Ženský si nepomáhají

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
26. Duben 2024, 11:56:45

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Ženský si nepomáhají
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Ženský si nepomáhají  (Přečteno 7673 krát)
Quilty
*


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« kdy: 19. Září 2006, 21:00:49 »

Zdar chlapi. Nedávno jsem se bavil se svojí kámoškou o qark.net a tak nějak jsme rozebírali to, jak že je super, jak se tady my hoši hecujeme, dáváme si rady a předáváme zkušenosti z generace na generaci a tak jsem se zeptal, jak tohle funguje mezi holkama. Byl jsem ujištěn o tom, že ženský si málokdy pomáhají, když se jedná o kluky, ba spíše naopak. Tak jsem si toho začal trochu více všímat a pozorovat, co o sobě povídají a FAKT ŽE JO. Když jsem s několika holkama nastolil téma "jiný holky", 8 z 10ti odpovědí byly vesměs pomluvy. Máte taky podobné zkušenosti?
Zaznamenáno
Mikey

Karma: 0
Místo: Praha
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 19. Září 2006, 21:19:47 »

Jo, máš pravdu.
A je dost smutný jak se velice dobrá kamarádka mojí holky neustále snaží zruinovat náš vztah...(sama kluka nemá; asi závidí...).
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 19. Září 2006, 22:00:05 »

Tak tyhle zkušenosti mám jen v případě, že jde více holkám o jednoho chlapa. V opačném případě, kdy má třeba jedna s tím svým starosti, tak jí naopak kamarádka pomáhá, radí atd. Ale možná to jen není tak vidět, že si jdou "po  krku" Provokatér
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
lampamekvak
*
Karma: 0
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 20. Září 2006, 06:11:23 »

Citace: "kvarkopako"
Tak tyhle zkušenosti mám jen v případě, že jde více holkám o jednoho chlapa. V opačném případě, kdy má třeba jedna s tím svým starosti, tak jí naopak kamarádka pomáhá, radí atd. Ale možná to jen není tak vidět, že si jdou "po  krku" Provokatér

radí jí ať ho nechá a najde si jiného  Mrkající
Zaznamenáno
JirkaT
*


Karma: 0
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 20. Září 2006, 07:12:25 »

Já jsem se setkal s tím, že holku dokážete spolehlivě naštvat, když začnete mluvit o jakékoli jiné ženě - třeba jenom o svojí mamince. Hlavně při balení to může být nebezpečné. Jinak holky se pomlouvají to je fakt i největší kamarádky a řekl bych, že si i často přebírají kluky.
Zaznamenáno
Tomassimo
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Pomalý bar
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 21. Září 2006, 10:07:39 »

No jo...kde dvě, tam rada, kde tři tam zrada...
My mezi sebou máme fakt lepší vztahy...a celkem dost holkám se to líbí a proto víc kamarádí s klukama, protože mezi sebou to tak nedokážou... Mrkající
Zaznamenáno

Life is outside!
LasBlavas

Karma: 0
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 21. Září 2006, 11:20:45 »

Ono to je asi takto a bavil som sa o tom aj s priatelkou, lebo som si to tiez vsimol Úsměv. Zeny/baby sa beru ako sokyne, ako superky. Stale sa porovnavaju, prirovnavaju, posudzuju (aj ked o tom nemusia povedat ani slovko - robia to tak podvedome) a dalo by sa povedat ze vacsinou nedrzia spolu. Az na par vynimiek. Chlapi a najma dobri kamosi spolu drzia a podporuju sa, pomahaju si...zeny az tak nie.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS