Váží si kluci panenství

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
27. Duben 2024, 14:43:34

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Váží si kluci panenství
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 3 [4] 5  Vše Tisk
Autor Téma: Váží si kluci panenství  (Přečteno 66364 krát)
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #75 kdy: 25. Červen 2007, 16:39:56 »

daemoniack: proste tak... jsem naivni Úsměv
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #76 kdy: 25. Červen 2007, 17:43:34 »


Moje první přítelkyně (nebyla panna) by s vámi zásadně nesouhlasila Úsměv Šťastný Smějící se Jestli je to pro vás o tom, co vám kluk může "nabídnout v sexu", tak vám jde jenom o vaše uspokojení i když vás partner zajímá. Děláte si čárky a pak počítáte kdo se nadřel víc? Smějící se Smějící se Smějící se

Ano, ve vztahu mi jde, MIMO JINE a mimo partnerovo uspokojení, i o moje vlastní uspokojení....asi jsem egoistická mrcha a ne altruistická matka Tereza...prostě je to taky o tom, jak se ti dva shodnou v posteli....a zajímalo by mě, kde se takoví tolerantní chlapi, jako třeba hustejdym, vyskytují...? ve svým okolí mám kamarády, kteří si stěžují, jaký praktiky by rádi vyzkoušeli, ale ta jejich nechce...nebo mají malo sexu...nebo je jejich partnerka moc pasívní....asi mám špatný kamarády, kterým jde taky jen o to vlastní uspokojení Šťastný budu je muset vyměnit...
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #77 kdy: 25. Červen 2007, 19:36:07 »

Ano, ve vztahu mi jde, MIMO JINE a mimo partnerovo uspokojení, i o moje vlastní uspokojení....asi jsem egoistická mrcha a ne altruistická matka Tereza...prostě je to taky o tom, jak se ti dva shodnou v posteli....a zajímalo by mě, kde se takoví tolerantní chlapi, jako třeba hustejdym, vyskytují...? ve svým okolí mám kamarády, kteří si stěžují, jaký praktiky by rádi vyzkoušeli, ale ta jejich nechce...nebo mají malo sexu...nebo je jejich partnerka moc pasívní....asi mám špatný kamarády, kterým jde taky jen o to vlastní uspokojení Šťastný budu je muset vyměnit...
Já teda můžu mluvit jenom za sebe jako za chlapa, ale pokud jde o moje uspokojení při sexu, tak to se rovná uspokojení partnerky přesně těmi způsoby, které se jí líbí (a to není to samé jako vlastní uspokojení Úsměv). Pokud předpokládám, že partnerka chce naopak pro mě to samé, tak v tom nevidím žádný problém Úsměv. Zatím se mi teda ještě nestalo, že by moje partnerka odmítla nějakou "nadstandardní" praktiku, ale jak jsem řekl, o moje uspokojení mi nejde, takže v podstatě nic takového nevyžaduju, pokud to nechce partnerka Úsměv. Asi jsem divný, ale víc než o to fyzické spojení mi jde o duševní splynutí...

Vzhledem k obsahu mých přechozích příspěvků mě trochu překvapuje, že mě považuješ za tolerantního (což ale jsem Úsměv). Já mám taky pocit, že ostatním okolo jde pouze o vlastní uspokojení, takže ti s tím asi moc neporadím...
« Poslední změna: 25. Červen 2007, 19:43:06 od hustejdym » Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #78 kdy: 25. Červen 2007, 22:30:48 »

dextera/hustejdym : take bych chtela vedet, kde tihle chlapici rostou... dusevni spojeni, uspokojeni v sexu...
kdyz uz se mi s nekym zadari to prvni - tak se obvykle tak lekne, ze k druhemu ani nedojde Smutný

hustejdym: to neodpovida na mou otazku jak to, ze jim stale jsi? Me proste vse utvrzuje v tom, ze idealy jsou tu, abychom zjistili, ze se k nim max. priblizime... neco jako cil toho co mame chtit.... takze me napada, ze bud jsi doopravdy extremne tolerantni, nebo jsi mel neskutecne stesti na zenske...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #79 kdy: 26. Červen 2007, 11:17:45 »

dextera/hustejdym : take bych chtela vedet, kde tihle chlapici rostou... dusevni spojeni, uspokojeni v sexu...
kdyz uz se mi s nekym zadari to prvni - tak se obvykle tak lekne, ze k druhemu ani nedojde Smutný
Pokud jde o to, kde rostou, tak myslím, že je jich všude spousta. Problém je v tom, že navenek vypadají jako obyčejní nezajímaví kluci, takže holky je předem odepíšou a nezajímají se o ně. A nemluvím zrovna o těch submisivních typech, kteří dělají všechno, co partnerce na očích vidí (což většinu holek po nějaké době zřejmě přestane bavit, jak jsem pochopil)... Soudím podle sebe Úsměv

Nerozumím tomu o tom leknutí... když ti někdo sedí po duševní stránce tak s ním nemůžeš dosáhnout uspokojení?

hustejdym: to neodpovida na mou otazku jak to, ze jim stale jsi? Me proste vse utvrzuje v tom, ze idealy jsou tu, abychom zjistili, ze se k nim max. priblizime... neco jako cil toho co mame chtit.... takze me napada, ze bud jsi doopravdy extremne tolerantni, nebo jsi mel neskutecne stesti na zenske...
Základem jsou správné ideály a pevná vůle. Většina lidí má buď špatné ideály nebo nemá vůli se snažit jich dosáhnout a tak to dřív nebo později vzdají (třeba po několika nezdarech). Pokud jde o moje životní ideály, tak ty jsem si potvrdil a upevnil sportem, který jsem začal dělat na střední. Co se týče vztahů, tak jsem měl asi štěstí na svojí první partnerku, protože jsem se přesvědčil o tom, že toho ideálního "splynutí duší" lze dosáhnout, a to po všech stránkách. I když se štěstím to nemělo moc co dělat... vybral jsem si ji na základě jejích povahových kvalit (stejně jako ona mě), takže úspěch vztahu byl vlastně zaručen... nakonec to krachlo na nečem úplně jiném. No a moje další (špatné) zkušenosti s holkama mě ty ideály jenom utvrdily, takže nemám důvod se jich vzdávat. Ale často mám pocit, že holky co potkávám jsou jenom prázdné schránky Smějící se Smějící se Smějící se

Proč myslíš, že jsem extrémně tolerantní? Odkdy je snaha uspokojit partnerku tolerance?
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #80 kdy: 26. Červen 2007, 15:46:43 »


Moje první přítelkyně (nebyla panna) by s vámi zásadně nesouhlasila Úsměv Šťastný Smějící se Jestli je to pro vás o tom, co vám kluk může "nabídnout v sexu", tak vám jde jenom o vaše uspokojení i když vás partner zajímá. Děláte si čárky a pak počítáte kdo se nadřel víc? Smějící se Smějící se Smějící se

Ano, ve vztahu mi jde, MIMO JINE a mimo partnerovo uspokojení, i o moje vlastní uspokojení....asi jsem egoistická mrcha a ne altruistická matka Tereza...prostě je to taky o tom, jak se ti dva shodnou v posteli....a zajímalo by mě, kde se takoví tolerantní chlapi, jako třeba hustejdym, vyskytují...? ve svým okolí mám kamarády, kteří si stěžují, jaký praktiky by rádi vyzkoušeli, ale ta jejich nechce...nebo mají malo sexu...nebo je jejich partnerka moc pasívní....asi mám špatný kamarády, kterým jde taky jen o to vlastní uspokojení Šťastný budu je muset vyměnit...


nevymenuj Šťastný myslim ze bych se v tech tvych kamaradech docela nasel.. proc proboha sou holky tak pasivni, odmitaj delat klukum oral(ale sami ho vyzadujou) atd.? mozna to je tim ze mam partnerky kolem 16-17 let no (me je 19). nastesti myslim primarne nasebe Šťastný takze se ridim heslem co neudela holka pro me, neudelam ja pro ni (a ma po oralu Super!)
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #81 kdy: 26. Červen 2007, 15:59:20 »

jeste stesti, ze oral nechci, aspon se nemusim zpovidat klukovi z toho, proc to delat nebudu.
Jasne, ze sex ke vztahu patri... ale o to horsi je, kdyz pak slecna sex proste nemusi a najit chlapa, kterymu by to vyhovovalo je v dnesni dobe snad nemozny...
Zaznamenáno
Mikullas
**


Offline

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Bratislava
Příspěvků: 232


Zobrazit profil
« Odpověď #82 kdy: 26. Červen 2007, 16:18:07 »

Človek, ktorý nechce sex má podla mňa nejaké predsudky spôsobé psychickými problémami. A ak si to nevie sám v hlave usporiadať tak pomôže len odborník.
« Poslední změna: 26. Červen 2007, 16:30:23 od Mikullas » Zaznamenáno

Nič to, že si sa potkol, to je znamenie že ideš.
Nikdy sa nemrač aj keď si smutný, lebo nevieš, kto sa môže zamilovať do tvojho úsmevu Úsměv
Najprv si naštudujte o balení z článkov na nete a rôznych kníh, fórum vás základy nenaučí!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #83 kdy: 26. Červen 2007, 17:18:33 »

...ve svým okolí mám kamarády, kteří si stěžují, jaký praktiky by rádi vyzkoušeli, ale ta jejich nechce...nebo mají malo sexu...nebo je jejich partnerka moc pasívní....asi mám špatný kamarády, kterým jde taky jen o to vlastní uspokojení Šťastný budu je muset vyměnit...
Třeba jin nejde jen o jejich uspokojení, ale spis o "vyrovnanost". Ono, kdyz po pulhodinovem (nebo hodinovem) oralnim ekvilibriu partnerka rekne "Bylo to uzasny" a usne (pokazdy), tak se neni cemu divit. A porad si o sex rikat je desne potupne IMO Úsměv
jeste stesti, ze oral nechci, aspon se nemusim zpovidat klukovi z toho, proc to delat nebudu.
A nechces z jakeho duvodu, jestli muzu byt tak smely?
Človek, ktorý nechce sex má podla mňa nejaké predsudky spôsobé psychickými problémami. A ak si to nevie sám v hlave usporiadať tak pomôže len odborník.
Vice mene s tim souhlasim, pripadne bych to spojil i s tim, ze v rodine byl v detstvi sex tabu, pripadne velmi introverni povahou a církevními omezeními.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #84 kdy: 26. Červen 2007, 19:08:14 »

Človek, ktorý nechce sex má podla mňa nejaké predsudky spôsobé psychickými problémami. A ak si to nevie sám v hlave usporiadať tak pomôže len odborník.
Vice mene s tim souhlasim, pripadne bych to spojil i s tim, ze v rodine byl v detstvi sex tabu, pripadne velmi introverni povahou a církevními omezeními.
Já bych dodal, že ještě nenarazil na partnera/partnerku, se kterým by dosáhli vzájemného porozumění. Není sex jako sex Mrkající
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #85 kdy: 26. Červen 2007, 19:23:59 »

Človek, ktorý nechce sex má podla mňa nejaké predsudky spôsobé psychickými problémami. A ak si to nevie sám v hlave usporiadať tak pomôže len odborník.

To je nesmysl. Jsou proste mezi nami taci, kteri maji akcelerovane libido, a taci, kteri ho maji zase utlumene. Nejde nutne o psychiku, ale o chemii.
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #86 kdy: 26. Červen 2007, 19:29:05 »

Me dokaze kluk pekne rozpalit, muzu touzit po nem skocit a servat z nej obleceni, ale samotny akt lasky je me fyzicky ukradenej. Je mi to spise neprijemne nez prijemne, i kdyz se vzrusit dokazu docela snadno a pak hledejte kluka, kterej akceptuje, ze oral nebude a ze sex by castej nez jednou tydne bejt nemusel... a neni to o tom, ze bych se musela premahat, ja toho kluka miluju a chci, ale kdyz ten akt je pak pro me spis nudny a uz se tesim az bude po nem, tak se tezko da premlouvat, abych to chtela castej
Zaznamenáno
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #87 kdy: 26. Červen 2007, 19:41:06 »

Jak to pro tebe může být nudné? Pokud tě ovšem kluk nechá ležet na zádech a stará se jen o sebe tak to celkem chápu... Ale pokud se ti celou dobu věnuje, tak si to dost dobře nedokážu představit.

Pořád ještě nevíme, proč nechceš od kluka orální sex Úsměv
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #88 kdy: 26. Červen 2007, 19:45:16 »

abych tak rekla, me drazdeni pohlavnich organu naprosto nic nedela. treba hlazeni atd. vzrusi me to, ale proste sem necitliva. Tak jak me to muze neco delat? tot odpoved, proc ani ja nechci oralni sex, k cemu by me byl?
Zaznamenáno
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #89 kdy: 26. Červen 2007, 19:56:24 »

A v čem je problém? Tvůj partner by se měl zaměřit na to, co se ti líbí... holky mají spoustu erotogenních zón, přece nejsi necitlivá celá.
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #90 kdy: 26. Červen 2007, 20:56:32 »

Ja jen rikam, ze mam necitlive pohlavni organy a neni to partnerem, to vim. a nehodlam tu byt propirana:)
jen rikam, ze bude tezky najit chlapa, kterej bude ochotnej to aspon nejak akceptovat a nebude chtit sex dvakrat denne
Zaznamenáno
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #91 kdy: 26. Červen 2007, 21:04:38 »

asi stejne tezke jako najit holku, ktera by vyhovovala mne Úsměv
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #92 kdy: 26. Červen 2007, 21:19:06 »

Ja pravda, sem (ze dvou) taky nemel ani jednu, ktera by mi "vyhovovala", ale osobne sem nedostatek vlastniho uspokojeni dohanel uspokojovanim partnerky Šťastný I když mě občas štvalo, že musim všechno oddřít sám. (a, ano, řešili jsme to a mluvili jsme o tom a nic moc se nemenilo Úsměv )
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #93 kdy: 26. Červen 2007, 21:44:48 »

paradoxem je, ze muj prvni kluk, kterej teda jinou holku nemel si sex se mnou desne pochvaloval a i muj druhy pritel, ktery uz dve partnerky mel si ho taky hodne pochvaloval...
takze je to spis tak, ze se snazim, at to ten chlap nepozna, ze to nechci a nemam rada... a protoze me v podstate uspokojit nejde, tak se zameruju na uspokojeni partnera... a ti si nestezujou
Zaznamenáno
Mikullas
**


Offline

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Bratislava
Příspěvků: 232


Zobrazit profil
« Odpověď #94 kdy: 26. Červen 2007, 22:02:47 »

Hm, tak tomu sa hovorí začarovaný kruh. Jediné východisko je partnerovi to dať jasne a tvrdo najavo, aby sa mu to poriadne vrylo do hlavy že max. raz za týždeň mu musí stačiť a mal by to chápať.
« Poslední změna: 26. Červen 2007, 22:43:56 od Mikullas » Zaznamenáno

Nič to, že si sa potkol, to je znamenie že ideš.
Nikdy sa nemrač aj keď si smutný, lebo nevieš, kto sa môže zamilovať do tvojho úsmevu Úsměv
Najprv si naštudujte o balení z článkov na nete a rôznych kníh, fórum vás základy nenaučí!
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #95 kdy: 26. Červen 2007, 22:23:51 »

Moje první partnerka mi jednou řekla, že když nemůžu já [dosáhnout uspokojení], tak nechce ani ona. Podrobnosti vynechám, ale ona sama mě zastavila, aby k tomu jejímu uspokojení nedošlo, i když to vůbec nemusela dělat.

Takže by mě mrzelo, kdyby se moje partnerka při tom přetvařovala (z toho bych fakt nic neměl), snažil bych se to nějak vyřešit k její spokojenosti... jenom o kopulaci to přece není

Btw zajímalo by mě, kolik z přítomných moderních slečen by bylo schopno si kvůli partnerovi odepřít vyvrcholení (a tím myslím STOP tešně před tím Vykřičník)
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Mikullas
**


Offline

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Bratislava
Příspěvků: 232


Zobrazit profil
« Odpověď #96 kdy: 26. Červen 2007, 22:39:40 »

Keby som mal takéto problémy aj ja, tak by som jej zakázal nedoprianie si vrcholu. Mňa dokáže najviac potešit, keď niekoho spravím veľmi šťastným a toto by ma mrzelo, že kvôli mne bezdôvodne "trpí ".

Mawe: Ospravedlňujem sa za ten príspevok o psychických problémoch, ale o takomto niečom som vážne netušil. Ak nenájdeš spriaznenú dušu medzi rovesními, tak v budúcnosti alebo vo vyšších ročníkoch určite Mrkající Ale potešilo ma, že aspoň raz za týždeň by si dopriala partnerovi (veď vzťah je aj o obetovaní sa), hneď vyznelo lepšie to nechcieť sex.
Zaznamenáno

Nič to, že si sa potkol, to je znamenie že ideš.
Nikdy sa nemrač aj keď si smutný, lebo nevieš, kto sa môže zamilovať do tvojho úsmevu Úsměv
Najprv si naštudujte o balení z článkov na nete a rôznych kníh, fórum vás základy nenaučí!
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #97 kdy: 26. Červen 2007, 23:08:18 »

hustejdym: az potkam chlapa, kteremu se povede me k vyvrcholeni privest (a ne ten klasickej model udelam se a spokoje se odvalim), dam Ti vedet... ale nejspis bych Ti nabidla super veceri a bily sex... a casem by to snad slo i v posteli Úsměv))
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #98 kdy: 26. Červen 2007, 23:08:53 »

Btw zajímalo by mě, kolik z přítomných moderních slečen by bylo schopno si kvůli partnerovi odepřít vyvrcholení (a tím myslím STOP tešně před tím Vykřičník)
No ja nevim, bejvalka rikala, ze vyvrcholeni pro ni neni zase az tak dulezity, mnohem dulezitejsi je jak k nemu dospeje Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Paul Denton
**


bullshit proof

Karma: 13
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 273


Zobrazit profil
« Odpověď #99 kdy: 26. Červen 2007, 23:34:09 »

hustejdym: az potkam chlapa, kteremu se povede me k vyvrcholeni privest (a ne ten klasickej model udelam se a spokoje se odvalim), dam Ti vedet...
to ale nebude tak jak si myslíš. chlap to má geneticky vnucené, že jak dosáhne orgasmu, do těla se mu dostávají látky, které podtrhávají potřebu spánku a nic s tím neudělá.
příště si ho nadopuj drogama, no  S jazykem
Zaznamenáno

Seize the moment -- and the moment will echo forever!
Stran: 1 2 3 [4] 5  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS