Vztah a jeho základ - důvěra

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 13:05:55

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Vztah a jeho základ - důvěra
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Vztah a jeho základ - důvěra  (Přečteno 8287 krát)
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« kdy: 02. Březen 2011, 21:46:30 »

Ahoj všichni,

Tento topic jsem založil, protože mě zajímá Váš postoj k němu resp. jak byste se
naučili důvěřovat? Často se mi stává, že mám trochu paranoidní pocity (jako nevěra, žárlivost, domýšlení si věcí apod.), což
není zrovna vhodný. Naučil jsem se být ve vztazích a citech velmi opatrný (kdo četl můj deník ví).

Zajímalo by mě jak se to naučit? Je to počtem vztahů a zkušenostma? Nebo je to jen slepá důvěra, že ten vztah klapne?

Jak se říká důvěřuj, ale prověřuj.

A co Vy a důvěra v LTR.
Jakýkoliv příspěvek do diskuze je vítaný.

Děkuju
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 02. Březen 2011, 22:02:06 »

Nemám důvod nevěřit, s mírnou nadsázkou říkám, že LTR je se mnou natolik spokojená, že nemá a nebude mít potřebu hledat jinde. Ať by se vyspala s kýmkoliv, nikdo ji a její pocity a touhy nezná tak dobře jako já. A ona si tohohle je moc dobře vědomá.
Každopádně občas se stane že přecejen mám blbý myšlenky, ale to člověk nemůže mít 100% inner game a asi se tomu nedá úplně vyhnout.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 03. Březen 2011, 07:56:50 »

Přesně, člověk tomu musí tak trochu apaticky věřit. A pokud začne domýšlet, tak to hodit za hlavu.

Já se uklidňuju tím, že kdyby mě chtěla podvést, tak to udělá a já tomu stejně nezabráním... ale v člověku to občas hlodá a hlodá.
Nauč se s tím žít, nemluvit o tom, a nenechat si tím ovlivňovat náladu. ona to pozná.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 07. Březen 2011, 20:04:33 »

Je to docela srandovní, protože když se na to člověk podívá logicky, ta holka
může znát třeba celou tvojí rodinu, tvé soukromí obecně a stejně pokud by chtěla
jí tyhle logické základy nezabraňují k nevěře. Aspoň si to myslim.

Teď jsem si o víkendu uvědomil, že důvěra je v podstatě jako tvůj frame při oslovení dívky.
Když se cítíš silnej a věříš si, tím více máš šanci jí sbalit. A ve vztahu, když důvěřuješ ta holka
to musí vycítit a reaguje tak i na tebe.

Joei si to psal, ale chtěl jsem tu myšlenku nějak shrnout.

Občas mě děsí, že ačkoliv jste s někým dlouho, oba víte, že spolu nemusíte být celý život (viz já v 17).
Ale tím se člověk nesmí zaobírat, protože musí žít přítomností. Super!
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 07. Březen 2011, 20:11:29 »

pokud by chtěla jí tyhle logické základy nezabraňují k nevěře. Aspoň si to myslim.

Však jo, logika jí nezakazuje vůbec nic. Ale stačí aby byla dost provázaná emočně a na jiný ani nepomyslí.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 07. Březen 2011, 20:45:08 »

A to ti zajistí sex, dobrodružství a romantika (stručně, je toho i víc).
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 07. Březen 2011, 23:40:45 »

No tak mě to rozhodně zajišťuje skvělej sex a romantika, ale ano, je toho víc. Nejsem si úplně jistej tím, co tak skvělýho svojí LTR dávám, ale vím že dostává všechno co potřebuje a že spokojená je. A pokud mě přece podvede, posral jsem si to sám.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 08. Březen 2011, 22:09:19 »

Takze, ake mate skusenosti, ako sa spravat vo vztahu? Ako tu holku tak spravne vyprovokovat, aby sa aj ona sama ozvala? Aby sama od seba nieco podnikla? Ja mam holku mesiac, zatial je to v pohode. Vidime sa zhruba 3 krat do tyzdna, nema problem urobit cokolvek, co navrhnem, ziadne vyhovorky. Ked povie, ze mi napise, tak mi napise, ale aj tak je to o tom, ze vacsinou sa ozvem prvy ja. Volame si vacsinou tak, ze ona prezvoni a ja jej zavolam spat. Beriem to, ona ma 19, nema prijem, ja pracujem, prijem mam. Ale aj tak by ma potesilo, keby to tak nejak sama od seba spravila. Ked sa o tom s nou porozpravam a naznacim, tak to spravi. Ide mi skor o to, ako sa v tom vztahu spravat, ako ju vyhecovat, vyprovokovat a tak. Nejake napady?
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 08. Březen 2011, 22:50:18 »

a není to třeba tím, že zábavy, které vymýšlíš stojí dost peněz? a ona peníze nemá, tak se bojí, aby tě nezklamala svým návrhem?
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 09. Březen 2011, 09:00:04 »

nie, boli sme zatial na filme, u nas doma sme robili palacinky, niekde vonku v bare (to ma dokonca pozvala ona), dnes som ju zase pozval ku nam na veceru, cez vikend chceme ist na plavaren, na turu som ju pozval. Ako vravim, zatial je to vlastne vsetko v pohode, len by som jej nejak vtipne rad naznacil, ze by ma potesilo, keby sa aj sama ozvala a nieco vymyslela. Uz som jej to vlastne povedal niekedy na zaciatku, ze sa mi paci, ked je dievca take a ona to samozrejme hned aj zobrala a nieco vymyslela, zavolala mi (neprezvonila ale normalne zavolala). Je velmi vnimava a netreba jej veci opakovat, zapamata si to. Takze len trochu usmernit potrebujem, ze ako na to. Vdaka
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 09. Březen 2011, 10:27:42 »

Tak až skončí nějakej ten Váš úprogram zase, tak se jí zeptej: "A co podnikneme příště?" a ona něco vymyslí, neboj se, pokud je vnímavá jak říkáš:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS