoru zasluhoval pěknejch pár facek...třeba by se Ti v hlavě rozsvítilo a došlo by Ti, co to plácáš za hovadiny

Tak tohle mi třeba jako osobní insultace příjde a ty s tím nemáš nic společnýho Šťastný
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 17. Leden 2008, 21:26:27 »

forma jakou to kvarkopako podal je mozna trosku vyhrocena ale souhlasim s nim.. srovnavat dejme tomu nudu s bolesti a celkove jednanim pod vlivem hormonu.. je to neco co nektery slecny v mem okoli prozivaji tak ze je nebezpecne na ne jen promluvit.. takze ta doba kdy slecne neni dobre neni asi ta prava na to aby ji zacal jeste obvinovat ze ho nechce uspokojit... jak je u me dobrym zvykem uvedu srovnani a nebojim se jit do extremu: celej rok obskakujete vozickare a von vam ani jednou nedobehne do obchodaku pro pivo! povazovali byste ho za sobce?

(nemyslim ze by menstruace i pres to ze jeji dopad je svazujici byla srovnatelna s celozivotnim pobytem na vozicku ale aspon tenhle extrem vybalancuje to bagatelizovani s kinem)
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 17. Leden 2008, 21:35:55 »

srovnavat dejme tomu nudu s bolesti a celkove jednanim pod vlivem hormonu..
Reakce na Monu a snad jsem nevypadal tak, že bych slečnu nutil aby překonávala nějaké bolesti nebo snad ˇodpor. Navíc to bylo vmanipulováno do situace "holku bolí celej člověk a je jí hrozně a ten loudil Avaranger by po ní chtěl, aby s nim sexovala" i když původní dotaz zněl spíš jako "slečna nějak nemá po prvních dnech menstruace náladu ..."+tučná věta v odkázaném postu.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 17. Leden 2008, 21:39:08 »

gaz: jezis to je kravina Šťastný kdybych obskakoval vozickare, a byl by to treba prachac, me by shorel barak a potreboval bych pujcit a on by se na me vysral, tak jo, povazoval bych ho za sobce. pokud bych toho pro holku delal hodne, zval ji vsude mozne, byl neustale pozornej, proste skvelej kluk a jednou bych po ni chtel aby mi ho kdyz ma menzes vyhonila a ona rekla ze kdyz z toho nic nema, tak ji to nebavi a nic nebude, tak jo, povazoval bych ji za sobce. pocitam s variantou ze partnerka ma klidne probihajici menzes, ne ze ho proziva tak jak tys to popisoval.

ten tvuj priklad by se spis hodil na situaci, kdy by partnerka prisla pri autonehode o obe ruce a ja bych chtel aby mi ho vyhonila.. povazoval bys ji za sobce, kdyby to neudelala?
Zaznamenáno
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 17. Leden 2008, 21:39:20 »

slow down Úsměv me je sumak jax to podal me neslo o tebe, promin Šťastný, me de o princip.. ten kdo to zalozil se zminoval o tom ze to vidi jako sobectvi... me zas prijde jako sobectvi myslet si ze je to neco na co ma pravo, kdyby ho nekdo nakop do toho jeho aparatu tak uz vidim jak se bude v tu chvili tvarit na navrh sve natesene partnerky ze by si mohli zasexovat
Zaznamenáno
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 17. Leden 2008, 21:41:24 »

afi ano je to extrem, ale problem je ze si to nepochopil, tam slo o to ze jeho fyzicky stav je neadekvatni k tomu abychom po nem mohli takovou hloupost vyzadovat.. stejne tak slecna, ktera neni zrovna hormonalne podporena a ma jiste komplikace rekneme...


EDIT: lol, ja nepovazuju za sobce slecnu ani v jednom pripade, co to bylo za dotaz Šťastný:D:D... heled tam nejde jen o to ze ji neboli celej clovek (i kdyz kdo vi Úsměv jedna spoluzacka ta se ve tride casto zmita uplne cela, nevim proc tam chodi kdyz ji je blbe)

asi to bude v tom ze chlapi asi stezi nekdy odmitnou sex s osobou se kterou jim je to prijemny.. proto nemuzou pochopit ani fakt ze v nekterych chvilich je sex pro zenu ne moc koser, tak to vidim ja.. zkusenosti s tim nemam, protoze jsem XY

EDIT2:
ten tvuj priklad by se spis hodil na situaci, kdy by partnerka prisla pri autonehode o obe ruce a ja bych chtel aby mi ho vyhonila.. povazoval bys ji za sobce, kdyby to neudelala?
ja bejt v jeji kuzi tak te zenu az do moskvy
« Poslední změna: 17. Leden 2008, 22:00:25 od qaz » Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 17. Leden 2008, 21:57:56 »

no ten dotaz te mel zmast Šťastný Šťastný hele ja s tebou i v zasade souhlasim.. ale de o to, ze v tom topiku mi to prislo tak, ze slecna ten menzes nebere tak zle, jen ji to proste tolik nebavi v tu dobu a sama samozrejme z vyhoneni, nebo z vykoureni nic nema, tak ji to proste nebavi a na toho kluka se vyprdne, i kdyz by mohla a potize by ji to nedelalo. to je sobecky. pokud menzes proziva tak jak to popisujes ty, a kluk po ni tohle presto vyzaduje, je sobeckej on.. kapisto? je to proste kus od kusu  Mrkající
Zaznamenáno
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 18. Leden 2008, 00:05:01 »

 Šťastný dala jsem sem  tu citaci jen jako příklad, netvrdím, že kvarkopako nemusí mít pravdu...jen mě zaráží styl, jakým to napsal, ale je to asi můj problém....stejně tak mě zaráží slečna, která řekne, když má menses, že ji žádný intimnosti nebaví, protože z toho nic nemá (kdyby jí bylo tak blbě, řekla by přece, že to nejde, protože je jí blbě)....beru to totiž z druhé strany, chlap, kterej bude třeba hodně nalitej a vzhledem k množství alkoholu se mu nepostaví a nebude se mu chtít  z alkoholu zvracet Šťastný, já mu řeknu, jestli by mi to neudělal (rukou, jazykem) a on mi odpoví, že by ho to nebavilo, protože on z toho nebude nic mít.... Smutný...asi bych si myslela, že jsem mu ukradená, tudíž jde mu jen o sebe, tudíž je sobeckej....to už snad srovnat jde, ne? nebo si za takovej názor zasloužím taky pár facek?  Podivený

sry za OT
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 18. Leden 2008, 00:18:04 »

Pokud bude tak nalitej, že se mu ani nepostaví, tak pochybuju, že bude schopen pusou mluvit, natož ti dělat dobře Úsměv Btw ty bys snad takového chtěla Otázka Šokovaný
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 18. Leden 2008, 00:21:30 »

Lorde, nemoh bys ty příspěvky o sexu při menstruaci přesunout kam patří? Prosím? A omlouvám se, že jsem z LOCKu podezíral vás MODy.

hustejdym: Neodváděj od pointy. Je to podobné - jak vidno, tak si nikdy neměl ožralý chuť sexovat, jinak bys věděl, že je v kombinaci s alkoholem s erekcí problém... A nemusíš mít tolik... stačí... do velmi uvolněné nálady - 4-5 piv. Když jsi opilý tak máš problém koordinovat svaly a jsi víc uvolněný, takže máš problém "kontrolovat" svaly uzavírající odtok krve a způsobuící erekci Úsměv
« Poslední změna: 18. Leden 2008, 00:28:22 od Avaranger » Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Ondrasek
*
Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 126


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 18. Leden 2008, 12:09:46 »

Vidim, ze se tu rozohnila poradna debata, tak se zkusim vratit k tematu. Směrovka
Predem upozornuji, ze pokud partnerka nechce, tak nechce. Maximalne ji zkusit mazlive presvedcit, ale pokud nereaguje, tak sex proste nebude, a nevadi mi to a akceptuji to. Ne vzdy je chut.

Pokud ale tvrdi, ze by chtela, ale nemuze, tak to je holej nesmysl! Beru prvni den, dva, kdy je krvaceni silne, ale pak je to podle me v pohode. Navic treba hormonalni antikoncepce krevni vytok dost zmensuje, takze k nemu nemusi treba ani dojit - jedna z moznosti reseni tveho problemu.
Jinak:
- pokud vyleze ze sprchy a vezme si tampon, nevidim problem ani v tom oralnim sexu.
- primo sex behem menzes. Proc ne? Chapu, ze asi ne na posteli, aby z toho nebyli skaredy fleky, ale co treba sprcha?! Oba se predtim vykoupete, budete cisti, vsechno se bude prubezne odplavovat a skoro nic nepoznate...

Aby me nekdo nekamenoval:
Resim situaci, kdy ma zena chut, jen ma pocit, ze nemuze. Uvadim zde duvody, jez me vedou k tomu si myslet, ze muze v pohode, ale ma pouze psychicky blok. I ja ho nejdriv me. Nez byla oboustrana chut tak velka, ze jsme to udelali a zjistili, ze v tom problem proste neni!
Pokud ale partnerka nechce (ma bolesti, citi se blbe, ...), tak sex proste nebude. Muzes zkusit pozadat o nejaky jiny zpusob stimulace, ale to je tak vsechno.

A jeste: Moje zena rika, ze sexem se to tam nejak rozezene, ci co a menstruaace se urychli a snizi se bolesti a trvani.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 18. Leden 2008, 14:13:34 »

Ondrasek: Tak tímhle ses mi trefil do noty Úsměv

A ještě sem teda napíšu úpravu toho svého názoru:
Nelíbil se mi fakt, že slečna nechce udělat svému příteli dobře jen proto, že by z toho sama nic neměla.
Nehledejte v tom žádné obrovské nucení, překonávání bolesti, atp.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Kyt



Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 43
Místo: Liberec
Příspěvků: 36


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 23. Leden 2008, 10:29:49 »

Tak já v tom problém nevidím... Vycházet si vstříc je přece naprosto základní věc, ne? Stejně tak, jako když přítel nemá chuť a může si se mnou hrát třeba ručně, když chci já, tak já mu přece taky můžu během svých dnů "vyhovět", pokud se teda bolestí vyloženě nekroutím. A to je tak první den nebo dva, pak už ani nevím, který den v měsíci zrovna je.
Pro to má samozřejmě můj chlap pochopení a jsem mu za to vděčná. Neměl-li by, byl by to problém a on to ví.

Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 23. Leden 2008, 14:21:22 »

Kyt: chlapi mají chuť pořád Šťastný
Zaznamenáno

Kyt



Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 43
Místo: Liberec
Příspěvků: 36


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 23. Leden 2008, 23:08:52 »

D9: a co takhle hladovej nebo naštvanej chlap? ten taky? Šťastný
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS