Věkový rozdíl

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 14:55:49

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Věkový rozdíl
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Věkový rozdíl  (Přečteno 8316 krát)
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« kdy: 21. Říjen 2012, 20:03:07 »

Jaký byste tolerovali maximální věkový rozdíl pro případ hledání skutečného vztahu? Jedná se mi teď o starší ženu... Šli byste do toho s o 10 let starší ženou? Trošku to totiž teď řeším, a ikdyž mi říká rozum, že to není dobrej nápad, tak to vidí srdce trošku jinak...
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Lalanea
**


Karma: 19
Pohlaví: Ženské
Věk: 30
Příspěvků: 219


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 21. Říjen 2012, 20:41:12 »

Tady mi přijde důležité, jak to má s dětmi - má je, chce je...? a co ty na to.
Jinak mi deset let přijde na hranici únosnosti, nezatoužíš ale po nějaké době po mladší holce?
Zaznamenáno

A ze všeho nejhorší jsou trpaslíci...
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 22. Říjen 2012, 10:31:15 »

Já bych do toho nešel. Ne do vztahu na "celý" život.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Ole
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 22. Říjen 2012, 14:44:42 »

Určitě ne..
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 22. Říjen 2012, 19:07:05 »

Já prostě vím, že by to byla blbost, ptže za pár let bych to asi viděl jinak, jenomže mě právě strašně vyhovuje ten její pohled na svět a celkově zkušenosti právě kvůli tomu jejímu věku. Navíc je taková "pečující", což mně opět strašně dostává. Su asi trochu zvláštní, vždycky mě to spíš táhlo ke starším kvůli těmto věcem, jenomže na druhou stranu je to prostě k ničemu no... Snad se najde někdo podobnej v mojem věku...
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 22. Říjen 2012, 20:30:18 »

Já bych do toho bejt tebou šel, ale nečekal bych od toho budoucnost. A musíš mít koule to včas ukončit. Jeden takovej případ ve svým okolí mám - chlap je okolo padesátky a má starší ženskou - a je úplně vidět, jak ho sere, že mu "mizí mládí" a ještě víc ho točí, že ona je ještě o pořádnej kus dál. Ale v tý době už je docela pozdě na to se rozejít a tak svojí frustraci ventiluje v tom vztahu tím, že jí dává docela čočku. Trochu ho chápu a trochu si řikám, že na to měl sakra myslet dřív Úsměv

Jakože mít o 10 let starší ženskou je fajn, dokud jí není 50 a tobě 40. V tu chvíli by po tobě letěly holky lokolo 30ti - holky v nejlepších letech, kdy jsou pořád mladý a krásný a přitom už nejsou úplně blbý a maj něco za sebou - a tyhle holky na tebe letěj, protože jsi zabezpečenej, vybouřenej a pořád ještě nejsi starej. A oproti tomu máš ženskou, která už má svoje nejlepší léta nejmíň 10 let za sebou. A to samý o 10 let později - ona je prakticky před důchodem a ty seš postarší chlap, co chytá druhou mízu. Je to drsný, ale je to tak. To, že se vždycky dávávají dohromady starší kluk a mladší holka má nějakej význam a neni to náhoda.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS