Vtipálek vs Muž

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
23. Duben 2024, 07:11:54

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Vtipálek vs Muž
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Vtipálek vs Muž  (Přečteno 8121 krát)
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« kdy: 19. Květen 2010, 19:40:07 »

Zdravím,
chvíli jsem tu nebyl.Měl jsem úraz a nestíhal jsem.
Měl bych jednu otázku,na kterou si nedokáž sám odpovědět.Potřebuji vědět váš názor,hlavně holek/žen ale i kluků.

Většina žen si představuje muže svých snů jako spolehlivého,dobře zajištěného muže,který ví co chce atd.Smysl pro humor je tam sice taky,ale ale hlavní je asi ta "mužnost".

No ale co když je muž/kluk,který má hodně smysl pro humor,je zábavný,hravý,optimistický,veselý,až to někdy zachází tak,že to vypadá,že ten muž je ve vnitř ještě "kluk".Vypadá že bere všechno na lehkou váhu,vypadá nespolehlivě atd...a to jen pro to,že je prostě veselý/hravý.Ale neznamená to,že ten dotyčný je nespolehlivý,nebo že bere všechno na lehkou váhu,jen tak vypadá.

Jednou na toto přišlo téma,a všechny ženy/holky z rodiného kruhu (sraz rodiny)se shodli na tom,že určitě ten typ 1.Takže jako ten "Mužný"...ptal jsem se i mamky a říkala,že takový muž působí nedospěle.
No a potom některé holky říkali,že takový ten "hravý" typ,je spíš jen na dočasný vztah nebo na flirt.Ale na založení rodiny,nebo dlouhodobý vztah se nehodí...
Zajímá me teda váš názor co si myslíte o tom "hravém"typu.
 Úsměv
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Pickle



Born stupid? Try again!

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: České Budějovice
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 19. Květen 2010, 20:12:52 »

Tak přesně s tímhle se potýkám celou svojí aktivní kariéru v balení. Jsem přesně ten typ jak popisuješ. Nemám rád, když se věci berou příliš vážně, jsem věčný optimista a snažím se to přenášet i na ostatní. Často a rád se směju.
Zrovna nedávno jsem byl ve vztahu s holkou, která se přes to nemohla přenést a nakonec se přiznala, že mě měla jenom na krátkodobý vztah (přesně jak říkáš). Pořád mi připomínala, že se chovám jak dítě, že by mě musela neustále peskovat a poučovat.

Ovšem takový prostě jsem a nechci to měnit. A myslím, že to ani nejde. Jde o celkový pohled na svět a na život. Někdo jím prochází od problému k problému (z jeho pohledu), já naopak vše vidím jako něco, co v daný moment je, co se stane nebo může stát a nějak si s tím musím poradit. Každopádně z toho vyjdu zase o něco bohatší. Pro mnoho lidí to může znít právě lehkovážně. Záleží na jejich pohledu na věc. Já to beru jako svojí výhodu.

Někdo si taky může myslet, že jde o celkovou nezralost, nezkušenost, což je nesmysl.
Nepochybuju, že ženský letěj na 1. typ. Je to jejich věc. Takových holek je většina. Ale ženská, která tě přijme takovýho jaký jsi a nechá se vtáhnout do tvojí reality plný energie, zábavy a pozitivního myšlení, je lepší než většina ostatních a takovou já třeba zrovna hledám  Super!

(Píšu to ve spěchu, tak se omlouvám za případný stylistický chyby)
Zaznamenáno
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 19. Květen 2010, 20:24:36 »

Hoxi, to se přeci ale vůbec nevylučuje Mrkající

Jde jen o to říct STOP a prosadit si svůj názor. Ty můžeš mít smysl pro humor, být zábavný, optimista, brát věci na lehkou váhu atd... Ale musíš vědět, kde jsou ty hranice a kdy je dobré říct prostě: "Ne, takhle to já nechci. Já to chci takhle. A buď bude po mém, nebo sbohem."

O tomhle dobře mluví David X - s většinou jeho názorů se ztotožňuji. Ta holka musí vědět, že víš, co chceš. Musí vědět, že si zábavný optimistický kluk, který nezkazí žádnou srandu, ale že nejsi manipulovatelnej usmrkánek.

Mimochodem, přesně ten, koho jsi popsal, jsem byl, takže píšu z vlastní zkušenosti Mrkající
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 19. Květen 2010, 20:46:05 »

Hoxi, já si myslím, že jde o to, že jde o to přitáhnout holku svým chováním takovou, jakou chceš ty. a to, jestli jsi hravý a někdy až infantilní může být pro spoustu žen přitažlivé, i když zároveň to, co budí pochyby, jak jsi to sám napsal.

spíš jde o to, že tvoje vnější projevy jsou prvotní fáze poznávání/vztahu, tím vyselektuješ skupinu holek, kterou chceš.

druhá fáze je o tom poznat, jestli tě chce jako osobnost s tím, jaký jsi celkově. pokud ne, právě sis ušetřil spoustu času a energie s holkou, se kteoru to nemá cenu.

jinak řečeno, nemusíš měnit svou osobnost, aby jsi našel takovou holku, jakou chceš, jde o to jen hledat dost dlouho a vytrvale a nebát se odkopnout takovou, která ti nevyhovuje:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 19. Květen 2010, 20:46:35 »

"Ne, takhle to já nechci. Já to chci takhle. A buď bude po mém, nebo sbohem."
Hoxi, tohle nedělej, když půjde o věc vážnou, bez srandy.
To by bylo opravdu hnusný. Jsou věci, ve kterých musíš být také upřímný.
Takže ty hranice jsou opravdu důležitý.

A né, že tohle budeš dělat svým dobrým kamarádům/kám, to se nedělá.
Jen, když je to vhodné, jak jsem psal viz.
Jestli toto nedodržíš, může tě to poznamenat - ztratíš ty osoby.

Tím neříkám, aby ses nechal ovliňovat, svůj názor máš, ale buď upřímný k těm, který máš rád.

Říkám to jen, aby si to nepřehnal, jestli se řídíš "Je mi jedno, co si ostatní myslí, je to můj život !!! "
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 19. Květen 2010, 21:18:23 »

"Ne, takhle to já nechci. Já to chci takhle. A buď bude po mém, nebo sbohem."
Hoxi, tohle nedělej, když půjde o věc vážnou, bez srandy.
To by bylo opravdu hnusný. Jsou věci, ve kterých musíš být také upřímný.
Takže ty hranice jsou opravdu důležitý.

Musim na to reagovat. Nemyslel jsem to nějak špatně. Nemyslel jsem to ani tak, aby na ty osoby útočil. Nejspíš si to nepochopil ty, protože si docela protiřečíš...

Ten příklad měl vypadat tak, že ta holka musí vědět, že máš svou hrdost a nebudeš její další "vtipná loutka" na ovládání.

A tím, že budeš rozhodný a budeš si stát za svým, rozhodně žádné osoby neztratíš. Akorát jim ukážeš, že nejsi opička na provázku, která za banánek udělá cokoli Mrkající K čemu bys tý holce jinak byl, kdybys neměl svůj názor a nestál si za ním?
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 20. Květen 2010, 07:56:31 »

"Ne, takhle to já nechci. Já to chci takhle. A buď bude po mém, nebo sbohem."
Hoxi, tohle nedělej, když půjde o věc vážnou, bez srandy.
To by bylo opravdu hnusný. Jsou věci, ve kterých musíš být také upřímný.
Takže ty hranice jsou opravdu důležitý.


A tím, že budeš rozhodný a budeš si stát za svým, rozhodně žádné osoby neztratíš. Akorát jim ukážeš, že nejsi opička na provázku, která za banánek udělá cokoli Mrkající K čemu bys tý holce jinak byl, kdybys neměl svůj názor a nestál si za ním?

Jasně,nějaká hrdost taky musí být,mám nějakou hrdost.Hlavně jde o to,že skoro všechny ženy/holky se shodli na tom,že ten "hravý" typ ne.Byly tam názory,že je ten dotyčný nezodpovědný a hlavně nevyzrálý,že by ho musela ženská "vychovávat".Já jsem přesně ten typ "hravý",neznamená to ale,že jsem nezodpovědný,jak si třeba většina myslí.Dokonce i moji rodiče si myslí,že jsem absolutně nevyzrálý,nezodpovědný,hravý...což si já nemyslím...žeprej takové lidi život naučí,že tvrdě narazí až zjistí jaká je realita a že časem si uvědomí,že je vše jiné.Všichni jenom řeknou,že ti lidé toho (té hravosti) musí nechat,a stat se zodpovědnými lidmi.
Toto já přesně nechci,já bych nevydržel nebýt takový jaký jsem.Dokonce mě ta představa přímo děsí!Já mám svou hrdost a mužu být zodpovědný snad ne?
Hlavně bych nesnesl,když říkají,že žena musí potom takové muže "vychovat" nebo "převychovat".Kristepane ne,já bych s takovou ženou nesnesl byt.Ať mě vezme takového jaký jsem.Já neříkám,že jsem dospělý,to zdaleka ne,ale nejsem ani nezodpovědný.
Úplně hrůzostrašné pomyšlení je pro mně,když si představím,že bych měl přestat být,jaký jsem teď.Nebo že bych se dokonce někdy měl chovat zodpovědně a dospěle a nevtípkovat furt...Brrr toto je horror snad pro všechny,kteří jsou stejným typem jako já.
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Pickle



Born stupid? Try again!

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: České Budějovice
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 20. Květen 2010, 08:46:14 »

Citace
Úplně hrůzostrašné pomyšlení je pro mně,když si představím,že bych měl přestat být,jaký jsem teď.Nebo že bych se dokonce někdy měl chovat zodpovědně a dospěle a nevtípkovat furt...Brrr toto je horror snad pro všechny,kteří jsou stejným typem jako já.

Jistě, o to přece jde! Nesnaž se změnit se. Nebo to brát jako Rend, který "takový" byl, ale teď už není, je "lepší".

Je dobře, že si uvědomuješ, jaký jsi a že hledáš holku, která tě takového přijme. Z mé vlastní zkušenosti: pokud uvidíš, že si tě holka neváží z toho důvodu, jaký jsi, že má tendenci tě vychovávat, je zbytečné se ji snažit přesvědčit o tom, že jsi např. zodpovědný, whatever patří k "chlapákovi". Ta holka už si tě někam zařadila. Takže next, next, až najdeš tu pravou, která s tebou bude šťastná. Jak říká joei, vyselektuješ tím skupinu holek.

Rozhodně se nevylučuje být "vtipálek" a být zároveň zodpovědný. Určitě jsi zodpovědný atd., když si toto sám uvědomuješ. Jen u tebe převládá ta lehká nadnesenost v řešení problémů, což většina lidí nechápe.
Zaznamenáno
Atto
*


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 20. Květen 2010, 15:04:17 »

Jasně, většina lidí si myslí, že hraví lidi tvrdě narazej. A proč si to ve většině případů myslej? Protože sou nas*aný - klasika - na počasí, na bzučící zářivku v práci, nechaj se vytočit profesorem. Myslim si, že to pro ně je krátkodobej boost ega - naštve je profesor tak rozrazej dveře, se širokejma ramenama na chudáka profesora něco zařvou a připadaj si velcí, i ty problémy zveličujou a přidávaj jim větší váhu. Pak můžou říct, že poznali, jaký to je být na dně, a jak dokáže bejt život nefér.

Ano, nepochybuju, že dost lidí to poznalo, ale spousta lidí si to pouze usmyslí, a pro takovýhle lidi je vtipnej, hravej a optimistickej člověk tim, kdo jim boří realitu a ukazuje jim, že jejich 'velký problémy' a pád na 'tvrdé' dno jsou jenom 'zidealizovaný' prkotiny splychtěný za účelem boostu ega a touze po pozornosti společnosti.

Toť můj názor - buď takovim, jakym bejt chceš. A myslim si, že bejt optimistou je v týhle vystresovaný době sakra výjimečný, a lidi to oceněj. Teda, aspoň okolo mýho věku, co tak můžu pozorovat ve škole.
Zaznamenáno

Don’t follow, lead.
Don’t copy, create.
Don’t start, finish.

or even,

Don't sit still, move.
Don't fit in, stand out.
Don't sit quietly, speak up.

Not all the time, sure, but more often.

Seth Godin
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 20. Květen 2010, 15:15:51 »

Souhlas. Ale optimist != vtipálek ! Úsměv

Rozdíl mezi nima je v tom, že optimista bere věci pozitivně. Vtipálek je zesměšňuje.

Zakopne...
...optimista: Nic mi není, všechno je v pohodě.
...pesimista: No, teď sem si určitě hnul se zádama.
...vtipálek: Viděli jste ten let? To byl nejlepší pád za poslední dekádu!
...vztahovačný: No, jasně, že zrovna já zakopnu.
...machýrek/Despota: Ukažte mi toho deb*la ci tam dal ten obrubník takhle blbě!
...útrpný (moje bejvalka): No, jasně,... jen se mi všichni zasmějte, jak jsem blbá!

Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Tenpa_Gocha



Love women. Not the theory.

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 48


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 20. Květen 2010, 19:38:04 »

Mystery o tomhle říkal:

Humour will not get you laid.
Humour is Ha-Ha.
Playful will get you laid.
Playful builds comfort.

Já myslím, že být hravý je v pohodě. Že to je atraktivní vlastnost. Třeba pro holky s věkovou skupinou 14-24 let, kteří především myslej na to, jak si co nejvíc užít. Od 26 let, spíš chtějí toho „muže“. Ale muž přece může být hravý. Nikde není psáno, že hravý muž není atraktivní. Asi záleží taky na tom, jak tu svoji hravost podáváš. A podle toho jak ses popisoval, si myslím, že je vše ok, buď takový, jaký jsi.

Já si třeba nedokážu představit, že bych se výborně bavil vedle zahořklého pesimisty, který si jen stěžuje svému okolí. A když je někdo takový, tak nemá entuziasmus a kdo nemá entuziasmus, nemá charisma.

Rozhodni se tak, co ti napovídá tvůj instinkt Úsměv
Zaznamenáno

"What we fear doing most is what we most need doing." - Asian Playboy
"A man who reads too much and uses his brain too little falls into lazy habits of thinking." - Asian Playboy
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 31. Květen 2010, 14:59:33 »

Mám malou otázku k zamyšlení. Je sice trošičku od tématu, ale zároveň určitou návaznost má.

Když už se tady bavíme o muži a jaký taky má být, jaká je tedy vaše představa o dospělosti? Můžete o sobě už teď říci, že jste dospělí? Spousta dětí si mylně myslí, že když jim je 18, stávají se okamžitě dospělými.

Moje představa je asi taková, že dospělý člověk by měl být v první řadě schopen postarat se samostatně alespoň sám o sebe. Být nezávislý, mít určitý příjem a plně zodpovídat za svoje činny.

Co si o dospělosti myslíte vy? Kdo z vás si může přiznat, že už je dospělý a proč?

Zaznamenáno
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 31. Květen 2010, 15:08:44 »

Myslím, že dospělý člověk se v dnešní době pozná hlavně tak, že:

  • - je vyrovnaný se sebou samým
  • - ví co chce (Má stanovené životní cíle a jde si za nimi.)
  • - dělá, co se rozhodl dělat (Jde o to, že například znám lidi, kteří se mnou studují střední školu výpočetní techniky, ale místo aby v hodinách studovali, dělají jenom bordel.)

Moje představa je asi taková, že dospělý člověk by měl být v první řadě schopen postarat se samostatně alespoň sám o sebe. Být nezávislý, mít určitý příjem a plně zodpovídat za svoje činny.

Tak v tom se nejspíš trochu rozcházíme. Dle mého dospělý člověk nemusí být nezávislý a nemusí mít ani stálý příjem - někteří prostě mají smůlu a něco se jim v životě zhroutilo, s tím nic neuděláme.

Těžko se to takhle přesně definuje - řekl bych jednoduše, že jde o psychickou a emocionální vyrovnanost se sebou samým.

Sám sebe za dospělého považuji, nicméně mám chvilky, kdy bych o tom vážně pochyboval... Ale kdo ne? Úsměv
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 31. Květen 2010, 16:03:57 »

Já se cítil dospělí.
Učitelé mi říkali, že jsem vyspělejší než ostatní ve třídě. Já jsem to taky tak cítil.
A dostal jsem pochvalu za svědomitý přístup ke studiu, férové a bezkonfliktní jednání.
Ale zkutek, utek. Hned, jak mě přechválili, jsem začal být jiný..
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Varg
**


per aspera ad astra

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 162


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 31. Květen 2010, 17:04:08 »

Dospelý človek je podľa mňa ten, ktorý dokáže byť zodpovedný, má už nejaké životné skúsenosti vďaka odžitým rokom, dokáže sa postaviť zoči voči problému a jeho organizmus dosiahol pohlavnej dospelosti teda je schopný rozmnožovania sa ( Zelenáč).

Podľa mňa ale ťažko nájsť definíciu toho, kto je ,,dospelý človek". Ono jediný znak podľa ktorého sa spozná na 100% dospelý jedinec je práve ten organizmus ktorý dosiahol isté zmeny - a to som to najprv povedal len tak zo srandy.
To, či je zodpovedný, samostatný, cieľavedomý, schopný.. nemá priamy vplyv na jeho dospelosť, teda fúzy mu budú rásť ďalej, oficiálne bude stále ,,dospelý" .. ale tuším sa bavíme o nejakom všeobecnom, spoločenskom obraze dospelého človeka. Tam sa budú zrejme viaceré názory líšiť. Prirodzene.

V mojich očiach teda to čo som napísal vyššie, niečo z toho čo napísal Comanch a Rend a zrejme aj ďalšie veci ktoré by mohol dospelý človek mať.
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 31. Květen 2010, 18:55:56 »

Můj dospělostní list:
1) zodpovědnost - bez toho, aby člověk přebral zodpovědnost za to co dělá, nikdy dospělý nebude
2) samostatnost - člověk se musí postarat sám o sebe, aniž by potřeboval pomoc někoho druhého
3) srovnané hodnoty a cíle - tedy vědět, jestli chci pracovat nebo studovat, budovat si něco pro život nebo se zatím jen bavit, atp. A krom jiného taky mít (ze svého pohledu) názor na to co je dobré a co je špatné.

Z toho pohledu nutně dospělý zatím nejsem. Zodpovědnost pro mne problém není, řekl bych. Problém je v samostatnosti, i když tady platí, že nouze naučila Dalibora housti Mrkající Prostě to zatím nebylo potřeba, tak sem se do toho nehrnul. A ohledně hodnot, tak morální a životní hodnoty mám setřízené poměrně jasně. Spíš s cíli je problém, protože v poslední době jsem s poměrně rapidním postupem v "kariéře" zjistil, že nevím, jestli se chci vázat tak, jak jsem si plánoval dřív.

Tedy typický znak nedospělosti:
Nezodpovědnost vzhledem k budoucnosti. Život "na dluh", kdy člověk cíleně odsouvá nepříjemná rozhodnutí a ignoruje následky svých činů do budoucnosti. Např. ukrást něco na benzínce cestou z hspody je věc, kterou jsem schopen tolerovat v rámci mladické nerozvážnosti, ale ignorance následků ve smyslu zápisu v tr. rejstříku atp. je důkazem nedospělosti.
Nesamostatnost souvisí možná s výdělkem, jak psal Comanch, ale ve výsledku to není to samé. Když si člověk začne vydělávat tak si uvědomí, že každá koruna, kterou spotřebuje ho stojí nějaký čas. A v tu chvíli přestane plýtvat s tím co má. Z toho plyne taková ta tyická ignorance, když si někdo třeba propálí bundu někde, tak kdyby si na ní každou korunu vydělal, tak nebude tak hrozně cool a v pohodě, jako když jí má od rodičů zaplacenou a možná si na ní přidal 500 z brigády Šťastný
Nesrovnané hodnoty - tohle vídám hrozně často. Nevadí mi, když někdo má jiný názor než já, ale když někdo nemá názor. Neschopnost postavit se na jednu stranu sporu, atp. Cíle hodně souvisí se zodpovědností. Znám lidi, co jakože "mají cíl" podívat se do indie, cestovat po světě, atp. Proč ne, pokud se k tomu postaví zodpovědně a ne tak, že až je to cestování přejde, tak najednou nebudou mít nic a žádnou alternativu. Jeden kámoš takhle cestuje a líbí se mi, že nepodlehnul tomu "cool movementu", jakože žiju okamžikem a během cestování se našel čas,a by si udělal školu. Je z toho vidět, že myslí na budoucnost dál, než za týden Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS