Vkus a nebo jenom více attraction?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 19:57:32

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Vkus a nebo jenom více attraction?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Vkus a nebo jenom více attraction?  (Přečteno 4095 krát)
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« kdy: 29. Září 2009, 16:29:31 »

Když jsem jel domu, napadlo mě založit tento topic. Nejde mi ani o to dokazovat jestli vzhled-nevzhled je rozhodující => na to zde témata jsou a proto
přejdu rovnou k věci:

Myslíte si, že pokud jste velmi sebevědomí, vážíte si svého života atd. + umíte vzbudit v dívce jistý pocit attraction (aspoň si to myslíte, řekněme že to cítíte), je to tažná síla proto, aby dala dívka přednost vám jako takovým nebo to nestačí? (samozřejmě comfort a důvěra/rapport z případného setkání na rande je prémie do "dalšího kola") Druhá verze, kdy dívka i přesto, že jí zaujmete svým chování vám nedá přednost, protože prostě "nejste její typ" (nebo ve vás vidí nějakou svojí vnitřní barikádu => doufám, že mi rozumíte).. Jaký máte názor na tuto situaci? Často sem nadtim přemýšlel jestli i tuto "limitaci" je možná překročit. Když bychom vzali např. PUG Mysteryho, zaujme jak svým chováním, tak i peacockingem..(a to že je do rockového/metalového stylu žádné z žen nevadí => také se některé tyto slečny mohou zapojit do zbylých 5% ze 100, které Mysteryho a jiné odmítají, ale těch je málo.. Úsměv ) Ovšem, že záleží i na věkové hranici subjektů nicméně určitě víte kam mířim Mrkající
Rád přivítám Vaše názory. Díky

 Barzini
« Poslední změna: 29. Září 2009, 16:46:05 od Barzini de Tutto » Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 29. Září 2009, 16:53:42 »

Já myslim, že určitě i kdybys byl sebeúžasnější tak někde prostě nepochodíš. A ani pickup ti nepomůže. A není na tom nic divného. Jen pickup se tě snaží přesvědčit, že "máš na jakoukoli" především proto, že když se s ním poprvé setkáš, tak máš pocit, že "nemáš na žádnou".
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 29. Září 2009, 16:57:13 »

Tohle mě zrovna dnes ve škole při zdlouhavé hodině biologie napadlo taky. Ovšem možná moje myšlenka směřuje ještě trošinku jinam.

Zjednodušeně řečeno jsem přemýšlel o tom, jestli to jak se holce líbíte vyplývá z vaší přirozené osobnosti, nebo chování k ní samotné (ať už podlejzání nebo CaF). Ve výsledku jsem došel k tomu, že každý má nějakou svojí základní atraktivitu vůči určité osobě a tu nelze nijak ovlivňovat. Svým chováním jí můžeme buť posílit nebo naopak sabotovat. To ovšem jen za předpokladu, že budeme iniciativní a komunikativní. Jinak se samo nic nezmění. Schématicky bych to rozdělil na 2 možné varianty, které mají ještě další 2 odvětví.

Poprvé v životě hovořím s nějakou neznámou dívkou a:

  • líbí se jí můj obličej, moje tělo, hlas, vůně, oči, gesta, whatever...
        a) CaF chování:  Dívce se bude líbit jak moc jsem nedobytný a zábavný.
        b) AFC chování: Uvidí jaký jsem romantik a jak moc jsem sladký klučík. Přesně takový jakého by si "přála" každá dívka.
  • nelíbí se jí můj ...
       a) CaF: "To je ale arogantní kretén, od toho raději ruce pryč" řekne si.
       b) AFC:  "Pěknej hňup. Ten se ani zdaleka neblíží pořádnýmu chlapovi"

Takže si myslím, že hlavní slovo má v tomto příroda. A jakým směrem se to bude ubírat dál, nechává už na tobě samotném.
Zaznamenáno
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 29. Září 2009, 17:16:25 »

Ava: pickup tě má hlavně nakompnout a začít se sebou něco dělat, ale souhlasim s tvým postem.

Comanch: ve výsledku to chce najít tu variantu c) něco mezi drzým a v pohodě chlapem.. Úsměv
Např. dívka, kterou nezaujmete na první dojem , protože si na vás schválně něco
znelíbí, poté je šance na záchranu, jen když jí dáte najevo, že není tou královnou.
A od toho sou tu i holomrazy.. které už patří do jiné kapitoly.. => takže si myslím, že se dívka dá svést po delší době. Ale to první setkání, které popisuje Comanch
je už vyřízené, pokud nezaujmete, jde vaše snažení do kytek. Úsměv
 
« Poslední změna: 29. Září 2009, 17:33:27 od Barzini de Tutto » Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 29. Září 2009, 18:10:09 »

Nechápu dotaz... Jasně že pokud seš sebevědomej a užíváš si života tak sou to dostatečně přitažlivý vlastnosti aby o něčem přemejšlela.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS