zajímavej problém

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 14:45:24

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  zajímavej problém
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: zajímavej problém  (Přečteno 4503 krát)
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« kdy: 23. Březen 2010, 22:21:45 »

Potýkám se ve škole s jedním problémem.
Dříve, před mnoha lety, jsem holky odpuzoval. Nyní je tomu spíše naopak a potřebuju radu co dělat Směrovka
V prváku je jedna černoška, a ta po mě ,,jede" přestože jsem s ní nikdy nekecal a podobně. Jen se známe od vidění, a začala mě sama zdravit, psát mi přes internet apod. Dnes tomu však nabralo nečekaných obrátek. Byla přestávka a černoška začala být ,,needy" a snažila se být na všech místech co já, a její kamarádka HB8 se jí snažila wingnout.(která se mi naopak líbí) Problém spočívá v tom, že s tou prvačkou tmavší pleti nechci nic mít, ne snad že bych byl rasista, ale protože sám nechci. Ani mě nijak nepřitahuje. Vůbec nevim jak to udělat abych tu prvačku netrápil nezájmem a mohl pickupnout tu její kámošku...
Vim, blbá situace.
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 24. Březen 2010, 19:52:56 »

nevím, přijde mi hodně těžký sbalit kamarádku holky, která tě chce, protože ta do toho nepůjde už jen proto, že je to její kamarádka a chce tě.
já bych osobně dal ruce pryč od obou
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 25. Březen 2010, 17:00:49 »

Asi bych taky do toho nešel,teda určitě ne...mě se prostě černošky nelíbí,ne že bych byl rasista...ani asiatky atd...
Jinak je taky možné,že jedou po tobě obě....prostě mám názor jak joei,ruce pryč od obou.Jenom nesouhlasím stím,že ta kamarádka do tebe nepujde,protože je to její kamarádka,holky se někdy chovají i k sobě hnusně.


Jinak trochu OT no,všiml jsem si dvou holek(asi proto že sněma chodím do třídy  Šťastný)Co prostě flirtují s klukama obě dvě,a pak si ten kluk někdy i vybere.Navzájem si pomáhají,a lze to i poznat...Ta jedna už chodí s třetím klukem za tento školní rok (od září)...Ironii je,že je to spíš ta škaredší.Ikdyž jsou to asi NG6 a NG6,5.Kluci hodně vybírají podle povahy,ta po které spíš jedou kluci,je spíš taková divoká,hrozně přátelská a extrovertní...tak je to asi tou povahou...jen jsem chtěl říct,že někdy holky loví spolu
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 25. Březen 2010, 18:31:44 »

Normálně sbal tu co se ti líbí.  Šťastný
Pobav se s ní o tom, že se ti zdá, že tě balí její kámoška a co si o tom myslí. Pak ty jí řekneš, co si o tom myslíš, že se ti mnohem víc líbí ona.

Jseš preselected, takže bych se toho vůbec nebál. Přinejhorším nebudeš mít ani jednu, což je přesně ten stejnej výsledek, jako když se o nic nepokusíš.

Od čeho jsme tady pickupeří - od toho, aby jsme balili, tak nezahazujme příležitosti.  Jdi do toho draku a pak sendni report  Provokatér


Good luck,

- Paul
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 25. Březen 2010, 20:36:32 »

Paul mě docela namotivoval. Uvidim co bude ve škole dál, a podle toho zkusim jednat.
Díky moc, všem za rady.
Zaznamenáno

Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS