Znovuzískání dívky

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 11:37:14

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Znovuzískání dívky
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Znovuzískání dívky  (Přečteno 15271 krát)
Vondrr



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Chomutov
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« kdy: 25. Září 2009, 20:37:45 »

Zdravím vás tu všechny a doufám, že jsem téma zařadil dobře.

Takže abych začal, mám/měl jsem vztah na dálku. Já z Chomutova, ona z města poblíž Ostravy. Začalo to hezky, potkali jsme se na chatu, psali si jako kamarádi, postupně jsme viděli, že to je mezi náma silnější a silnější a začali jsme spolu chodit. Zamilovali jsme se do sebe a asi po 5ti měsících jsme se setkali. Byla to nádhera a od té doby jsem za ní jezdil rok a půl, kdykoliv to šlo (tzn. každé prázdniny nebo prodloužený víkend). Takhle to šlo, než začal stereotyp. Jí přestalo bavit chodit na počítač, nelíbilo se jí, že je svázaná tou "krabicí". To se začalo odrážet na našem vztahu, byla naštvanější a podobně (samozřejmě neházím vinu na ní, jen prostě...já nemám problém být u počítače celý den). Poslední letní prázdniny (takže zhruba před měsícem) jsme byli celou dobu spolu. A tady to začalo být hodně špatný. Ona je z vesnice, hodně doma pracuje a já jsem z města, mamka za mě dělá v podstatě všechno. Jí to začalo vadit a ke konci prázdnin jsme se málem rozešli. Den potom jsme probrečeli a uvědomili si, že to bez sebe nevydržíme a rozchod jsme zavrhli. Já jí řekl, že se začnu snažit, že doma budu pomáhat a budu dělat všechno proto, abych pro ní byl ideální kluk. Jak jsem řekl, tak se taky stalo. Problémem byla ale zase ta "krabice" (počítač). Začala být znovu naštvaná a dokonce mi řekla, že už mi nebude říkat tak často, že mě miluje - jen tehdy, když to bude opravdu cítit. Začala často mluvit o tom, jak jsme rozdílní a podobně. Já jsem zase hodně žárlivý (začala chodit do tanečních...to je pro mě horor, ale i tak jsem se držel). No ale poslední týden mi úplně přestala říkat, že mě miluje. Včera jsem se zeptal, proč už mi to neříká a vypadlo z ní, že už mě bere jen jako kamaráda. To mě totálně dostalo. Pohádali jsme se a ukončili to. Dneska jsem celý den čekal, jestli se mi ozve. A k večeru se mi ozvala. Snažil jsem se jí říct, že jí miluju a že to bez ní nedokážu vydržet. Ona ale říkala, že se taky snažila, aby se to zlepšilo, ale že už to prostě dál nedokáže. Chce být pořád moje kamarádka, ale já si jednoduše nedokážu představit, že chodí s jiným a já jenom přihlížím...

Doufám, že se vám nezdám jako pitomec a že mě aspoň trochu chápete. Potřeboval bych od vás radu - jak oživit náš vztah a jak si ji znovu naklonit k sobě? Doopravdy jí potřebuju, dva roky lásky se jen tak nevymažou. Miluju jí doopravdy z celýho srdce a můj život nemá bez ní smysl. Ještě bych chtěl dodat, že ona rozhodně není nijak hloupá a ani já ne (podle školních výsledků samozřejmě, já si myslím, že nebýt školy, tak nejsem ani v životě jeden z nejchytřejší. Ona je chytrá jak ve škole, tak i v normálním životě). Ještě dodatek, mně je 19, jí bude za měsíc 17.

PS: Omlouvám se za chyby, nemám momentálně čas to po sobě číst.
Zaznamenáno

Nikdy neříkejte, že je něco nemožné, protože se vždy najde iniciativní blbec, který neví, že je to nemožné a udělá to!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 25. Září 2009, 20:51:51 »

No, právě si popsal můj první vztah. Chomutov v něm kupodivu taky figuruje Šťastný Trval dva roky. Slečna během nich chodila do tanečních. V tu dobu to bylo krásný a silný. Jezdili sme za sebou 2x měsíčně, střídavě. Skončilo to velmi podobně, akorát jinak v tom, že tím, že mě přestala milovat, tak měl větší šanci ten její "kamarád", který se o ní (když byla se mnou marně) snažil a vlastně mě nahrazoval když sem s ní nebyl.

Je to už čtyři roky a když se na to zpětně dívám, tak si říkám, proč jsem byl takový blbec a snažil se to udržet. Vztahy na dálku jsou sice fajn, protože jste si hodně vzácní, takže to pak vypadá, jak je pro tebe perfektní a jediná. Ale je to především proto, že na ní pořád myslíš, když nejste spolu. Připravuješ se o milion nádherných věcí. O to, že za ní můžeš zajít, když je jí smutno. O to, že nemusíš plánovat návštěvu na měsíc předem. To, že ušetříš tisíce za cestu nepočítaje.

Udělej to jako já. Zapomeň na ní, jako na holku. Nemluv s ní. Nepiš jí. Nekontaktuj jí. Měsíc, dva, půl roku... jak dlouho bude potřeba na to, abys na ní dokázal být jen naštvaný, že tě nechala - žádné omluvy, žádné vracení se. Pak si najdi holku, která bude poblíž a užívej si jak je to krásné.

Počítám, že je to tvoje první holka (resp. možná první vážná). A chápu, že máš pocit, že teď už nikdy jinou neseženeš a budeš sám. Měl sem stejnej pocit (mimochodem, pramení to z nízkého sebevědomí). A že takhle je jediná, která pochopila, jak jsi úžasný a ostatním holám se nebudeš líbit. Bullshit. Holek je dost. A hodně z nich se budeš líbit i když tomu nevšříš.

Takže ode mně radu "jak jí získat zpět" nečekej, protože sem byl ve stejné situaci jako ty, jen mám 4 roky náskok, a teď zpětně vidím, že sem udělal dobře.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 25. Září 2009, 22:29:22 »

Hmm, Chomutov, taky tam mám nějakou minulost Úsměv
Musim souhlasit s Avou.. Vztahy na dálku nemají moc cenu. Já jeden takový taky měla, skoro pět let (skončil před třemi lety). Jakoby ze dne na den jsem si uvědomila, že mi ten vztah víc bere než dává a moje city úplně vymizely. Jasně, bylo tam víc problémů, a dlouhodobějších, ale chtěla jsem říct, že se prostě může stát, že to nějak vyprchá.. Častější kontakt je holt důležitý, ale to už bych opakovala, co tu bylo řečeno.
A nevěš hlavu, holek je víc než kluků, takže můžeš mnohem líp vybírat  Mrkající Navíc, určitě plánuješ jít dál studovat, tak máš plno nových příležitostí Úsměv

Když se na to koukneš i z tý lepší stránky, tak jí aspoň nebudeš nikde moc vídat a bude jednodušší na ní zapomenout. A vážně - nekontaktovat!
Stějně jako Ava, teď vůbec nelituju, že ten můj vztah tenkrát skončil, nikdy jsem toho nelitovala.
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Vondrr



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Chomutov
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 26. Září 2009, 01:08:18 »

Tak Ava mě naprosto přesně definoval... Já ale fakt nevím, nedokážu na ní jen tak zapomenout. Nekontaktovat jí - přijde mi to hrozně těžký. Teď jsem ve čtvrťáku a za rok jdu na výšku...měl jsem v plánu jít na výšku za ní, ale teď se to asi změní na Prahu. Výhoda bude, že tam se mnou půjdou kamarádi, ale stejně. Prostě si nedokážu představit, že moje budoucnost neni s ní. Asi si to prostě holt musim nechat uležet v hlavě. Nikdy jsem nezažil rozchod s holkou, kterou bych miloval (popravdě jsem v podstatě nikdy neměl vážnej vztah - jak říkám, Ava mě přesně definoval). Každopádně oceňuju vaše rady a pokusím se podle nich řídit. Snad mě to aspoň psychicky posilní.
Zaznamenáno

Nikdy neříkejte, že je něco nemožné, protože se vždy najde iniciativní blbec, který neví, že je to nemožné a udělá to!
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 26. Září 2009, 07:28:13 »

Abych se připojil, taky sem svůj posledni vztah  cca před týdnem
ukončil právě s holkou z Chomutova Úsměv  Jinak k problému-> ona se ocitla v situaci, kdy se začla ohlížet po někom "poblíž". Je to kruté rozumim tomu, že si z toho zklamaný, ale nenech se zhnusit. Pokud toto byl tvůj první vážný vztah, rozhodně nevěš hlavu => bav se s kamarády a odreagovávej se. Nemusíš nabalovat hned nový ale dát svojí pozornost jinam. Je to silný pouto, ale (aspoň) na ten moment se tomu citovýmu bolení dá zabránit ! Mrkající 

Nepatřím meti ty, kteří rádi slepovaný vztahy ale možná to bude fungovat:

a) nesoustřeď se na ní a dej si od ní voraz
b) nebuď ten první, kdo jí píše a hledá důvody k tomu být spolu (i když city jsou silný to chápu)
c) musí si uvědomit v čem si lepší než jiní. Opak je taky pravdou.

Další věci už ani popisovat nemusím, snad sem ti trochu pomohl a osvětlil situaci.
Držim Ti palce.
« Poslední změna: 27. Září 2009, 20:51:05 od Avarang3r » Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 26. Září 2009, 11:00:40 »

dej tomu čas, vyraž ven s kamarády... a teď nemyslím killovat creepy ve WoW, ale kecat o ženských do parku or whatever.

pak postupně vyměň kamarády za kamarádky. tohle nevrátíš a čas to vyřeší!
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 26. Září 2009, 11:32:32 »

Když nepočítáme to, že ta moje nebyla z Chomutova, můžu se k vám přidat do party. S tím že tu holku nesmíš kontaktovat mají pravdu. Je to sice sakra těžký, ale v momentě kdy si s ní budeš zas psát, stáhne tě to opět ke dnu.
Minulý týden už jsem se z toho konečně nějak dostal, ale tuto středu mě sama kontaktovala jen z toho důvodu, že chtěla vrátit její prstýnek kterej mám momentálně u sebe. Rozvinula se vcelku dlouhá konverzace a ta mě stáhla tam, kam jsem nechtěl. Takže se z toho teďka hrabu znova ven. Čím víc s ní budeš mluvit, tim víc tě bude tahat do své ukrutné reality.
Zaznamenáno
Vondrr



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Chomutov
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 26. Září 2009, 11:36:00 »

On je v tom ještě další problém. Já mám hodně velký nároky. Nechci jen tak nějakou holku, chci takovou, co nebude chlastat, hulit a co to bude mít v hlavě srovnaný. Musí být hodně chytrá, na vzhledu mi nijak nezáleží. Dneska, když se ohlídnu po holkách, tak většina chodí právě někam chlastat a podobně. Píšou jak kdyby vyšly z první třídy základky a mluví jako největší, s prominutím, kravky. Taky mě dost irituje to, o čem se baví - samej sex, střídání kluků a tak dál. Já našel klenot a ten jsem teď ztratil. Bojím se, že už prostě další takovou nikdy nenajdu. Nedokážu sedět s nějakejma holkama v parku a kecat s nima. Takhle já prostě nežiju a ani nechci. Omlouvám se, že pořád omílám to samý dokola, ale mám neskutečnou depku. (A taky se omlouvám, že některý moje příspěvky asi nedávají smysl, přemýšlím nad tím občas tolik, že to pak dává smysl asi jenom mně.)

PS: Snažim se řídit podle vás - nekontaktuju jí.
Zaznamenáno

Nikdy neříkejte, že je něco nemožné, protože se vždy najde iniciativní blbec, který neví, že je to nemožné a udělá to!
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 26. Září 2009, 13:59:56 »

Já to s jednou holkou taky posral, našel jsem jinou a teď se zároveň vracím k té původní(je o něco lepší než stávající), sice mi s tím moc nepomáhá, ale když to zase neposeru tak by to mělo být v klidu. Teď navíc není situace taková, že bych jí uháněl když mám další a nemusím mít strach...
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 26. Září 2009, 16:07:54 »

Vondrr: jasně že nemůžeš potkat další tak skvělej klenot hned teď nebo zítra.. Teď ti nebude žádná holka dost dobrá, prostě tomu dej čas. Když jsem před půl rokem ukončila jeden takovej neobvyklej vztah, do kterýho jsem spadla, tak jsem si taky myslela, že už nikoho takovýho nepotkám. Potkala jsem jenom jednoho podobnýho, se kterym to taky nevyšlo, ale aspoň vim, že takových lidí je víc a ještě mě neomrzelo hledat.
To samý u holek, je jich hodně a ne všechny jenom pijou a hulí.
Na druhou stranu, vem si, že aspoň budeš mít teď víc času na učení, čeká tě maturita Mrkající A co se týče nějakýho zapomínání... vem třeba kolo a kámoše a vyražte někam, v CV máte docela dobrý cyklostezky Úsměv
No a až pak budeš studovat v Praze, nabídne se ti víc příležitostí a uvidíš, že si na tohle období skoro ani nevzpomeneš Mrkající
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Vondrr



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Chomutov
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 27. Září 2009, 17:41:41 »

Takže, potřeboval jsem nějak ventilovat ty emoce, co teď zažívám. A tak jsem složil písničku (mám doma varhany a na compu jsem to poskládal). Tu písničku jsem chtěl potom věnovat jí (ano, sliboval jsem si od toho, že se ke mně vrátí a ano, jsem debil). Dneska večer jsem jí teda napsal a řekl, že jsem pro ni složil písničku. Neřekl jsem, že přímo pro ni, ale že jsem prostě potřeboval něco dělat. Psala mi úplně v pohodě, já se o to taky snažil. Když si poslechla písničku, napsala mi jenom, že je pěkná a pak odešla (byla pozvána na opejkání). Stalo se přesně to, před čím mě varoval Comanch - zase jsem do toho spadl. Jsem zase totálně v hajzlu. Já prostě nevím, chovám se nelogicky, nejradši bych si nafackoval, ale...nedokážu ji jen tak nechat plavat. Prostě to nejde. A nějak se mi nechce věřit tomu, že to někdy přejde.
Zaznamenáno

Nikdy neříkejte, že je něco nemožné, protože se vždy najde iniciativní blbec, který neví, že je to nemožné a udělá to!
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 27. Září 2009, 18:25:33 »

To si jí neměl posílat písničku, kterou si stvořil, to je pomalu, jak Romeo a Julie.. . Tak to dnes nechodí.
Napiš ji zítra nebo pozítří toto ,,Přemýšlel jsem o nás a máš pravdu, je mezi námi konec..", třeba přileze, ale k tomu bys nesměl být hned jen tak přístupný.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 27. Září 2009, 18:36:40 »

A nějak se mi nechce věřit tomu, že to někdy přejde.
To si mysli kazdy cerstve opusteny....jenze ono to prejde a pak se budes bit do hlavy, ze jsi se vubec ponizoval a ztracel cas pro tu nespravnou. Pokud ta prava je ona, tak spolu stejne skoncite.
To chce chtit zapomenou, ty zatim nechces. Drzim palce Mrkající
Zaznamenáno
Vondrr



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Chomutov
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 27. Září 2009, 18:39:45 »

No ségra už mi shání holky...poslala mi pár fotek, kde jsou opravdu pěkný holky a nezadaný. Prej by i docela odpovídaly mejm požadavkům. Ale prostě...já to teď nedokážu, nedokážu jí ani lhát. Pořád nevěřim tomu, že je mezi náma konec. Kua, posledních pár dní jsem probrečel. Nedokážu pochopit, že něco může až takhle moc bolet.

Já se doopravdy snažim na ni nemyslet, ale pak stačí, aby ji někdo jenom trochu zmínil a už jsem zase v p*deli. Jako fakt se omlouvám, že si takhle veřejně vylejvám srdce, ale potřebuju se o tom s někym podělit.
Zaznamenáno

Nikdy neříkejte, že je něco nemožné, protože se vždy najde iniciativní blbec, který neví, že je to nemožné a udělá to!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 27. Září 2009, 21:03:43 »

No, čím víc se v tom budeš plácat, tím horší. JDI VEN ! Jdi na výlet s rodinou. Jdi se ségrou na pivko (nemyslím opít, myslím posedět). Zorganizuj sraz se základkou. Potkávej lidi a seznamuj se. Ale hlavně se nesnaž to dát do hormady. Jednu věc jsem se ze svýho rozchodu poučil - holky se hrozně bojej něco udělat, něco změnit - dělají rozhodnutí jen když už není zbytí...

Nikdy se s tebou holka nerozejde, protože "má pocit, že už to není jako dřív" (i když ti to třeba takhle řekne). Vždycky je to nějaký extrém (už tě vůbec nechce, našla někoho jiného, ...). Třeba už měsíc medituje nad tím, že tě nemiluje, ale neřekne ti nic a chová se k tobě prakticky skoro stejně případně jen řekne, že jí není dobře. Nechává to v sobě kysat a hnít. A až ve chvíli, kdy si je jistá, že tě vůbec nechce, nepotřebuje a nemiluje, a je s tím vnitřně naprosto srovnaná, tak tě nechá. A proto v tuhle chvíli nemá cenu nic zkoušet. Představ si holku, kterou vůbec nechceš a ona se furt dožaduje aby si byl s ní, a tváří se jakože "to přece jinak nejde" Úsměv Teď s ní prostě nehneš.

Nemá cenu se pouštět do něceho nového, ale buď rád, že ti ségra shání holky. VYUŽIJ TOHO. Jdi s ní, seznamuj se a nadělej si z holek kámošky. Ani se nenaděješ a za půl roku s nima někam vyrazíš a přijde tam jejich kamarádka, která vůbec není jako ony (prakticky si říká to samé co ty - všichni klicu hulí, chlastají a myslí jen na sex - pročež taky nikdy na takovéhle akce nechodí a jednou udělá výjimku) a je to prakticky tvůj ideál.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 28. Září 2009, 08:41:48 »



Nikdy se s tebou holka nerozejde, protože "má pocit, že už to není jako dřív" (i když ti to třeba takhle řekne). Vždycky je to nějaký extrém (už tě vůbec nechce, našla někoho jiného, ...). Třeba už měsíc medituje nad tím, že tě nemiluje, ale neřekne ti nic a chová se k tobě prakticky skoro stejně případně jen řekne, že jí není dobře. Nechává to v sobě kysat a hnít. A až ve chvíli, kdy si je jistá, že tě vůbec nechce, nepotřebuje a nemiluje, a je s tím vnitřně naprosto srovnaná, tak tě nechá. A proto v tuhle chvíli nemá cenu nic zkoušet. Představ si holku, kterou vůbec nechceš a ona se furt dožaduje aby si byl s ní, a tváří se jakože "to přece jinak nejde" Úsměv Teď s ní prostě nehneš.



todle mě nikdy nenapadlo, ale vypadá to, že to dává smysl, to je obecně známý fakt nebo je to ze tvé zkušenosti? A ještě, domnívám se správně že ten časový úsek (doba kdy buchta přemýšlí že se na to vykvajzne) je přímo závislý na tom, jak moc je chlap "špatný" (myšleno jak tu holku už nenaplňuje), na délce vztahu, prožitých zážitcích, popř jak moc se zamiluje do jiného?
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 28. Září 2009, 09:48:58 »

No, je to tak trochu vycucané z prstu, nelze to brát, že to mám ověřeno, když mám za sebou jen jeden rozchod. Ale u něj to tak bylo a podobně sem to pozoroval u ségry.

Ohledně délky, ano je závislý na těhle věcech, ale možná jinak než myslíš. A neodvážím se tipovat jak přesně.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Varg
**


per aspera ad astra

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 162


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 02. Prosinec 2009, 19:34:51 »

Nechcem zakladať zbytočne novú tému tak to hodím sem..

Kedysi dávno som sa zoznámil s jednou holčinou, boli sme raz vonku, ja som sa jej páčil alebo zdal zaujímavý alebo čo, ona mňa ale nijak extra nezaujala. A tu je problém kedy sa odhalila moja demence. Dievča mi raz v rámci opitosti napísalo smsku, ako ma miluje a tak.. potom mi to napísala aj triezva.. potom to odo mňa zisťovala dokonca aj jej kamarátka.. a ja sprostý - nie nechcem.
Viem si predstaviť že sa asi cítila trochu trápne, tiež vraj s odmietnutou ženskou to nie je moc sranda...
Teraz som si ale uvedomil aká to je super baba, že je takých naozaj veľmi málo a chcel by som aby to bolo tak ako predtým.. aby som si s ňou tak rozumel a aby to zase medzi nami iskrilo a aby som to tentoraz nedosral.
Pointa - teraz sa s ňou zase nejako častejšie dávam do reči - po nejakom tom roku ju to hádam prešlo - mali by sme spolu dokonca aj skočiť von.

Myslíte si že to má zmysel? Čo mám robiť aby som si ju znovu získal?
Zaznamenáno

Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 03. Prosinec 2009, 16:09:25 »

Vravíš, že by ste spolu mali skočiť von, takže evidentne u nej nemusíš nič žehli, respektíve ta nezatratila aj keď si ju viac krát odmietol. Môžeš byť len rád.

Stavil by som sa, že má o teba stále záujem, takže by som do toho vôbec nešiel ako by si mal niečo naprávať, práve naopak, máš na vrch a môžeš byť alfa. Ale volil by som trocha rýchlejší prístup, nakoľko keď to budeš naťahovať (pusa, dotyky,) tak môže nadobudnúť pocit že ju posielaš dokelu ďalší krát.
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
Varg
**


per aspera ad astra

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 162


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 03. Prosinec 2009, 16:13:09 »

No, v každom prípade ak má o mňa znovu záujem, tak to nedáva moc najavo.. ale hold asi už nemôžem čakať že mi bude vypisovať sms  Stydlivý  Tak ja to teda skúsim, ale..

Bojím sa že mi na tom bude moc záležať, na nej mi záleží, aby som neznervóznel a nedokašlal to.. nechce to nejakú prípravu?

A mohol by si mi prosím opísať čo znamená že ,,môžem byť alfa" ?  Úsměv V týchto výrazoch nie som zbehlý..
Zaznamenáno

Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 03. Prosinec 2009, 19:45:55 »

Probuď v ní tu jiskru, kterou si vzbudil i dříve a promeň jí v plamen touhy.

Když si vybavíš věc, na kterou si tu dívku zaujal poprvé, musíš to zopakovat beze strachu a pochyb. Prostě zapomeň na to, co se událo
žij pro přítomnost a tu minulost hoď za hlavu.

-alfa samec muž s nadhledem, více v e-books-
Zaznamenáno
Milhaus
**


Jsem introvert, ale léčím se....

Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Místo: Morava
Příspěvků: 244


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 07. Prosinec 2009, 17:49:53 »

A tak jsem složil písničku (mám doma varhany a na compu jsem to poskládal). Tu písničku jsem chtěl potom věnovat jí (ano, sliboval jsem si od toho, že se ke mně vrátí a ano, jsem debil).
Šťastný Šťastný Teď jsem si úplně vzpoměl na sebe asi před rokem. Taky se se mnou rozešla holka kterou jsem miloval, ale místo písničky jsem udělal video a poslal jí ho. Sliboval jsem si od toho to co ty - že se vrátí. Nevrátila a já si taky připadal jako debil a myslel si, že už takovou nenajdu. Ale našel. A dokonce lepší. I přes to, že mám vlastně stejný nároky jako ty ( nekouřit, nehulit, moc nepít...).
Takže nevěš hlavu, na světě je hodně stejně dobrejch, nebo dokonce lepších holek než tahle...
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 07. Prosinec 2009, 18:15:06 »

ale místo písničky jsem udělal video a poslal jí ho.
Smějící se
To už si ale děláš legraci ne?  Smějící se Samotná písnička už mi příjde přehnaná, natož video. Připomíná mi to Barneyho Stinsona, který za svých hipízáckých let taktéž nahrál pro svou ex video.
A co to video obsahovalo?
Zaznamenáno
bezradnej
*
Karma: 9
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 07. Prosinec 2009, 18:49:33 »

Smějící se
To už si ale děláš legraci ne?  Smějící se Samotná písnička už mi příjde přehnaná, natož video. Připomíná mi to Barneyho Stinsona, který za svých hipízáckých let taktéž nahrál pro svou ex video.
A co to video obsahovalo?

Sesříhaný jejich domácí po*no, předpokládám  Super!


sry OT
Zaznamenáno

Je nezvratitelným právem každého člověka, udělati ze sebe vola.
Milhaus
**


Jsem introvert, ale léčím se....

Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Místo: Morava
Příspěvků: 244


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 07. Prosinec 2009, 18:55:55 »

Normální romantický video s našima fotkama když jsme spolu ještě byly atd..... Stydlivý Stydlivý Stydlivý Stydlivý prostě totální afc chování. Stydím se za to dodnes kdykoliv si na to vzpomenu. Ale vím, že to mě neomlouvá Stydlivý Šťastný Šťastný
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS