Vzájemná rivalita mých kámošek

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 01:34:47

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Vzájemná rivalita mých kámošek
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Vzájemná rivalita mých kámošek  (Přečteno 12106 krát)
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« kdy: 29. Březen 2009, 14:29:52 »

Všimnul jsem si zvláštního jevu: většina mých kamarádek, pokud nejsou kamarádky navzájem, se poměrně dost nesnáší, aniž by se kolikrát vůbec znaly. Když se některý svěřim, že se mi líbí nějaká jiná, okamžitě jí začne pomluvat, jaká je to kráva a že kdybych s ní začal, hodně bych tím klesnul a že mám určitě na nějakou lepší. Dostalo se to do fáze, kdy začít chodit s nějakou z nich ( a že se mi jich dost líbí) by znamenalo spustit řetězovou reakci jejich vzájemných nenávistných projevů (podotýkám, že většině je tak 13-17).

Nechci je ztratit, mám je rád všechny, dá se to nějak mírumilovně uhrát? Myslíte, že holky z toho v pozdějším věku vyrostou, nebo se s nima prostě nedá vě větším množství kamarádit? A nevíte, co je vůbec proti sobě tolik štve?
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 29. Březen 2009, 14:35:07 »

Jsou v pubertě, v tom věku ve kterém jsou to holky dělají často. Většina z nich z toho vyroste jak budou mít víc zkušeností s lidma a se životem
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 29. Březen 2009, 14:35:55 »

who cares?

ty si vybíráš.
a pokud je ztratíš kvůli tomu, že máš nějakou rád, tak to nejsou asi moc dobrý kamarádky...
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 29. Březen 2009, 14:43:45 »

Život je otázkou priorit... chceš mít raději 5 kamarádek, nebo 1 kvalitní LTR?
A i tak pokud jsou to kamarádky tak to stejně bude akorát další téma k rozhovoru k rozebírání a ne důvod k hádce (stejně jsou to spíš velký kecy, v okamžiku kdy bys začal balit je tak bys možná koukal jak by mohly nahodit zpátečku)... věk 13-17 každopádně vyžaduje určitý osobitý přístup Šťastný
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 29. Březen 2009, 15:59:16 »

Majetnické. Chtějí tě mít jen pro sebe - vědí, že s kyýmkoli si začneš, ten bude mít víc tvé přízně než ostatní. To, že tě nechtějí "sexuálně" neznamená, že tě nechtějí jako kamaráda.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 29. Březen 2009, 19:15:08 »

To, že tě nechtějí "sexuálně" neznamená, že tě nechtějí jako kamaráda.
No a? Pokud bude s nějakou chodit, tak ho přeci jako kamaráda nestratěj.
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 29. Březen 2009, 19:19:32 »

Bude ale potenciální hrozba v tom, že už by těm kámoškám nemusel tolik důvěřovat a "investovat" energii do zábavy (nikoli vztahu) s nimi (je to blbost ale ženský by tak uvažovat mohly, ne? kor 13-17)... na druhou stranu je to malinko "sobecký" postoj (i když nejspíš jenom v podvědomí) => nemá smysl na to brát ohled, ony se s tím ty kámošky nějak srovnají...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 29. Březen 2009, 19:27:55 »

Holky ty se vždycky pomlouvaly. U nás ve třídě pořád někoho pomlouvaj a pak zas dělaj, jak jsou nejlepší kamarádky.
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
pulse
*


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Příspěvků: 74


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 29. Březen 2009, 20:02:47 »

Holky ty se vždycky pomlouvaly. U nás ve třídě pořád někoho pomlouvaj a pak zas dělaj, jak jsou nejlepší kamarádky.

to myslim že je ÚPLNĚ všude,i všechny holky kterejch sem se na to zeptal mi to provinile potvrdili

jinak taky souhlasim abys kašlal na to co si myslí kámošky,vždycky bude někdo koho budeš něčim štvát takže to podle mě nemá cenu řešit
Zaznamenáno
gammarus
**


Karma: 4
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 29. Březen 2009, 20:35:00 »

Kurňa jsi přece alfa tak se podle toho chovej a ne podle toho co chtějí kamarádky Vykřičník Přece se nenecháš řídit bandou ženských  Super!
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 29. Březen 2009, 21:47:27 »

To, že tě nechtějí "sexuálně" neznamená, že tě nechtějí jako kamaráda.
No a? Pokud bude s nějakou chodit, tak ho přeci jako kamaráda nestratěj.
Netratěj, ale o část přijdou, protože by se věnoval mnohem víc své holce a investoval by čas, energii a peníze do ní a né do nich Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 30. Březen 2009, 14:05:35 »

Asi to je vážně majetnický... drtivá většina mě považuje za nejlepšího kámoše, dokonce se mnou před svejma kámoškama chlubí nebo co Šťastný a přitom nijak extra hodnej zas nejsem....

Na jejich reakce ale moc kašlat nemůžu... věděj o mě dost věcí a mohly by to proti mně použít Kroutící očima .... víceméně si připadám jako rukojmí v pasti, párkrát už jsem na to doplatil. Asi počkám až za pár měsíců odmaturuju a pak už to na vejšce bude v poho... Úsměv
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
UsKd



Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Místo: Óoostrava
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 30. Březen 2009, 19:16:38 »

Na jejich reakce ale moc kašlat nemůžu... věděj o mě dost věcí a mohly by to proti mně použít Kroutící očima .... víceméně si připadám jako rukojmí v pasti, párkrát už jsem na to doplatil. Asi počkám až za pár měsíců odmaturuju a pak už to na vejšce bude v poho... Úsměv

Nechápu co by proti tobě mohly použít. Pokud jsou to kámošky, tak by se snad měli podle toho chovat ne ?! Eh? Úsměv
Zaznamenáno
Michail
**


Karma: 3
Příspěvků: 188


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 01. Duben 2009, 13:51:25 »

Z me zkusenosti se s tim po par dnech trucovani smiri.
Zaznamenáno
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 01. Duben 2009, 16:17:46 »

Nechci je ztratit, mám je rád všechny, dá se to nějak mírumilovně uhrát? Myslíte, že holky z toho v pozdějším věku vyrostou, nebo se s nima prostě nedá vě větším množství kamarádit? A nevíte, co je vůbec proti sobě tolik štve?
Konkrétně tuhle ženskou "nenávist" nesmíš brát tak smrtelně vážně. Je to stejný jako ta tuna dalších, z našeho pohledu, nelogickejch jevů v jejich chování (viz "úplně fajn kluk - ale do postele ho nechci; radši si užiju s hajzlem a tamtomu se vybrečím na rameně"). Součást jejich přirozený ženský nátury. Uhraješ to tak, že zůstaneš jako správnej chlap nad věcí. Úsměv Ať si melou, co chcou. Šťastný
Zaznamenáno

king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 01. Duben 2009, 16:27:13 »

Ty holky nemaji pravo ti branit v blizsim vztahu s jinou pokud o takovy vztah samy nemaji zajem => pokud jim to das citlive s trochou vtipu "sezrat", tak jim zavres hubu a stejne si te porad budou vazit a tudiz nebudou ani moc trucovat...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 01. Duben 2009, 17:36:13 »

Takže jste se shodli, ať si nic nedám líbit... to je logický, nemaj ani právo mě nijak držet, když jsme jen kámoši. Ale bude to přecejenom dost riskantní, už vidim ty scény Úsměv ...

Nikdy mi přímo neřeknou, že nechtěj, abych měl nikoho dalšího - jen to dávaj víc nebo míň najevo... proti tomu se těžko ohrazuje, když je to tak nekonkrétní, ale počkám si na správnou chvilku. Díky Úsměv
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 01. Duben 2009, 17:42:43 »

Ony si vzájemně závidí, a to nejenom něčí pozornost, ale i kdejakou daleko míň podstatnou píčovinu (prostě holky). Proto dělají vofuky. Ale když budeš ten vztah s některou z nich vážně chtít, ty ostatní tomu stejně nezabrání (a moc dobře to věděj). Je to tvoje věc, takže na nějaký jejich kecy, scény etc. prostě kašli a nenech se zbytečně otrávit. Mrkající
« Poslední změna: 01. Duben 2009, 17:46:03 od Stranger » Zaznamenáno

petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 01. Duben 2009, 17:48:41 »

Určitě do toho běž, myslím že to nebude tak hrozný že bys věechny ostatní ztratil. Ony možná přestanou mít rády tu, se kterou budeš chodit, ale řekl bych že na tebe to nebude mít vliv. No zkus to, aspoň mám povíš co bylo správně
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 01. Duben 2009, 17:51:40 »

Ty jejich vofuky jsou stejne spis velky kecy => i kdyz budou chtit udelat nejakou "scenu", tak v okamziku kdy budes vypadat jenom trochu jiste v kramflecich a pratelsky s trochou humoru jim naznacis, ze ti do toho nemaji co kecat, tak uvidis jak rychle zaradi spatecku protoze si uvedomi ze jsou na tenkym lede (a tvuj vyraz ukazujici nadhled je ujisti o tom ze to vis i ty) Mrkající
Nehlede na to, ze je lepsi s jednou holkou zacit chodit, nez abys mel 5 kamaradek jako "zasobarnu" potencialnich (btw, kdyby chyby) holek na chozeni... Vzhledem k tomu jak mala je navic sance ze prijdes o nejak velke mnozstvi z nich (a ty o ktere bys prisel za to nestoji) bych do toho s klidem sel Mrkající
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 01. Duben 2009, 20:36:04 »

Dobře, jdu do toho, teď už zbejvá jen to balení samotný Šťastný největší problém... ale to by byl OT... napíšu, jak se to vyvíjí Úsměv
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
tomica



To jsem já xD

Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 01. Duben 2009, 20:40:28 »

v okamziku kdy budes vypadat jenom trochu jiste v kramflecich a pratelsky s trochou humoru jim naznacis, ze ti do toho nemaji co kecat, tak uvidis jak rychle zaradi spatecku protoze si uvedomi ze jsou na tenkym lede

Nebo si možná spíš uvědomí, že je to z jejich strany trapné dělat scény místo toho aby si tě ulovily sami nebo se nechaly ulovit Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS