Váš věk

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 02:49:16

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Váš věk
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Váš věk  (Přečteno 8875 krát)
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« kdy: 07. Srpen 2012, 23:36:59 »

Do onehda jsem si myslel, že věk je záležitost nepříliš důležitá. Když mi bylo patnáct, občas jsem řekl starší holce, že je mi víc, ale to mi bylo patnáct. Před nedávnem jsem se setkal se slečnou, které přišlo jako "problém" můj věk.

Seznámili jsme se koncem července. Cestou ze zastávky jsem ji oslovil, pokecali jsme, vyměnili si čísla. Během pokecu se otázala kolik mi prý je let. Neměl jsem potřebu lhát. Řekl jsem, že devatenáct. Párkrát jsem ji chtěl vytáhnout ven, ale vždycky...představ si taková náhodička...zrovna..zrovna takovou smůlu měla...nebyla doma, nebo neměla čas... Nechal jsem jí čtrnáct dní být. Jest to mladá vytížená žena...je jí 24 let. Neměl jsem co dělat, napsal jsem jí zprávu...
"Ahoj XY, nerad rušim, jen mě zajímalo jak se vede..a napadlo mě zajít k večeru ven.. H."
"hello,sem na biku"
"a to mam chápat jako nezájem nebo jako nedostatek času?"
"promin,ze to musim rict..ale spravne je oboji"
"okey..tak nebudu otravovat..jen mě zajímá kde byla chyba.."
"jsi milý a sympatický, jedinou chybou je tvůj nízký věk. Uzij si prazdniny"
"ok..chápu. Oceňuju tvoji upřímnost, asi nebylo jednoduchý to napsat narovinu. Nadruhou stranu mi to přijde jako povrchnost. Ale i tak, respektuju to. Hodně úspěchu na VŠ."
"Nedokazu nikoho vodit za nos jsem uprimna...vekove by ses hodil spis k me mladsi sestre.. ale je to moje chyba, nemej mi to za zle"


Proč diskutovat dál? Ona řekla jak se věci mají, já jí řekl co si o tom myslim a považuju to za uzavřený. Slečna asi hledá někoho staršího a zajištěnýho, protože jako mladá, emancipovaná a silná studentka myslí na budoucnost, kterou jí jako nevybouřený mladík nemohu dát.
Odepsat někoho kvůli věku mi přijde vážně povrchní. Nic jsem po ní nechtěl, jen zajít nezávazně ven, pokecat, spřátelit se. Je to snad ztráta času ? K smíchu.. ;-)
Lidi zapoměli žít pro přítomnost, neustále po něčem touží a jsou povrchní.
Myslim si, že chyba neni věk, ale málo attraction. Nevěřim, že by byl problém zajít s někym nezávazně ven.

Abruzzi
Zaznamenáno

Sammys

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Capital City
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 08. Srpen 2012, 00:18:42 »

Chyba je i není ve věku. 1) Neměla zájem..2) Orientace těchto slečen je na věk můj, resp. vyšší..S tím nic neuděláš, také jsem to zažil. Možná stálo za čas, seznámit se s její ségrou. Když užtak jen pro provětrání kolegy. Úsměv
Zaznamenáno
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 08. Srpen 2012, 00:25:01 »

Opravdu podle mě neměla zájem. Navíc povrchní holka a nakonec to je evolučně daný, že hledají někoho kdo je dokáže zajistit..
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 08. Srpen 2012, 01:09:33 »

Může, ale některým holkám nejde o věk. To říkám ze své zkušenosti a mnohý z Vás mohou také povyprávět.

Nic jsem po ní nechtěl, jen zajít nezávazně ven, pokecat, spřátelit se.
To je nuda, toť za prvé. Za druhé, pěkně kecáš.  Chtěl si jí přefiknout.  Šťastný


« Poslední změna: 08. Srpen 2012, 01:34:53 od Jouda » Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 08. Srpen 2012, 01:51:12 »

Ale teď znova, ale v jejím podání. Představme si, že napsala nějaká šeredná holka na fórum "Jak na chlapi" tuto větu:
Nic jsem po Abruzzim nechtěla, jen zajít nezávazně ven, pokecat, spřátelit se.
Šel by jsi s tou šerednou holkou ven, když by Ti o nic nešlo? Nešel. Stejně tak, jako bys nešel s HB viz. nahoře. Proto říkám, že kecáš. Vždy v tom hraje roli sex nebo LTR (Vědomě, nevědomě). : ))

Tím doopravdy neříkám, že jsi škaredý. Koneckonců u nás stejně vzhled nehraje roli, ale vnitřní síla muže. Takže si měl asi špatný den a nezaujal si jí dostatečně. A nebo bohužel je opravdu jedna z těch, která jede po starších mužích s plnou kapsou prachů. Protože tu nechci zpochybňovat Tvé dovednosti ve svádění, ale prostě jsme zvyklí, že holky takové jsou a každou mít nemůžeme.
« Poslední změna: 08. Srpen 2012, 01:55:10 od Jouda » Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 08. Srpen 2012, 06:51:35 »

Nic jsem po ní nechtěl, jen zajít nezávazně ven, pokecat, spřátelit se.
To jsi chtěl ty.... ale ona chce něco jiného.
Chápeš, co tím chci říct.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
AndulkaSafarova

Karma: 0
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 08. Srpen 2012, 17:16:50 »

Ano, na jednu stranu je to povrchní. Ale na druhou stranu tu slečnu docela chápu. Jestli studuje VŠ a u toho třeba pracuje, tak i když je mezi váma rozdíl nějakých 5 let, tak je to v tomhle případě docela hodně a ta slečna je nejspíš úplně někde jinde, než ty. Čímž se tě nechci nějak dotknout, neznám tě. Soudím jenom podle jiných v tomto věku. A ano, přesně v tomhle je to povrchní.
Zaznamenáno
Noodle
**


I am Iron Man!

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 13. Srpen 2012, 07:56:03 »

Ta chyba není ve věku, ale v ní. Pravděpodobně má nějakou špatnou zkušenost s "nevyspělostí" kluků. Jako pokud nejseš nějakej rapl, tak v devatenácti letech nejseš o moc míň dospelej, než ve 24.

Jinak mám podobnou story, už je to hodně dávno. Bylo mi 16 a holce, kterou jsem poznal bylo jen o posranej rok víc a když to zjistila, tak mě odstřihla jako když utne, prostě přestala komunikovat jakkoliv. Ale díky tomu jakým způsobem to udělala, mě to ani nemrzlo.
Zaznamenáno

Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS