Taky jste si všimli..? aneb trochu překážka !

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 20:39:12

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Taky jste si všimli..? aneb trochu překážka !
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Taky jste si všimli..? aneb trochu překážka !  (Přečteno 14612 krát)
xxiinnxxiinn
*
Karma: -1
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« kdy: 01. Duben 2009, 17:27:04 »

Dnes jsem chodil po městě ,všude spousta žen(krásných), ale tak 90% má sluneční brýle... nepříjde vám tenhle módní doplněk trochu jako bariéra??
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 01. Duben 2009, 17:32:07 »

Ne, proč? Úsměv Asi tak 1000x lepší, než sluchátka Úsměv Takhle stačí promluvit. Když má sluchátka, tak jí musíš buď poklepat na rameno nebo jí zastoupit cestu.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
xxiinnxxiinn
*
Karma: -1
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 01. Duben 2009, 17:40:27 »

no jak se to veme, na oční kontakt tj celkem na ....
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 01. Duben 2009, 17:41:02 »

Však je teplo, tak šly holky ven...
Nevšímám si jak moc holek má brýle, ale je fakt, že se mi tenhle doplněk moc nelíbí. Holka se za ně schovává, navíc je pozorovatlené, že holka s brýlemi se méně směje na okolí (je to dáno tou anonymitou za bariérou). Tohle se u sluchátek nestene tak do detailu. Při oslovení holky poslouchající hudbu je nutný nějaký větší podnět, ale díky tomu získá člověk moment překvapení Úsměv Holka se sluchátky se méně soustředí. A když na ni začneš mluvit, tak si sluchátka stejně sundá, to je automatický jev.
Takže já jsem raděj pro sluchátka a nebo pro vůbec nic Úsměv
Zaznamenáno
xxiinnxxiinn
*
Karma: -1
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 01. Duben 2009, 17:54:05 »

a jaký máte zkušensoti s tím, příjít za holkou vaších snů jen tak na ulici a oslovit ji....
Zaznamenáno
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 01. Duben 2009, 20:41:49 »

A co je špatnýho na brejlích? Dneska jsem je ve škole nosil celej den a holky na mě koukaly mnohem víc než normálně (i když nejen ony)... člověk má prostě víc soukromí Úsměv

U holek bych v tom jako hlavní problém viděl to, že z ní člověk od pohledu prakticky nic nevyčte, oči jsou podle mě na zevnějšku asi to nejdůležitější...
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 01. Duben 2009, 20:53:02 »

Pamatujete si na tu soutěž Neflákej se! asi před rokem na mainwebu? Já jsem si na ni vzpomněl v souvislosti s těma brýlema. Přesně stejný jev jsem totiž našel před rokem - na jaře nosí spousta holek ve městě sluneční brýle, jako by se záměrně vyhýbaly očnímu kontaktu. Ale ony se tomu kontaktu nevyhýbají o moc víc, než běžně, ty brýle jsou pro ně jen móda (a trochu praktický proti světlu jsou taky).

Spíš teď přemýšlím, jestli si všichni všímáme brýlí jen protože to je změna po zimě kdy brýle nenosí? A nebo to je teď taková dočasná móda a za necelý měsíc těch brýlí zas radikálně ubyde?
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Raydeeen
Host
« Odpověď #7 kdy: 02. Duben 2009, 12:53:10 »

Jak má kdokoliv sluneční brýle tak na něj vůbec nekoukám... prostě někam jinam, hlavně ne na ty brýle.. Je to celkem nepříjemný pro toho druhýho.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 02. Duben 2009, 13:26:57 »

Bariéra? Ani bych neřekl. Spíš ty hledáš bariéry tam kde nejsou
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
UsKd



Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Místo: Óoostrava
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 02. Duben 2009, 14:44:33 »

Mě osobně tam dost chybí oční kontakt. Jistě můžu se bavit s ženskou, která má sluneční brýle, ale není to ono. Aspon pro mě. Úsměv
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 02. Duben 2009, 14:53:56 »

je pozorovatlené, že holka s brýlemi se méně směje na okolí
Tohle je pravda...
Zaznamenáno

Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 02. Duben 2009, 16:48:48 »

No, mě vyloženě vadí vést hovor s někým, kdo má sluneční brýle (pokud teda nejde vedle mě a tudíž mu nekoukám do obličeje). Stejně tak mi vadí když chci s někym kecat a ten dotyčnej má v uchu jedno sluchátko (ať vyplé, či zaplé, to je jedno).
Co se týče holek, tka mě vyloženě odpuzují, když mají ty obrovské brejle přes půl tváře, snad víte co myslim, trochu to připomíná mouchu. Jinak, chtěl bych se zeptat, malujou si linky když pak nosej sluneční brýle?
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 02. Duben 2009, 17:22:43 »

No, mě vyloženě vadí vést hovor s někým, kdo má sluneční brýle (pokud teda nejde vedle mě a tudíž mu nekoukám do obličeje). Stejně tak mi vadí když chci s někym kecat a ten dotyčnej má v uchu jedno sluchátko (ať vyplé, či zaplé, to je jedno).
Co se týče holek, tka mě vyloženě odpuzují, když mají ty obrovské brejle přes půl tváře, snad víte co myslim, trochu to připomíná mouchu. Jinak, chtěl bych se zeptat, malujou si linky když pak nosej sluneční brýle?
čístíš si zuby, i když se neusmíváš ten den?

líčit se je pro holky základní návyk, takže fakt nepřemejšlej o tom, zda budou mít brýle nebo ne...
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 02. Duben 2009, 20:27:42 »

Pokud má holka sluneční brýle, tak mě obvykle nezaujme (prostě potřebuju vidět oči, bez těch to nejde i kdyby ta holka byla sebevětší kus)... no a pokud si ty brýle nesundá ani při konverzaci, tak to považuju za hodně negativní signál (jednak z její strany a navíc ani já pak nemám chuť se snažit ji zaujmout)... ale faktem je že se slunečními brýlemi jsem jich moc neoslovil, takže není divu že to, že by si holka ty brýle vůbec po oslovení nesundala, se mi ještě nestalo...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 03. Duben 2009, 20:59:37 »


čístíš si zuby, i když se neusmíváš ten den?



ale to je něco jiného.. To je asi tak jako kdybych řek jestli nosíš u sebe občanku i když nejdeš na úřad Úsměv
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 03. Duben 2009, 23:12:02 »

Spousta holek to však zneužívá. A to k tomu že naopak ony pozorujou okolí. Holka s brejlema tě může pozorovat a ty si toho ani nevšimneš protože nevíš kam přesně kouká. Je pod brýlemi skrytá. To je asi to co mi na tom nejvíc vadí. Ona vidí tebe, ale ty jí ne.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 04. Duben 2009, 10:16:50 »

Spousta holek to však zneužívá. A to k tomu že naopak ony pozorujou okolí. Holka s brejlema tě může pozorovat a ty si toho ani nevšimneš protože nevíš kam přesně kouká. Je pod brýlemi skrytá. To je asi to co mi na tom nejvíc vadí. Ona vidí tebe, ale ty jí ne.

Ostatně proto nosí brýle i chlapi. Proto je nosí bodyhuardi. Brýle mají prostě tu výhodu že můžeš někoho pozorovat aniž by věděl že se díváš zrovna na něj. Což má efekt spíš pro ty bodyguardy než pro nás, holkám nevadí když si ohřejeme oči. Naopak, těší je to
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 04. Duben 2009, 12:15:58 »

Jsem jedna z těch, co s sebou má brýle od jara do podzimu, ale ne kvůli nějakýmu módnímu trendu, ale protože jsem si jednou užila zánět spojivek ze sluníčka a fakt nic moc. Navíc mi ostrý světlo hodně vadí. Když mě někdo zastaví, byť by se ptal jen na cestu, brýle si na tu chvilku sundám. Myslím, že to je apriori důvod, proč lidi nosí brýle.Samozřejmě,vyjma pár jedinců, kteří brýle nesundají ani v metru se taky najde, u těch to asi bude o módě nebo o zdánlivým pocitu soukromí - já tady nejsem....ale tam to moc nechápu, protože když vejdu do metra s brýlema, tak je musím sundat, protože nic nevidím...
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 04. Duben 2009, 12:19:04 »

Samozřejmě,vyjma pár jedinců, kteří brýle nesundají ani v metru se taky najde, u těch to asi bude o módě nebo o zdánlivým pocitu soukromí - já tady nejsem....ale tam to moc nechápu, protože když vejdu do metra s brýlema, tak je musím sundat, protože nic nevidím...

To je spíš o buranství než o módě. Neb móda fialových sak, bot z chřestýší kůže a slunečních brýlí v místnostech již dávno skončila.
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 05. Duben 2009, 11:28:33 »

já se přiznám že hodně často vídám pravě lidi se slunečníma brýlema v metru.

dextera: To já naopak sluneční brýle nenosím nikdy (pokud teda nejdu na letecký den, protože tam bych bez nich v té obloze fakt nic neviděl). Dokonce je  nemám ani třeba na prázdninách u moře a podobně. Možná jsem hazardér, ale ostré sluničko mi nějak zvlášť nevadí. (a hlavně si s brýlemi připadám jako kret*n)
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 05. Duben 2009, 11:32:55 »

dextera: ze sluníčka zánět spojivek nedostaneš Úsměv takže si vymysli něco lepšího Šťastný
Zaznamenáno

king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 05. Duben 2009, 13:00:43 »

D9: Řekl bych, že klidně můžou být lidi, kteří mají citlivé oči a musí ty brýle nosit... sice je to nejspíš menšina, ale je nutné s ní počítat zvlášť a ne ji označit za divnou kvůli tomu, že nosí brýle...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 05. Duben 2009, 13:42:38 »

king666: citlivé oči klidně mít může, já jen říkam, že zánět spojivek neni ze sluníčka Úsměv
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 05. Duben 2009, 16:57:57 »

Jak má kdokoliv sluneční brýle tak na něj vůbec nekoukám... prostě někam jinam, hlavně ne na ty brýle.. Je to celkem nepříjemný pro toho druhýho.
No, tak jestli je to nepříjemný max. tak pro tebe, že koukáš a nevíš kam. Ale proč by to mělo být nepříjemný pro někoho, kdo má brýle, že na něj koukneš? LOL To je zas kravina.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 24. Červen 2009, 21:48:12 »

dextera: ze sluníčka zánět spojivek nedostaneš Úsměv takže si vymysli něco lepšího Šťastný

Tak jsem se sem po delší době přihlásila a je potřeba zvýšit D9 vzdělání Úsměv. Mám ráda lidi, co všemu rozumí.  Pokud máš zájem, klidně Ti pošlu lékařskou zprávu. Zatím posílám možné příčiny zánětu spojivek stažené z www.kezdravi.cz:

Zánět spojivek, unavené a pálící oči
K zánětu spojivek může dojít v důsledku proniknutí nečistoty do oka, například při koupání ve volné přírodě, ale také expozicí slunečnímu záření. Nejhorší je nošení levných slunečních brýlí bez účinného UV filtru. Takové brýle jsou očím nebezpečné, neboť omezují pocit oslnění, ale právě tím, že filtrují viditelnou část světelného spektra, způsobují rozšíření zorniček, kterými proniká větší množství UV záření. V krajním případě může dojít i k závažnému poškození oční sítnice. Sluneční brýle musí být kvalitní – nebo raději žádné!

D9: Doufám, že nejsi budoucí oční lékař Úsměv))

Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS