Váží si kluci panenství

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 18:21:22

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Váží si kluci panenství
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3 ... 5  Vše Tisk
Autor Téma: Váží si kluci panenství  (Přečteno 66027 krát)
malutka.mc



Karma: 1
Příspěvků: 46


Zobrazit profil
« kdy: 08. Květen 2007, 09:36:38 »

docela by me zajimal takovej pruzkum..jestli je pro vic kluku panenstvi u holky na obtiž a nebo si toho naopak váží
« Poslední změna: 14. Červenec 2007, 22:04:07 od LordAli » Zaznamenáno

bčas si připadám jako dveřě, párkrát se namažu, někdy si vrznu a čekám až mě zavřou
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 08. Květen 2007, 09:48:51 »

podla mna je to uplne individualne, ze sa to odvija skor od veku a povahy... a ja? bolo mi to jedno. potom som mal vztah a tamto uz nie Úsměv
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
ne-e
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Místo: Brno
Příspěvků: 94


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 08. Květen 2007, 09:54:49 »

Hmm, řekl bych že je to jak s kofolou. Pokud ji ten kluk miluje tak není co řešit  Šťastný
Obecně bych spíš řekl že holkám vadi nezkušený kluk než klukům nezkušená holka...
Zaznamenáno

Nikdy nebudeme s tím, koho milujeme... Vždy mu budeme jen přát, aby byl šťastnej i bez nás... A sobě abychom dokázali být šťastní i bez něj...
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 08. Květen 2007, 11:56:09 »

Nevím, jaký by v tom měl být problém. Aspoň bych byl ten, kdo by měl tu první čest  Mrkající


Hmm, řekl bych že je to jak s kofolou. Pokud ji ten kluk miluje tak není co řešit  Šťastný
Obecně bych spíš řekl že holkám vadi nezkušený kluk než klukům nezkušená holka...

Jj. Souhlas. Ale taky jsem měl nezkušenou holku a s tou byl takový problém, že se natolik styděla, že přímo i další rozvíjení vztahu po sexuální stránce brzdila a bránila se tomu. Prostě po týhle stránce to bylo naprosto o ničem. Takže ono taky není jen tak ta nezkušená holka - když je blbá, tak je to o ničem. A to jí bylo 20.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 08. Květen 2007, 12:01:15 »

Nevím, jaký by v tom měl být problém. Aspoň bych byl ten, kdo by měl tu první čest  Mrkající


Hmm, řekl bych že je to jak s kofolou. Pokud ji ten kluk miluje tak není co řešit  Šťastný
Obecně bych spíš řekl že holkám vadi nezkušený kluk než klukům nezkušená holka...

Jj. Souhlas. Ale taky jsem měl nezkušenou holku a s tou byl takový problém, že se natolik styděla, že přímo i další rozvíjení vztahu po sexuální stránce brzdila a bránila se tomu. Prostě po týhle stránce to bylo naprosto o ničem. Takže ono taky není jen tak ta nezkušená holka - když je blbá, tak je to o ničem. A to jí bylo 20.


vidis? zdoraznil si vek... uz ked je zenska dlho panna, tak aj zabudne, ze uz by sa zislo s tym aj nieco robit... netreba si na to moc zvykat... ale ani ponahlat sa netreba Mrkající
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 08. Květen 2007, 12:12:13 »

Souhlas s predchozimi. Navic pro mne je to tak jakoze napul cest a napul jsem (viz me sebevedomi) rad, ze nema s cim srovnavat Šťastný Ale vetsinou byli slecny spokojee, tak nevim Smutný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 08. Květen 2007, 12:17:16 »

Ona panna nebyla, to bylo jen k té diskusi o zkušenostech, kde jsem chtěl poukázat na to, že to není jen tak.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
pasijko



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Hradec Králové
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 08. Květen 2007, 12:19:28 »

Nevím pannu jsem ještě neměl ale asi kdybych jí miloval tak by mě to rozhodně potěšilo Andílek, jinak asi nee  Super!. Ale vždyť je to stejně jedno je důležitý že je ta holka v tuhle chvíli zrovna s váma  Vykřičník a ne to s kým byla předtím.
Zaznamenáno
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 08. Květen 2007, 12:41:33 »

ja myslim, ze panny su pre panicov a skusene pre skusenych. vida a mame tu styri pohlavia  Šťastný
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 08. Květen 2007, 12:43:34 »

ja myslim, ze panny su pre panicov a skusene pre skusenych. vida a mame tu styri pohlavia  Šťastný

Já myslim, že to je jedno. Jak bylo už řečeno, pokud ji má člověk rád, tak není ohledně panenství  co řešit.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 08. Květen 2007, 12:53:50 »

docela by me zajimal takovej pruzkum..jestli je pro vic kluku panenstvi u holky na obtiž a nebo si toho naopak váží
Souhlas s hromadou předchozích, že je to úplně fuk, když se maj dva rádi. Mrkající Já osobně bych si toho ale vážil, není na tom přece nic špatnýho.
Zaznamenáno

ne-e
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Místo: Brno
Příspěvků: 94


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 08. Květen 2007, 13:23:30 »

Prostě pro holku to problém není, tedy pokud stím klukem začíná vážný vztah a klidně může být upřímná.  Super! Mrkající
Zaznamenáno

Nikdy nebudeme s tím, koho milujeme... Vždy mu budeme jen přát, aby byl šťastnej i bez nás... A sobě abychom dokázali být šťastní i bez něj...
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 08. Květen 2007, 13:23:53 »

Já osobně bych si toho ale vážil, není na tom přece nic špatnýho.

To je jen dneska taková doba, kde se mladý lidi baví chlastáním, drogama a sexem, protože se jim rodiče nikdy moc nevěnovali, nemají žádné pořádné záliby, atd. V TV jim ukazujou to samý co dělají, takže je to jeden a ten samý kruh. To přišlo až někde v polovině 90 let takový trend, že kdo je dlouho panic/panna, ten je někdo míň nebo srab. Není na tom nic strašnýho.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 08. Květen 2007, 14:24:21 »

ja myslim, ze panny su pre panicov a skusene pre skusenych. vida a mame tu styri pohlavia  Šťastný

Já myslim, že to je jedno. Jak bylo už řečeno, pokud ji má člověk rád, tak není ohledně panenství  co řešit.
ved jasne ze si robim srandu tak sa to brat neda. ale vsetkeho vela skodi. aj ked proti mniskam nic nemam Šťastný
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
malutka.mc



Karma: 1
Příspěvků: 46


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 08. Květen 2007, 20:55:47 »

diky za nazory Úsměv vzdycky sem resila takovy otazky, ale to vite že naživo se kecá dobře, zato tady v anonymite se snad nikdo za dvuj nazor nestydi. to s tou dobou (90 leta a tak) s tim souhlasim, ale problem s tim teda mam. nemam nic proti liberalismu, jen abych svym detem nemusela v pate tride vysvetlovat co je to klitoris
Zaznamenáno

bčas si připadám jako dveřě, párkrát se namažu, někdy si vrznu a čekám až mě zavřou
MadMan



Karma: 1
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 08. Květen 2007, 21:18:39 »


Pre niekoho je to fajn Úsměv... Pri panne je menšia pravdepodobnosť, že si všimne, že si neschopák Úsměv(nehovorím z vlastnej skúsenosti hej ? Úsměv) )
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 09. Květen 2007, 00:33:45 »

Malutka: No, v pate tride je tak akorat cas zapomenout na capa a vranu IMO.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Lasendou
*


Karma: 30
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 09. Květen 2007, 06:42:32 »

Je to veliký dar. Dar důvěry a lásky. Dar který se dá věnovat jen jednomu a pouze jednou.

Já jsem to také pouze jednou zažil. Velmi si toho vážím a i když nám to spolu nevydrželo, děkuji a nezapomenu........nikdy.
Zaznamenáno

V lásce žiji, v lásce umírám.
malutka.mc



Karma: 1
Příspěvků: 46


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 09. Květen 2007, 16:09:09 »

avaranger: tož to je jasne  Šťastný ja jen aby se to neposunulo...

lasendou: moc pekne...
Zaznamenáno

bčas si připadám jako dveřě, párkrát se namažu, někdy si vrznu a čekám až mě zavřou
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 10. Květen 2007, 22:11:07 »

To je jen dneska taková doba, kde se mladý lidi baví chlastáním, drogama a sexem, protože se jim rodiče nikdy moc nevěnovali, nemají žádné pořádné záliby, atd. V TV jim ukazujou to samý co dělají, takže je to jeden a ten samý kruh. To přišlo až někde v polovině 90 let takový trend, že kdo je dlouho panic/panna, ten je někdo míň nebo srab. Není na tom nic strašnýho.

Zajímavej postřeh, ale až tak bych s tími nesouhlasil. Myslím že playboyové měli jakousi prestiž vždycky a v pubertálním věku to platí tuplem. Jinak je pravda, že za totáče třeba nebyly filmy typu Prcičky, kde se ze sexu dělá smysl života, nebyly furt se opakující články o sexu ve všech časopisech, kromě těch pro důchodce (otázka kdy dojde aj na ně). Ale zase celkově skýtal život míň možností zábavy, takže se sexovalo v dřívějším věku (ověřený průzkumama LF UK) a jak znám děcka, tak nevěřím že by s tím jedni nemachrovali na úkor druhých.
Zaznamenáno
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 17. Květen 2007, 07:07:32 »

Ted uz bych to neocenil ani bych si toho nevazil, spis by mi to bylo na prekazku. Kdyz uz si zacit s nejakou na vazno, tak chci at ma uz par vztahu odzkousenych a vi do ceho jde a ne holcinu, ktera teprve zacina tapat a zkouset, o cem to vsechno je... jasne, pred 5ti lety bych mel asi jiny nazor, ale ted uz chci holku, co ma sve otestovano a nerekne mi za par let, ze mi zahla, protoze chtela vedet jake to je s nekym jinym... (holky co jsou se svym prvnim moc dlouho, tak z tech co znam, tak to kolem 4-7 roku s nekym jinym zkusili)
Zaznamenáno
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 22. Červen 2007, 14:57:44 »

Je to veliký dar. Dar důvěry a lásky. Dar který se dá věnovat jen jednomu a pouze jednou.

Tak pod tohle se podepíšu. Ale mám pocit, že dneska na to většina kašle a snaží se "toho" co nejrychleji zbavit Smutný Holky prostě nemají žádnou sebeúctu Smutný
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 22. Červen 2007, 15:26:22 »

Tak pod tohle se podepíšu. Ale mám pocit, že dneska na to většina kašle a snaží se "toho" co nejrychleji zbavit Smutný Holky prostě nemají žádnou sebeúctu Smutný

takze by Te to potesilo, kdyby sis nyni nasel pritelkyni, stejne starou a ona Ti sverila, ze je stale panna, ze ceka na toho praveho...???
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 22. Červen 2007, 15:34:40 »

takze by Te to potesilo, kdyby sis nyni nasel pritelkyni, stejne starou a ona Ti sverila, ze je stale panna, ze ceka na toho praveho...???

Za předpokladu, že by to byla normální holka (v mém věku Šťastný), bych se spíš cítil blbě, že jí to nemůžu oplatit...
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 22. Červen 2007, 15:39:05 »

Za předpokladu, že by to byla normální holka (v mém věku Šťastný), bych se spíš cítil blbě, že jí to nemůžu oplatit...

No, klobouk dolu...

Skoda, ze tu neni i otazka panictvi u muzu... protoze me by asi lehce vystrasilo, kdyby mi "normalni" kluk rekl, ze jaksi jeste nepotkal tu spravnou...
tedka mi dochazi, ze vlastne jich znam vic takovejch, nez "normalnich" Úsměv))
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Stran: [1] 2 3 ... 5  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS