Věkový rozdíl

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
25. Duben 2024, 03:05:06

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Věkový rozdíl
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Anketa
Otázka: O kolik let maximálně mladší partnerku/ partnera? (rozumněj např.volba 3. stejný věk nebo o tři roky mladší)
Stejně nebo 1rok - 8 (12.5%)
2 roky - 4 (6.3%)
3 roky - 13 (20.3%)
4-5 let - 14 (21.9%)
Je to jedno, hlavně že si rozumíme. - 18 (28.1%)
Klidně i 10 - 7 (10.9%)
Jedině staršííííí - 0 (0%)
Celkem hlasů: 61

Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Věkový rozdíl  (Přečteno 24697 krát)
Rysan



Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Příspěvků: 48


Zobrazit profil
« kdy: 20. Květen 2008, 10:47:26 »

Tak mě napadlo o kolik let maximálně mladší holku (klidně i kluka) by vám nevadilo mít?

Když jsem někdy randil s holkou co byla o hodně mladší, tak řešila hrozně nepodstatné věci nad kterýma bych v poho mávnul rukou a dál neřešil....nebo měla podivné názory na věc a její žebříček hodnot byl uplně někde JINDE. No zkrátka mladší holka  Šťastný
Tak jak jste na tom?

U mě je to maximálně 3 roky. Ale nevylučuju že může být i vyjímka Úsměv


Zaznamenáno
NeverLetYouGo
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 112


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 20. Květen 2008, 11:29:11 »

Tak není rozdíl jako rozdíl. Něco jinýho asi bude třeba on 35 a ona 25 a něco jinýho on 25 a ona 15.
Zaznamenáno
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 20. Květen 2008, 12:09:47 »

S vyšším věkem může bejt i vyšší rozdíl, protože už to neni ani zdaleka tolik znát....

Ale jinak je mi 17 a většina "nějak pro mě důležitých" holek je tak 3-5 let dolů Úsměv ....... což je podle kámošů docela dost, ale každej to má asi jinak
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 20. Květen 2008, 12:41:04 »

Je to lidech, můžpu mít stejný hodnoty 30ti letý a 20ti letá a někdy může být 30ti letý větší puberťák než 20ti letý
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Brnator
**


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 200


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 20. Květen 2008, 13:17:55 »

je to individualni, kazdy se vyviji ruzne rychle a ruzne se meni pohled na svet..
kazdopadne anketu bych zmenil (o kolik let mladsi partnerku / o kolik let starsiho partnera), budou tu hlasovat i holky a pak by vysledek o nicem nevypovidal
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 20. Květen 2008, 13:29:11 »

Dneska je velká móda mezi slečnami, alespoň z mého okolí, mít celkem o dost starší protějšky...jedna moje spolužačka se loni v létě, tehdy jí bylo 22, provdala za muže, kterému je 36 let (že je rozveden a má dítě školou povinné, to je už další věc)...další moje kamarádka, které je 23, je už několik let je s chlapem, kterému je nyní 34 let...další dvě slečny, které znám a je jim lehce nad 20 let mají obě přítele, kterým je přes 30 let...a tak bych mohl pokračovat Přemýšlím
Podotýkám, že všechny zmíněné slečny studují vysokou školu...i když to už dneska taky vlastně skoro nic nevypovídá Podivený Ale ani jeden ze zmiňovaných pánů naopak vysokou školu nemá...tak že by přecejen v tom "něco bylo" Přemýšlím Otázka
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 20. Květen 2008, 14:46:14 »

...tak že by přecejen v tom "něco bylo" Přemýšlím Otázka
Já to vidim na prachy (ne špatně myšleno) a s tím spojený úspěch - kluk na vejšce, co bydlí na koleji/u rodičů a vydělává si brigádama toho v jejích očích moc nedokázal Úsměv Oproti chlapovi, kterej dělá někde u CNCčka za 25000 čistýho Mrkající Co na tom, že vysokoškolák bude za pár let brát 3x tolika dokonce i něčeho dosáhne, něco vymyslí, atp. a tenhle jouda bude eště v 50ti sedět za soustruhem a v jeho životě se kromě rozvodu nic nezmění, ... Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 20. Květen 2008, 15:35:13 »

 Kroutící očima všichni třicátníci dělají ve špinavých montérkách u soustruhu až navěky , protože nemají vysokou školu a tudíž nikdy nic jiného než soustruh nepoznají , všichni vysokoškoláci budou vydělávat balíky peněz a činit pro lidstvo a celý vesmír významné objevy , všechny ženy , které mají vztah se staršími muži-soustružníky jsou na prachy a budou nešťastné ... je to přece tak snadné , že mě to nenapadlo dřív  Kroutící očima


kvarkopako : to není dnešní móda , tohle bylo vždy , zeptej se svých kamarádek proč jsou se staršími kluky a ani jedna ti nebude schopná odpovědět , nejspíš budou říkat , že samy ani neví , že to tak přišlo . Vysoká škola nevysoká škola - co je tohle - meřítko inteligence ? Skutečně si tady někdo myslí , že vysoká škola je zárukou inteligence a že kdo ji nemá je hlupák a ještě k tomu méněcený ? I já si zažila vztah s rozdílem 11 let , ovšem já výšku nemám a on měl - takže nezapadáme do tabulek . Štve mě , když v tom všichni hledají peníze (jasně někdy můžou být) , ale stojím si zatím , že věk není zárukou majetku úplně stejně jako vysoká škola není zárukou inteligence a vztah s rozdílem věku není zárukou něčí vychcanosti .
Celé je to o tom , že vám teď lidi kolem třicítky připadají stráášně staří a nechápete co s nima ty vaše vrstevnice můžou dělat , máte představu nudného chlapa v papučích u televize , jak to ve skutečnosti je vám dojde až vám bude jako mě přes třicet a zjistíte , že umíte všechno to co tenkrát , smát se, bavit se , dělat vylomeniny , užívat si jen máte navíc nějakou tu zkušenůstku .
Takže doufám kvarkopako , že až ti bude třicet a sám sobě v jedné chvíli řekneš sakra je mi třicet , ale já si připadám stejně jak ve dvaceti , nic se nezměnilo a klidně bych si troufnul na osmnáctiletou holku - si na mě vzpomeneš  Mrkající
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 20. Květen 2008, 15:54:34 »

Velmi pěkně řečeno, Barbarello, karma +.  Já těm holkám rozumím, a klidně o 15 Úsměv A nemyslím, že jsou v tom v první řadě peníze, vůbec ne.
Zaznamenáno

Happiness under construction!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 20. Květen 2008, 17:50:54 »

všechny ženy , které mají vztah se staršími muži-soustružníky jsou na prachy a budou nešťastné ...
To sem nenapsal Smutný Ještě horší než zveličování je naprosto nevhodné zobecňování Úsměv

Maximálně můžeš říct, že všechny holky, které jsou v 18ti s třicátníkem jsou na úspěch Úsměv A to že budou nešťastné taky neni pravda, protože 99% z nich to nevydrží déle jak 3,4 roky Mrkající Nebo znáte někoho, komu takovýhle rozdíl vydržel nějak dlouho? (nemyslim rozdíl 25,35 nebo 25,40, ale 18,30)...

Kdybych to okolo sebe neviděl, tak to neříkám Úsměv Jedné holce táta začal chodit s nejlepší kamarádkou Úsměv A táta jednoho kámoše chodí s jeho spolužačkou Mrkající

VŠ sice není zárukou inteligence, ale taky jen proto, že tys měla štěstí a ostré lokty, tak není vzdělání k ničemu Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 20. Květen 2008, 19:01:09 »

Ale nějakej trend v tom bude... jedna moje spolužačka (18) se v létě vdává (chlap 36)........ nemám to srdce jí to rozmlouvat....

U holek je asi nejlepší do padesáti hrabat peníze a pak si vzít nějakou dvacetiletou Šťastný
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
stix
*


Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Ostrava
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 20. Květen 2008, 19:05:31 »

Opravdu zajímavá otázka,mohla být jinak položena,ale je to teď jedno... Záleží nebo nezáleží na věku? Každý to asi cítí jinak a pokud si s tím druhým rozumí,tak v dané situaci nebudou řešit věk,natož jestli je náhodou rozvedený(á) nebo jestli už má v péči dítě. Prostě si myslí,že se k sobě hodí a na ostatní nehledí. Vím o čem mluvím,něco takového jsem zažil,sice vydrželo to jen rok... ale to je jiný příběh.  Trochu se mi nelíbí,když si někdo myslí,že má VŠ titul a má rypák nahoru a automaticky je něco lepšího než nějaký 30ti letý chlapík co maká na CNC?  Nezávidím nikomu s VŠ titulemí ,ale to z nikoho nedělá nic lepšího ,ani mu to vždy nezaručí automatický větší příjem,pokud něco neumí. ( taky osobní zkušenost ) !! Abych to nějak schrnul,když je člověk zamilovaný tak v první chvíli jde určitě věk stranou.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 20. Květen 2008, 19:16:55 »

No já měl zatim pokaždý mladší holku (celkem o dost), ale nevyhovovalo mi to NIKDY. A poslední dobou zjišťuju, že i stejně starý holky jsou pro mě hrozně nevyspělý Smutný já zkrátka potřebuju starší... s mladšími si nerozumím...
Zaznamenáno

barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 20. Květen 2008, 19:56:42 »

... protože 99% z nich to nevydrží déle jak 3,4 roky ...

Takže vztah osmnáctky s třicátníkem nevydrží víc než tři čtyři roky a to je podle tebe důkaz antikvality takového vztahu , nevím sice z čeho čerpáš , ale nedá mi to se nezeptat jak dlouho tedy trvá vztah osmnáctileté s dvacetiletým ?  Třeba tvůj jestli si nějaký měl ve svých dvaceti s přiměřeně mladší partnerkou .

K vzdělání - nemyslím si , že je zbytečné naopak , jen je podstatné pochopit , že vysoká škola ti dá jistou dávku teoterických znalostí , ale nedělá z tebe lepšího člověka a ani z tebe neudělá mistra v oboru ani ti nedává patent na rozum , dokonce ani jistotu dobře placeného zaměstnání . Není to o škole , ale o lidech .

Krom toho třeba u nás dělá několik vysokoškoláků na dělnických místech a my blbci se střední jim šéfujem .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #14 kdy: 20. Květen 2008, 20:22:10 »

Takže vztah osmnáctky s třicátníkem nevydrží víc než tři čtyři roky a to je podle tebe důkaz antikvality takového vztahu , nevím sice z čeho čerpáš , ale nedá mi to se nezeptat jak dlouho tedy trvá vztah osmnáctileté s dvacetiletým ?  Třeba tvůj jestli si nějaký měl ve svých dvaceti s přiměřeně mladší partnerkou .
A mně to nedá se nezeptat, jak dlouho trvá vztah třicetiletého s osmadvacetiletou Mrkající

K vzdělání - nemyslím si , že je zbytečné naopak , jen je podstatné pochopit , že vysoká škola ti dá jistou dávku teoterických znalostí , ale nedělá z tebe lepšího člověka a ani z tebe neudělá mistra v oboru ani ti nedává patent na rozum , dokonce ani jistotu dobře placeného zaměstnání .
Cože? Šokovaný Jistě, existují školy, kde je hlavním obsahem studia šprtání se nazpaměť (práva, medina), ale hlavní věc, kterou VŠ člověku dá, je to, že zformuje jeho myšlení, naučí ho o věcech jinak přemýšlet. Tohle je názor všech mých kamarádů - absolventů různých VŠ (doktor, právník, matfyzák, elektrotechnik, hnojař, ...). Pro zaměstnavatele je pak absolvent kvalitní VŠ zárukou člověka, který je schopný samostatné práce, kvalitního rozhledu v oboru a schopnosti učit se nové věci... O dělání lepšího člověka, patentu na rozum ani jistotě zaměstnání tady nikdo nepsal - s tím jsi začala Ty...
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 21. Květen 2008, 08:31:58 »

Debata o vysokých školách přesunuta byla oddělena a z důvodu OT přesunuta sem:

http://forum.qark.net/o-cemkoliv/jsou-vysokoskolaci-lepsi-lide-aneb-co-vam-da-vs-do-zivota/
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 21. Květen 2008, 18:24:52 »

Ja bych teda mladsiho chlapa nechtela, max tak rok... Protoze ve svym veku uz chci spolecnou domacnost, nejaky budovani budoucnosti a to opravdu treba s 20 ti letym klukem, kterej se zrovna chysta na vysku a pristich 5 let bych mela napriklad sama tahnout hypoteku a jeste ho zivit, ani moc nejde. Nehlede na to, ze pravdepodobnost, ze by me utek, je vyssi, nez ze by se mnou zustal.

Paradox spis je, ze muj pritel ma porad nejakou predstavu, ze do dvou let svadba, do tri decko a ted si pripadnu ja jak ta nevyspela slepicka, ktera se decku proste brani vsema deseti:)
Zaznamenáno
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 22. Květen 2008, 13:31:30 »

Počítání věkového rozdílu je na nic. Někteří jsou schopni zajistit rodinu už ve 20ti, někteří toho nejsou schopni ani ve 30ti. Takže místo věkového rodílu bych spíš řešil, jestli mají společné zájmy/plány/představy o budoucnosti. Pochopitelně nepočítám situace, kdy jeden je s tím druhým ze zištných důvodů Úsměv
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Luky
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 09. Červen 2008, 18:14:49 »

Podle meho nazoru chce vetsina holek starsiho kluka a to me mrzi. Ďábelský
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 09. Červen 2008, 18:55:06 »

Já (22) vyhledávám mezi 17-24, míň asi ne, víc taky raděj ne, pak už mají lidi jiný starosti. Až mě bude 30, tak tipuju 20-35, v 50ti: 25-55  Šťastný. No hlavně abysme si rozuměli, to je samozřejmost.

Luky: co tě na tom mrzí v 18ti? Chceš nějakou starší? Jestli jde o konkrétní případ, tak to nemůžeš brát tak vážně.
Zaznamenáno
Luky
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 10. Červen 2008, 12:50:54 »

ja ve svych osumnacti hledam stejne starou holku jako jsem ja. problem je ten, ze vetsina holek meho veku hleda borce okolo dvaciti. Ďábelský nektere holky jsou dle meho nazoru v tomto tak trochu strelene. maji sice starsiho chlapa se kterym se mohou chlubit ve spolecnosti ale nechapu, co je k nemu pritahuje jeste krom toho veku... Neutrální
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 10. Červen 2008, 16:32:34 »

Ja si myslim, ze to vobec nie je o tom, ze by hladali starsieho. Zober si kolko slecien v tvojom veku chodi s rovnako starym, mladsim, pripadne vobec nemaju partnera. Tym co hovoris, sa len obhajujes sam pred sebou, ze to je ten dovod, preco si ty nemozes najst slecnu. Radsej namiesto toho vyjdi von, zopar ich oslov a uvidis, ako sa veci maju.
Zaznamenáno
Luky
*
Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 11. Červen 2008, 18:39:56 »

tak to sory esi se obhajuju. ja se obhajovat nechci. Ďábelský priznavam ze neumim balit a nejsem zkuseny pickuper. akorat jak posloucham ty moje nektere spoluzacky co resi za kraviny to mi de nekdy hlava kolem...
me osobne holky mladsi o vice nez rok dva nepritahuji. to se ale s prybyvajicim vekem asi zmeni no... (az na jednu vyjimku co sem potkal na diskotece, to je prvni v mem zivote co sem chtel a byla o tri roky mladsi Znepokojený). nevim no, treba sem divny.
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 11. Červen 2008, 21:42:22 »

Myslim, ze divny nie si a to, ze holky balit nevies, tak z toho si nic nerob. Ja to tiez neviem, len to skusam. Musim povedat, ze ma to celkom zacina bavit a clovek pritom zazije mnozstvo zaujimavych prihod. Dufam, ze som ta nicim neurazil. Malo to byt skor take nakopnutie k tomu, aby si zacal hladat moznosti, ako tieto veci u seba zlepsit. Ja som napr. uz zacal, lebo uz ma nebavi byt sam a pozerat sa, ako su vsetci naokolo stastni a ja ako sa trapim. Ja to uz tiez chcem zazit a myslim, ze ty tiez. Nic lepsie, ako vyrazit priamo do ulic a par dievcat oslovit, ani nemozes urobit. Keby to malo byt fakt len jedno slovo, ktore ich potesi, tak je to vzdy lepsie ako cucat doma a snazit sa niekoho najst cez internet. Ani nevies, kolko slecien moze oslovit prave to jedno tvoje slovo. Daj im zazit ten pocit, ze su niecim vynimocne a ze ti stali za to, aby si si ich vsimol. Keby to mal byt len jeden obycajny usmev a uprimne zazelanie pekneho dna, tak to bude super.
Zaznamenáno
SpeedMaster
*
Karma: 6
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 12. Červen 2008, 22:17:04 »

  Takže doufám kvarkopako , že až ti bude třicet a sám sobě v jedné chvíli řekneš sakra je mi třicet , ale já si připadám stejně jak ve dvaceti , nic se nezměnilo a klidně bych si troufnul na osmnáctiletou holku - si na mě vzpomeneš  Mrkající

To je moc pěkně řečeno. (Napsáno)
Bez ohledu na to, kolik člověku je, hlavu, sny, touhy a představy má stále stejné.
Naštěstí v každém věku může být hezky.

2kvarkopako: Jak jsem ti doporučil už v jiném threadu, jdi si zvyšovat sebevědomí zdviháním činek do posilovny, třeba se ti povede sbalit buchtu svého věku a nebudeš rozčarován z toho, že některé tvé kamarádky si narazily neuvěřitelně staré pětatřicetileté dědky.   
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS