Vztahy s holkama ve veku 16 - 18

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 10:22:13

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Vztahy s holkama ve veku 16 - 18
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk
Autor Téma: Vztahy s holkama ve veku 16 - 18  (Přečteno 42706 krát)
boss.svk

Karma: 0
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« kdy: 22. Prosinec 2006, 19:22:11 »

Ahoj, zajimalo by me jake jsou vase zkusenosti z holkama ve veku 16 - 18. Jestli jste s nima jiz chodili, jake to s nima bylo , popripadne kdo je s holkou ze kterou zacal chodit v takovem veku do dnes.
« Poslední změna: 03. Červenec 2007, 23:01:39 od LordAli » Zaznamenáno
MaxiMC



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 34


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 kdy: 23. Prosinec 2006, 00:25:19 »

Vesměs mám zkušenosti negativní, proto jsem si dal minulý rok pravidlo, že pod 17 už nikdy nepůjdu - ani na úlety. Je velice nepříjemný se nechávat "podělávat" od puberťaček, které jsou nerozhodný - neví co chcou a ještě k tomu mají IQ vitamínu C. Od té doby Já i můj pindík zažíváme méně zklamání Mrkající Ale je možný, že jsem jen schytal ty "méně vyspělejší kusy"... tož to je můj názor...
Zaznamenáno

Láska je jako bublina. Jenomže může také prasknout...
Tomassimo
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Pomalý bar
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 23. Prosinec 2006, 12:13:16 »

znám tři páry, kterým to vydrželo od 14/16 do svatby...záleží asi na "kuse";-)
Zaznamenáno

Life is outside!
flax

Karma: 0
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 24. Prosinec 2006, 12:25:20 »

Záleží na tom koho si vybereš, ja jel předtim přes rok s jednou holkou a ted už sem s koro půl roku s další, a myslim že to je nádherný Úsměv

Ale zas nevim jako co přesně chceš slyšet Úsměv ja sem spokojenej.
Zaznamenáno
carreaum
Host
« Odpověď #4 kdy: 24. Prosinec 2006, 14:19:21 »

Pro maji vyhody jak 16 lety holky tak 18 lety 16lety jsou treba leckdy prastenejsi nez 18nactky, ale na druhou stranu zas treba tu lasku neberou vazne, jinak spis bych bral 18letou holku ale jestli nekdo znate missku Renatu Langmanovou tak ta zaslouzi obdiv od 14 let az do tedka ma jednoho a toho samyho pritele, klobouk dolu  Úsměv
Zaznamenáno
Mountin

Karma: 0
Místo: Krkonoše/Praha jak kdy
Příspěvků: 16


Zobrazit profil WWW
Re
« Odpověď #5 kdy: 13. Leden 2007, 15:18:41 »

De o to jakou holku v tomhle veku, minimálně je to dobry na úley protoe chtěj vyzkoušt vše když jsou v tomhle věku i když na trvalejší vztah to musí být spíš kamarádka která se změní v přítelkyni.
Zaznamenáno

ife takes too much time.
(neznámý autor)
Život je od toho aby se žil
(Lukáš Kornfeld)
Jen dvě věci jsou nekonečné, vesmír a lidská hloupost. Ačkoli tím prvním si nejsem jist
(Albert Einstein)
Kurwa sem já to ale kurevník
(Mountin)
Amoondre

Karma: 0
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 17. Únor 2007, 10:56:10 »

Slepice nebrat!
Zaznamenáno
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7 kdy: 01. Červenec 2007, 08:50:27 »

 Úsměv Já mám teda osobní zkušenosti s pár slečnami v tomto věku a tyto zkušenosti mi říkají, že spousta dívek 16-18 (i míň) netuší, co vlastně chtějí. Jen mi přijde, že si chtějí užívat všechno, co je po ruce a na dohled (jak už se zde říkalo).
Ale moje mamka to říká pěkně: "Ženská neví co chce, ale nenechá tě napokoji, dokud to nedostane." Smějící se
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
Marti
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Liberec
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 01. Červenec 2007, 09:04:44 »

nečekej zázraky, já v tý době chodila s jedním klukem, ale pak mě to přestalo bavit, tak jsme se rozešli, ale pak jsem ho viděla s jinou a přebrala si ho zpátky a pak ještě dvakrát-- dneska se mi zdá, že jsem nám oběma pěkně posrala celej milostnej život, protože jsem si myslela, že si můžu dělat co chci a on si to nechal všecko líbit.. takže přesně jak se tu píše: fakt některý nevědí co chtěj.. ale zase to bylo takový fakt vášnivý a bouřlivý období, to už se mi dneska moc nestává  Mrkající
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 01. Červenec 2007, 10:49:38 »

zalezi kus od kusu, neco jinyho je sectela holka se spoustou konicku, ktera je treba od mala zvykla pomahat v odmacnosti a tudiz ma nejakou zodpovednost, a vi, ze kdyz napriklad ztrati telefon, musi si na novy vydelat sama a neco jineho je vymetacka diskotek, ktera dostane co se ji zamane a jedina jeji starost je jak ona by si uzila.

Zalezi na tom, co od toho vztahu taky ocekavate vy, ale kdyz se vam slecna zda fajn, neni sobecka a tak, tak i v 16 to muze byt krasny zamilovany vztah naproti tomu i s 20, ktera cely zivot vymetala diskoteky a bylo ji jedno s kym se vyspala nemuzete cekat, ze byste ten vztah meli.

Zaznamenáno
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #10 kdy: 01. Červenec 2007, 12:41:47 »

Tu zodpovědnost většinou dostanou až později  Šťastný a nám 18letým zbývá už jen čekat. Starší slečny (prosím, ne o 10 let atp.) se většinou neohlíží po mladších. Nevím, čím to je - zřejmě zažitý stereotyp.
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 01. Červenec 2007, 12:56:07 »

Myslím že ve většině důvodů to má prozaický důvod, neohlíží se po mladších protože by tom musela chodit do práce a nemohla říkat miláčku kup mi kožich, miláčku kup mi auto Úsměv

btw. Nebrte tento příspěvěk až tak vážně Šťastný
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Paul Denton
**


bullshit proof

Karma: 13
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Brno
Příspěvků: 273


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 01. Červenec 2007, 15:25:53 »

už jste to pěkně vyhmátli, hoši a děvčata, tak to dáme ještě do formálního obalu ...

nebrat takový ty zhýčkaný, zazobaný, tatík generální hajzl manažer a slečinka když něco CHCE tak to dostane, jen aby byl doma klid. taková si není vědoma hodnot (a jejich křehkosti, komplikovanosti, ztrátovosti), má vás jako další hračku na čas než ji chytně něco jiného.

s uvědoměním si svých rozhodnutí sama na sebe a šestého smyslu jejich následků to u těchhle typů taky ani nezavadí. se pokaždé najde viník, a svět se uplně nejlíp točí okolo princezničky, která má právo si dělat co chce.

takhle, fyzický věk se dá poznat (a holky teda stárnou příšerně), jenže psychický ne. jí může být třeba 30 a převlíkat se za třináctky z ústavu pro týrané děti ... no.

co je důležité, je projít se procesem zdravého odříkání své moci, abychom si uvědomili svůj vymezený čas, chybovost a nedokonalost.
spíš prokoukněte, z jakých poměrů ta vaše pochází, to řekne hodně ...
Zaznamenáno

Seize the moment -- and the moment will echo forever!
Tomba88
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 172


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 01. Červenec 2007, 19:14:52 »

Hm, podle mě záleží na "kuse". Zdá se mi, že starší holky vědí víc co chtěj než mladší.  Šťastný Takže beru spíš ty starší no... TOť můj názor.
Zaznamenáno

Don´t say it, live it!
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 01. Červenec 2007, 19:21:05 »

Jenze to je proto, ze starsi holky vetsinou nejakej ten vztah uz meli a uz vi, co jim na tom predeslem vadilo, vi, co by chteli... kdyz si nikdy nemel vztah, tak jaksi nemuzes poradne vedet, co od toho ocekavat...
I kdyz jak rikam, sou i rozumny holky, ktery treba taky presne nevi co od vztahu cekat, ale dokazou se porvat s momentalni situaci a ne pred problkemem hned utect = rozpad vztahu
Zaznamenáno
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 02. Červenec 2007, 11:49:26 »

Souhlasim s predeslym... prece jenom mezi starsimi (~25) je vetsi pravdepodobnost, ze clovek narazi na rozumnou holku Úsměv

mawe47: ja jsem vedel co od vztahu chci uz leta pred tim, nez jsem ten vztah mel Úsměv
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 02. Červenec 2007, 11:53:11 »

nojo, pisu to vsude... kategorizuju a jinak se to ani neda, jasne ze to neplati na vsechny ale je to obecne...

Ja taky pus minus vedela co od vztahu chci a kdyz prisel muj prvni vztah, ztroskotalo to na tom, ze partner nevedel co by chtel on Úsměv proste cekal, ze to bude dokonaly a ono nebylo... no zase si rikam, ze az narazi na fajn slecnu a pujde do druheho vztahu, uz bude o neco chytrejsi a nebude lpet na te dokonalosti a spokoji se i s necim min...
Zaznamenáno
Ondrasek
*
Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 126


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 02. Červenec 2007, 19:41:16 »

Generalizovat urcite nema cenu.
Mam zkusenost s holkou 26let (VS) a ta teda rozhodne nevi co chce! Smutný Projel jsem to
Zaznamenáno
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #18 kdy: 02. Červenec 2007, 21:12:47 »

Říkat, že všichni jsou stejní je blbost. Ale vždycky se všechno a všichni dělili a dělí do spousty skupin. Každá ze skupin má určitou charakteristiku, pak už je na tobě, jak detailně skupinu rozlišuješ (podle jedné vlastnosti nebo podle 10 vlastností). A stojím si za názorem, že je třeba tyto skupiny zavádět minimálně pro lepší orientaci. Protože jakmile vytvoříš skupinu podle dané vlastnosti, tak už víš, že lidé (bavme se teď o lidech) budou na určitou věc reagovat hodně podobně.
Je to samozřejmě všechno s nadsázkou, nikdy nedosáhneš dokonalosti kopie, ale velkou podobnost prostě nepopřeš. Mrkající
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 03. Červenec 2007, 08:16:28 »

i kdyz musim rict, ze jisty rozdil sem mezi partnery videla... ten jeden byl starsi o rok a pul a zacala sem s nich chodit v 19 a s tim druhym v 21 a byl starsi o 4 roky, a ac v nekterych rysech byli velmi podobni (kazdej me to tvrdil) tak s tim starsim to prece jen bylo jine, takove "vyzralejsi"
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 04. Červenec 2007, 17:52:24 »

Ono to spíš bylo daný osobností a tím co daný člověk prožil za skutečnosti, mohlo to být klidně naopak..jenom o věku to není, sice je pravděpodobnější že starší člověk bude zkušnější a vyzrálejší, ale není to pravidlo
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Tomba88
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 172


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 12. Červenec 2007, 20:50:31 »

jj žádný pravidla nejsou  Úsměv
Zaznamenáno

Don´t say it, live it!
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 23. Leden 2009, 18:24:43 »

Když už jsem na tohle téma narazil, přidám pár svých zkušeností z žabích kontaktů.
  • většina holek tohole věku neví co chce, respektive ví to moc dobře, ale je to každý 2 hodiny něco uplně jinýho
  • výhoda je finanční nenáročnost. 16ky ještě nejsou zhýčkané a nebudou čekat že je budeš vodit na večeře, bude jim stačit drink a procházka
  • je výhodou pokud vlastníš auto. Povětšinou je balí vrstevníci a ty auto nemají. Pro ně bude možnost vzít auto a jet na výlet nový zážitek, můžeš tím zaujmout
  • nečekej od toho vážný vztah, pravděpodobně půjde jen o nějaké to mazlení a občasný sex (i když jsou 16ky nymfomanky, obecně jich není moc)
  • přijď s dobrou náladou, nemají rády vážné týpky
  • můžeš s ní řešit nějaký, z jejího pohledu vážný problém, ale nesmí to být o klukách abys neskončil jako kamarád. To jestli může být po orálním sexu těhotná s ní řešit můžeš
  • nečekej že pochopí složitější věci, ber je spíš jako dekorativní prvek
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
ardnocz
Host
« Odpověď #23 kdy: 23. Leden 2009, 19:23:47 »

Já jsem začal chodit před 3 lety s holkou, té bylo 14... dneska je jí 17 a podle mě ví co od života chce a nemáme mezi sebou problém. Ale asi jde o to, na co narazíš...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 25. Leden 2009, 20:24:17 »

Když už jsem na tohle téma narazil, přidám pár svých zkušeností z žabích kontaktů.
  • můžeš s ní řešit nějaký, z jejího pohledu vážný problém, ale nesmí to být o klukách abys neskončil jako kamarád. To jestli může být po orálním sexu těhotná s ní řešit můžeš
Hehe, na tohle jedné slečně odpověděl kámoš,  "No, jestli si pí*a, tak jo..."
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS