Ve dvou je to OK, ale...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
24. Duben 2024, 00:12:07

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Ve dvou je to OK, ale...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Ve dvou je to OK, ale...  (Přečteno 16422 krát)
Death_Angel
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Vyškov
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« kdy: 02. Prosinec 2007, 08:24:37 »

Zdravím lidi,
mám teďka s holkou takovej problém,.. Dali jsme se po několika měsících zase dohromady..
popis toho co bylo předtím najdete tady :
http://forum.qark.net/o-zenskych/holka-a-depresivni-stavy/
....
No teď jsme se dali dohromady, byli jsme šťastní... ale poslední dobou když jsme spolu sami, tak je to uplně super holka, fakt si nemůžu na nic stěžovat, ale jakmile se k nám dostane ještě někdo, tak já sem okamžitě až ten druhej a její zájem se přesune na toho co za náma došel a věnuje se mu potom už pořád, teďka měl její brácha narozeniny,..  Omylem jsem před začátkem poslal SMSku, která měla být pro kamarádku (holku kterou jsem nechal kvůli ní).. napsala mi jaká je pařba a mě přišlo slušný jí odepsat.. tak jsem napsal Ahojky, ještě nepaříme, teprve chystáme.. máme už 400 balonků. Což Lucka prostě nějak nekousla že sem tu SMS omylem poslal jí.. a celej večer mě uplně ignorovala, pak se tam nakalená kousla ještě s nějakým jiným týpkem... no..nebudu to nějak rozebírat.. ten večer sem udělal jak já nějaké chyby tak ona... ale včera měl její brácha prozměnu dokončenou... tak jsem tam došel vyzval jsem ji k tanci... dokud tam nebyl nikdo z jejích známých tak šla.. zatancovali jsme si, já ji odvedl na místo.. ale pak se tam ukázal její kamarád... a kdykoli jsem potom za ní přišel jestli si nepude zatancovat..tak sem slyšel jenom ne, já netančím.. a kdykoli jsem se jí na něco zeptal tak sem dostal odpoveď nejvejš o pár slovech.. chtěli jsme si spolu promluvit, než odcházela do místního disco clubu.. tak sem se jí zeptal jestli si nesedneme a nepromluvíme.. na to jsem dostal odpoveď jestli to chci řešit dneska. Tak jsem řekl že nemusíme, že si sedneme třeba zítra.. no co říct.. měl jsem díky té ignoraci celkem blbou náladu.. ji taky něco žralo.. tak jsem potom místo toho disco clubu šel domů že se prospím.. chvíli na to jak jsem došel tak mi volala kde jako jsem,.. že sem jí říkal že přídu... a ráno když jsem se probral tak jsem si přečetl SMS:
Tak ted si zklamal ty me.. Domluvili jsme se ze dojdes do dukly a promluvime si.. ani jsem ti nestala za to dat mi vedet ze se tu neukazes (neni tam signal takže mobilem jsem nemohl a tak jsem říkal kamarádovi že tam nepudu.. ten jí to řekl), je to asi fakt konec, protoze jak koukam jeden druhymu se vyhybame. Jestli ti nekdo bude vypravet dnesni duklu, nezapomen se zamyslet proc jsem tentokrat takhle dopadla. Cekala jsem na tebe, vykaslal ses na me, ja pila.. hodne me to od tebe mrzi. a to jsem ti chtela splnit tvoje prani nepit.. skoda.. velkaaaa ...

co si o tom myslíte? já totiž teďka vůbec nevím.. tu holku miluju, chci být s ní,.. ale prostě mi vadí ta její ignorace když nejsme někde sami.. Smutný ještě mi předevčírem říkala, že si mě váží a že mi nechce znovu ublížit...
« Poslední změna: 02. Prosinec 2007, 08:33:08 od Death_Angel » Zaznamenáno

Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 02. Prosinec 2007, 08:47:11 »

nestydi se za tebe? tezko rict, ale jestli si takhle nerozumite... ona dela "naschvaly" kdyz neprijdes do nejakeho klubu, coz rozhodne neni shuzka jen ve dvou, kam by se to fakt nehodilo, tak mi to prijde, jako by byla jeste nedospela pubertacka
Zaznamenáno
Death_Angel
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Vyškov
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 02. Prosinec 2007, 08:52:34 »

To o ni říká každej.. už aji ten její brácha, kterej ji dřív většinou obhajoval... no styděť se za mě? nevím, osobně si myslím, že se nemá za co stydět.. sice samochvála smrdí, ale i tak si o sobě myslím že sem dobrej (i když občas blbej a tvrdohlavej) chlap Úsměv nevím, jestli je proč se stydět za úspěšnýho byznysmena Úsměv
« Poslední změna: 02. Prosinec 2007, 09:01:19 od Death_Angel » Zaznamenáno

stegy
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Pardubice
Příspěvků: 146


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 02. Prosinec 2007, 14:59:32 »

To o ni říká každej.. už aji ten její brácha, kterej ji dřív většinou obhajoval... no styděť se za mě? nevím, osobně si myslím, že se nemá za co stydět.. sice samochvála smrdí, ale i tak si o sobě myslím že sem dobrej (i když občas blbej a tvrdohlavej) chlap Úsměv nevím, jestli je proč se stydět za úspěšnýho byznysmena Úsměv
nene, myslím, že mawe má pravdu asi se za tebe stydí....
Zaznamenáno
Death_Angel
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Vyškov
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 02. Prosinec 2007, 15:09:24 »

V tom případě, jak to změnit? nějak mi nepříde, že bych jí dělal nějak ostudu nebo tak něco Smutný
Zaznamenáno

MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 02. Prosinec 2007, 16:07:34 »

Zdravím lidi,
mám teďka s holkou takovej problém,.. Dali jsme se po několika měsících zase dohromady..
popis toho co bylo předtím najdete tady :
http://forum.qark.net/o-zenskych/holka-a-depresivni-stavy/
....
No teď jsme se dali dohromady, byli jsme šťastní... ale poslední dobou když jsme spolu sami, tak je to uplně super holka, fakt si nemůžu na nic stěžovat, ale jakmile se k nám dostane ještě někdo, tak já sem okamžitě až ten druhej a její zájem se přesune na toho co za náma došel a věnuje se mu potom už pořád, teďka měl její brácha narozeniny,..  Omylem jsem před začátkem poslal SMSku, která měla být pro kamarádku (holku kterou jsem nechal kvůli ní).. napsala mi jaká je pařba a mě přišlo slušný jí odepsat.. tak jsem napsal Ahojky, ještě nepaříme, teprve chystáme.. máme už 400 balonků. Což Lucka prostě nějak nekousla že sem tu SMS omylem poslal jí.. a celej večer mě uplně ignorovala, pak se tam nakalená kousla ještě s nějakým jiným týpkem... no..nebudu to nějak rozebírat.. ten večer sem udělal jak já nějaké chyby tak ona... ale včera měl její brácha prozměnu dokončenou... tak jsem tam došel vyzval jsem ji k tanci... dokud tam nebyl nikdo z jejích známých tak šla.. zatancovali jsme si, já ji odvedl na místo.. ale pak se tam ukázal její kamarád... a kdykoli jsem potom za ní přišel jestli si nepude zatancovat..tak sem slyšel jenom ne, já netančím.. a kdykoli jsem se jí na něco zeptal tak sem dostal odpoveď nejvejš o pár slovech.. chtěli jsme si spolu promluvit, než odcházela do místního disco clubu.. tak sem se jí zeptal jestli si nesedneme a nepromluvíme.. na to jsem dostal odpoveď jestli to chci řešit dneska. Tak jsem řekl že nemusíme, že si sedneme třeba zítra.. no co říct.. měl jsem díky té ignoraci celkem blbou náladu.. ji taky něco žralo.. tak jsem potom místo toho disco clubu šel domů že se prospím.. chvíli na to jak jsem došel tak mi volala kde jako jsem,.. že sem jí říkal že přídu... a ráno když jsem se probral tak jsem si přečetl SMS:
Tak ted si zklamal ty me.. Domluvili jsme se ze dojdes do dukly a promluvime si.. ani jsem ti nestala za to dat mi vedet ze se tu neukazes (neni tam signal takže mobilem jsem nemohl a tak jsem říkal kamarádovi že tam nepudu.. ten jí to řekl), je to asi fakt konec, protoze jak koukam jeden druhymu se vyhybame. Jestli ti nekdo bude vypravet dnesni duklu, nezapomen se zamyslet proc jsem tentokrat takhle dopadla. Cekala jsem na tebe, vykaslal ses na me, ja pila.. hodne me to od tebe mrzi. a to jsem ti chtela splnit tvoje prani nepit.. skoda.. velkaaaa ...

co si o tom myslíte? já totiž teďka vůbec nevím.. tu holku miluju, chci být s ní,.. ale prostě mi vadí ta její ignorace když nejsme někde sami.. Smutný ještě mi předevčírem říkala, že si mě váží a že mi nechce znovu ublížit...

Ahoj,
můj názor bude trochu obecný a nepřesný, neboť vás moc dobře neznám.
To co jsem znázornil červeně - to bude napořád a vždycky.  Mám dojem, že jsi jí ten večer nepadl do noty a chtěla takovýho, kterýho si vysnila. Je možná náročná a náročné ženy potřebujou v tu danou chvíli něco a ne něco za 5 minut 12. Čili uspokojit ji na správném mítě a ve správném čase, pokud se ti to nepovedlo, je někdy docela těžký svou chybu napravit. ALE! Je nutné si rozmyslet, zda na nápravu ti  za to stojí. Otázkou je však jestli Ti neubere hrdost a jestli před jejích očí nebudeš ponížen.
Ona se zachovala trochu "mazácky" tím, že ti napsala, žes ji hodně zklamal a hodila to na tebe, že za to můžeš jen ty.
 Nuže, jestli Ti opravdu stojí za to, tak bacha na to, aby ses před ní neponížil a pokud ne, tak ruce pryč od ní. Jsou tu lepší než je ONA. Samozřejmě si budeš říkat, že lepší není a neznáš, poněvadž o nich nevíš, protože jsi viděl jen JI. Garantuji ti, že tady na světě, tedy ve tvém městě jsou lepší než ona.
Mimochodem, nevím jak vy tady a ty,ale rozbitý džbán se špatně slepuje...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 02. Prosinec 2007, 23:39:50 »

No a co je nového? xD

Konec srandy, alo ona to ani nebyla moc sranda. Jestli je to ta depresistka, tak nic jineho ocekavat nemuzes.

Princip fungovani: (jestli si ho jeste nepochopil)
* kdyz sem v pohode, tak te moc nepotrebuju, ale rada te vidim
* kdyz sem v pohode, tak se chovam normalne
* kdyz sem smutna, tak me musis rozveselit (i kdyz rikam, ze nechci a budu ti jeste nadavat)
* kdyz sem smutna, tak na me nemluv
* kdyz sem smutna, tak se mi venuj
* kdyz sem smutna, tak mi nebude nic za dobre
* kdyz sem smutna, tak budu nejvic nastvana na tebe, ale vlastne je to protoze te mam rada

a to neni ani celý seznam Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
omil



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Havlíčkův Brod
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 03. Prosinec 2007, 09:49:28 »

 ŠokovanýVOČI!!! Používáš je? Tohle dělaj depresistky rády. "Nechci tě. Tak to hodim na tebe, ať si z toho taky v ..." Vykašli se na ní, citově tě vydírá!
Zaznamenáno

Není člověk, není problém!
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 03. Prosinec 2007, 13:05:02 »

TAky mi  prijde, ze te vyuziva:?...proc by mela byt tvoje chyba, ze se nekde opila a ty by ses mel zamyslet nad tim, jak dopadla Otázka Kazdej je snad zodpovednej za svy chovani, za to, co udela sam...Takovy chovani neni fer...Myslim, ze bys na ni mel byt vic tvrdej, jakmile budes takhle mekkej, bude si k tobe dovolovat cim dal vic a nakonec budes ten nejvic nemoznej pod sluncem, a co hur, mozna tomu sam zacnes verit, ze je vsechno tvoje chyba...
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 03. Prosinec 2007, 13:22:45 »

me se to zda jako citove vydirani...jenze holcicka asi ani sama nevi, co vlastne chce Kroutící očima zda se mi, ze se chova jako nezrala pubertacka. Myslim ze by sis s ni mel promluvit, ale vychytej si chvilku, kdy bude strizliva, pze behem nejake kalby by te stejne nejspis poslala do pr ...

a alkohol neni nikdy omluva, pokud se pri piti neumi ovladat, tak by nemela pit. Je to velka holka, ty si jeji partner, ne chuva.
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 03. Prosinec 2007, 14:01:38 »

Jo a pozor, jestli neco z tohohle pouzijes, tak se priprav na to, ze to musis rict ve c hvili, kdy ma DOBROU NALADU, pac se ji okamzite zhorsi tak radne, že kdyz by na zacatku nebyla vyborna, tak te ani nebude poslouchat xD

Njn, depresistku uz nikdy. JE sice fajn, ze ma porad nejaky problem a porad je co resit a nikdy neni trapne ticho nebo tak a kdyz je vesela, tak je to nejuzasnejsi holka na svete, ale na druhou stranu tyjeji stavy zacnou pekne sr*t xD
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Death_Angel
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Vyškov
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 05. Prosinec 2007, 22:40:52 »

No tak to vypadá, že je mezi náma konec... nebo spíš sem taky malinko chlastal.. a pak sem šel ještě zanýst něco jejímu bráchovi, se kterým sme chlastali... no.. ta mě viděla nakalenýho a začala mi hned vyčítat, že já chlastám a ona by neměla že ji poučuju atd... tak sem jí jenom napsal, že sice chlastám ale aspoň se ovládám a nepodvádím nikoho... tak sme se malinko chytli s tím, že tvrdí, že mě nepodvedla atd...
Pak sme spolu nějak nemluvili.. včera večer napsala: Proč to tak dopadlo... po pár SMSkách sem jí už napsal něco ve smyslu: ze mi ublížila, když sem to nečekal..chtěl sem to přejít a být s ní šťastnej, udělat z ní tu nejšťastnější, ale když to vzdala, tak se to blbě dělá... a už nenapsala...

zajímalo by mě, ale proč tohle holky vlastně dělají?
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 07. Prosinec 2007, 02:34:12 »

Já vím Mrkající [osobní zkušenost s depresistkou nutná!]

A nedělají to všechny (negeneralizuj)
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Death_Angel
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Vyškov
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 07. Prosinec 2007, 10:36:17 »

negeneralizuju Úsměv mám na mysli tyhle holky - depresistky... proč to vlastně dělají? chtějí být zajímavý nebo si něco dokázat? nějak totiž to jejich chování nechápu...
Zaznamenáno

omil



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Havlíčkův Brod
Příspěvků: 49


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 07. Prosinec 2007, 11:43:24 »

No já osobně myslim, že to je obyčejnej mindrák, a tudíž potřeba si něco dokázat Podivený
Zaznamenáno

Není člověk, není problém!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 07. Prosinec 2007, 12:14:45 »

Teďs to vystihnul. Ony trpí (zbytečně) pocitem, že je nikdo nemá rád, že pro nikoho nic neznamenají a když zmizí ze dne na den, tak je nikdo nebude postrádat (i když tohle je spíš často problém těch kluků, co s nima chodí Mrkající ). A tim, že svalí vinu za všechno na tebe, tak si dokazují, že vlastně za nic nemůžou a že jen okolni svět je krutej a nepřející. A můžou si zase užívat (ANO, UŽÍVAT!) ten stav, jak je nikdo nemá rád a všichni jem jen hází klacky pod nohy Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 07. Prosinec 2007, 15:33:26 »

A tim, že svalí vinu za všechno na tebe, tak si dokazují, že vlastně za nic nemůžou a že jen okolni svět je krutej a nepřející.

To mi pripomina Rimmera z Cervenyho trpaslika, tam taky za vsechno mohli rodice  Šťastný....pardon za OT

Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
Death_Angel
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Vyškov
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 07. Prosinec 2007, 23:41:47 »

A můžou si zase užívat (ANO, UŽÍVAT!) ten stav, jak je nikdo nemá rád a všichni jem jen hází klacky pod nohy Mrkající

by mě zajímalo jak si ale tohle někdo může užívat? já osobně si třeba tohle nedokážu užít ani trochu.. razím teorii, že cokoliv si vemu do hlavy tak dokážu Úsměv a užívám si skoro samej úspěch a lidi co nic nedělají a jenom kecají, že za všechno můžou lidi kolem moc nemusím... ale je zajímavé, že ze začátku ti to ani tak nepříde, že ta holka je taková.. a pak se z ní vyklube tohle...
Zaznamenáno

0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 08. Prosinec 2007, 00:11:26 »

ja sem depresista, sestra je deprsistka a ani jeden nic nesvalujem na druhe, muzem si za to sami, sme spatni, a ale fakt s tim neumime nic udelat

ale ono to
Citace
Ony trpí (zbytečně) pocitem, že je nikdo nemá rád, že pro nikoho nic neznamenají a když zmizí ze dne na den, tak je nikdo nebude postrádat
neni pravda...protze ono se to drive ci pozdeji stane realitou jak se do toho clovek jednou dostane, lidi zacne jejich vecna deprese fakt otravovar a odpuzovat, a vsichni kolem nich maji spoustu sveho zivota, a oni jenom vidi jak se vsechno kolem nich deje a oni sou furt v te sve stejne pozici, uplne strati aj vsechny schopnosti neco s tim delat - je to spise metafora ale z fiziologickeho hlediska je deprese vlastne snizena aktivita mozku (zamitaci neurony pasivizuji veskere mozkove akce, napady, a myslenky jako nesmysly)... pokud se tenhle fiziologicky pohled prenese do nejake obecnejsi roviny tak presne tak vypada pak jejich zivot. Ale ta deprese je hrozne stabilni, protze zajistuje spolehlivost predpokladu ze je vsechno stracneno a nic nema cenu, a taky ze je vsechno straceno, protze jakakoli cinost je poznamenana tim otupenim z takoveho dlouhodobeho zivota.
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 09. Prosinec 2007, 08:31:36 »

Pokud je to vaznejsi problem, zkusit domluvit holce doktora, dokopat ji tam a doktor se na ni mrkne a zkusi s tim neco udelat... napriklad nasadi antidepresiva, coz v podstate zvysuje mnozstvi serotoninu v mozku, tzn clovek je proste spokojenejsi... doktor se muze dostat i k jadru problemu, pokud to neni jen poza naprosto nesebevedomyho cloveka, kterej potrebuje, abyste ho porad uklidnovali, rikali jak je dobrej, jak za nic nemuze...

Zaznamenáno
Death_Angel
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Vyškov
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 09. Prosinec 2007, 09:56:58 »

Mawe47>
k doktorovi ji nikdo nedostane, by jí nejdřív musel něčím uspat, svázat a donýst tam Smutný u doktora prý už jednou byla a vůbec jí to nepomohlo (popravdě se ani nedivím, pokud s ním nespolupracovala a dělala to samé co teď). Tak přirozeně jí to nemůže (to říká ona) pomoct ani teď. Podle mě je to jenom taková tá momentálně módní EMO póza... Smutný páč než se tady tak rozjelo to EMO tak byla naprosto v klidu, veselá atd...
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 10. Prosinec 2007, 13:12:04 »

A můžou si zase užívat (ANO, UŽÍVAT!) ten stav, jak je nikdo nemá rád a všichni jem jen hází klacky pod nohy Mrkající
by mě zajímalo jak si ale tohle někdo může užívat?
Ženský si uměj užívat oba druhy emocí Úsměv Ony prostě na emoce "jedou". Když je holka smutná, tak jí ten smutek dává takovej ten pocit "teď začnu znova a lépe" a to je jí příjemný. Co na tom, že nezačne. to je jedno.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Death_Angel
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Vyškov
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 11. Prosinec 2007, 20:12:41 »

Tak po týdnu mlčení se nám lucka zase ozvala.. napsala vzkazík na libku Šťastný jakože... ta holka fakt neví co chce... i ten vzkaz byl takovej zamotanej.. až sem se v něm i několikrát ztratil.....

cituji:
ahoj...

jen sem chtěla... jednu věc.. to co se stalo.. ne jednou sem přiznala svoji chybu a opakuji to znovu... pár věcí mě mrzí a štve na tobě stejně jako ty nejsi spokojen asi se mnou.. a mím chováním.. jen sem ti chtěla říct, pokud to de, nezlob se na mě.. nebo se zlob a zkus zapomenout na mou osobu uplně. víš nechci aby tohle znělo jako výmluvy či něco podobného... jde o to, že od doby lázní, respektivě poboty v teplicích...., jsem si ne uvědomila některý věci.. ale spíš sem dost začala o dalších věcech přemýšlet.. těžko asi uvedu příklady. týká se to milionu a taky žádný věci.. zkrátka a dobře... jsi fajn kluk, ale nejspíš to souvisí i s mím věkem, že jsme se asi změnila. hodně lidí říká že k lepšímu.. já nevim, popravdě se sama v sobě nevyznám... což je asi smutný, ale je to tak. zkrátka nezlob se.. a jestli se mnou chceš někdy mluvit, přijd, ale nečekej víc než od skoro 16 kletý holky která se vcelku ztrácí ve světě, v lidech v jejím okolí ale hlavně ssama v sobě.. a docela jí to děsí, proto se chová tak jak se chová. vím že jsem ti ublížila, vím to, a mrzí mě to, věř, jen, že sem ublížila i sobě. není to omluva, či nedejbože nějaký výčitky na tebe. jde jen o to, že tím jak sme se chvoala, ale vubec jak se cítím ubližuju svýmu okolí a taky sobě. a mrzí mě to.. ale musím se nejdřív tak nějak zorientovat ve světě... snad tohle všechno nějak pobereš. je tu moc slov ale vlastně jedna myšlenka... tak se měj.. a drž se....
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 11. Prosinec 2007, 23:20:48 »

Bože, cos to stvořil?! Šťastný

Tohle už jsem jednou četl. Něco podobnýho. Proud pocitů bez hlavy a paty, snaha najít důvod proč je tak blbá a přitom obhájení toho, co udělala. Keci o ubližování a nezapomene nato, že ublížila i sama sobě,...

PRostě klasika nad klasiky Mrkající Ještě že na to teď koukám už s odstupem, když se mě to týkalo, tak sem z toho byl uplně v pr...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Death_Angel
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Vyškov
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 12. Prosinec 2007, 08:08:32 »

Avaranger>
Já sem se tomu tak nějak zasmál Šťastný páč sem z toho asi nic moc nepochopil... Šťastný když si to přečetla kamoška tak to okometovala slovama: Všechno co tam napsala je pravda, ale zapomněla tam připsat že je kráva... z toho sem  chytil další výbuch smíchu.... Šťastný ale tak co už... Šťastný
Zaznamenáno

Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS