Zabava bez vas

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
30. Duben 2024, 15:35:19

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Zabava bez vas
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Zabava bez vas  (Přečteno 18158 krát)
smitty
Host
« kdy: 15. Listopad 2006, 09:45:08 »

Jen tak abych byl v obraze... taky vas stve, kdyz vam obcas vase slecna oznami, ze si o vikendu vyrazi s kamoskama zaparit? Mne to neni az tak po chuti, pac bych byl radsi s ni, ale asi musi byt trocha volnosti. Co vas nazor?
Zaznamenáno
Usir
*
Karma: 0
Místo: DUCK CITY:o)
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 15. Listopad 2006, 09:50:14 »

Mě to nevadí, ale to samé vyžadují i od ní. Né aby to bylo jako v mém býválem vztahu, kde když jsem šel někam bez ní tak mi stropila scénu.

Určitá volnost je jistě v pořádku.
Zaznamenáno

ejvětším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochten zemřít." -H.de Balzac-

21 let.
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 15. Listopad 2006, 10:47:36 »

Určitá volnost by měla být, jenže zase pohled z druhé strany. Co tam s kym bude dělat?
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Usir
*
Karma: 0
Místo: DUCK CITY:o)
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 15. Listopad 2006, 10:54:03 »

Citace: "LordAli"
Určitá volnost by měla být, jenže zase pohled z druhé strany. Co tam s kym bude dělat?


No to už je pak zas o důvěře.
Zaznamenáno

ejvětším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochten zemřít." -H.de Balzac-

21 let.
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 15. Listopad 2006, 11:01:00 »

Njn, tak takovou důvěru u mě žádná zatím neměla, asi jsem moc žárlivej.  Stydlivý
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Usir
*
Karma: 0
Místo: DUCK CITY:o)
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 15. Listopad 2006, 11:12:17 »

Citace: "LordAli"
Njn, tak takovou důvěru u mě žádná zatím neměla, asi jsem moc žárlivej.  Stydlivý


Asi, já jsem taky žárlivej. Ale zase co oči nevidí to srdce nebolí. Ale tím nechci říci že bych se tím řídil.
Zaznamenáno

ejvětším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochten zemřít." -H.de Balzac-

21 let.
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 15. Listopad 2006, 11:16:40 »

Jenže problém bude v tom, že až se to dozvim, tak srdce zaboli i když oči neviděly. Ale zpět k tématu. Nápad
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Usir
*
Karma: 0
Místo: DUCK CITY:o)
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 15. Listopad 2006, 11:18:20 »

No to jo.
Zaznamenáno

ejvětším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochten zemřít." -H.de Balzac-

21 let.
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 15. Listopad 2006, 11:37:43 »

S timhle jsem problem nikdy nemela - pokud chce mit cas pro sebe, je to OK, ale ja ho musim mit take - mam spis problem s chlapama-tohle nechapou, nechci byt s nim, mam jineho, ale tak to proste neni. Nejsme siamska dvojcata, jsem s nim rada, ale rada zajdu nekam s kamoskama, rada obcas vidim rodinu a take mam urcite zajmy a pokud je nesdili, at mi na ne dava cas..
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Usir
*
Karma: 0
Místo: DUCK CITY:o)
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 15. Listopad 2006, 11:40:18 »

Citace: "daemoniack"
S timhle jsem problem nikdy nemela - pokud chce mit cas pro sebe, je to OK, ale ja ho musim mit take - mam spis problem s chlapama-tohle nechapou, nechci byt s nim, mam jineho, ale tak to proste neni. Nejsme siamska dvojcata, jsem s nim rada, ale rada zajdu nekam s kamoskama, rada obcas vidim rodinu a take mam urcite zajmy a pokud je nesdili, at mi na ne dava cas..


No vidíš to, já se spíš setkával s holkama co tohle akceptovaly nerady, furt něco v tom smyslu že je nemám rád když jdu někam bez nich. No prostě děs.
Zaznamenáno

ejvětším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochten zemřít." -H.de Balzac-

21 let.
smitty
Host
« Odpověď #10 kdy: 15. Listopad 2006, 11:43:38 »

Duvera je otazka casu, ta se vybuduje casem, coz myslim, ze spolu tak dlouho nejsme. Kdyz rika ze si vyrazi s kamoskama proc ne... ale znate to, kdyz je nekdo v nalade Podivený Hold vyrazim se nekam sjet s partou hodne brzo abych se tim netrapil v ten den Smějící se
Zaznamenáno
smitty
Host
« Odpověď #11 kdy: 15. Listopad 2006, 11:47:19 »

Citace: "Usir"
Citace: "daemoniack"
S timhle jsem problem nikdy nemela - pokud chce mit cas pro sebe, je to OK, ale ja ho musim mit take - mam spis problem s chlapama-tohle nechapou, nechci byt s nim, mam jineho, ale tak to proste neni. Nejsme siamska dvojcata, jsem s nim rada, ale rada zajdu nekam s kamoskama, rada obcas vidim rodinu a take mam urcite zajmy a pokud je nesdili, at mi na ne dava cas..


No vidíš to, já se spíš setkával s holkama co tohle akceptovaly nerady, furt něco v tom smyslu že je nemám rád když jdu někam bez nich. No prostě děs.


To mne klido rekne, kdyz nekam chci jit, ze muzu, ze nechce abych kvuli ni omezoval kamose...
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 15. Listopad 2006, 11:52:50 »

ono je to tezke panove, treba ja jsem kolikrat chtela aby si s nami vyrazila i ma draha polovicka, pokud nejaka v dane dobe byla, ale kdyz oni mi chlapi vetisnou neradi tancuji, tak se s mymi kamaradkami nudi Úsměv no jo ze zacatku me to mrzelo, obzvlast kdyz v zaveru vecera dojde na plouzaky nebo se na me cely vecer lepi kokoti Mrkající

jinak nevidim nic spatneho na tom, aby kazdy mel sve vlastni zajmy, protoze si myslim, ze tohle muze ten vztah pouze obohatit - pokud to neni vylozene na ukor toho, ze pak na sebe nebudete mit cas... jaj mam treba dvakrat tydne tanec, jednou zpev a vikendy se snazim spravedlive delit mezi rodinu, pratele, jine konicky (cteni, filmy, programovani, grafika) a chlapa... ehm, jedine ta skola mi v tom tak nejak hapruje...

to Lord Ali: skoda te zarlivosti, ale uvedomujes si, ze lide maji tendenci soudit ostatni podle sebe?  Provokatér
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 15. Listopad 2006, 12:05:17 »

Citace: "Usir"
Citace: "daemoniack"
S timhle jsem problem nikdy nemela - pokud chce mit cas pro sebe, je to OK, ale ja ho musim mit take - mam spis problem s chlapama-tohle nechapou, nechci byt s nim, mam jineho, ale tak to proste neni. Nejsme siamska dvojcata, jsem s nim rada, ale rada zajdu nekam s kamoskama, rada obcas vidim rodinu a take mam urcite zajmy a pokud je nesdili, at mi na ne dava cas..


No vidíš to, já se spíš setkával s holkama co tohle akceptovaly nerady, furt něco v tom smyslu že je nemám rád když jdu někam bez nich. No prostě děs.


Jo, tohle znam spis z druhe stranky...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 15. Listopad 2006, 16:21:14 »

jak tu nekdo rikal co oci nevidi, srdce neboli tak ja se vidim spis jako kdyz oci nevidi, tak srdce boli  Smějící se
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Martin 79
**
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 157


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 15. Listopad 2006, 16:31:05 »

Vidíš to já tancuju docela rád, i když většina mých kamarádů radši sedí u piva...Jinak nechť se baví, pokud chtějí. Přehnaná žárlivost škodí....
Zaznamenáno

yšlenka ženy je jako kometa - buď způsobí zázrak nebo katastrofu.
Žena umí napravovat muže jedině tím, že ho tak dokonale znudí, že muž ztratí vůbec všechen zájem na životě. (O.Wilde)
Mikmik
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: icq na požádání v PM
Příspěvků: 284


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #16 kdy: 15. Listopad 2006, 21:36:04 »

no tak pokud s kamoskama, nevadi, nemame se ceho bat ze  Smějící se (za predpokladu zedotycna neni lesba ale to je vysoce nepravdepodobne kdyz uz je to vase pritelkyne  Smějící se  Smějící se )
ale kdyz jede sama s par kamoskama a partou kluku, to uz jsou obavy na miste...je to o duvere no..
Zaznamenáno

World isn't bad but people are S jazykem
New systems generate new problems S jazykem
když nejde o život jde o howno S jazykem
--------------------Dixi--------------------
Tomassimo
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Pomalý bar
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 15. Listopad 2006, 21:56:36 »

Beru, že ti to není úplně příjemný, ale byl bys radši aby seděla doma a čekala na tebe? ty bys nemohl nikam jít a když, tak by ti to vyčítala, neměla by kamarády jen tebe...mě osobně by to celkem svazovalo a to bych nesnesl...
Zaznamenáno

Life is outside!
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 15. Listopad 2006, 22:39:05 »

Citace: "Tomassimo"
Beru, že ti to není úplně příjemný, ale byl bys radši aby seděla doma a čekala na tebe? ty bys nemohl nikam jít a když, tak by ti to vyčítala, neměla by kamarády jen tebe...mě osobně by to celkem svazovalo a to bych nesnesl...

Vzdycky to respektuju a samozrejme souhlasim s tim, kdyz nekam chodi, ale muj vnitrni pocit je "Neeeee!! Nikam nechod!"  Smějící se    Smějící se    Smějící se
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
NeverLetYouGo
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 112


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 15. Listopad 2006, 22:50:32 »

Po jiste zkusenosti mam z techto "zabav bez nas" celkem hruzu Podivený  nicmene snazim se to tolerovat, je to fakt o te duvere. Jinak samozrejme necucim doma do stropu a jdu parit taky  Úsměv
Zaznamenáno
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 15. Listopad 2006, 23:39:01 »

Tak z mych delsich vztahu nedokazu tady poradit. S jednou slecnou jsme se rozesli prave proto, ze ji strasne vadilo, ze nekam chodim s kamaradama, delala mi celkem sceny, ze ji nemam rad atd. Ji proste chodit na parby nebavilo, tak nechapala, jak me to muze bavit, ale ja mam spoustu znamych a rad se bavim - nemam potrebu u toho zahybat, ale proste sednout, pokecat, zablbnout - odreagovacka - hold potrebuju trochu svobody...

S druhou jsme to zase prehnali a na parby chodili jak mel kdo chut, jezdili jsme hodne i spolu - v tom jeste nebyl problem a ja ji tak nejak vedl k samostatnosti a at si tu najde zname (pristehovala se z daleka a tak hodne casu chtela travit se mnou) - ale pak zacala ujizdet zase az moc a ja ji skoro ani nevidel - krom toho se bavila s lidma, kteri me moc nesedeli - nezakazoval jsem ji to, ale nechtel jsem tam mezi ne chodit s ni a po par rozhovorech ji pozadal i o to, at mi nerika, co provadeji (to by bylo na delsi povidani-opet neslo o nejake zahybani...) - nakonec jsem dostal kopy s tim, ze nerozumim jejim pratelum a tak ze si vlastne uz nerozumime ani my dva... uvedomil jsem si, ze ma pravdu a ze je na tom asi tak, jako ja nekdy v 17ti a ze se potrebuje jeste poradne vyradit a vyblbnout, proto jsem ten rochod akceptoval...

Kazda zkusenost mi dava neco do budoucna - proto ted vim, ze bych rad holku, ktera uz ma sve bourlive leta za sebou, prosla si uz i nejakym tim vztahem, at vi o cem to je, at vi, ze kdyz se o problemech nemluvi, tak, ze se nevyresi, ale jednou vybouchnou, ktera pochopi, ze moje minulost at uz byla jakakoliv je moje a i diky ni jsem takovy jaky jsem, ktera mi da dostatecnou miru volnosti a bude vedet, ze mi muze verit a ktere budu moct verit ja, protoze pro ni nebude problem se mi s cimkoliv sverit... a o tom, zebychom meli mit nejake spolecne zaliby, fyzicky se pritahovat, rozumet si v posteli a podobne obecne blaboly jsou snad kazdemu jasne Mrkající
Zaznamenáno
smitty
Host
« Odpověď #21 kdy: 16. Listopad 2006, 13:18:32 »

Mne vubec nevadi, ze si chce jednou za cas nekam vyrazit se svyma kamoskama. Vadi mi ale to ze se vidime hlavne o vikendech (v tydnu sem pryc na skole) a kdyz se tesim na spolecny sobotni vecer, tak mi rekne ze jede parit s kamoskama Podivený To pak mam pocit, ze se jde radeji bavit nez byt se mnou.
Zaznamenáno
Rachel
**


Karma: 2
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 16. Listopad 2006, 14:39:52 »

Myslím, že na začátku vztahu je normální, že ti dva chodí skoro všude spolu a nevynechají jedinou příležitost, jak se sejít. A když už jsou spolu delší dobu, tak opravdu oboustranná tolerance - já půjdu někam s kámoškama, on půjde s chlapama do hospody - ale všeho s mírou.
Zase je zbytečný chodit sám někam, kam toho druhého můžu bez problémů vzít ssebou.
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 16. Listopad 2006, 16:28:33 »

Citace: "smitty"
Mne vubec nevadi, ze si chce jednou za cas nekam vyrazit se svyma kamoskama. Vadi mi ale to ze se vidime hlavne o vikendech (v tydnu sem pryc na skole) a kdyz se tesim na spolecny sobotni vecer, tak mi rekne ze jede parit s kamoskama Podivený To pak mam pocit, ze se jde radeji bavit nez byt se mnou.


tak tohle mi neco pripomina - ale co ona dela pres tyden, muze byt s tema kamoskama a bavit se? Kdy Ty vidas kamose... no, proste podle me nejde, ac se dva lidi vidaj jen o vikendech, aby si jeden z nich delal vysadni pravo na cas druheho kazdy vikend. To je problem vztahu na dalku Smutný
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
smitty
Host
« Odpověď #24 kdy: 16. Listopad 2006, 17:16:57 »

Citace: "daemoniack"
Citace: "smitty"
Mne vubec nevadi, ze si chce jednou za cas nekam vyrazit se svyma kamoskama. Vadi mi ale to ze se vidime hlavne o vikendech (v tydnu sem pryc na skole) a kdyz se tesim na spolecny sobotni vecer, tak mi rekne ze jede parit s kamoskama Podivený To pak mam pocit, ze se jde radeji bavit nez byt se mnou.


tak tohle mi neco pripomina - ale co ona dela pres tyden, muze byt s tema kamoskama a bavit se? Kdy Ty vidas kamose... no, proste podle me nejde, ac se dva lidi vidaj jen o vikendech, aby si jeden z nich delal vysadni pravo na cas druheho kazdy vikend. To je problem vztahu na dalku Smutný


Asi mas pravdu ale zkus byt v me situaci... minimalne to nastve ze ji neuvidim.
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS