Úryvek z holčiny mysli

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 13:43:02

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Úryvek z holčiny mysli
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Úryvek z holčiny mysli  (Přečteno 12820 krát)
Matth3w
**


Life lover

Karma: 34
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Maloměst o/a
Příspěvků: 265


Zobrazit profil
« kdy: 11. Prosinec 2011, 14:33:26 »

Je to docela vzláštní a podle mě k zamyšlení.Byl bych rád kdyby se tu k tomu někdo další vyjádřil.
Tohle mi řekla kámoška:
Ve zkratce:Byla na jednom plese tam ho poznala.(jako je hezkej a to, ale prostě nejsem si jistá, že bych v tom chtěla dál pokračovat,choval se úplně v pohodě, milej, hodnej, žádný frajer) Potom šla na další a byl tam zase:

Ona:zamiloval se do mě jeden kluk a nechci mu ublížit a je to děsný, ani nevim jak na tom jsem já,jsem děsná :/
Já:a z čeho si to poznala ? Úsměv
Ona:choval se ke mě jako kdyby jsme spolu chodili, já jsem na něho nechtěla být zlá,tancovali jseme spolu ploužáky a nejen ty,já jsem děsná mrcha
Já:něco ti k tomu říkal/co to znamená ? zkus mi to popsat S jazykem
Ona:ne nic,nelíbali jsme se nebo tak, ale třeba když jsme tancovali furt mě k sobě máčknul, objímal mě, dival mi pusu na tvář,to prostě není normální,možná ti to příjde ujetý, ale zrovna 100x mi z toho dobře není
je to moje chyba, nechala jsem to dojít za jeden večer moc daleko,já mu nemůžu říct, víš kluci jsou zmrdi a od tý doby od nich dávám ruce pryč
stačí už jenom to, že mě hryže svědomí, že mu ublížím a vůbec si to nezaslouží
Já:proč bys neměla když to tak cítíš,proč bys měla něco takovýho zatajovat,bud se tomu přizpůsobí a nebo půjde dál lepší než ho nechat dál žít v nějaký iluzi
věř mi,říkám ti to jako kluk co si tímhle prošel a ikdyž by mě to třeba v první chvíli vzalo dal bych zlatý prase za to aby mi to řekla narovinu a já se přestal snažit

Z těhlech pár řádků usuzuju že to s kinem není radno přehánět,holky nám v těhlech věcech lžou protože se nás snaží nějakým svým způsobem ochránit a že snad každá je nějak pohnutá ze svý minulosti proto si musíte získat její důvěru.Pletu se nebo ne ?
Zaznamenáno

Jak se můžete bát něčeho co vás osvobodí ?
Na světě existuje jen jedno hrdinství : Vidět svět takový, jaký je a milovat ho.
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 11. Prosinec 2011, 16:51:49 »

Tak já se teda vyjádřim no, když jinak nedáš Mrkající
Podle mně.. vlastně, nevím k čemu přesně se u tohodle vyjádřit.
Podle mě ten kluk moc tlačil na pilu, nenechal jí vydechnout. Nedávno jsem se o tom bavil s kámoškou, a je to přesně jak popisuje Baránek, jakmile ví, že má toho kluka jistýho tak na něj sere, ale pokud si s ní ten kluk hraje (chvíli jí chce a pak zas ignor), tak to jí nejvíc dostává Úsměv
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 11. Prosinec 2011, 17:39:23 »

Klučina byl nadrženej a s vidinou brzkého šoustání se na ní lepil jak hovno na košili. Já ho chápu, dřív bych byl bezradný jako on. Jeden Pull za druhým. Jeho nikdo nenaučil jak na holky. A proto teď musel takhle trpět. Jí evidentně jeho náklonnost dělala dobře tak si s nim hrála jako kočka s myší. Z druhého úhlu pohledu to lze taky chápat. Byl pěknej, nebyl namyšlenej...takže proč mu nedát šanci. Pak se to vymklo, kluk táhnul moc na bránu, a holka v šoku nevěděla co dál.

Je to jedna z velkých problematik dnešního "svádění"

Holka by měla bejt upřímná napřed sama k sobě a pak i k tomu klukovi. Jestli ho chce tak se vším všudy. Jestli ho nechce, tak ať si to srovná v hlavě a upřímně mu to říct - s logickým odůvodněním, aby to pochopil. Ale trochu rozhodnosti a upřímnosti. To je to co dnešním lidem chybí. Problém je, že češi nedokážou říct ne. Ale vždy odmítají cestou výmluv.

Já upřímně bych toho kluka někdy rád poznal, pokecal, dal mu pár rad a tipů. Jestli mu ta holka ublíží, tak o něj mam strach aby si neublížil, ačkoliv ho neznam. Proč ? Protože se v něm v minulosti vidím. Holka si najde někoho hned, ale co on ?
Zaznamenáno

Matth3w
**


Life lover

Karma: 34
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Maloměst o/a
Příspěvků: 265


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 11. Prosinec 2011, 18:23:06 »

Ano podobnou diskuzi jsem si představoval,směle dál Šťastný
Zaznamenáno

Jak se můžete bát něčeho co vás osvobodí ?
Na světě existuje jen jedno hrdinství : Vidět svět takový, jaký je a milovat ho.
Spokey
***


Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Ostravsko
Příspěvků: 369


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 11. Prosinec 2011, 18:34:34 »

Jako bych se viděl před rokem ( možná o něco dýl ).. Tlačil na pilu, byl bez sebe, že se "tulí" a podobné srandy. Generál dole mu říkal " Juchůůů " Za vidinou kopulace se ženou přebírá myšlení něko jinej Šťastný. Přepískl to, ale holka si sním hrala. Nadějě a pak bum a je to pryč. Vím, jakej jsem byl po prvním solidnám odjebu natom já. At se drží....

Ale ta holka si s ním neměla hrát. Pokud věděla, že ho nechce tak proč to divadlo? Všichni víme, jak je lehké se tak nějak ""zamilovat". Příště radši narovinu.

Moc užitečného v tom asi není co?  Šťastný
Zaznamenáno
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 11. Prosinec 2011, 18:43:13 »

Citace
Ale ta holka si s ním neměla hrát. Pokud věděla, že ho nechce tak proč to divadlo?

To ony prostě dělají. Kámoška mi zas vyprávěla, jak napsala klukovi 10 minut před randem, že něco má (a ten kluk musel jet hodinu do Prahy kvůli ní), samozřejmě nic neměla jen se jí nechtělo.
Ty větší mrchy s váma takhle budou vyjebávat, ty hodnější jen prostě nemají srdce to klukovi říct...
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Matth3w
**


Life lover

Karma: 34
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Maloměst o/a
Příspěvků: 265


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 11. Prosinec 2011, 18:52:15 »

Takže holčinu musíte bombově zaujmout aby si s váma vůbec uráčila vyjít Šťastný Hezky se nám ta společnost vyvíjí...
Zaznamenáno

Jak se můžete bát něčeho co vás osvobodí ?
Na světě existuje jen jedno hrdinství : Vidět svět takový, jaký je a milovat ho.
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 11. Prosinec 2011, 18:54:37 »

Ne bombově ji zaujmout. Ale vážit si sám sebe, chránit svoji čest, a když na to dojde, navázat kontakt, zaujmout, a vzvudit důvěru, tak bych to viděl já ;-)
Zaznamenáno

Spokey
***


Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Ostravsko
Příspěvků: 369


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 11. Prosinec 2011, 18:56:06 »

Wau, říct 10minut před randem, že nemůže Šťastný... Mě by asi střelil cip..
Zaznamenáno
Spokey
***


Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Ostravsko
Příspěvků: 369


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 11. Prosinec 2011, 19:02:15 »

Abruzzi ale někteří kluci si sebe sama neváží! Což je asi největší chyba... Holce snesou modré z nebe a jak se pak ničeho nedočkají, tak se utápí v žalu a nevědí kde udělali chybu. Vždyt rodiče jim říkali, že holce se musí lichotit, být na ní vždy hodný ale občas to prostě nejde ( nemyslím fyz. nasili! Šťastný )..
Zaznamenáno
Matth3w
**


Life lover

Karma: 34
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Maloměst o/a
Příspěvků: 265


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 11. Prosinec 2011, 19:07:51 »

To ještě jde mě se občas stane že nepříjde vůbec a pak mi (v tom lepším případě) pošle na FB "já nemohla".Taky už se mi stalo:"Já zapomněla".
Holky brečí jak někoho chtějí,jak maj depky že nemůžou najít toho pravýho a všude cpou obrázky "roztomilejch" párů a pak nejdou na date...Budto je to mojí věkovou skupinou nebo mnou každopádně mě to docela štve Šťastný
« Poslední změna: 11. Prosinec 2011, 19:13:11 od Matth3w » Zaznamenáno

Jak se můžete bát něčeho co vás osvobodí ?
Na světě existuje jen jedno hrdinství : Vidět svět takový, jaký je a milovat ho.
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 11. Prosinec 2011, 19:21:39 »

Matthew, tebou to neni. Je to holčičí nezodpovědností a pokrytectvím. A neví co chtějí. Hledej takové co věděj co chtějí, a myslejí to vážně.

Spokey, máš pravdu. Výchova se mění přiliš pomalu, a ještě to bude dlouho trvat než se ti kluci proberou.
Zaznamenáno

Matth3w
**


Life lover

Karma: 34
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Maloměst o/a
Příspěvků: 265


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 11. Prosinec 2011, 19:30:27 »

Je možný že je něco špatně Mrkající ale pár rozhovorů jsem ti posílal a venku se chovám celkem totožně Šťastný
Zaznamenáno

Jak se můžete bát něčeho co vás osvobodí ?
Na světě existuje jen jedno hrdinství : Vidět svět takový, jaký je a milovat ho.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 12. Prosinec 2011, 08:06:47 »

Byl to niceguy, kterej v ní nevzbudil emoce.... akorát lítost a to není emoce, která by mu pomohla ji dostat.
Je to naprosto normální, co tu popisuješ a kluci prostě tací jsou.

Takže nevyvozoval bych z toho žádný věci, jako že kinování škodí apod. Pokud by jsi byl na jeho místě s jeho mindsetem, nedostal by jsi ji ani kdyby jsi ji nekinoval.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 12. Prosinec 2011, 14:02:50 »

Kluk chtěl využít šance, když viděl příležitost. Určitě udělal nějaké chyby, každopádně vyvaroval bych se závěrů, že ho odmítnutí rozsekne a že to je totální AFCčko a spáchá sebevraždu, navíc když ho osobně neznám, že? Základní myšlenku napsala holčina sama:

Citace
je to moje chyba, nechala jsem to dojít za jeden večer moc daleko

a víc bych se k tomu nevyjadřoval.

Citace
s logickým odůvodněním, aby to pochopil.

Mi přijde, že to už chceš po těch holkách fakt moc, Abruzzi. Holt pocity se těžko dají vůbec logicky vyjádřit.

Citace
Wau, říct 10minut před randem, že nemůže Šťastný... Mě by asi střelil cip..

No vidiš, Spokey, a mně jednou ani na domluvený date nedošla. Pak jsem to až zjistil, když jsem jí volal, jako kde je. Prostě se na to vysrala a asi se bála mi to dát vědět nebo co. Jsem rád, že se ukázala v pravém světle, aspoň jsem se s někým takovým nemusel dál zahazovat. A co jsem se bavil s pár lidma, tohle se holt někdy stane, každopádně tobě přeju, abys to tak nikdy neměl.
« Poslední změna: 12. Prosinec 2011, 14:05:53 od puzzle » Zaznamenáno
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 12. Prosinec 2011, 14:44:25 »

Taky se mi na to jednou solidně vysrala, ani se neomluvila, zajímavý že to byla kámoška tý kámošky co udělala tohle Šťastný
Ale souhlasím s Puzzlem, podle mě je blbost hned odsuzovat toho kluka jako naprostý AFC, prostě to v nečem přepísk, na druhou stranu měl koule aspoň něco udělat Úsměv
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS