Stydí se? Nemá zájem?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
25. Duben 2024, 23:18:50

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Stydí se? Nemá zájem?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Stydí se? Nemá zájem?  (Přečteno 29601 krát)
Mikmik
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: icq na požádání v PM
Příspěvků: 284


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #25 kdy: 27. Srpen 2006, 12:31:42 »

Citace: "Benik"
Myslim ze tohle "stydeni" je prirozene chovani holky, aby se kluk musel jeste vice snazit a dobyvat a slecna si nepripadala jak kurva a reknete nebyla by trochu nuda mit kazdou holku bez baleni ?

mozna by to byla trochu nuda ale ti co neumi balit by to jiste uvitali S jazykem
Zaznamenáno

World isn't bad but people are S jazykem
New systems generate new problems S jazykem
když nejde o život jde o howno S jazykem
--------------------Dixi--------------------
Benik
Host
« Odpověď #26 kdy: 27. Srpen 2006, 12:33:59 »

Citace: "Mikmik"
Citace: "Benik"
Myslim ze tohle "stydeni" je prirozene chovani holky, aby se kluk musel jeste vice snazit a dobyvat a slecna si nepripadala jak kurva a reknete nebyla by trochu nuda mit kazdou holku bez baleni ?

mozna by to byla trochu nuda ale ti co neumi balit by to jiste uvitali S jazykem


Balit umi podle me kazdy, i kdyz kdo umi, umi, kdo neumi cumi Šťastný
Ale je to prirozene pred zenou se chovat jinak a rekneme no balit ji, samozrejmne se ti nesmi zaseknout jazyk a zacit koktat o picovinach Šťastný
Ale myslim ze balit umi kazdy.
Zaznamenáno
Mikmik
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: icq na požádání v PM
Příspěvků: 284


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #27 kdy: 27. Srpen 2006, 12:42:23 »

Citace: "Benik"
Citace: "Mikmik"
Citace: "Benik"
Myslim ze tohle "stydeni" je prirozene chovani holky, aby se kluk musel jeste vice snazit a dobyvat a slecna si nepripadala jak kurva a reknete nebyla by trochu nuda mit kazdou holku bez baleni ?

mozna by to byla trochu nuda ale ti co neumi balit by to jiste uvitali S jazykem


Balit umi podle me kazdy, i kdyz kdo umi, umi, kdo neumi cumi Šťastný
Ale je to prirozene pred zenou se chovat jinak a rekneme no balit ji, samozrejmne se ti nesmi zaseknout jazyk a zacit koktat o picovinach Šťastný
Ale myslim ze balit umi kazdy.

no jasne kdyz tam jsou urcite sympatie jde to skoro samo Šťastný
Zaznamenáno

World isn't bad but people are S jazykem
New systems generate new problems S jazykem
když nejde o život jde o howno S jazykem
--------------------Dixi--------------------
boby1

Karma: 0
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 28. Srpen 2006, 15:46:31 »

Byla jedna holka do které jsem se zamiloval. Pak jsem ji oslovil a od té doby jsme se stýkali venku na procházce s psama. A asi na přespříští vycházce jsem se ji zeptal na její telefonní číslo. Ochotně mi ho dala a ještě ten večer jsem ji poslal SMS, jestli by se mnou nešla do kina. Odpověděla až další den..... S tím, že má kluka a ten její je hafo žárlivěj,  ještě abych si nemyslel, že je nějaká namyšlená.......Byl jsem celkem dost zklamanej smutnej, protože jsem si myslel, že už je to hotový ( což byla samozřejmě chyba). Uběhli asi tři měsíce a já zjistil, že kluka nemá a hlavně, že žádnýho kluka v té době NEMĚLA  Vykřičník

nu, to je jen taková má 1 zkušenost....ze začátku jsem si říkal jaká je to mrcha, ale už to naštěstí přešlo  Mrkající
Zaznamenáno
William



Karma: 0
Místo: doma
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 28. Srpen 2006, 23:35:23 »

Šokovaný Řekl bych, že je to snad nějaká obecná reakce na nějaký chování, protože snad to samý se mi stalo teď. Je to snad jako z článku Holku si nevymodlíte akorát snad opačnej význam :-D Prostě jsme šli s kámošem s kterym jsme se dýl neviděli na pivo a on s sebou vzal svojí kamarádku. Nějak sem si akorát řekl, že to není moje liga (moc hezká, moc zkušená, starší), ale líbila se mi. Mno prohodili sme spolu pár slov a ona to pak trochu prepiskla a tak se stalo ez jsme ji museli vzit na chvilku do parku a pak za ruku odvest domu. KAzdemu muze byt jasne ze o povidani a doteky nebyla nouze. Tak jsme se seznamili. Zacal sem si trochu delat nadeje... Kdyz jsme se znovu setkali (opet ve spolecnosti vice lidi) tak si mne moc nevsimala, tak sem si zase rek ze asi nic. Akorat tentokrat to bylo skoro opacne. Nemel sem tolik upito byl jsem celkem v pohode, ale chytla mne uplne MEGA deprese. Sli jsme domu a najednou ke mne prisla vzala mne za ruku, ja sem si ji moc nevsimal bral sem to jako ze mne jenom dostava z deprese a pred barakem akorat povida jak jenom muze bejt nekdo tak nechapavej. Ok tak sem si zase rekl, ze to asi pujde. Dalsi schuzka byla u ni doma (opet za ucasti nekolika dalsich pratel), dali jsme vodnici a koukali na film a ona si ke mne ani nesedla a sedla si sama do kresla. Tak sem si zase rekl ze nic. Pak jsme znovu sli (necekane s dalsi spolecnosti) za zabavou, ona zase jako by mne ignorovala, i moje pokusy o navazani hovoru, cestou zpatky ke mne sama prisla a zacala mne postuchovat takze jsme k ni domu dosli uz za ruku. Zbyla dve devcata a kamos si rozbalili na koberci vodnici, ona jeste posilala nejaky nocni icq zpravy a ja sem si lehnul k ni na postel, pak ke mne prisla lehla si ke mne a tak sme se tulili libali, nevim co by bylo nebyt tech trech na koberci Úsměv)) Tak sem si zase rekl ze asi jo Úsměv Na druhy den jsem ji chtel vytahnout nekam sam a nic. Dalsi den taky nic. Treti den jsem se ji uz zeptal jestli men vubec chce videt a pak to prislo. Ze prej jako kamarada, protoze nemuze jen tak nekomu verit kdyz pred nedavnem skoncil jeden jeji dlouhodobejsi vztah. Tak sem si zase rekl ze ne. Jestli jsem dobre pochopil tak uz to par lidi rikalo v komentari pod clanky, ze odtud neni cesty ven. Chvilku sem premyslel a najednou ona sama od sebe mi pise na icq, ze nerekla nikdy, ale casem. To ze mi napsala sama povazuju za uspech protoze mezi schuzkami vetsina mych pokusu o kontakt pres icq skoncila na trech vetach, coz ve mne jeste vic utvrzovalo ze asi ne. Ale jak uz tu nekdo napsal, kdyz jsem se jinak to ptal tak mi rekla ze ji na mne zalezi. No a pribeh konci tim, ze sem ji zase zkusil napsat jenom abych vedel jak se ma z chalupy, na jak se mas odsekla ze prej ani nevi, a na otazku co dela uz jsem nedostal odpoved. ZKratka jsem byl poslan do prd*le a rozhodl jsem se ze uz ji psat nebudu, Pokud bude chtit napise sama. Zatim to vydrzela docela dlouho.

Tak to sem se nechal nejak unest, ale nikdo nemuze rict ze sem vam dobre nenastinil problem :-D na pozadani dodam i historii icq XD. Jinak celou dobu lovu jsem hltal Qark.net a snazil se ridit radama a jeste jsem provadel prubeznou konzultaci s nekolika kamaradkama avsak bezuspesne.
Zaznamenáno
Jirka



Karma: 0
Místo: Brno
Příspěvků: 12


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #30 kdy: 30. Srpen 2006, 08:00:49 »

Citace: "William"
...


Hmmmm, řekl bych, že na tvůj "příběh" platí víc než kde jinde pravidlo: "Ženy neví, co chtějí a nedají pokoj, dokud to nedostanou".
Zaznamenáno

emožné neexistuje...
Pako

Karma: 0
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 30. Srpen 2006, 08:58:54 »

Citace: "minad"
Co myslíte? Když holka dlouho naznačuje klukovi, že ji zajímá, pak ji kluk naznačí, že se mu ta holka líbí, ona se stáhne a snaží se s nim nekomunikovat nebo komunikovat co nejméně, stydí se? Je to zase nějaká metoda jak holky balí (viz Qarkův článek "jak holky nebalí kluky")? Nebo jen nemá zájem? Stalo se to někomu? Stává se to často při balení?

Já bych řekl, že buď nemá zájem nebo ho má:) To se fakt nedá určit. Jestli se ti líbí, můžeš se klidně pokoušet dál. Když se nepokusíš, určitě to nevyjde. Když se pokusíš, je tam pořád šance. Je to jako s lékama. Máš pacienta, co určitě umře. Když mu dáš lék, ten ho buď vyléčí neo zabije. Rozhodně je alespoň šance, že ho vyléčí, takže neni co řešit.
Zaznamenáno
JirkaT
*


Karma: 0
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 31. Srpen 2006, 21:00:29 »

Citace: "William"
Šokovaný Řekl bych, že je to snad nějaká obecná reakce na nějaký chování, protože snad to samý se mi stalo teď. Je to snad jako z článku Holku si nevymodlíte akorát snad opačnej význam :-D Prostě jsme šli s kámošem s kterym jsme se dýl neviděli na pivo a on s sebou vzal svojí kamarádku. Nějak sem si akorát řekl, že to není moje liga (moc hezká, moc zkušená, starší), ale líbila se mi. Mno prohodili sme spolu pár slov a ona to pak trochu prepiskla a tak se stalo ez jsme ji museli vzit na chvilku do parku a pak za ruku odvest domu. KAzdemu muze byt jasne ze o povidani a doteky nebyla nouze. Tak jsme se seznamili. Zacal sem si trochu delat nadeje... Kdyz jsme se znovu setkali (opet ve spolecnosti vice lidi) tak si mne moc nevsimala, tak sem si zase rek ze asi nic. Akorat tentokrat to bylo skoro opacne. Nemel sem tolik upito byl jsem celkem v pohode, ale chytla mne uplne MEGA deprese. Sli jsme domu a najednou ke mne prisla vzala mne za ruku, ja sem si ji moc nevsimal bral sem to jako ze mne jenom dostava z deprese a pred barakem akorat povida jak jenom muze bejt nekdo tak nechapavej. Ok tak sem si zase rekl, ze to asi pujde. Dalsi schuzka byla u ni doma (opet za ucasti nekolika dalsich pratel), dali jsme vodnici a koukali na film a ona si ke mne ani nesedla a sedla si sama do kresla. Tak sem si zase rekl ze nic. Pak jsme znovu sli (necekane s dalsi spolecnosti) za zabavou, ona zase jako by mne ignorovala, i moje pokusy o navazani hovoru, cestou zpatky ke mne sama prisla a zacala mne postuchovat takze jsme k ni domu dosli uz za ruku. Zbyla dve devcata a kamos si rozbalili na koberci vodnici, ona jeste posilala nejaky nocni icq zpravy a ja sem si lehnul k ni na postel, pak ke mne prisla lehla si ke mne a tak sme se tulili libali, nevim co by bylo nebyt tech trech na koberci Úsměv)) Tak sem si zase rekl ze asi jo Úsměv Na druhy den jsem ji chtel vytahnout nekam sam a nic. Dalsi den taky nic. Treti den jsem se ji uz zeptal jestli men vubec chce videt a pak to prislo. Ze prej jako kamarada, protoze nemuze jen tak nekomu verit kdyz pred nedavnem skoncil jeden jeji dlouhodobejsi vztah. Tak sem si zase rekl ze ne. Jestli jsem dobre pochopil tak uz to par lidi rikalo v komentari pod clanky, ze odtud neni cesty ven. Chvilku sem premyslel a najednou ona sama od sebe mi pise na icq, ze nerekla nikdy, ale casem. To ze mi napsala sama povazuju za uspech protoze mezi schuzkami vetsina mych pokusu o kontakt pres icq skoncila na trech vetach, coz ve mne jeste vic utvrzovalo ze asi ne. Ale jak uz tu nekdo napsal, kdyz jsem se jinak to ptal tak mi rekla ze ji na mne zalezi. No a pribeh konci tim, ze sem ji zase zkusil napsat jenom abych vedel jak se ma z chalupy, na jak se mas odsekla ze prej ani nevi, a na otazku co dela uz jsem nedostal odpoved. ZKratka jsem byl poslan do prd*le a rozhodl jsem se ze uz ji psat nebudu, Pokud bude chtit napise sama. Zatim to vydrzela docela dlouho.

Tak to sem se nechal nejak unest, ale nikdo nemuze rict ze sem vam dobre nenastinil problem :-D na pozadani dodam i historii icq XD. Jinak celou dobu lovu jsem hltal Qark.net a snazil se ridit radama a jeste jsem provadel prubeznou konzultaci s nekolika kamaradkama avsak bezuspesne.



Řekl bych , že jsi na dobré cestě. Předstírej nezájem a uvidíš , že přijde sama. Mám podobné zkušenosti. Holka si mě střídavě všímala a nevšímala a pak mi vyznala lásku. Když se holka chová divně tak tě chce. Ve své podstatě je to všechno jednoduché jako facka.
Zaznamenáno
William



Karma: 0
Místo: doma
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 31. Srpen 2006, 21:38:32 »

Už jsem ani nedoufal. Ozvala se mi jestli s ní prej nemluvim. Tak jsme si chvilku popovídali (tak jako že já se zeptal a ona odpověděla max třema slovama) a už jsem zase v ignor listu :-DDDD
Zaznamenáno
JirkaT
*


Karma: 0
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 31. Srpen 2006, 21:44:15 »

Citace: "William"
Už jsem ani nedoufal. Ozvala se mi jestli s ní prej nemluvim. Tak jsme si chvilku popovídali (tak jako že já se zeptal a ona odpověděla max třema slovama) a už jsem zase v ignor listu :-DDDD


Taky jde o to, že sice na jedné straně holka kluka chce , ale irituje ji , že se nechová tak jak by si představovala. Možná zkusit trochu šarmu a lichotky. To většinou chtějí.
Zaznamenáno
Ondras
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Místo: kdesi v Čr
Příspěvků: 58


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 16. Září 2006, 14:10:16 »

Tak to je hodně hustý! Smějící se Holky jsou někdy fakt záhadný, předpokládám že ti asi napíše. Ale pokud se to takhle bude střídat, tak bych se doporučoval se na to vybodnout...jednou budeš šťastnej a pak zase nešťastnej...to ti za to zase nestojí, ne?
Zaznamenáno

S krásou se člověk narodí a nebo si ji koupí.
Důležitější je to co má člověk v hlavě a do tý mu nikdo nevidí.
Mefistofeles



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 31. Prosinec 2007, 16:19:15 »

jo to by me taky zajimalo...taky neco takovyho zazivam Znepokojený
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 31. Prosinec 2007, 17:50:24 »

Mefistofeles: Všichni víme, že něco takového zažíváš, každý jsem si to v tak 15 prožil, ovšem nemusíš to psát do každého tématu. Svět se netočí jen koleme tebe.
Zaznamenáno
Bordonek

Karma: -3
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 02. Leden 2008, 11:00:46 »

no me by zajimalo tohle: kecam s holkou pres icq (tajovej jemnej flirt) a ona naejednou zacne...
"ten kluk z toho serialu vcera... ten je hezkej ze?" Mrkající je to normal? to si o tom fakt chce povidat se mnou nebo jen neco naznacuje:?:
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 02. Leden 2008, 12:31:31 »

15ka? Jestli ano, pak je to normální Mrkající

Jestli ne, tak neví co říct a i tak se chce s tebou bavit Úsměv Čiliže imo značí zájem XD
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 02. Leden 2008, 19:19:57 »

minad
take je mozne, ze ses ji poprve libil, ale opravdu s tebou mluvila az podruhe a treba si ji neoslovil ... proste si nepotvrdil predstavu, kterou si o tobe vytvorila, takze uz nema az takovy zajem .
ale absolutni nezajem to asi taky nebude protoze jinak by te nezvala na akci, ale rovnou te poslala k sipku. To ze by se ti takhle chtela pomstit je podle me blbost, proc by te tahala mezi kamose, aby te roznesli na kopytech, kdyz by to v pohode zvladla i sama ... Mrkající
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS