Tělo vs obličej (aneb téma o všem i o ničem)

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
02. Květen 2024, 03:09:06

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Tělo vs obličej (aneb téma o všem i o ničem)
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 21 Tisk
Autor Téma: Tělo vs obličej (aneb téma o všem i o ničem)  (Přečteno 211851 krát)
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #350 kdy: 04. Prosinec 2008, 23:21:36 »

Souhlasím.
Vždycky jsem chtěl udělat nějaký svůj autofotoportrét. Ovšem pouze jeden jediný. Né žádný fotky na libimseti nebo tak něco. No a když už foto, tak ať stojí za to. Navíc se tato fotka skvěle hodí pro tyto situace, kdy se můžu ukázat někomu, kdo mě v životě osobně neuvidí. A rozhodně si nemyslim, že je třeba se omezovat nějakejma punkovejma normama. Prostě když chci svojí pěknou fotku, tak jí udělám.

btw...mám svoje normy. Neřídím se podle ničeho (ovšem v rámci mezí). Dokonce ani tak uplně podle morálky. Ze všeho si vemu trošku.Čerpám z různorodých názorů a pohledů. A z toho si sestavuju svoje normy. tzn...to že poslouchám punk a stylyzuju tak z části své oblečení neznamená, že se cítím jako punker.
Zaznamenáno
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #351 kdy: 05. Prosinec 2008, 00:23:28 »

no comanchu.. já sem si tě představoval trochu stylovějšího.. http://www.behavioursupport.com.au/images/punk%20boy.jpg
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #352 kdy: 05. Prosinec 2008, 00:50:38 »

Comanch: Souhlasím. Dělej to, co se líbí tobě a nenech se omezovat žádnýma stylama ani lidma. Ale na druhou stranu se nediv, že se divíme, když si borec, kterej demonstruje jakej je hroznej punker, vybere na avatara fotku, na které vypadá jako člen nějakýho boybandu. Super!
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #353 kdy: 05. Prosinec 2008, 09:04:05 »

to mi připomíná, že dnes má koncert v Liberci skupina Lunetic... nejedete tam někdo? že bychom se tam sešli Úsměv
Zaznamenáno

Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #354 kdy: 05. Prosinec 2008, 13:23:38 »

...Ale na druhou stranu se nediv, že se divíme, když si borec, kterej demonstruje jakej je hroznej punker, vybere na avatara fotku, na které vypadá jako člen nějakýho boybandu. Super!
Je to spíše tím, že jsem popisoval pouze jednu kapitolu svého života. Ty ostatní pro vás byly uzavřené a proto jste mě viděli jen z jednoho pohledu, ze kterého jste pak utvořili celkový názor.
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #355 kdy: 05. Prosinec 2008, 17:27:54 »

to mi připomíná, že dnes má koncert v Liberci skupina Lunetic... nejedete tam někdo? že bychom se tam sešli Úsměv

comanch ma koncert?Šťastný ne, delam si prcu.. ale jasne ze jedu Smějící se

kurna koho mi ten comanch furt jen pripomina, asi nakyho herce a ja furt nevim koho Velmi smutný
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #356 kdy: 05. Prosinec 2008, 17:32:14 »

kurna koho mi ten comanch furt jen pripomina, asi nakyho herce a ja furt nevim koho Velmi smutný

Že by Travoltu? (účes a pejzy)
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #357 kdy: 05. Prosinec 2008, 19:13:15 »

mě připomíná Vanillu Ice právě tim účesem a Brandona Walshe těmi pejzy...
Zaznamenáno

afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #358 kdy: 06. Prosinec 2008, 14:07:52 »

 Potlesk byl to ten travolta, ale i D9 ma pravdu, jen tyhle typky sem si s nim nespojil.. no ted uz je to jedno, radsi si tam vratil svuj starej obrazek, asi to znamena definitovni konec discooldschoolpunkeru v cechach Stydlivý
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #359 kdy: 06. Prosinec 2008, 14:37:37 »

Potlesk byl to ten travolta, ale i D9 ma pravdu, jen tyhle typky sem si s nim nespojil.. no ted uz je to jedno, radsi si tam vratil svuj starej obrazek, asi to znamena definitovni konec discooldschoolpunkeru v cechach Stydlivý
Svojí fotku jsem tam nechtěl mít napořád. Teď už jí myslim všichni viděli, tak jsem jí mohl již odstranit.
btw...nebyl jsi to ty, kdo kombinuje punk s discem nebo tím co prostě teďka letí?
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #360 kdy: 06. Prosinec 2008, 14:38:50 »

A co takhle kombinovat punk s hip hopem?
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #361 kdy: 06. Prosinec 2008, 18:46:13 »

no celá diskuse o tom, jak se vám Comansch jeví je o ho*nu....
Comansch: máš zapotřebí se jim obhajovat?....
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #362 kdy: 06. Prosinec 2008, 20:14:55 »

no celá diskuse o tom, jak se vám Comansch jeví je o ho*nu....
Comansch: máš zapotřebí se jim obhajovat?....
Máš svatou pravdu. Proč já tohle vlastně dělám? Kroutící očima
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #363 kdy: 07. Prosinec 2008, 02:37:02 »

Máš svatou pravdu. Proč já úžasný Comanch tohle vlastně dělám?
Hm super. Dáš sem svou fotku a žádáš lidi o hodnocení. Hodnocení není takový jaký si představuješ ale pořád je to věc, cos od nás chtěl. Přijde slečna, které se líbíš a které se tím pádem nelíbí, jak tě hodnotíme, takže se ozve. A ty se najednou snažíš dělat jakože jsi o žádný hodnocení nestál...
jako dobrej pokus být "nad věcí!, ale ne každej ti to sežere
 Super!
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #364 kdy: 07. Prosinec 2008, 09:02:46 »

a co kdybys byl nad věcí ty?....Nebo si aspoň zkus honit svoje sebevědomí někde jinde...
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #365 kdy: 07. Prosinec 2008, 10:17:21 »

J/R:No je vlastně moje chyba že jsem to nerozepsal tak, aby to všichni pochopili. Ale napadlo mě že to taky někdo pochopí tak jako ty.
Čili vysvětlení: Názory jsme slyšet chtěl, a taky jsem se jich dočkal. Ovšem některé vycházely ze zcela milných podkladů. Proto jsem se snažil tou "obhajobou" upřesnit některé věci ohledně mě, aby poté hodnocení mohlo být přesnější. Ale dopadlo to tak, že se to zvrhlo ještě v něco horšího, načež moje reakce byla jen ta, že jsem dal Monny za pravdu.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #366 kdy: 07. Prosinec 2008, 10:26:56 »

Tahle situace mi připomíná, jak když se ve škole vždycky něco řešilo, tak všechny holky byly na straně toho nejhezčího kluka a ani jedna neměla vlastní názor.... Šťastný
Zaznamenáno

afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #367 kdy: 07. Prosinec 2008, 11:51:52 »

Potlesk byl to ten travolta, ale i D9 ma pravdu, jen tyhle typky sem si s nim nespojil.. no ted uz je to jedno, radsi si tam vratil svuj starej obrazek, asi to znamena definitovni konec discooldschoolpunkeru v cechach Stydlivý
Svojí fotku jsem tam nechtěl mít napořád. Teď už jí myslim všichni viděli, tak jsem jí mohl již odstranit.
btw...nebyl jsi to ty, kdo kombinuje punk s discem nebo tím co prostě teďka letí?

to byla nadsazka, jen se mi libilo to slovni spojeni Šťastný ja nic nekombinuju, furt se drzim svyho punkrocku, nebo mozna puppunku Úsměv a ten nejak vyhranenej styl nema.. mozna krome tech conversek co mam v avataru, ale na ty je ted stejne zima:)
no comanchi cely je to proste o tom, ze dost lidi si te zaskatulkovalo jako toho oldschool punkera, kterej resil jak na jeho styl budou reagovat holky, kdyz se prece tolik odlisuje od beznych disco frisco boys.. a pak sem das takovou fotku.. kdybys byl v nasi pozici, vazne by ses netvaril nejak takhle:  Šokovaný?

D9: me taky hele Šťastný a tou holkou, co nema vlastni nazor si myslel monny? nebo jen tak obecne Šťastný

jo a J/R ma samozrejme pravdu, jako vzdycky..
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #368 kdy: 07. Prosinec 2008, 12:57:47 »

a co kdybys byl nad věcí ty?....Nebo si aspoň zkus honit svoje sebevědomí někde jinde...

No jo, psal jsem to po návratu z hospy, tedy s nějakejma těma promilema v krvi, takže jsem se do toho trochu moc obul. Čili se omlouvám, jestli se tě můj příspěvek nějak dotknul. Ale na tom, že tady Comanch zbytečně dělá zagorku, si trvám.
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #369 kdy: 07. Prosinec 2008, 13:22:36 »

Oldschool punk se mi líbí. Ale nadruhou stranu kdo by se nechtěl líbit holkám? Přece si nenechám sprznit xicht něčím, jen abych vypadal jako pravej punkáč. Takže podstata je ta, že se mi punk líbí, ale musím klást určité meze. A jak už jsem poznal, tak spousta lidí pohlíží na punk negativně, a to pro mě jako slušného člověka je velkej protiklad.
Rád často zajdu na koncert a jsem v kotli až do samýho rána, ale už se tolik neprezentuju před lidma mimo tuto komunitu.

afi:Nedivím se že jste překvapený, ale to že poslouchám punk neznamená, že musim vypadat jako vágus.

D9,afi:A to že se holka přidá k tomu nejhezčímu klukovi bylo mířeno přímo na mě? Šokovaný
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #370 kdy: 07. Prosinec 2008, 13:25:27 »

proč jsi teda zakládal ten topic ve smyslu, že vypadáš jak punkáč a nevíš, co si o tom myslí slušný holky?... tohle už je fakt moc... prostě nedokážeš přiznat, že jsi hňup a udělal jsi blbost...
Zaznamenáno

afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #371 kdy: 07. Prosinec 2008, 13:38:15 »

a co kdybys byl nad věcí ty?....Nebo si aspoň zkus honit svoje sebevědomí někde jinde...

No jo, psal jsem to po návratu z hospy, tedy s nějakejma těma promilema v krvi, takže jsem se do toho trochu moc obul. Čili se omlouvám, jestli se tě můj příspěvek nějak dotknul. Ale na tom, že tady Comanch zbytečně dělá zagorku, si trvám.

nevim proc se omlouvas, zbytecne se tim schazujes.. napsal si to sice ostrejc nez sem u tebe zvyklej Smějící se ale za to uplne pravdive..

proč jsi teda zakládal ten topic ve smyslu, že vypadáš jak punkáč a nevíš, co si o tom myslí slušný holky?... tohle už je fakt moc... prostě nedokážeš přiznat, že jsi hňup a udělal jsi blbost...

presne Potlesk to co psal v tom puvodnim topicu a co pise ted, to je jak nebe a dudy. mozna by to chtelo novej topic ve stylu: "jak si velkej punkac uvedomil, ze holky jedou vic po discoboys" Smějící se

comanch: vidis snad nekoho jinyho kdo by tady mel svoji fotku? Mrkající

btw. fakt by neskodilo kdyby sis precet znova ty prvni prispevky z topicu "punk vs slusny holky" a porovnal to s tim co si psal ted.. mozna bys konecne pochopil proc sou tady vsichni na tebe tak napruzeny.. mi sme tam s tebou snazime resit jak to ty holky berou, jestli to je plus nebo minus kdyz vypadas jak oldschool punker.. a ty sem ted hodis tuhle fotku a komentujes to tak, ze chces vypadat jako slusnej clovek a libit se holkam.. to z nas s prominutim delas debila a nediv se ze reagujem jak reagujem.

a ted zas muze prijit monny a zastavat se te Řekni to mé ruce
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #372 kdy: 07. Prosinec 2008, 13:43:29 »

Comanch: tak v tom případě nejsi oldschool punkáč, takže tak ani nemusíš pózovat. Nelze si brát ze stylu jen to, co se mi momentálně hodí a tvrdit, že tento styl je absolutně můj.

Afi,D9,J/R: přesně tak
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #373 kdy: 07. Prosinec 2008, 13:55:20 »

Odůvodnění je naprosto primitivní.
Myslim že názory z původního topicu se od současného příliš neliší. Jde vlastně jen o to, že už v tom původnim topicu, mě nikdo nepochopil, nebo to spíše pochopil blbě. Tak mě všichni měli za hňupa a mysleli si, že když nosim třička Exploited a v mp3 mi hraje punk, že se cejtim drsnej a jsem zoufalej z toho mě holky nechtěl. Pravda je taková, že jsem chtěl jen vědět, jestli by třeba po mně šli holky víc, když bych chodil v obleku s kravatou. Třeba takovej J/R by se v tom mohl orientovat, pokavaď se oblíká jako metloun. Svůj vzhled jsem během pár měsíců moc razantně nezměnil, a moje oblečení je podle aktuální nálady. Někdy punkově a jindy zas opravdu v obleku. Není to snad všechno jedno?

J/R:Podívej se v tomto topicu na stranu 5, třetí příspěvek ode mne z 8.října.

Zaznamenáno
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #374 kdy: 07. Prosinec 2008, 14:49:37 »

- A neubírá se diskuze trošulenku jinam než by měla?  Úsměv Koho z těch co si chtěj přečíst něco k tématu zajímá pozérství a škatulkování zdejších "celebrit" ?  Smějící se Myslím si že jsme všichni OT a neuškodilo by posledních pár příspěvků promazat nebo rozdělit na další diskuzi o "stylech dnešní pubertální mládeže" což?  Andílek
Zaznamenáno

Stran: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 21 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS