Zájem?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
27. Duben 2024, 21:02:25

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Zájem?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Zájem?  (Přečteno 8524 krát)
Edwin
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« kdy: 12. Březen 2010, 22:05:58 »

Ahoj, 
Na škole se znám se slečnou D. chodí o ročník níž.  Známe se ze školních akcí maturáky apod.  Navíc máme skříňku na věci téměř vedle sebe. Protože jsme se známe tak se zdravíme. Je to asi 14 dní co jsme se potkali u skřínek D. si všimla, že tam mám na dvířkách vylepený rozvrh a tak že je to dobrý a jestli jí taky jeden neudělám. Todle považuju za start od té doby když se potkáme tak na mě podobným zbůsobem "doráží". Třeba dnes v obchodě "ahoj to kuuješ něco pro mě?"

Tak co má o mě zájem, nebo je to jen takové to kamarádské škádleni " hodného ňoumy"? 
Jsem v bezvýchodné situaci: 1) pokud to nejsou náznaky a já ji přes direct někam pozvu. Může ze mě mit srandu. 
2) pokud to jsou náznaky a já ji nepozvu budu taky za ňoumu že jsem ty náznaky nepoznal. 

Díky
Zaznamenáno

Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 12. Březen 2010, 22:13:49 »

Když ji někam pozveš, za ňoumu nebudeš ani náhodou. NIKDY jsem nepotkal holku, která by o nějakym klukovy řikala, že je to ňouma, protože jí zval na kafe. Ale zato znám holky, který se smějou klukům, kteří na holky jen koukaj a nemaj koule za nima jít a někam je pozvat.

Kdyby s tebou mluvit nechtěla, tak s tebou nemluví. To ve skříňce byla jen pěkná blbost - podle mě. Prostě tě chtěla oslovit, tak vymyslela tohle. Rozvrh hodin si snad umí vytisknout každej, ne? A kdyby ho chtěla fakt moc, řekne kamarádce nebo kamarádovi. Rozhodně by kvůli rozvrhu hodin neoslovovala úplně neznámýho kluka. Mrkající
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 12. Březen 2010, 23:43:20 »

1) pokud to nejsou náznaky a já ji přes direct někam pozvu. Může ze mě mit srandu. 
2) pokud to jsou náznaky a já ji nepozvu budu taky za ňoumu že jsem ty náznaky nepoznal. 
1) Neudělá a kdyby ano, ty si z ní můžeš udělat také srandu a udělat z ní ještě většího blbce než ona z tebe. Snad se nebojíš trocha srandy. Úsměv
2)Za ňoumu nebudeš, výčitky bude mít ona sama za sebe. " Asi nejsem jeho typ ženský", "jak mu to mam lépe naznačit ?". Za ňoumu se můžeš považovat max. ty, ona tě za takového považovat nebude. To by musela být trochu jiná situace.

Takže jí vytáhni ven.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 13. Březen 2010, 09:04:30 »

tak s ní pokecej a získej pár IZ...

hraje si s vlasy, dívá se ti upřeně do očí, sem tam se poškrábe například na zápěstí, stojí k tobě přímo, usmívá se, žere ti vše, co řekneš....

ono není zase tak těžký zjistit, jestli holka má zájem nebo ne podle její řeči těla. koukni na nějaký video na youtube nebo nakoukni do nějaký knížky
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 13. Březen 2010, 13:36:37 »

Má o tebe zájem. Teď je to na tobě.
Zaznamenáno

Cj

Karma: 1
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 13. Březen 2010, 13:44:20 »

Jdi do ní, ta po tobě jde:-). Za blbce budeš spíš, když se o nic nepokusíš.

To msankh:
Nemůže se taky holka hrabat ve vlasech jen proto, že se nudí? To už jsem také u kámošek viděl.Úsměv

Ještě jedno OT: Co by jste si mysleli, když holka řekne na konci rande: "Napíšeme si když tak, jo?"

Já už result znám.;-)
Zaznamenáno
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 13. Březen 2010, 13:50:17 »

To Cj: Ta holka s nim navazuje kontakt. A i kdyby to dělala jen ze srandy, tak i tak s nim navazuje kontakt. Takže proč to nezkusit?

"Napíšeme si když tak, jo?" = "Ehm, jak bych ti řekla, abys mi dal pokoj" Šťastný
Zaznamenáno

petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 13. Březen 2010, 16:33:43 »

"Napíšeme si když tak, jo?" ?==? "Když ti já nenapíšu, tak mi ani ty nepiš"

Edwin: má zájem.
Vytiskni jí rozvrh, kde bude někdy odpoledne "posezení s Edwinem". Slovně to komentuj, že je účast povinná a omluvenky se nepřijímají ;-)
Zaznamenáno
Cj

Karma: 1
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 13. Březen 2010, 17:43:09 »

To petanx: Jak to mám chápat? Úsměv Že bych měl čekat jestli ona případně nenapíše a sám nic netvořit? Úsměv Já oni stejně nemám zájem, tak to podle toho i vypadalo.  Spíš mě zajímal názor na tuto hlášku, ještě jsem se s ní totiž nesetkal.
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 13. Březen 2010, 17:56:11 »

To mělo vyznít asi jako psal msankh: prostě na tebe kašle.

Ale připouštím, že to tak vždy nebude. Obdobná hláška "tak se domluvíme pak" je celkem běžná a znamená jen že teď ještě holka neví jak to bude pozděj (nebo kdy bude mít čas) - aspoň to tak cítím. Samozřejmě to nelze vytrhnout z kontextu, okamžité vyřčení téhle věty je asi celkem jasné-nezájem. Nebo se vykrucuje a nechce říct ne. Ale při běžném hovoru to může být jen prostá nevědomost organizace času, a holka prostě řekne "teď nevím, napíšeme si ještě, ok?" takže to nemusí být to nejhorší, co tě potká.
(horší je domluvit se a holka nepřijde, nebo hodinu předem napíše, že nemůže)
Zaznamenáno
Cj

Karma: 1
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 13. Březen 2010, 18:02:02 »

Ono to bylo tak, já ji doprovodil na šalinu, že se s ní rozloučím a zavře se voda. Úsměv Ale jak jsem chtěl odejít, tak právě řekla, že mi děkuje za fajn večer a že si kdyžtak napíšeme. A to mě zmátlo, já to měl už ke konci chůzky vyřešené, že oboustranně je to o ničem a ona toto. Možná jí to bylo jen blbé, fakt nevím.
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 13. Březen 2010, 18:32:07 »

1) To je právě to, že jsi vytáhl větu z kontextu-ze situace. Není důležitá věta samotná, ale taky vše okolo.
2) Byla to její snaha navíc, tudíž asi tam něco bylo. To je docela zřejmý
3) Když ji nechceš, tak to přece tak do detailů neřeš. Ať to znamená cokoliv, změní to něco?
Zaznamenáno
Cj

Karma: 1
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 13. Březen 2010, 18:38:49 »

Nic to nezmění. Jen jsem chtěl znát názor ještě někoho. Špatně jsem to formuloval. Stydlivý Už mlčím Úsměv
Zaznamenáno
Edwin
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 14. Březen 2010, 15:15:01 »

Díky všem jdu do toho. pak napíšu.

Edwin: má zájem.
Vytiskni jí rozvrh, kde bude někdy odpoledne "posezení s Edwinem". Slovně to komentuj, že je účast povinná a omluvenky se nepřijímají ;-)
Skvělěj nápad karma+
Zaznamenáno

Chrizofilax
Host
« Odpověď #14 kdy: 19. Březen 2010, 19:09:43 »

Když ji někam pozveš, za ňoumu nebudeš ani náhodou. NIKDY jsem nepotkal holku, která by o nějakym klukovy řikala, že je to ňouma, protože jí zval na kafe. Ale zato znám holky, který se smějou klukům, kteří na holky jen koukaj a nemaj koule za nima jít a někam je pozvat.

Kdyby s tebou mluvit nechtěla, tak s tebou nemluví. To ve skříňce byla jen pěkná blbost - podle mě. Prostě tě chtěla oslovit, tak vymyslela tohle. Rozvrh hodin si snad umí vytisknout každej, ne? A kdyby ho chtěla fakt moc, řekne kamarádce nebo kamarádovi. Rozhodně by kvůli rozvrhu hodin neoslovovala úplně neznámýho kluka. Mrkající

Nechci vnést obavy, ale kámošovy se to stalo. Dle mého názoru to od ní bylo velmi zlomyslné :-D. (Byla to spolužačka)
Zaznamenáno
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 19. Březen 2010, 19:15:39 »

Nechci vnést obavy, ale kámošovy se to stalo. Dle mého názoru to od ní bylo velmi zlomyslné :-D. (Byla to spolužačka)

No tak asi je to možný, ale v minimálním množství případů - to by ta holka musela bejt extrémní svině, aby se smála klukovi, kterej ji zve na kafe... Osobně bych takovou mrchu ani nechtěl a vrátil bych jí to Mrkající

Mimochodem - je dokázaný, že lidi z 95% myslej na sebe a mluvěj o sobě. Nejpoužívanější slovo v hovoru - já. A z těch zbylých 5% lidé mluví o ostatních, ale zase ve vztahu k sobě! Ostatní prostě nezajímá, že se ta mrcha směje tomu fajn klukovi Mrkající
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Chrizofilax
Host
« Odpověď #16 kdy: 19. Březen 2010, 19:30:09 »

Na to je jednoduchá obrana. Prostě se na to vykašlat a nedělat z toho vědu. On se hlupák nafoukl a to není nejideálnější reakce Úsměv. Na druhou stranu si získal můj respekt, že to vůbec zkusil. Člověk sice při pozvání může několikrát spadnout na držku, ale aspoň se otrká. Vždy je lepší neúspěch než něco vůbec nezkusit. Aspoň se člověk poučí z chyb a nebude se trápit otázkou zda jeho vysněná holka řekne na pozvání ano či ne.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS