Vztah "z rozumu"?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Duben 2024, 13:56:57

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Vztah "z rozumu"?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Vztah "z rozumu"?  (Přečteno 18049 krát)
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« kdy: 06. Březen 2008, 00:05:29 »

Tak jak začít? Už asi od loňskýho dubna jsem přerušil aktivní balení holek, prostě jsem už měl toho dělání kašpara po krk a řek jsem si ať mě vlezou na záda. Omezil jsem se na občasný kontrolování profilů na libimseti a lidech, jestli se třeba nějaká nechytí. Pár jich bylo, ale žádný vyhovující, teda jedna jakž tak jo, ale tam jsem to bohužel nechal nějak vyšumět do ztracena. Pak mi napsala jedna slečna zhruba mýho věku, se kterou jsem si pak psal i přes icq a zatím jsme se třikrát viděli.

Vypadá to, že by mohla mít zájem, i když jistej si být nemůžu... často začíná komunikaci sama (na naše první setkání zvala ona), dokonce se jí (kupodivu) prej líbím po fyzické stránce... na druhou stranu ze způsobu, jakým se mnou probírá svoje pocity a některý věci ze soukromí, by se mohlo zdát, že mě chce spíš jako kámoše a vrbu

Já mám dilema: 1) Je celkem hezká, vypadá že i hodná, máme určitý společný témata o kterých se můžem bavit
2) Z mý strany tam bohužel není ta "jiskra", prostě to, co chlapa k ženský táhne. Povídání s ní je OK, ale že by mě to nějak bralo jako u jiných holek v minulosti, to ne. Ani mě nějak extra sexuálně nepřitahuje (přestože škaredá fakt není)

Takže jsem se ani nepokoušel o nějaký doteky a tak podobně, nebyl jsem k tomu "vnitřně puzen".
Rozum ale říká jiné věci: Neblbni vole, nebuď vybíravej, nebo přebereš a budeš sám... Taková fajn baba tě osloví sama od sebe, tak toho přece využij... Můžeš považovat za štěstí, že takovýho ksichta jako ty chce celekm vpohodě holka, tak nečekej na sexbombu, bo se nedočkáš... a tak podobně  Smějící se

Vím, že v tomhle je zkušenost asi dost nepřenosná, ale zajímalo by mě, jestli jste někdy řešili něco podobnýho a co si o tom myslíte...
Zaznamenáno
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 06. Březen 2008, 01:12:43 »

Rozum ti radí správně, nic víc ti k tomu neřeknu, bo by se do mě zase některý pustili...
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 06. Březen 2008, 09:46:44 »

Proč to s ní nezkusit brát na 100% vážně , nevíš co bude zítra , píšeš že je to fajn holka = dej jí i sobě tu šanci  Mrkající
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
p@lo
Host
« Odpověď #3 kdy: 06. Březen 2008, 10:17:54 »

tiez si myslim, ze by si jej mal dat sancu. laska prichadza postupne Mrkající
Zaznamenáno
rewer

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 06. Březen 2008, 10:28:13 »

Taky sem nedavno resil podobnej problem a dosel sem k zaveru, ze by to vuci ni nebylo fer. Ja nevim. Podle me tady hodne zalezi o pristupu. Nekdo, jak vidi, ze ma sanci, do toho vlitne s tim, ze rozejit se muze vzdycky. Nekdo vyckava, dokud si neni primerene jistej, ze to bude mit nejakou budoucnost. Ja osobne zrejme patrim do te druhe skupiny (tim rozhodne nechci trvrdit, ze to je to jediny spravny).
Zaznamenáno

Kazdy ma rad nekoho, kdo ma rad nekoho jineho, jen idiot ma rad vsechny.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 06. Březen 2008, 13:43:08 »

Máš právo nevědět, jestli jí chceš "navážno" po pár setkáních. Jestli tě VŮBEC nepřitahuje, tak OK, to cenu nemá. Ale "vůbec" a "ne moc" je velkej rozdíl. Z vlastní zkušenosti sem do toho šel z rozumu s tím, že "neni to ideál, ale z toho co mam je to to nejlepší". No...a po půl roce se toho změnilo víc než jen další semestr na VŠ. Sem s ní o mnoho šťastnější než s tou minulou, do který sem byl zamilovanej až po uši na první pohled. To postupný zamilovávání má úplně jinej náboj. Po půl roce bych řek, že místo aby zamilovanost (nebudu provokovat a říkat láska) vyprchávala, tak se vyrábí ve větším a větším množství. A můžu s klidem říct, že s tím, co vím teď bych byl pěknej blbec, do toho tenkrát nejít Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
rehlo3



Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 06. Březen 2008, 15:53:49 »

Ja si myslim ze chod do toho,potom si to budes este vycitat  Mrkající,a krasne chvile niesu nikdy tak krasne ako so zenou  Úsměv
Zaznamenáno
Nonkomunikátor:)
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 07. Březen 2008, 01:54:00 »

Imho to má cenu jen v případě že máš dostatek času a chceš nabrat zkušenosti. Párkrát sem to měl taky "na dobrý cestě" ale zničeho nic mi přeskočilo a začal sem couvat - stačí si představit co bude pak. Theard "o čem se s ní bavit" je dobrej na seznámení, ale dál děkuju nechci, nůda. Vaření/praní je možná příjemný, ale umim se o sebe postarat sám. Musí mít alespoň nějaký zájmy, v lepším případě společný zájmy. V dnešní době je bohužel většina holek taková nemastná neslaná: sedět u televize, max. jít na procházku, práce/škola. Když jít do hospody tak pít minerálku a brzo domů(super zábava Mrkající) Aco teda "dávačky"? Sou dvě kategorie buď s prominutím vypatlaný, nebo náročný(co chtěj buď Best_šoumeny nebo pracháče). To se sebevědomím ani vzhledem problémy nemam. Takže moje volba je rozhlížet se kolem, ale zároveň čekat na takovou co si mě zaslouží(tzn. splňuje mý požadavky alspoň z 50%) Úsměv Jinak  se tim nezatěžovat a žít si život vlastním tempem.
... jinak na mý rady ser, takhle to dopadá když nad tim člověk moc přemejšlí.
« Poslední změna: 07. Březen 2008, 01:59:57 od Nonkomunikátor:) » Zaznamenáno

Kdo nemluví v číslech, neví o čem mluví.

(E/I)NTJ
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 07. Březen 2008, 17:59:26 »

No kdysi jsem také něco podobného zažil, tak přidám něco zkušeností.

Sice se normálně říká, že chlapi mají myslet více hlavou a méně tím, co mají mezi nohama Šťastný, ale zrovna v tvojí situaci bych ti radil především říci si na rovinu, jestli tě fyzicky přitahuje nebo ne. Mám dojem že si nechceš přiznat, že tě nepřitahuje. V této situaci opravdu není relevantní, jak dobře se vám s váma povídá, či jestli máte společné zájmy. Nesnaž se nějakýma omluvama překřičet přirozený reakce tvýho těla.
Například:
Láká tě představa, že by jsi ji teď obejmul a začal se s ní líbat, nebo tě ta představa děsí?
Vzpomeneš si jak voní? Vyvolává tahle vzpomínka v tobě příjemné nebo nepříjemné reakce?

Hlavně musíš opustit tu tvou představu, že se lidi párují podle toho jak jsou hezký, a že když se považuješ za nehezkého, tak se musíš stýkat jen s holkama, které ty považuješ za nehezké.
Zaznamenáno
Death_Angel
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Vyškov
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 07. Březen 2008, 18:32:07 »

Možná to je trochu jiná situace... ale tak nějak pořád miluju jednu holku.. viz jiný téma tady.. to ale není podstatný...
když sme se spolu rozešli tak sem taky takhle poznal jinou.. a skvěle sme si rozumněli, nějak sme se spolu dobře bavili, všechno bylo takové dobré... až sme spolu začali chodit, tak postupně.. ale tak jakože fakt pomalu, sme si oba začínali uvědomovat, že si sice rozumíme, ale spíš jako kamarádi... než jako partneři.. nějak tam nepřeskočila ta potřebná jiskra... sem si říkal, že to přijde časem.. ale nepřišlo... spíš ke konci sem měl myšlenky už zase na jinou... (na tu bejvalou.. a to i když sme se nějak nevídali atd)...

Teďka sme sice dobří kamarádi, ale byl to trochu boj, aby sme to nějak překousli...
Můj názor je, že je dobrý být spolu nejdřív pár schůzek jenom kamarádi.. a když by přeskočila jiskra tak proč ne, ale jinak to asi nemá cenu..
btw.. vím, že je to u mě trochu jiná situace..ale tak aspoň se podělím o zkušenost Úsměv
Zaznamenáno

Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 07. Březen 2008, 18:54:13 »

Death_Angel
takhle to možná chodí u holek - že si tu jiskru uvědomí později. Ale u kluků? Že by pět schůzek přemýšlel, jestli ho holka fyzicky přitahuje nebo ne? Podle mě to je jen tehdy, když ho nepřitahuje a on jí přesto nechce ztratit, protože se bojí, že ho jiná nebude chtít. Tak potom hledá důvod, proč by ho měla přitahovat, ale stále ho samozřejmně nemůže najít. Také jsem to zažil a odhaduju že u J/R to možná bude něco podobného.

Když si ted zpětně vzpomenu - u všech holek, se kterými jsem něco pěknýho prožil, to vypadalo stejně: po fyzické stránce mě zaujaly během prvních pěti vteřin, kdy jsem je poprvé uviděl. Kdykoliv jsem to zkusil u holky, kdy tohle neplatilo, tak to nefungovalo.
 

Zaznamenáno
Death_Angel
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Vyškov
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 07. Březen 2008, 19:07:47 »

u mě osobně pokud ta "jiskra" nepřeskočila nejvejš když sme se viděli podruhé tak to neklaplo... ideálně když to bylo hned napoprvé Úsměv ... jinak pokud prostě nepřeskočí, tak je to podle mě zbytečný.. a je lepší si ji nechat jako kamarádku... kdo ví.. třeba později se něco stane.. a pak přeskočí.. ale nemá cenu jít do holky za každou cenu... (heh možná to trochu protiřečí tomu mýmu tématu..ale myslím si, že je to tak.. co se mě týče, tak sem raději sám se spoustou kamarádek než abych byl s někým a pak to skončilo, protože to prostě nebylo ono.. a já chci někoho jiného...)
Zaznamenáno

LADI



Na každém konci je fajn že něco nového začíná

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Jaroměř nebo Praha
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 11. Březen 2008, 11:14:08 »

Pokud tě nepřitahuje a současně máš pocit že chce nějakýho kamaráda, je to ideální příležitost kámošit se s fajn holkou, se kterou budeš moct probírat všechno od A do Z taky mám takovou kámošku a nelituji já ani ona
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 15. Duben 2008, 23:19:13 »

Díky všem za rady, bylo přínosný slyšet na věc několik názorů, z nichž každej má něco do sebe.
Zkusil jsem do toho teda jít, bohužel jsem po měsíci tam kde sem byl.

Teda v některých věcech jsem si trochu upravil názor: Co sem ji teď viděl v různým oblečení tak je eště o něco hezčí, než jsem si myslel, i když to není ten typ ze kterýho by se mi (vulgárně řečeno) okamitě zvedalo péro. Každopádně v posteli bych si ji dal a mám pocit že je to furt 110 procent toho, na co mám. Druhá věc je, že když sme se zatím dvakrát líbali, tak mi to přišlo celkem o ničem (ale zas ne nepříjemný), což je asi takovej signál, že něco není v pořádku. Na nějaký chytání a držení jsem si netrouf - tak nějak jsem měl pocit, že na to není atmosféra, ale možná je to jen nějakej můj psychickej blok. Akorát, co sme byli na koncertě, tak tam to jiskřilo víc a bylo víc kontaktní, asi díky obecně dobré atmosféře a mojí lehké opilosti.
Spíš s tou konverzací je to horší, občas to je jakžtakž fajn, ale párkrát jsem se aj docela nudil. Možná to dělá i to, že často mluví o problémech a vůbec o negativních věcech a celkově by mohla být víc veselá. Ovšem jak říkal Nonkomunikátor, najít holku která by v tomhle ohledu byla perfektní je vážně kumšt, takže bych moh být vpodstatě rád a nedávat si přehnaný nároky.

Předtím mi psala aj nějaký sms, co zněly skoro zamilovaně, ale nevím jestli jsem na to reagoval k její spokojenosti. Teď se tak trochu stahuje, tedy reaguje jen na to, co píšu já (píšu tak párkrát do týdne, což je možná málo) a iniciativu ohledně schůzek nechává na mě(vídáme se jednou týdně).  Buďto jsem se jí trochu omrzel nebo je to reakce z opatrnosti, protože vidí můj ambivaletní postoj.

Nemůžu říct, že mi na ní nezáleží, je to příjemný mít vedle sebe holku, která "je na mě zvědavá" ale nechci ji kvůli tomu využívat, když jí asi nemůžu dát tolik co chlap, kterej by ji fakt miloval. Mimo jiné i proto, že mě samotnýho takhle táhla na vařený nudli slečna, která mě měla max na vylepšení ega a vím jaký je to nepříjemný. A tahle holka toho zkusila v životě dost, tak bych jí nechtěl ublížit, ale zas kdyby to vyšlo tak to bude fajn pro oba.

No jo, normální chlap, o není takovej neurotik jako já, by to asi tolik neřešil a prostě by si s ní zapíchal, ale já v tom mám děsnej pocitovej guláš a dost to vnitřně řeším Neutrální
Zaznamenáno
Brnator
**


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 200


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 16. Duben 2008, 07:00:29 »

psal jsi,ze na koncerte to bylo "kontaktnejsi" a ze to i jiskrilo..  mozna to byl dusledek, ze to jiskrilo, prave protoze sis ji pustil doslova bliz k telu a nedrzel si ji dal tak jak to delas obvykle . . . treba prave v tom je ten blok .. zkus se tomu chvili nebranit, nad nicim nepremyslet, vic si uzivat jeji pritomnost ...  a pokud komunikace vazne, vzdy je to problem obou.. nehazel bych to jen na ni
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 16. Duben 2008, 13:54:44 »

Jj, máš pravdu, že je to záležitost obou. Asi to z mýho popisu tak vyznělo, jakobych se v tomhle cítil být dokonalej a ji hodnotil, nakolik se mi přibližuje. Ale tak to nevidím, myslím že jde o záležitost určité "kompatibility". A právě tahle kompatibilita je tam ve srovnání se slečnama, s kterýma jsem měl tu čest v minulosti, bohužel asi dost nižší.
S těma dotykama máš možná taky pravdu, i když nedokážu říct, jestli jsem se spíš styděl šáhnout si na ni, nebo se mi vlastně ani nechtělo. Prostě takovej pocit "Teď bys ji měl vzít za ruku" ale nějak to nešlo.

PS: Ano, přiznávám, v mým věku je trapný tohle řešit. Měl bych se buďto umět rozhodnout, nebo nestydět se a každopádně se v sobě víc vyznat.   Smutný
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 17. Duben 2008, 14:16:32 »

Co aplikovat:
Rozejít se s ní můžeš vždycky, ale když promarníš šanci se s ní dát dohromady, tak druhou už nedostaneš? Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
tunopp



Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: vychodni cechy
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 08. Leden 2009, 16:54:35 »

Ahoj,
zda se ze resim neco podobneho (viz. http://forum.qark.net/jak-na-zensky/jak-je-to-s-tou-jiskrou/), jak jsi nakonec dopadl ty? Úsměv
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 08. Leden 2009, 20:47:24 »

tunoppe, proč otvíráš rok staré téma?
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
tunopp



Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: vychodni cechy
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 08. Leden 2009, 21:28:00 »

abych vedel jak to dopadlo? J/R je pokud se nepletu stale na foru takze v cem je problem? nebo mam snad zalozit nove tema typu "J/R jak ti to dopadlo?"  Šťastný
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 08. Leden 2009, 21:30:09 »

abych vedel jak to dopadlo? J/R je pokud se nepletu stale na foru takze v cem je problem? nebo mam snad zalozit nove tema typu "J/R jak ti to dopadlo?"  Šťastný

SZ třeba  Smějící se
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 08. Leden 2009, 22:45:43 »

LiWu nechce aby mu něco z fora uniklo. Ale zároveň nechce kvůli jednomu tvému příspěvku číst celé témá které již dávno zapomněl.
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 08. Leden 2009, 23:30:48 »

SZ asi nie, ono by to mozno zaujimalo aj viacej ludi z tohto fora, ze ako to dopadlo. Nie je to az take hrozne otvarat rok stare temy. Ked uz chces tak velmi vediet o com to je, tak si precitaj posledny prispevok a nove.
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 09. Leden 2009, 00:52:04 »

Nakonec sem to nechal nějak vyšumět. Ono nemá cenu to lámat přes koleno, když se člověku fakt nechce.
Sice si teď občas řeknu, ty vole, mohl jsi mít docela hezkou a fajn holku a jseš pořád sám. Ale pak si stačí vzpomenout, jak jsem se tehdy nutil a nechtělo se mi a řeknu si, že se holt nic moc jinýho nedalo dělat...
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 09. Leden 2009, 06:17:25 »

Já nevím no, podle mě je lepší zkusit všechno. Úsměv
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS