Váše názory jak se zlomit

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 12:30:21

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Váše názory jak se zlomit
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Váše názory jak se zlomit  (Přečteno 9009 krát)
willi

Karma: 0
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« kdy: 01. Červenec 2008, 18:22:27 »

Již delší dobu sleduji toto forum, a tak něajk sem sledoval všechny reakce, topicy a diskuze co se tu vedli, to by mě tedy zajímalo, co by jste poradili mě. 21 let, 172cm, postava sem tam nějáký sval, střední škola, zájmy sport a společnost. Nedělá mi problém s někým navázat kontakt nebo rozhovor, klidně se můžě jednat o naproste nesmysly, improvizace nepočítaje. To pro mě není problém díky tomu, že pracuji v prodejně elektra, a denně mluvím s cizími lidmi. Stejně tak dívkami, nemam problém s nimi řešit věci jako depilatory, apodobné nesmysly. Prostě jakmile o nic nejde, neni pro mě problém s jakoukoliv slečnou mluvit o všém možném. Ale jakmile by mělo přijit na téma jiné, hlavně tipu : rande,sbalit,pozvání,flirt nebo podobně. Mam v krku knedlík a nevyloudím ze sebe vůbec nic, jsem jako mrtvola. Z neúspěchu od slečen vím, že vzhledově to problém není, takže spíš vidím problém v bloku někde jinde, ale furt se mi nedaří najít, kde ten blok je a jak ho překonat nebo ho zlomit. Takže pokud má někdo nějakou zajímavou radu sem s ní. Ještě sem uvedu, že v komplexu nad námi začala v realitní kanceláři pracovat jedna moc hezká slečna, když u nás normalně nakupuje, není pro mě problém s ní mluvit o všem možném, ale jinak prostě nejsem schopnej ji někam pozvat, nebo oslovit, natož navazat smysluplnej rozhovor o něčem abych pak nevypadal jako naprosty idiot. Tak jsem zvědavý na reakce a odpovědi.
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 kdy: 01. Červenec 2008, 19:17:41 »

Prostě nebrat ženský jako nějaké nadpozemské bytosti, ale brát je jako obyčejné lidi. A nemyslet na to, že ji chceš sbalit a nemyslet hned na to, že bys s ní chtěl strávit zbytek života - prostě to brát stejně nezávazně jako při prodeji...
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 02. Červenec 2008, 10:19:00 »

Augi: sice hezký, co jsi napsal, ale nejspíš jsi willimu neřekl nic novýho.
willi: to je docela běžný problém, odstraníš ho praxí. Asi se ti snadněji baví o tvé práci, prostě o tom co zrovna děláš. Jestli je tvým cílem zmíněnou slečnu někam pozvat a nevěříš si, tak zkus takhle oslovit nějakou jinou (třeba taky v obchodě). Doma si nacvičíš frázi "A promiňte slečno, nezašla byste někdy na kafe?" kterou pak vložíš ke konci rozhovoru. (Jestli má někdo lepší frázi, tak sem s ní). Tu použiješ nejdřív na nějakou jinou slečnu, třeba to vyjde, tak si nacvičíš i celé rande. Potom to stejný prostě uděláš, když se budeš bavit s tou, kterou máš na mysli a hotovo. Hlavně se nebát (vím, že se to řekne, tak proto musíš cvičit)
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 02. Červenec 2008, 13:30:16 »

a nebo se prostě zhluboka nadechnout,  říct(vykoktat) : promiňte slečno, mám knedlík  v krku, ale chci vás pozvat na kafe...
Zaznamenáno
stegy
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Pardubice
Příspěvků: 146


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 02. Červenec 2008, 17:24:10 »

a nebo se prostě zhluboka nadechnout,  říct(vykoktat) : promiňte slečno, mám knedlík  v krku, ale chci vás pozvat na kafe...
TOhle říct... no nevim, k tomu bych se nedonutil, ono stačí dělat krátké krůčky(já třeba začínal delšíma pohledama holkám do očí) pak když se to povede, tak se musíš strašně pochválit jak seš dobrej -> zvedne se ti sebevědomí -> příště to půjde líp..
Zaznamenáno
Luboš92
*
Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 77


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 02. Červenec 2008, 17:52:21 »

a nebo se prostě zhluboka nadechnout,  říct(vykoktat) : promiňte slečno, mám knedlík  v krku, ale chci vás pozvat na kafe...

Myslím, že pokud slečnu zaujmeš na první pohled, tak by tohle mohlo dobře zafungovat Úsměv A pokud je rozumná, tak jí určitě polichotí, že ses kvůli ní přemohl, i když zjevně oslovování dívek není tvoje parketa.
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 02. Červenec 2008, 18:01:48 »

Prostě nebrat ženský jako nějaké nadpozemské bytosti
Přesně tak, zkus se vcítit do její situace. Sice jí tim možná dostaneš trošku do rozpaků ale jinak je to naprosto v pohodě. Debila tím určitě ze sebe neuděláš, jen to chce tu slečnu pozvat nějak šikovně.
Zrovna mě napadá, když budete zas řešit něco s jejím depilátorem, nebo až půjde pro baterie do robertka, zeptáš se jestli by to nechtěla probrat někde v klidu například u kafe.

za pokus nic nedáš
držim palce
Zaznamenáno
willi

Karma: 0
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 02. Červenec 2008, 18:12:25 »

Prostě nebrat ženský jako nějaké nadpozemské bytosti
Přesně tak, zkus se vcítit do její situace. Sice jí tim možná dostaneš trošku do rozpaků ale jinak je to naprosto v pohodě. Debila tím určitě ze sebe neuděláš, jen to chce tu slečnu pozvat nějak šikovně.
Zrovna mě napadá, když budete zas řešit něco s jejím depilátorem, nebo až půjde pro baterie do robertka, zeptáš se jestli by to nechtěla probrat někde v klidu například u kafe.

za pokus nic nedáš
držim palce

Musim dodat, že teď si to tu lehce zneužil, ale to s tim depilatorem, mělo byt poukazaní na to, že většina lidí/dívek o takovych věcech nikdy nemluví když nemusí, proto jsem to zminil, jestli rozumíš.

Jinak
Prostě nebrat ženský jako nějaké nadpozemské bytosti, .....

Nevím, ale prostě straší tam ten bubák, který říká, : "skazíš to a budeš vypadat jako blbec"

Jinak v praxi se to snažím rozvíjet, a celkem se to i daří, protože vím, že o nic nejde, a nevkládám právě ani naděje, že se nějáká slečna chytí.
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 02. Červenec 2008, 18:21:18 »

Citace
Musim dodat, že teď si to tu lehce zneužil, ale to s tim depilatorem, mělo byt poukazaní na to, že většina lidí/dívek o takovych věcech nikdy nemluví když nemusí, proto jsem to zminil, jestli rozumíš.

No právě, a když už spolu mluvíte o takovýchto lehce intimních věcech a má k tobě už lehkou náklonost, tím lehčí to bude ve finále
Zaznamenáno
stegy
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Pardubice
Příspěvků: 146


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 02. Červenec 2008, 18:57:37 »

"skazíš to a budeš vypadat jako blbec"
To jsem si taky dřív myslel.. tak to není, pokud např upadneš a při vstávání se budeš tvářit "jako blbec a trapák", všichni kdo tě viděli si budou myslet, že ten blbec opravdu jsi, protože si se tak opravdu tvářil !! Ale když upadneš, vstaneš se smíchem na rtech a třeba prohodíš nějakou vtipnou hlášku, tak se všichni boudou smát s tebou..
Takže si něčím takovým vůbec nezatěžuj hlavu...Chyby dělá každej, jde jen o to jak se k nim postavíš a jestli se z nich poučíš.
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 02. Červenec 2008, 21:05:41 »

A nebo tak, klidně to pozvání vykoktat. Může to vypadat docela roztomile a slečnu to pobaví - jestli to není nějaká namyšlená holka, tak si uvědomí, že ti dalo práci ji takhle oslovit a pozvání přijme. Potom bych tipoval, že na rande budeš zpočátku zase trochu nervózní. Ale to se spraví po pár větách, překonáš nejistotu a dáš to ;-)

Nicméně s tím trénováním to pořád platí Úsměv To se ti bude hodit i na další holky
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 02. Červenec 2008, 22:33:29 »

PETANX:
jo přesně takhle nějak jsem to měl na mozku..
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 13. Červenec 2008, 09:56:12 »

Jako blbec vypadas i kdyz se k nicemu nemas...
vypadat jako blbec to je docela standart, takze neboj, nezhorsis si to :-D
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Master03



.

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Praha 6
Příspěvků: 36


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #13 kdy: 10. Srpen 2008, 20:48:19 »

nech se vyhecovat nakym kamosem.. ("ty na to nemas? srabaku... tyvole to je poseroutka" atd...)
je to zpusob jak prekonat tuhle vicemene nesmyslnou tremu...
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 10. Srpen 2008, 21:07:20 »

nech se vyhecovat nakym kamosem.. ("ty na to nemas? srabaku... tyvole to je poseroutka" atd...)
je to zpusob jak prekonat tuhle vicemene nesmyslnou tremu...

Potvrzuju. Tak sem se to naučil já.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS