strach z líbání ?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Duben 2024, 15:51:39

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  strach z líbání ?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: strach z líbání ?  (Přečteno 11201 krát)
Score
*
Karma: 0
Věk: 33
Příspěvků: 54


Zobrazit profil
« kdy: 18. Září 2010, 18:15:04 »

Zdarec lidi nevěděl sem kam to dát tak doufám, že sem se trefil ? Teď řeším poměrně často jednoho kamaráda až mě to někdy unavuje. Abych byl přesnej jak napovídá jméno topicu tenhle kluk nemá problém se sejít z holkou, ale nedokáže jít dál. Nedokáže jí prostě políbit ikdyž chce a pak ho to akorát ničí. Už nevím jak mu pomoct, říkal sem mu, že líbání je v nás prostě zakodovaný , přirozeny a nemá se čeho bát jen to udělat. Ale pořád je to stejný a já už nevím jak ho dokopat ktomu aby se zmohl dotyčnou políbit ? Pořád mi říká jak má strach aby se před tou holkou nestrapnil, že to neumí nebo žeby to dělal blbě, že má vždycky suchý rty nebo co to říkal, že neví ani jak to udělat... prosím porad-tě co sním ? nebo už mi zněho časem hrábne :-D
Zaznamenáno
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 18. Září 2010, 18:58:38 »

Vážně se jedná o kamaráda? S jazykem

Mám jednu radu - NEMYSLET. Pravděpodobně se bojí neúspěchu. Tak co si trochu masochisticky ten neúspěch vyzkoušet? Řekni mu, ať prostě tu holku políbí a připraví se na facku. Stejně mu facka nepřiletí. Ale fígl je v tom, že ho připravíš na tu nejhorší možnou reakci a on si pak uvědomí, že ani ta nejhorší možnost vůbec není tak strašná.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Score
*
Karma: 0
Věk: 33
Příspěvků: 54


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 18. Září 2010, 19:44:12 »

jj vážně se jedná o kamaráda ikdyž tohle bývá věčinou otřepaná fráze :-D ale je to bohužel tak a mě z něho začíná pěkně hrabat nebyl by den aby mi neříkal nějaký problémy co se tohohle týká... navíc tam je asi i hopdně velkej psychyckej blok... je mu 18 a ještě nikdy neměl žádnou holku a když říkám neměl myslím, že z žádnou ani nechodil nic...
« Poslední změna: 18. Září 2010, 19:48:24 od Score » Zaznamenáno
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 18. Září 2010, 19:58:24 »

V tvym kamarádovi se uplně vidím Úsměv

Bylo mi 16, nikdy jsem se s holkou nelíbal a neměl jsem na to prostě koule. Zaprvé sem si říkal, že to neumim a šíleně se ztrapním (někde tu možná najdete moje 2 roky staré posty, kde žádám o radu s líbací technikou Smějící se) a zadruhé jsem neměl koule tu holku chytnout a vykousnout se s ní. Jak jsem to překonal? Nepřekonal... Našel jsem si holku, která tenhle krok udělala za mě S jazykem

Každopádně o rok později (po pickupu) jsem tu holku, kterou sem se bál políbit, vytáhl ven a dal jsem s ní regulérní líbačku... Holka ani nevěděla, jak se jmenuje Šťastný Takže co radim? Sebrat koule (obě dvě) a prostě to udělat. Mrkající

Řekni mu, že já se napoprvé taky bál (nejspíš všichni se báli)... Byl jsem z toho strašně vyklepanej. Potom mi ta holka strčila jazyk do pusy a všechno jelo automaticky Úsměv Hlavní je nebrat to jako big deal S jazykem
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 18. Září 2010, 22:32:52 »

facka neni nejhorší možnost... co je to zas za kec... Úsměv
Zaznamenáno

Matth3w
**


Life lover

Karma: 34
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Maloměst o/a
Příspěvků: 265


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 19. Září 2010, 07:48:20 »

facka neni nejhorší možnost... co je to zas za kec... Úsměv

Jak to myslíš,že může bejt hůř ? Šťastný Jako že ho kopne do koulí a ladným krokem odkráčí ?  Provokatér
Zaznamenáno

Jak se můžete bát něčeho co vás osvobodí ?
Na světě existuje jen jedno hrdinství : Vidět svět takový, jaký je a milovat ho.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 19. Září 2010, 08:49:39 »

Ne... nejhorší možnost pro člověka, kterej má ten počáteční blok, neni facka, ale ponížení nebo ztrapnění se... a to je dost realná možnost, pokud je dotyčnej uplný dřevo
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 21. Září 2010, 13:21:11 »

Mě naučila líbat kámoška a bylo to naprosto to nejlepší, co se mi mohlo stát. Sice sem furt pak řešil, že na líbání je moc brzo, když sem byl s holkou, ale to, že bych to neuměl, to sem si nepřipouštěl Mrkající

Zásadní rady:
* POLKNI před tim
* nesnaž se jí narvat JAZYK DO KRKU
* NEPROTAHUJ TO, pokud se necítíš, normálně přestaň, mezitim jí pohlaď, nějak jinak chytni a pak začni znovu
* KALIBRUJ sílu a ZAČNI ZLEHKA - některé holky mají rády romantické, jemné líbání, jiné zas mají rádi, když jí prostě čapneš a začneš jí líbat. Musíš to odhadnou z reakcí. Ale žádná holka nemá ráda, když se na ní napoprvně vrhneš, jak kdybys jí chtěl sníst ! Šťastný

Jo a zásadní věc - než se na to líbání sladíte, bude to trvat. Trvá to i lidem, co líbat umí. Ona bude nervóznější než ty, takže se klidně může stát, že se ti to vůbec nebude líbit Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Dejvid
*
Karma: -3
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 21. Září 2010, 14:17:03 »

abych rek pravdu tak strach nemam ale z tohodle sem mel taky strach az pak mi rekla kamoska ze libam dobre a ze sem ji lhal ze libat neumim
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 21. Září 2010, 19:24:13 »

hele já jsem to měl stejně.. když jsem se líbal poprvé v životě, tak to bylo s hodně zkušenou holkou a ta mi pak zpětně řekla, že líbam líp než většina kluků... (že byla první, o tom neměla ani páru a ani by mi to asi nevěřila)
Zaznamenáno

Falo
Host
« Odpověď #10 kdy: 06. Říjen 2010, 20:51:26 »

Kamaráda kterej má na foru nick Score?Úsměv)) Jestli má problém s líbáním, tak to bude asi dosmrti panic, je to věc která se děje pořád, častějc než si dojdete na malou se s někym líbete, děje se to všude, v autobuse, na diskotéce, v práci, doma, se psem na vycházce, někdo to už ani nebere jako něco zajímavýho, tak často jako se ve škole koukneš na hodiny kdy je konec přednáštky, tak tak často se s někym líbeš aniž bys to zamejšlel, je potřeba o tom takhle přemejšlet a dojde ti, že to je naprosto normální věc a neni se čeho bát.
Zaznamenáno
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 06. Říjen 2010, 21:18:21 »

Taky jsem to měl tak.
Líbal jsem se jen s jednou, stejně nezkušenou holkou jako jsem byl já.
Teď už nad tím nepřemýšlím, je to naprosto přirozená věc, nech se vést pudy (každý to má v sobě Úsměv)..
Pokud půjdu s holkou na date nebudu uvažovat o tom jestli budu líbat špatně nebo dobře, prostě se to nějak vyvrbí Mrkající
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS