Vyšší holka než kluk ?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
23. Duben 2024, 11:10:04

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Vyšší holka než kluk ?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Vyšší holka než kluk ?  (Přečteno 10846 krát)
Score
*
Karma: 0
Věk: 33
Příspěvků: 54


Zobrazit profil
« kdy: 13. Duben 2011, 09:38:03 »

Zdravím včera sem tak přemýšlel o tom jestli hraje nějak roli výška u holky ? Včera sem totiž viděl kluka jak šel s holkou a ta holka byla tak o hlavu větší než on ( podotýkám drželi se za ruce ) . Tak mě tak napadlo jaký to asi musí být pro toho kluka, když je holka vyšší než on ? Já nevím proč, ale já nikdy neměl holku co by byla větší než já takže nemůžu posoudit tak jestli někdo na to má  názor nebo zkušenost ? Jako jaký to je pro kluka, pro tu holku a pro okolí třeba ? Úsměv 
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 13. Duben 2011, 09:56:11 »

Při líbání nemá kluk hlavu skloněnou dolů, ale zakloněnou nahoru.

Vždyť je to uplně fuk.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 13. Duben 2011, 11:39:20 »

No, IMO to na kluka klade celkem slušný nároky. Když se na někoho díváš zhora, tak ten "dole" je v horší pozici. Ve vztahu to tak asi neni, ale podvědomě to tak imo musí vnímat. Ale když má sebevědomí v pohodě, tak je to IMO cajk...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 13. Duben 2011, 16:41:51 »

no, ja si myslím, že to jedného pekne sere. Nevideli ste Sharkózyho, ako nacvićuje pred kamerami baletné kroky na špičkách?
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
pavol

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Třebíč
Příspěvků: 27


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 13. Duben 2011, 19:39:49 »

Tak do 16 sem měřil cca 153 a byl sem už smířený s tím že to tak i zůstane, teď mám tady 180(i tak se nějaká větší najde, obzvláště když si dá podpatky). No ale jde o to, že sem byl zvyklý, že sem se na každého koukal nahoru a nijak zvlášť mi to nevadilo a holkám vlastně taky ne, to že sem u nich neměl úspěch bylo způsobený úplně něčím jiným než tím, že bych byl malej. Je to vždycky o tom člověku jak se bere, jestli ho to trápí, ale co se týče vztahů tak si myslím že to až takovou roli nehraje, když ji dokáže chlap zaujmout tak to ta ženská vezme ať je jakýkoli. Ono stejně s tou výškou je to podle mě, takový zažitý, že chlap má být větší, zrovna tak jako že má být třeba starší, atd.
Zaznamenáno
Storm
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: České Budějovice
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 13. Duben 2011, 20:23:16 »

Já teda s timhle problém nemám, měřim 192cm a málokdy potkám větší holku Šťastný. Jinak nic proti malejm chlapům, ale když vidim kluka s holkou, která je o hlavu větší než on, tak mi to přijde jako když jde máma se synem Úsměv.
Zaznamenáno
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 13. Duben 2011, 21:11:17 »

Z vlastní zkušenosti můžu říct, že je to frustrují spíš pro kluka.
Jak psal pavol "když ji dokáže chlap zaujmout tak to ta ženská vezme ať je jakýkoli." nemám co dodat. I když výška dost přidává na atraktivitě.
Každopádně když je kluk malý (jako já např. 168cm), musí mít pořádně velké sebevědomí. Jinak to bude pro něj ve vztahu s vyšší slečnou dosti "nepříjemné".
Já měl to štěstí, že jsem měl zatím holku vždy stejně velkou nebo o trochu menší. Ale všiml jsem si, že si tak nějak podvědomě vybírám stejně vysoké holky, velké se mi nelíbí, naopak menší než já naopak u mě většinou získají velkou atraktivitu  Andílek
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Score
*
Karma: 0
Věk: 33
Příspěvků: 54


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 14. Duben 2011, 08:43:32 »

no myslím, že sem na tom se sebevědomím dobře :-D teda aspoň to vždy každá o mě tvrdí i moje současná přítelkyně :-D ale prostě nevím asi bych nemohl být menší než holka nevím proč nedokážu to vyjádřit prostě jako bych to v sobě měl nějak zakódovaný, že chlap musí být vždy větší aby ženu mohl ochránit Úsměv Takže když vidím kluka co je menší než ta holka tak mě první věc napadne, že je to takový divný a druhá když už uvažuji, že ten kluk bude dobrej asi ve svádění :-D
Zaznamenáno
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 15. Květen 2011, 09:47:11 »

tak já přidám taky trošku do mlýna Úsměv musím se přidat tady k názoru, že je to úplně jedno jestli je slečna vyšší pokud to není nějakej extrém :-D já můžu momentálně ze svý zkušenosti se svou přítelkyní říct, že to jde Úsměv mám slečnu a je o malinko vyšší než já a vůbec nám to v ničem nevadí :-D
Je pravda, že občas někdo jako udiveně kouká, ale co mi je do ostatních co si myslí apodobně :-D spíš si tak si řeknu, že nechápou jak sem jí dokázal sbalit :-D Takže co s toho plyne ? to že bych takovýhle blbosti neřešil :-D
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS