Už vám vaše drahá v posteli vzdychla jiným než vaším jménem?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 00:27:21

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Už vám vaše drahá v posteli vzdychla jiným než vaším jménem?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Už vám vaše drahá v posteli vzdychla jiným než vaším jménem?  (Přečteno 22910 krát)
darth



Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« kdy: 31. Srpen 2006, 17:57:21 »

Mě se to poprvé stalo včera a jsem z toho dost mimo.
V tu chvíly Okamžitě všechno přestalo a já si připadal fakt hrozně, říkala že se prý spletla.. Má mi stačit tohle vysvětlení ? Bylo to jméno jejího bejvalého s kterým se i teď stýká a chodí ven (zdůvodněno tím, že prý přece nebude sedět doma, když já na ni nemám čas, jenže já mám jednou za čas rád svůj klid.. nemusíme se přece vídat každý den), a přesvědčuje mě, že mezi nima už nic není, že chce jen mě. Věřím jí, od té doby co jsem odhalil jednu její lež, kdy tvrdila, že na určitém místě s ní nebyl tak si říkáme ůplně vše.. cítím to. Jenže pak včera taková rána v tý posteli. A momentlně je venku také nejspíš s ním, připadá mi jakoby neměla kam jít s nikým jiným než se mnou nebo s ním.
Co holky k tomuhle vede, k tomu přeřeku v posteli ? a šlo opravdu jen o omyl ? Vážně přemýšlím o tom, že ji nechám.. kvůli tomu co jsem popsal výše
Dík za jakejkoliv názor na téma přeřeku, nebo mojeho konkrétního problému Mrkající
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 31. Srpen 2006, 20:02:10 »

Citace: "darth"
Mě se to poprvé stalo včera a jsem z toho dost mimo.
V tu chvíly Okamžitě všechno přestalo a já si připadal fakt hrozně, říkala že se prý spletla.. Má mi stačit tohle vysvětlení ? Bylo to jméno jejího bejvalého s kterým se i teď stýká a chodí ven (zdůvodněno tím, že prý přece nebude sedět doma, když já na ni nemám čas, jenže já mám jednou za čas rád svůj klid.. nemusíme se přece vídat každý den), a přesvědčuje mě, že mezi nima už nic není, že chce jen mě. Věřím jí, od té doby co jsem odhalil jednu její lež, kdy tvrdila, že na určitém místě s ní nebyl tak si říkáme ůplně vše.. cítím to. Jenže pak včera taková rána v tý posteli. A momentlně je venku také nejspíš s ním, připadá mi jakoby neměla kam jít s nikým jiným než se mnou nebo s ním.
Co holky k tomuhle vede, k tomu přeřeku v posteli ? a šlo opravdu jen o omyl ? Vážně přemýšlím o tom, že ji nechám.. kvůli tomu co jsem popsal výše
Dík za jakejkoliv názor na téma přeřeku, nebo mojeho konkrétního problému Mrkající


To je poměrně drsné Ďábelský

Co na to říci. Nikdy se mi to nestalo (naštěstí). Ale když k tomu dojde, tak asi fakt něco nebude v pořádku, protože to znamená, že v ten moment myslela na něco (někoho) jiného, než by asi měla Mrkající  a to v situaci, která je značně specifická Vykřičník

O tom, co to znamená, musíš rozhodnout Ty sám, protože ji určitě znáš a stejně tak znáš i okolnosti s tím vším související. Jen na základě toho, co jsi napsal, lze jen těžko dělat závěry.
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Krengor

Karma: 0
Místo: Lysá nad Labem
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 31. Srpen 2006, 20:15:49 »

tak t tě upřímě lituju, já na tvém místě bych jí asi nechal, protože bych pro to nenašel vysvětlení ani pro to, proč s ním chodí ven...

stalo semi něco podobnýho, akorát já jsem by ten nešťastlivec, jehož jméno ta slečna řekla svýmu klukovi a ten kluk mě pak neměl rád, přitom já s tou holkou nikdy nic neměl...
Zaznamenáno

ekončí jen to, co nezačíná.
Mikey

Karma: 0
Místo: Praha
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 31. Srpen 2006, 20:45:36 »

darth: Kolik je ti let..?
Zaznamenáno
darth



Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 31. Srpen 2006, 20:58:52 »

Malej kousek pres dvacet, jí taky tak zhruba..
No určo se budu muset nějak rozhodnout sám, jen jsem chtěl slyšet něčí názor..

btw. věk je věc, která mi tu v profilu chybí, protože to co se tu probírá s tím podle me dost souvisí a od toho by se taky měli odvíjet příslušné rady, názory Mrkající

edit: taky by se mohla ozvat nějaká holčina, protože bych moc rád znal pohled z její strany
Zaznamenáno
Tomassimo
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Pomalý bar
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 31. Srpen 2006, 21:59:28 »

Mně se teda nic podobnýho nestalo (naštěstí) a teda si asi nedovedu představit, jak to v danou chvíli zní, ale myslím, že se to může stát...a SNAŽIL bych se z toho nedělat předčasný závěry. Hodně záleží na tom, jak dlouho byla s tím borcem, jak dlouho je s tebou, jak často spolu spíte a na spoustě jiných faktorů...Ale je to blbý...to věřím:-(
Zaznamenáno

Life is outside!
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 01. Září 2006, 02:08:20 »

Jedna vec mi tam nesedne. Jestlize chce skutecne jen tebe, mela by zaroven NECHTIT jeho. Holky vazne minene rozchody resivaji tak, ze zkratka zmeni uces a s nim i mozek, nacez pro ne dotycny byvaly prestane existovat. Co vic, zamerne si ho hnusi, dokud tomu samy neuveri.

Z toho, co jsi popsal, mam pocit, ze jsi lek na jejiho byvaleho, ke kteremu, jak mozna doufa, by se mohla jeste vratit.

Reseni? Dej ji ultimatum, aby se s nim prestala vidat. Nenech se zvyklat vycitkami, ze jsi zarlivy. Ona by mela chapat, ze je k nemu stale pripoutana a zalezi-li ji na vas, bude souhlasit. S vetsi pravdepodobnosti vas vztah vsak sama ukonci.
Zaznamenáno
darth



Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 01. Září 2006, 09:55:40 »

Tak ja to jeste trochu rozvedu..
ten jeji bejvalej byl jeji prvni, pak chodila s dalsim - na toho si ani nevzpomene, a ted se mnou se blizime k tomu, ze by jsme spolu zacli chodit. Ten jeji prvni, s kterym se styka je shodou okolnosti muj spoluzak ze stredni, dokud nezaclo tohle tak jsme se spolu docela bavili, ale ted u me skoncil, tim ze mi rikal, jak mezi nima nic neni a ze jsou vlastne neco jako sourozenci.. a pak mi rekla ze ji vecer psal, ze by s ni spal.. takze nebranim se ho vidat, spis ho vyhledavam, a davam mu slovne najevo, ze je pro me nic.

Ok ultimatum dat muzu, ale kdyz se nevidame kazdej den, tak je to docela problem. Co kdyz to prede mnou zacne skryvat jako predtim, kdyz jsem to odhalil, a zacli jsme si rikat pravdu ?
Tim vzdychnutim v posteli, myslis ze ho nejspis tak nejak podvedome chce ? Ja fakt nevim jak to maj holky v hlave a jestli fakt mohlo jit o omyl...
Zaznamenáno
travis
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Místo: Budapešť
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 01. Září 2006, 10:19:31 »

Já si nemyslím, že by to vůbec něco MUSELO znamenat.
Určitě jsi taky jednou za čas byl svědkem, že někdo někoho omylem oslovil jiným jménem a nedokázal vysvětlit proč. Hlavně se to stává u matky mezi sourozenci. Někdy u podobných lidí s podobným chováním. Teď nechci nic naznačovat, jenom co jsem vypozoroval. Nemůžeš nad tím dělat závěry, protože to může být úplná drobnost.
Myslím, že bys jí měl někam vzít a zeptat ať ti řekne upřímně co se děje. Takové vztahy, nejdřív chození a pak kamarád na kterého je fixovaná jsou docela časté, na to jí musíš věřit a pokud ne, pak je to problém. Jestli se nechceš trápit, souhlasím s některým předchozím příspěvkem, dej ultimátum a připrav se na rozchod.
Zaznamenáno

Raise the stakes. Always push your luck, because no one else would push it for you.
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 01. Září 2006, 10:50:37 »

Citace: "darth"
Tak ja to jeste trochu rozvedu..
ten jeji bejvalej byl jeji prvni, pak chodila s dalsim - na toho si ani nevzpomene, a ted se mnou se blizime k tomu, ze by jsme spolu zacli chodit. Ten jeji prvni, s kterym se styka je shodou okolnosti muj spoluzak ze stredni, dokud nezaclo tohle tak jsme se spolu docela bavili, ale ted u me skoncil, tim ze mi rikal, jak mezi nima nic neni a ze jsou vlastne neco jako sourozenci.. a pak mi rekla ze ji vecer psal, ze by s ni spal.. takze nebranim se ho vidat, spis ho vyhledavam, a davam mu slovne najevo, ze je pro me nic.

Ok ultimatum dat muzu, ale kdyz se nevidame kazdej den, tak je to docela problem. Co kdyz to prede mnou zacne skryvat jako predtim, kdyz jsem to odhalil, a zacli jsme si rikat pravdu ?
Tim vzdychnutim v posteli, myslis ze ho nejspis tak nejak podvedome chce ? Ja fakt nevim jak to maj holky v hlave a jestli fakt mohlo jit o omyl...


Nějaká ultimáta bych si rozmyslel. Všechno chce čas a u takhle komplikovaného vztahu to platí dvojnásob. Byl jsem v podobné situaci - sice jeho jméno neříkala v posteli, ale trávila s ním poměrně dost času. Tlačil jsem dost na pilu, protože jsem se bál, že o ni příjdu a ona s ním zůstane - byla to totiž ženská, která pro mně byla naprosto ideální - no a nakonec to (ne)skončilo tak nějak do ztracena. Takže bych byl skutečně velmi opatrný.

Zvaž si pořádně, jestli to všechno má smysl a nebylo by nadějnější se poohlédnout jinde.

A když říkáš, že on byl její první, tak to jeho vyslovené jméno může být klidně způsobeno právě tím - taková nějaká fixace na prvního kluka a vlastně to nic nemusí znamenat.

Jo a ještě jedna věc - pokud je ona normální holka, která za něco stojí, tak ji rozhodně neohromíš tím, že se k tomu druhému klukovi budeš chovat pohrdavě a nějak ho před ní schazovat. To nikam nevede a dívka, kterou tímhle zaujmeš, s tou šťastný nebudeš.
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
darth



Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 01. Září 2006, 18:18:33 »

Tak pred chvilkou jsme se rozloucili, byli jsme u me, koukali na film, vasnive libali, lechtali.. nespali spolu. Behem ty nasi spolecny schuzky mi v klidu na otazku kdy se uvidime rekla, ze zitra jede na docesnou s nim a jejim bratrankem a kdyz ja "nechci" jet tak ze prece nebude sedet doma. V nedeli ze pry jedou zase oni dva k bratrankovi nekam parit, tam uz me nezvala.. Takze asi prvni jeji viditelnej termin byl az v pondeli ! neni to nejak dlouho ? to uz by jsme spolu nebyli ctyri dny v posteli.

A v tom ze ten vcerejsi den po tom co mi rekla v psoteli byly zase nekde parit + jeji bratranek. Ze pry sem ji nechtel videt, coz jsem ji psal rano ze chci bejt sam, ze se z toho co rekla v posteli necejtim dobre, ale ze vecer mi treba bude lip a ze by jsme mohli neco podniknout.. Ale ona si to vysvetlila tak ze jsem ji nechtel videt vubec a ze jsem byl nastvanej.

Dalsi vec co me prudi, ze kdyz jsem s ni dnes cekal na autobus ji psal co dela.. ze ma prijit za nim nekam do hospy a ja na ni proc mu nenapise ze jde dom, ucit se.. ona pry ze to by prijel k ni..

Pak mi vadi, ze mu rekla to co mi udelala v ty posteli, chapete jakej to musel bejt pro toho borce/bejvalyho kamose skvelej pocit, kdyz mu rekla, ze se mnou v posteli mi rekla jeho jmenem ? Proste by snad taky nemusel vedet vse ne ? to jsme taky spolu dneska resili.. ale nejak nic kloudnyho jsem se nedozvedel

Pak ji pry dnes rano take volal jak si skvele natrel novy kola na aute.. a pak se zeptal co dela, tak jsem ji rekl ze klasicky zjistovani situace, jestli by se nemohli videt atd.. Ona pry ze jsem ji nezakazal se s nim bavit, coz je pravda.. ale neni tohle uz moc ?

Pry me ma moc rada a ze kdyby se mnou nechtela bejt tak by nebyla, ale proc mi proboha dela tohle, kdyz vi ze me to prudi..

Ted mi prisla sms, jestli ji chci dneska jeste videt
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 01. Září 2006, 23:43:24 »

To je teda jen muj nazor jo. Vzdyt je takovejch slusnejch holek, tak proc si nenajdes lepsi. Bych se na ni vykaslal a sel hledat jinou. Kdyz za sebou porad lezou, tak at se klidne sezerou. Stejne si myslim, ze by ti jednou rekne good bye a pujde za tim borcem. Podle me, to co mezi nima je, neni kamaradstvi, ale neco vic, tzn. jdi lovit jinou. Tohle neni normalni, kdyz se 2 lidi rozejdou.

Ale kazdy ma jiny nazor.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
shwaara

Karma: 0
Místo: Praha
Příspěvků: 3


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #12 kdy: 02. Září 2006, 04:14:40 »

Souhlasim s LordAli. Je dulezite mit nejakou hrdost a nenechat si vsechno libit. Taky by me docela zajimalo, jak by reagovala, kdyby sis Ty nasel nejakou kamosku(nejlepe bejvalku). A nezapomen nam napsat, jak to nakonec dopadlo!
Zaznamenáno
lampamekvak
*
Karma: 0
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 02. Září 2006, 06:17:17 »

Domluv se s nějakou kámoškou kterou ona nezná a udělejte před ní nějaký divadýlko ... jestli bude žárlit, je tvoje, jestli ne ruce pryč
Hrozí ale že se s tebou stejně rozejde ... ale to vlastně i tak. Nemáš co ztratit.
Tohle není normální ...
Držím palce !
Zaznamenáno
ladik-BigBoss



Karma: 0
Místo: Vacenovice (JMK)
Příspěvků: 6


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #14 kdy: 02. Září 2006, 23:25:20 »

kdybych to mel soudit podle sebe tak se mi bezne v hovoru stava ze zamenuju jmena lidi. nekdy se dokonce trefim az napotreti!
slystet to v posteli asi neni prijemne, ale kde jinde clovek rika veci tak impulzivne a intuitivne? jen doufam ze to nejaky holce neudelam  ja Podivený
Zaznamenáno

--------------------------
BigBoss
spage
Host
« Odpověď #15 kdy: 03. Září 2006, 13:27:34 »

darthe: nevim do jaky miry ji mas rad, nejsem zarlivej typ, ale ja mit takovou holku doma, tak ji dam ultimatum, ze se s nim okamzite prestane stykat, a kdyz by s tim mela sebemensi problem, tak bych se s ni okamzite rozesel
Zaznamenáno
Mikmik
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: icq na požádání v PM
Příspěvků: 284


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #16 kdy: 03. Září 2006, 17:21:14 »

jj to fakt vypada na neveru ja bych si to s ni poradne vyrikal...
Zaznamenáno

World isn't bad but people are S jazykem
New systems generate new problems S jazykem
když nejde o život jde o howno S jazykem
--------------------Dixi--------------------
SpeedMaster
*
Karma: 6
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 06. Září 2006, 23:12:03 »

Psal jsi, že je ti 20. Mně to vyprávění a popisování a peripetie připadají nějak dětsky. Tak na 14 let.
Co se týká toho oslovení jiným jménem, to bych vůbec neřešil. To je naprosto normální. Každý si může myslet při sexu na co chce. Ať se to někomu líbí nebo ne, tak se holt musíte smířit s tím, že většinou vaše partnerka, pokud není zrovna čerstvě zamilovaná, myslí na nějakého většího borce, než jste vy.
Já to taky tak dělám. Když šukám nějakou holku, ať už přítelkyni, nebo nějaku bokovku (u přítelkyně je to častější), tak myslím na někoho jiného, na její mladší sestru, na její matku a zskrátka XX jiných sexuálních představ, abych se třeba rychle udělal.
Ženský dělají to samí. No problem.
Nezlob se na mě, ale ta tvá se chová normálně jako malá kunda. Copak jí je 12, abych přemýšlela a chovala se tak, jak se chová. Já bych to řešil tak, že bych jí dal pár facek, kopnul do prdelky ať si jdeza tím troubou s barevnými koly. To je asi nějakej hustej magor.
Najsi si nějakou normální holku, se kterou můžeš normálně šukat, chodit do kina atd. Nejlépe s IQ kolem 100, abys nemusel dennodenně řešit nějaký primitivisticko-infantilní sračky. Vždyť kdo má řešit její puberťácké "kámošení", paření bratránkem, každodenní sms od nějakého trouby s barevnými koly a vůbec tu její patologickou závislost a bratříčkování s nějakým "hustým" týpkem. (Nemusí jít ani o sex, mně by sralo i takové dětinské kámošení, vždyť normální dospělý lidé s IQ nad 100 se dovedou přátelit a stýksat normálně, bez vtváření patologických závislostních vazeb jako malé děti.)
Takže jí konečně pošli, kam patří. Nebo jí ještě udělej piss do pusinky a adieu. co dodat.
Zaznamenáno
shwaara

Karma: 0
Místo: Praha
Příspěvků: 3


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #18 kdy: 07. Září 2006, 05:31:55 »

Je fakt, ze k  tomuhle prispevku uz asi opravdu neni co dodat. Kazdy ma pravo na svuj nazor, ale tohle asi nebylo mysleno moc vazne, ze ne?
Zaznamenáno
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 07. Září 2006, 14:17:46 »

kdyby se to stalo me, tak by me to asi taky nastvalo, ale kdyz se na to divam v roli treti osoby, tak bych to neresil. Jestli s tim klukem byla dlouho, tak je proste zvykla rikat jeho jmeno (proto vetsinou holkam radeji rikam zlaticko, kuratko, pusinko, srdicko - s tim se nespletete) Mrkající a kdyz se clovek dostane u sexu do varu tak neuvazuje co rika, proste placne - neuvazuje o tom...

myslim, ze bys primo tohle nemel resit, ale mohl by sis s ni spise promluvit, proc se porad vida se svym byvalym - tady ja osobne na kamarady moc neverim - faktem je, ze holky to pak vetsinou mysli uz jen kamaradsky - ale my chlapy se zname, ne? - nase osudova jesitnost - chceme neco, co mit nemuzeme a u byvalych to nekdy plati dvojnasob...

Uz se mi stalo, ze moji holku chtel sbalit jeji byvaly - ona to tak samo nebrala, rikala, ze jsou jen kamaradi, ale bilo to do oci, jak ji omylal, ze udelal strasnou chybu atd. - Rekl jsem ji, ze se mi to nelibi, at to ukonci a jestli v tom chce pokracovat, at to dela tak at o tom nevim, jinak si to s nim vyridim sam... o pul roku pozdeji mi rekla, ze s nim mluvila a ze ji chtel sbalit...
Zaznamenáno
Mikmik
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: icq na požádání v PM
Příspěvků: 284


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #20 kdy: 07. Září 2006, 14:19:42 »

Citace: "shwaara"
Je fakt, ze k  tomuhle prispevku uz asi opravdu neni co dodat. Kazdy ma pravo na svuj nazor, ale tohle asi nebylo mysleno moc vazne, ze ne?

no neco na tom urcite bude...
Zaznamenáno

World isn't bad but people are S jazykem
New systems generate new problems S jazykem
když nejde o život jde o howno S jazykem
--------------------Dixi--------------------
lampamekvak
*
Karma: 0
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 07. Září 2006, 14:27:49 »

Citace: "shwaara"
Je fakt, ze k  tomuhle prispevku uz asi opravdu neni co dodat. Kazdy ma pravo na svuj nazor, ale tohle asi nebylo mysleno moc vazne, ze ne?

je to taky řešení ... sice trošku energičtější ale je to tak
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 07. Září 2006, 14:41:56 »

Citace: "SpeedMaster"
Psal jsi, že je ti 20. Mně to vyprávění a popisování a peripetie připadají nějak dětsky. Tak na 14 let.
Co se týká toho oslovení jiným jménem, to bych vůbec neřešil. To je naprosto normální. Každý si může myslet při sexu na co chce. Ať se to někomu líbí nebo ne, tak se holt musíte smířit s tím, že většinou vaše partnerka, pokud není zrovna čerstvě zamilovaná, myslí na nějakého většího borce, než jste vy.
Já to taky tak dělám. Když šukám nějakou holku, ať už přítelkyni, nebo nějaku bokovku (u přítelkyně je to častější), tak myslím na někoho jiného, na její mladší sestru, na její matku a zskrátka XX jiných sexuálních představ, abych se třeba rychle udělal.
Ženský dělají to samí. No problem.
Nezlob se na mě, ale ta tvá se chová normálně jako malá kunda. Copak jí je 12, abych přemýšlela a chovala se tak, jak se chová. Já bych to řešil tak, že bych jí dal pár facek, kopnul do prdelky ať si jdeza tím troubou s barevnými koly. To je asi nějakej hustej magor.
Najsi si nějakou normální holku, se kterou můžeš normálně šukat, chodit do kina atd. Nejlépe s IQ kolem 100, abys nemusel dennodenně řešit nějaký primitivisticko-infantilní sračky. Vždyť kdo má řešit její puberťácké "kámošení", paření bratránkem, každodenní sms od nějakého trouby s barevnými koly a vůbec tu její patologickou závislost a bratříčkování s nějakým "hustým" týpkem. (Nemusí jít ani o sex, mně by sralo i takové dětinské kámošení, vždyť normální dospělý lidé s IQ nad 100 se dovedou přátelit a stýksat normálně, bez vtváření patologických závislostních vazeb jako malé děti.)
Takže jí konečně pošli, kam patří. Nebo jí ještě udělej piss do pusinky a adieu. co dodat.


A já mám zase z toho, co jsi napsal, pocit, že věk, který jsi tak pregnantně diagnostikoval u zakladatele tohoto tématu spíše pasuje na tebe. Krom toho názorového průjmu, který jsi nám zde předvedl, by tomu ostatně nasvědčoval i pravopis.

Takže takhle ani náhodou! Naštěstí se zde zatím nic takového nevyskytlo, ale abych předešel dalším podobným excesům, tak upozorňuji, že takové vulgární příspěvky zde nemají co dělat a jejich publikování na fóru se příčí nejen pravidlům, která budou co nevidět zveřejněna, ale také obecné morálce a dobrému vkusu.
Další podobný "výtvor" bude vez varování odstraněn.
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 07. Září 2006, 14:44:10 »

Citace: "lampamekvak"
Citace: "shwaara"
Je fakt, ze k  tomuhle prispevku uz asi opravdu neni co dodat. Kazdy ma pravo na svuj nazor, ale tohle asi nebylo mysleno moc vazne, ze ne?

je to taky řešení ... sice trošku energičtější ale je to tak


Každý názor, i ten nejenergičtější, je možné napsat slušně. A kdo toho není schopen nemá co dělat nejen tady, ale ani mezi slušnými lidmi.
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Quilty
*


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 07. Září 2006, 14:48:15 »

Každopádně je fakt, že od holek, které mají milion kamarádíků a věčně mudlají do telefonu přitroublý sms a stále je někdo z nějakýho důvodu prozvání, ruce pryč! Trochu úcty...jak praví klasik.
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS