Vztahy vznikající z kamarádství

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 09:53:42

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Vztahy vznikající z kamarádství
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Vztahy vznikající z kamarádství  (Přečteno 9114 krát)
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« kdy: 27. Červen 2012, 23:08:00 »

Dnes večer mě kamarád vytáhnul na "kofolu" s několika kusovkama a klukama, prostě s partou jeho známých. I když v tomhle tématu nechci žádný flame, je důležité pro analýzu situace poznamenat, že to jsou lidi věřící a celkově vztahově konzervativní... A právě dnes večer jsem už po druhé za sebou během krátké doby narazil na situaci, se kterou jsem se nikdy předtím nesetkal. Proto budu rád za váš názor a pohled na věc.

Jde o vztahy vznikající z dlouhodobého kamarádství... Celou situaci asi nejlíp vysvětlím, když sem přepíšu, co tam jedna slečna říkala na adresu páru, který tam taky byl. "Když já si ještě pamatuju, jak Adéla někdy v těch patnácti říkala, že jí Bořek bouchnul při florbalu hokejkou a jestli to něco může znamenat. Pak spolu začali chodit ven no a pak po pár měsících spolu jako začali oficiálně chodit, a teď se vzali a čekají spolu miminko." Pro ilustraci, teď je oběma v tom páru těsně pod 25 let. Ale zaráží mě ta část, kdy si několik měsíců jen povídali?!

Druhý výskyt mám ze svého blízkého okolí a tam mám přímo potvrzené, že se kluk několik schůzek odhodlával jí vůbec vzít za ruku, pokračování téměř stejné.

Dané holky nejsou žádné party girls, samozřejmě, ale naopak právě pro vztah kvalitní - empatické, obětavé a aktivní, takže úplná nuda s nimi asi taky nebude.

Jsou to podle vás vztahy z nutnosti ("nikdo jiný mě nechce, tak teda začnu chodit s ním")? Nebo jak vlastně té slečně může v hlavě přepnout vyhýbka, že najednou se do něj zamiluje, i když on se třeba několik týdnů/měsíců chová kamarádsky?
« Poslední změna: 27. Červen 2012, 23:16:31 od Beduin » Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 28. Červen 2012, 07:57:13 »

Někdo potřebuje ve vztahu vzrušení a být jak na horské dráze, někdo potřebuje jistotu a důvěru a tu vybuduje třeba přes několikaleté kamarádství.
Překvapuje mě, že jsi z toho tak vyplesknutej. to nemáš ve svém okolí nikoho, kdo to spolu myslí vážně a zná se se svou partnerkou/partnerem od malička nebo třeba právě od těch 15ti?

A to znám takové páry, kde oba měli několik partnerů už před tím, než spolu zažali chodit a žít. A to se znali už v té době. Prostě to pak přeskočilo a bylo to.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
ullala

Karma: 0
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 28. Červen 2012, 09:09:52 »

My sme sa dali do kopy cca po roku. Najprv som ho nechcela a potom mi bliklo - ako pises... Jednoducho som si uvedomila, ze nechcem nikoho ineho. a to som teda aj toho niekoho ineho hladala, pocas tej doby co sme spolu nechodili...
Zaznamenáno
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 28. Červen 2012, 09:21:32 »

joei: Právě že ne. Možná to je způsobený tím, že jsem před těma pár rokama k holkám přišel až takhle uměle, možná něčím jiným, ale prostě mi to přišlo zvláštní, že na tom padá celá ta PU teorie, že se holka nezamiluje do kamaráda.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 28. Červen 2012, 09:30:19 »

Beduin: jsou dva typy žen - jedny potřebují hodně důvěry a pomalý průběh na vztah, druhé zase chtějí adrenalin a nevázat se (viz. co psal joei) eventuelně krátkodobý závazek začínající fyzicky (sexem).
Chci říct, že třeba byli ti dva, co si uváděl natolik stydliví a dali se dohromady právě tím, že už tam bylo tolik důvěry a stráveného času, že se přitom procesu do sebe oba zakoukali.

Jak říkám je to typem holky. Na party holku by ti to nemohlo vyjít, leda po letech kamarádství a kdyby si uvědomila, že máš kolem sebe spoustu zájemkyň a žiješ svůj život naplno:-)
Zaznamenáno
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 28. Červen 2012, 09:46:15 »

Ok, děkuju za názory. Holt celý život se něco učíme a rozšiřujeme si obzory. Úsměv
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 28. Červen 2012, 11:51:49 »

Btw, na tom vůbec nepadá teorie pick upu.... Pick up nikdy neříká, že nemůžeš začít chodit s kamrádkou, kterou znáš roky. Učí tě, jak svádět a působit na ženy, ale hlavně to není jen o ženách, ale je to o vybudování životního stylu.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS