Svaly, důležité nebo ne?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 08:45:56

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Svaly, důležité nebo ne?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Anketa
Otázka: Vadilo by Vám chodit s mužem s ochablým svalstvem?  (Hlasování ukončeno: 06. Únor 2007, 20:04:42)
ano, asi bych s ním nedokázala chodit - 0 (0%)
ano, ale pokud by jinak byl vpohodě, tak bych to nějak překousla - 10 (41.7%)
je to sice mínus, ale moc mi na tom nezaleží - 11 (45.8%)
takový kluk mi připadá citlivější a líp bych si s ním rozumněla - 3 (12.5%)
Celkem hlasů: 24

Stran: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15 Tisk
Autor Téma: Svaly, důležité nebo ne?  (Přečteno 245706 krát)
http

Karma: -1
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #275 kdy: 25. Listopad 2008, 10:44:19 »

Ja viem,ale ako som už vravel ja to nerobím pre to aby som sa páčil holkám alebo aby som sa frajeril a ukazoval...Proste ma to bavý a páči sa to hlavne mne Šťastný preto to robím ...mojej holke sa už tiež nepáči aký som ...
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #276 kdy: 25. Listopad 2008, 17:47:13 »

No ale dal bych bacha, aby se to líbilo i Tvému tělu...
Zaznamenáno
gammarus
**


Karma: 4
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #277 kdy: 25. Listopad 2008, 18:58:31 »

No ale dal bych bacha, aby se to líbilo i Tvému tělu...

Když ví co a jak tak žádný problém Mrkající. Třeba tu budeme mít na fóru budoucího reprezentanta ČR v kulturistice  Super!.
Zaznamenáno
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #278 kdy: 25. Listopad 2008, 20:26:01 »

A nebo člověka s vážnými problémy s klouby... Smějící se
Zaznamenáno

J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #279 kdy: 25. Listopad 2008, 20:26:57 »

No ale dal bych bacha, aby se to líbilo i Tvému tělu...
Třeba tu budeme mít na fóru budoucího reprezentanta ČR v kulturistice  Super!.

Dyť je to Slovák.
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #280 kdy: 25. Listopad 2008, 20:37:47 »

No ale dal bych bacha, aby se to líbilo i Tvému tělu...
Třeba tu budeme mít na fóru budoucího reprezentanta ČR v kulturistice  Super!.
Dyť je to Slovák.

Dobřééééééééééé Smějící se Smějící se Smějící se
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
http

Karma: -1
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #281 kdy: 25. Listopad 2008, 20:47:56 »

Ja som slovák hoši Šťastný ale ok Šťastný a kĺby ako tak fungujú a aj tak sa mi raz ako všetkým poseru tak nebudem plašiť Šťastný proste robím to preto lebo ma to stále bavý tak ako niekto bicykluje niekto hrá šachy alebo čo ja posilnujem (a žerem Šťastný) a svaly rastu a rastu či sa to už niekomu páči alebo nie to ma nezaujíma...teda keby mi už holka moc vynadala že sa jej to nepáči alebo proste nech to nerobím tak by som dokázal prestat...ale poznám aj takých čo to robia vyslovenie na balenie báb a všade sa stým predvádzajú a kecajú ako keby boli Ronnie Coleman všetci a ešte keď kvoli tomu začnú nosiť kratučké trička aby im boli vidno tie ich "megasvaly" Šťastný ja sa len zabávam na takých...
Zaznamenáno
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #282 kdy: 25. Listopad 2008, 20:51:59 »

a kĺby ako tak fungujú a aj tak sa mi raz ako všetkým poseru tak nebudem plašiť Šťastný

- Bohužel, na jak dlouho?  Úsměv Ať cvičíš sebelíp, ty klouby prostě dostávaj záhul... Úsměv ... ale kdo chce kam -pomozme mu tam...  Mrkající
Zaznamenáno

wwr



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #283 kdy: 11. Prosinec 2008, 14:08:03 »

mno záleží na tom jaký cviky a jakou máš techniku, to je to samí třeba jak při tenisu, taky se můžeš zranit pokud neděláš něco dobře, u posilky je problém , že je to dlouhodobější
Zaznamenáno
2fast
**
+99

Karma: -14
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 157


Zobrazit profil
« Odpověď #284 kdy: 09. Leden 2009, 13:17:59 »

http://www.sedazona.cz/2008/01/teorie-alfa-samce-5-telo-je-tvuj-chram/
Ale dávejte při tom posilování bacha:
http://www.youtube.com/watch?v=WWgXv58rt84  Smějící se

lol
Zaznamenáno
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #285 kdy: 11. Leden 2009, 22:17:44 »


 Šokovaný,no počkat to nebylo moc chytré mít činky v pokojíku (nebo kde to bylo) no nic,ale zpět k tématu  Směrovka
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Debilnebil
**


Já vím že jsem frajer, už jenom díky tomu úsměvu..

Karma: -45
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Přerov
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #286 kdy: 22. Leden 2009, 21:38:08 »

Nemyslím že důležité, ale užitečné jsou určitě. Nedávno se mi totiž doneslo, že se kámoška zamilovala do frajera, co se mnou chodíval do třídy (který na tom po vzhledové stránce svého obličeje není příliš dobře, ale po stránce fyzického vzhledu jo). Když jsem se jí pak ptal co na něm vidí, řekla bez rozmýšlení: svalstvo na břichu a na rukách. Nechodí sním, protože ju nechce, ale posuďte sami: každá holka, které se líbite se může hodit ne?? Donedávna jsem si nechtěl připustit, že svaly můžou hrát v některých situacích poměrně významnou roli, ale mýlil jsem se...
« Poslední změna: 22. Leden 2009, 21:41:23 od Debilnebil » Zaznamenáno
Kryzza
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 98


Zobrazit profil
« Odpověď #287 kdy: 22. Leden 2009, 22:02:29 »

Na svalech to nestoji a jestli si te holka vybere jenom kvuli nim tak je to nejaka 15-ti leta barbie krava Super!.

Pokud mas ale peknou vyrysovanou postavu tak ti to muze jedine pomoct. Navic svaly jsou jedna z veci, kterou muzete ovlivnit samy, staci jen mit poradnou vuli...
Zaznamenáno

! DEAD GIRL NEWER SAYS "NO" !
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #288 kdy: 22. Leden 2009, 22:27:25 »

Hodí se..Můžete se pak na sebe koukat do zrcadla a říkat si jak jste krásný...a třeba u toho onanovat
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Samuel
*


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #289 kdy: 23. Leden 2009, 12:29:34 »

Hodí se..Můžete se pak na sebe koukat do zrcadla a říkat si jak jste krásný...a třeba u toho onanovat

To mam občas chutě dělat, sice se stále nabírám hmotnost ale počátek je počátek, jde to na mě znát i okolí si toho všimlo Úsměv
Zaznamenáno

Morálka je poslední baštou zbabělce!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #290 kdy: 25. Leden 2009, 20:35:54 »

Ono ty svaly zvednou hlavně sebevědomí, kromě váhy Úsměv A na tom hlavně záleží. Ale to už se tu zmínilo, že ano...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Diplo

Karma: -1
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #291 kdy: 18. Únor 2009, 00:01:10 »

jj poradnou vuli ale hlavne vuli poradne zrat to cviceni neni nic tezkyho... Úsměv
Zaznamenáno
KubaCZ
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 104


Zobrazit profil
« Odpověď #292 kdy: 13. Duben 2009, 16:33:40 »

Souhlasím s tím zvedáním především sebevědomí Mrkající Já začal makat na začátku dubna a zatím nabírám docela slušným tempem, ale co je důležitější, konečně si zase začínám věřit, že můžu sbalit nějakou holku jen tak na akci, nebo když už jdu s nějakou na rande, cítím se mnohem líp Super! Takže bych řekl, že svaly nemají přímý účinek na úspěch u holek, ale spíš ten nepřímý, související s vyšším sebevědomím a tedy schopností zapůsobit na opačné pohlaví - ale nic by se nemělo přehánět Pssst!
Zaznamenáno

Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #293 kdy: 28. Květen 2009, 18:42:00 »

Chodim cvičit ale nikdy si nekupuju proteiny ani nic podobnýho, snad jen jednou. Spíš mam strach aby to nemělo i vedlejší účinky kromě tvorby svalů. Jelikož mam skoro 190 tak abych ještě nevyrost o několik cenťáků Šťastný (sice mystery měl 2 metry ale ja nechci tolik Mrkající) . Nebo co by pro mě byla sebevražda kdyby mi potom vyrostly nohy třeba z velikosti 47 na 50  Šťastný To by byla moje smrt Neutrální
Zaznamenáno

James1
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Jilemnice
Příspěvků: 192


Zobrazit profil
« Odpověď #294 kdy: 28. Květen 2009, 20:27:56 »

Můj názor
Souhlasím s předešlými příspěvky, svaly opravdu zvednou sebevědomí, jen tak si na vás taky někdo netroufne a nebude si vyskakovat, což je lepší a zajišťuje to trochu RESPEKTU okolí k vám. Co se týče holek, řekl bych, že to má vliv i nemá. Některým holkám se líbí svalnatí muži, jiným stačí zpevněná postava a jiné dávají přednost třeba inteligenci a na svalech jim nezáleží. Je to irelevantní, na svaly moc holek nesbalíte, ale rozhodně je to plus, který holka dokáže ocenit a pak máte větší šanci na úspěch, ale rozhodně svaly nehrají důležitou roli natolik, aby po vás každá zatoužila. Já jsem začal nedávno také posilovat a to celkově celou postavu, denně jezdím na kole, nebo běhám, hlídám si stravu, snažím se tedy jíst více ovoce a zeleniny a redukovat příjem sacharidů a tuků, jinak by moje snažení bylo k ničemu. Dále posiluji s činkami, zpevňuji břišní svaly, dělám protahovací cviky a samozřejmě kliky, chybí mi už jen hrazda. Samozřejmě mám i dva dny regeneraci, aby si svaly taky odpočinuly a nebyly v nepřetržitém namáhání, jak jistě někteří víte, svaly rostou i po posilování a to i když spíte, takže odpočinek si klidně dovolit mohou. Šťastný Asi využiji brzy nějakou větev v lese.  Úsměv Do posilovny však nechodím. Mám 181cm a 82kg, taková postava sportovce. Jelikož mám k dispozici dobrou postavu ke cvičení, doufám tedy, že když přes prázdniny máknu, které již brzy nastanou, tak mne v druhém ročníku spolužáci nepoznají.  Úsměv Nic se nemá přehánět a tak se nehodlám stát jedním z kulturistů, kteří mají takové svaly, že jim budou vidět i přes sebevětší tričko.  Úsměv Chci si zpevnit postavu a vytvarovat si svaly, to vše samozřejmě bez nějakých podpůrných prostředků, jakými jsou např. steroidy. Zatím to jde dobře a proč to vlastně dělám? Cvičením si chci zvýšit sebevědomí, zlepšit si šanci i u holek samozřejmě  Úsměv a se chci cítit v pohodě, když si třeba zajedu někam v léte k vodě a nebudu se muset trápit, že mám pár cm přes břicho navíc a místo toho být v pohodě. Navíc když vám pak vaši postavu pochválí nějaká holka, tak je to skvělé. Vždyť na chlapa s vypracovanými svaly se dívají holky mnohem více, než na nějakého chlapa se schlýplými svaly. Vždyť většina z nás mužů hodí očkem také po nějaké té slečně s pěknou postavou, než po té, která má nějaké to kilo navíc. Takže doporučuji cvičit, má to mnoho výhod, jediná nevýhoda je, že se trochu zapotíte a nadřete, ale něco obětovat musíte.  Úsměv
Zaznamenáno

Každý by chtěl být rytířem a bojovat o ženy, ale nikomu se nechce krvácet.
tomica



To jsem já xD

Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #295 kdy: 20. Červen 2009, 19:47:27 »

Tak to civím.Já mám 179 cm a vážím 70 kilo(ten rozdíl +-10kg na  3cm výšky)...ale co sem začal doma trochu cvičit (zatím jen obden s volným víkendem) v kombinaci s každodenní +- hodinovouaktivitou (na střídačku kolo a florbal) tak sem trochu nabral asi za cca 4 týdny co cvičím...možná je to náhoda.dyť je mi teprve 16 a "mužnění" mám ještě před sebou, ale může mít to, že jsem začal "posilovat" vliv na nabývání hmotnosti??? Otázka
Zaznamenáno
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #296 kdy: 20. Červen 2009, 20:16:33 »

může mít to, že jsem začal "posilovat" vliv na nabývání hmotnosti??? Otázka

No jasně, svaly jsou těžší než špeky, takže by to mělo být tim posilováním Úsměv
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
tomica



To jsem já xD

Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #297 kdy: 20. Červen 2009, 20:28:21 »

Protože co se týče životosprávy tak nezastávám nějaké radikální řezy...prostě jím 5 jídel denně a cvičím.tak sem to chtěl jen vědět...beztak si myslím že to bude tím že sem ještě celkem "malý" a nabývání na váze je asi v mém věku přirozená věc.
Zaznamenáno
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #298 kdy: 20. Červen 2009, 23:05:19 »

Tak to ja se 184 cm a 72kg bych mel byt nejaka suska ne? :d
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
tomica



To jsem já xD

Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #299 kdy: 21. Červen 2009, 12:21:57 »

Tak do ledna bych chtěl vážit něco kolem 75 možná i víc, ale udělat to přirozenou cestou...samozřejmě že těch 5 kilo nemá být tuk :-D. jinak 72kg na 184 mi přijde celkem málo...zkus si někde vypočítat body mass index...určitě ti vyjde podvýživa když vyšla i mně.Jinak co se týče odpovědi na otázku, která je ve jménu topicu je určitě ano.Nejen, že vám to zvedá sebevědomí a může zvedat atraktivitu u žen, ale zároveň to může zpevňovat vaši tělesnou stavbu a tím dělat tělo odolnější a méně náchylné vůči určitým zraněním.Jinak posilování je ve zdravé míře dobré třeba na problémy se zády atp. když zvolíte správné kombinace cviků.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS