Zensky vs. muzsky vyber

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
27. Duben 2024, 18:11:12

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Zensky vs. muzsky vyber
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Zensky vs. muzsky vyber  (Přečteno 6402 krát)
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« kdy: 22. Červenec 2009, 11:18:23 »

Poslednou dobou mam same zvlastne skusenosti, a pravdupovediac, dost ma to stve. Tento rok sa mi uz 2x stalo (raz v reali, raz cez net) ze po 1. ci 2. stretnuti/rande mi dotycna povedala, ze tam nie je chemia, ze nepreskocila iskra...Ja tomu fakt nejak nechapem, ja som potom asi nikdy ziadnu iskru nezazil, pretoze u mna nepreskocila nikdy a aj tak mam nejake vztahy za sebou. Pre mna je hlavne, ak dotycna vyzera dobre (pre mna) a pritahuje ma, jednoducho je mi sympaticka Úsměv A nemusim z nej hned saliet, byt z nej uneseny, ci zapalovat iskrami vasne co lietaju haldy dreva Úsměv

Zeny to maju inak, potrebuju okrem splnenia podmienky "je (vzhladovo) sympaticky" este citit nieco viac aby tomu dali zelenu? A ak som ich nepritahoval ako muz, preco so mnou teda vobec sli (a vzdy soms a velmi jasne vyjadril, ze sa mi pacia ako zeny, nie ako kamaratky, takze v tom to nie je, zeby zle chapali moj zaujem)? Alebo je ta iskra a chemia nieco ine, nez vzhlad a fyzicka pritazlivost a zistili to az neskor? Jaj a este nieco, ze ta iskra nepreskocila nebolo sposobene tym, zeby sme sa nudili, ci si nerozumeli, vzdy to bolo prijemne stretnutie obojstranne, komunikacia neviazla, aj sme sa smiali obcas, proste pohoda...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 22. Červenec 2009, 11:23:31 »

Přijme pozvání na rande = "Zapůsobil dobře, dám mu šanci a třeba něco vznikne"
Nechce podruhé = "Byl jsi málo nebo moc zábavný / iniciativní / sebevědomý / charizmatický. Málo nebo moc ses o ní zajímal, málo nebo moc ses jí dotýkal, ...."

IMO si málo flirtoval, takže z tebe necítila ten náboj, který hledala.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 22. Červenec 2009, 11:43:10 »

neviem, preto sa pytam. Ale stretnutie samotne bolo podla mna vzdy fajn, rozpravali sme sa, smiali, boli spolu mozno aj zo 2 hodiny, teda asi ani dotycnym babam to nebolo neprijemne.

A nie je to teda bohvieco na sebavedomie ked ti niekto potom povie, ze nie je iskra - mne to totiz posobi presne akoby mi povedala "nepritahujes ma fyzicky a radsej si oholim nohy hoblikom akoby som sa s tebou potencialne niekedy vyspala" Šťastný Take odmietnutie som totiz este nezazil az donedavna, a teda nie je to 2x prijemne Neutrální Ved predsa ak sa mi dotycna paci ako zena, a zaroven nam ide debata, aky naboj tam treba?? To mam mat hned vlhko v nohaviciach, aby tam bola ta iskra a mohol som si povedat "ok, ma to grady"? Mrkající Zblaznim sa az neskor predsa, na to je cas...Zeny to beru inak?
« Poslední změna: 22. Červenec 2009, 11:49:36 od asdf » Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 22. Červenec 2009, 13:05:38 »

Nepodařilo se ti přehodit tu výhybku v její hlavě z "kamarád, co se mi líbí od pohledu" na "omfg ěšpořč uíáž nčtipou h+ščípýtvýčšíprázn ěčr (=emoční bouře)" Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 22. Červenec 2009, 20:37:20 »

Nepodařilo se ti přehodit tu výhybku v její hlavě z "kamarád, co se mi líbí od pohledu" na "omfg ěšpořč uíáž nčtipou h+ščípýtvýčšíprázn ěčr (=emoční bouře)" Úsměv
Tak nejak...a jeste vem na vedomi teorii Prazdné vázy=hezký, milý, zabavný, ale pro sex nedostačující.(Coz nepoznas na prvni pohled)
Zaznamenáno
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 22. Červenec 2009, 21:11:19 »

Hm, ja mam len 2 kriteria - "paci sa mi na pohlad" + "nie je hlupa, mam sa s nou o com bavit, atd" = nic viac nepotrebujem. Nevedel som, ze zeny potrebuju este nieco viac...Zvlastne.

A aky je prosim ta rozdiel medzi "kamarád, co se mi líbí od pohledu" a "pritahuje ma, viem si s nim predstavit sex"? Ja medzi tym rozdiel nevnimam, ty hej?

PS: prazdnu vazu chapem, ale tak zas nemyslim, zeby to bol moj pripad Mrkající
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 22. Červenec 2009, 21:21:49 »

.

A aky je prosim ta rozdiel medzi "kamarád, co se mi líbí od pohledu" a "pritahuje ma, viem si s nim predstavit sex"? Ja medzi tym rozdiel nevnimam, ty hej?


Pokud te neznam, tak se mi libis od pohledu a treba a mam i chut na sex...a pak te poznam bliz a vim, jestli jsi stale pekny od pohledu a pritazlivy pro sex, nebo uz jen pekny od pohledu....no to je pak asi ta chemie, nebo ja nevim co. To se tezko vysvetluje. U me je dulezete charisma a nemusi byt ani pekny od pohledu Mrkající
Zaznamenáno
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 22. Červenec 2009, 21:35:47 »

Takže jí nesmíš dát šanci tě poznat blíž a máš vyhráno  Mrkající Smějící se
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 22. Červenec 2009, 21:53:32 »

Citace
Pokud te neznam, tak se mi libis od pohledu a treba a mam i chut na sex...a pak te poznam bliz a vim, jestli jsi stale pekny od pohledu a pritazlivy pro sex, nebo uz jen pekny od pohledu....no to je pak asi ta chemie, nebo ja nevim co. To se tezko vysvetluje. U me je dulezete charisma a nemusi byt ani pekny od pohledu Mrkající

Mne je jasne, ze sa obcas stane, ze ma pritahuje aj zena, co nie je objektivne pekna, ale mne sa cimsi paci a neviem cim - toto ja nazyvam chemia a je to fakt nevysvetlitelne. Isto to plati aj opacne...Ale to nie je to, co ma zaujima.

Ale nie je mi jasne, ako osoba, ktora mi pripada na pohlad sympaticka (a aj sme si celkom sadli) moze pre mna byt sexualne nepritazliva Úsměv Resp. ako moze u osoby, ktoru nepokladam za skaredu, ale naopak za sympaticku, chybat nieco ako iskra...To akoby mas ty kamaratov, s ktorymi si celkom rozumies, a da sa povedat ze sa ti pacia (alebo teda aspon ze ta neodpudzuju fyzicky) a aj tak s nimi nic nechces mat (a nie kvoli tomu, ze su "prazdne nadoby" ale chyba iskra)...Aj ked teraz cakam, ze povies, ze takych mas Úsměv) Ja len ze to proste nechapem, muzi na to maju asi iny pohlad, neviem...
« Poslední změna: 22. Červenec 2009, 21:58:17 od asdf » Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 22. Červenec 2009, 23:07:40 »

To sou úvahy ty jo! Prostě až budete mít vyhlídlou samici, tak ji čapněte vohněte v prvním křoví a pak už nebude chtít nikoho jinýho než vás.
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 26. Červenec 2009, 09:39:09 »

ava na to trochu kapnul... flirt, flirt, flirt! cimz neni mineno ruka na koleni a lacine narazky ani hodinove romanticke koukani do oci a ticho...

ale behem konverzace ledabyle kino (doteky) a sem tam i jen tak delsi pohled do oci, tak akorat nez je to na hrane (nutno cvicit a poznat) a pak zase jakoby nic. stridani poz "vse v klidku, je nam spolu fajn" a "vim, ze me chces, ja tebe taky"... presne to je ta tzv "jiskra"

z vasi strany je obcas zamerna (prumernej chlap) a obcas vam to jde samo (natural), my na ni vsak reagujeme zcela nezamerne, proto ji nejspis povazujeme za danou. taky si jeste obcas rikam "sakra, kdyby me chtel tak udela to a to", jenze pak clovek prijde na to, ze i kdyz sam chce, tak nekona a ze neni vse jak z cervene knihovny. v patnacti se tato neznalost toleruje, v petadvaceti uz moc ne Mrkající cili radeji to prestan moc zkoumat a zacni jednat.

za sebe musim rict, ze najit chlapa, co jedna neni zas tak snadne, takze i kdyz nemam zajem, tak te odvahy si vzdy cenim Úsměv (to aby ses nebal, ze se zesmesnis. fakt ne Mrkající )
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS