Vánoční dárek pro kamarádku ?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 11:12:02

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Vánoční dárek pro kamarádku ?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Vánoční dárek pro kamarádku ?  (Přečteno 10218 krát)
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« kdy: 18. Prosinec 2010, 12:43:44 »

Cau lidi dofám, že sem trefil sekci správně ... řeším teď jeden malej problém Vánoce se strašně rychle blíží a já scháním dárky pro rodinu a přátele. Problém nastal v tom, že mám jednu velmi dobrou kamarádku známe se už spolu 5 let a hodněkrát mi pomohla když mi bylo nejhůř. Možná se Vám to teď bude zdát jako divný ale máme mezi sebou pomalu něco jako sourozeneckej vztah prostě jí beru skoro jako kdyby to byla moje sestra a ona zase mě bere jako svýho bráchu kterýho nemá... takže si dáváme klasicky dárky jenže mě teď nenapadá co jí dát Smutný vím, že ona pro mě něco má , ale já nevím co pro ní. Takový ty plyšáky, čokolády atd. ty už sem vystřílel za předchozích pár Vánoc... napadl mě třeba nějakej přívěsek na řetízek jako třeba nějakej ten kámen co má určovat povahu člověka nebo znamení zvěrokruhu.
Něco málo k ní: je obětavá, citlivá, přátelská,skromná je taková hodně pečlivá a dost veselá. Má ráda hodně zvířata má psa, kočku, koně Úsměv tak nevím co jí mám koupit vždycky říká, že není důležitý jakej to je dárek ale, že jde oto udělat někomu radost Úsměv ještě přidám její věk 20 let jí je no táhne už na 21 Úsměv a bydlí s přítelem u něj
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 18. Prosinec 2010, 13:22:16 »

V dárcích se hodně projeví tvůj pohled na ní.
Kup jí jakoukoliv maličkost (třeba i ten přívěšek na klíče), nic drahého a velkého (od toho tu má "miláška").
Ale jestli samozřejmě chceš něco většího tak třeba zkus nějaký šperk. Myslím si, že i hrneček nezklame.

Toť můj názor. Rozhodně záleží na Tobě a kolik jsi schopen do ní investovat.
Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 18. Prosinec 2010, 14:01:28 »


V dárcích se hodně projeví tvůj pohled na ní.

Rozhodně záleží na Tobě a kolik jsi schopen do ní investovat.

Jednoznačný souhlas, podle tvého příspěvku soudím, že si dárky dáváte z vřelosti, udržování dobrého kamarádského vztahu a udělání radosti, takže opravdu podle toho, kolik jsi ochoten investovat bych buď volil nějaký střbrný přívěšek na krk jejího znamení, nebo nějaký přívěšek z bižuterie, který by měl znázorňovat a zdůrazňovat její charakteristickou vlastnost, nebo třeba i nějakou knížku o těch zvířatech, třeba o těch koních nebo o psech s popisem jednotlivých ras i s obrázky.
Ten hrníček s nějakým pěkným motivem určitě není špatný nápad, nebo nějaká keramická ozdoba, obrázek...

To, že by přítel mohl žárlit na to, že by tvůj dárek mohl být kreativnější, bych nebral vůbec v potaz. Mrkající
Pak napiš, pro co ses rozhodl. Dobrou ruku při výběru. Mrkající

Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 18. Prosinec 2010, 14:55:03 »

Jde hlavně o to, abys vybral něco, co k ní bude povahově sedět... Jestli je to třeba suchar, určitě jí nekupuj vtipný dárek a naopak Mrkající

Já letos kupuju pro svou holku sladkou podprsenku: http://goo.gl/v1pr6 Smějící se
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Maťko
**


Kto si hraje, nezlobí ;)

Karma: 56
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Slovakia
Příspěvků: 274


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 18. Prosinec 2010, 15:19:34 »

Jde hlavně o to, abys vybral něco, co k ní bude povahově sedět... Jestli je to třeba suchar, určitě jí nekupuj vtipný dárek a naopak Mrkající

Já letos kupuju pro svou holku sladkou podprsenku: http://goo.gl/v1pr6 Smějící se

Som zvedavý čo z tej podprsenky zbyde po jednom večeri Šťastný
Zaznamenáno

"Ty máš problém osloviť holku na ulici? Ty budeš určite pickuper Šťastný"
"Aj obyčajným "Ahoj" môže začať neobyčajný príbeh Úsměv"
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 18. Prosinec 2010, 16:08:28 »

Som zvedavý čo z tej podprsenky zbyde po jednom večeri Šťastný

Pravděpodobně jenom ty šňůrky. Šťastný Provokatér

To mi připomíná jeden vtip:
Víte jak poznáte nadrženou jeptišku??
Tak, že má za postelí jenom knoty ze svíček Smějící se Mrkající

Já letos kupuju pro svou holku sladkou podprsenku: http://goo.gl/v1pr6 Smějící se

Sladké kalhotky by byly lepší S jazykem, ale nevím, jestli bych to vydržel, tak dlouho cumlat Provokatér
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 18. Prosinec 2010, 16:43:45 »

Já letos kupuju pro svou holku sladkou podprsenku: http://goo.gl/v1pr6 Smějící se
Tohle bych koupil té spolužačce, kdybych s ní chodil. By čuměla, na tohle je ujetá..., ale bohužel.  Úsměv
Hodně dobrý nápad Rende.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 18. Prosinec 2010, 16:50:49 »

Hodně dobrý nápad Rende.

Nejlepší na tom je, že ona se ti v ní musí ukázat, abys viděl, jestli si koupil správnou velikost (Aleši, proto kupuju podprsenku a né kalhotky... Holka se před klukem spíš svlékne do podprsenky než do kalhotek S jazykem). Taky si jí v ní musim pořádně ošahat, jestli jí to všude padne... No a pak samozřejmě ještě budu muset ochutnat, jestli sem koupil dobrou příchuť Šťastný

Ale jenom kamarádce bych to asi nekupoval. Jestli s tou kamarádkou něco chceš mít, tak je to ideální, ale jinak asi ne no Úsměv
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 18. Prosinec 2010, 16:54:18 »

Ale jenom kamarádce bych to asi nekupoval. Jestli s tou kamarádkou něco chceš mít, tak je to ideální, ale jinak asi ne no Úsměv
Jsi trochu pozadu. Možná kdybych tomu dal originálnější název, navštíví to více lídí, ale to je fuk.  http://forum.qark.net/jak-na-zensky/jak-pokracovat-3797/
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 19. Prosinec 2010, 14:05:18 »

no tak zatím sem přemýšlel o nějakým tom přívěsku nebo nějakou tu bižuterii podle znamení atak... takže v pondělí se jdu po něčem podívat, ale ten hrníček nebo ta knížka to vůbec taky není špatnej nápad snad mi ještě něco napadne Úsměv a nebo sem přemýšlel nějakou dobrou čokoládu Úsměv jelikož ona se po ní může utlouct :-D halvně po kofile :-D
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 22. Prosinec 2010, 11:45:50 »

tak sem nakonec dneska koupil ve zlatnictví takovej menší stříbrnej přívěsek ve tvaru kapky posetou takovýma menšíma třpytivými kamínky Úsměv a ktomu všemu sem si báječně pokecal s prodavačkou byla mladá a fajn a právě ona mi pomohla s výběrem Úsměv takže sem spojil užitečný s příjemným :-D 
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 22. Prosinec 2010, 14:21:22 »

Jn, to se ji bude libit. Vetsina holek chce bud obleceni nebo nejaky sperk. Zjistil jsem, ze holky v tomhle nejsou moc kreativni.
Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 22. Prosinec 2010, 15:14:52 »

Zní to skvěle, jde poznat ta ženská zkušená ruka při výběru Super! (nic nemyšleno) S jazykem
PS: Nemáš fotku toho přívěšku?
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS