Znovuzískání dívky

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 08:41:13

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Znovuzískání dívky
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Znovuzískání dívky  (Přečteno 15225 krát)
bezradnej
*
Karma: 9
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 07. Prosinec 2009, 19:10:48 »

Jakejkoliv stud je blbost. Podobný věci udělal každej z nás a kdo říká že ne, ten je dělá furt  Pssst!
Zaznamenáno

Je nezvratitelným právem každého člověka, udělati ze sebe vola.
Vondrr



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Chomutov
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 24. Březen 2010, 23:49:18 »

Tááákže :-D Je to tu, přibližně půl roku od doby, co jsme se rozešli. A jak mi je? No, nebudu říkat, že perfektně, ale...jsem dost blízko :-D Bejvalka si po nějaký době uvědomila, co ztratila a opravdu mě chtěla zpátky. Problém byl, že mi to všechno došlo a už jsem to zpět nechtěl Úsměv Někdy měsíc po rozchodu se ve mně něco zlomilo, bylo mi tak příšerně, že už to prostě asi dál nešlo a změnilo mě to. Snad hned druhej den jsem na jedný pařbě sbalil dost pěknou holku. Bohužel se z ní vyklubala blbka (což prostě nesnesu), ale dost mi to samozřejmě zvedlo sebevědomí. Doslova přes noc se ze mě stal ku*evník, ségra mi chtěla dohodit tu kamarádku, ze který se pro změnu vyklubala děvka (ale zatraceně chytrá děvka), takže to spolu jakž takž občas táhneme (jen líbání, do sexu bych s ní nešel). Jednoduše jsem si začal daleko víc věřit a vážně je pravda, že holky nejdou jen po vzhledu. Problém je trochu s kamarády, už dřív jsem se jim zdál arogantní a bezpáteřní, co si nebere servítky, teď jsem to ale ještě víc utvrdil (ono to hlavně bude tim, že ani oni se nechovaj zrovna hezky ke mně, takže jim to prostě vracim - podle nich jsem "ten dokonalej, co má pořád štěstí").
No, to by bylo k tomu, co se dělo nedávno. Teď se mi ale povedlo konečně najít chytrou a nádhernou holku. Chodím s ní kolem dvou týdnů, líbáme se, objímáme se, začínáme se i sexuálně poznávat, jenže je tu jeden OBROVSKEJ problém, aspoň pro mě. Totálně nic k ní necítim. Absolutně ne... Pochybuju, že začnu. A do toho se teď začala bejvalka trochu víc projevovat, pojede s mojí ségrou (a jejíma nedávno narozenejma dětma) na dovolenou. Ségra mi tak nějak neznačila, že by to bejvalka chtěla zase dát dohromady. Nebyl bych proti, kdyby to znova nebylo na dálku, což mě štve. Půl roku a pořád ji vidím jako tu nejlepší partii... No, to už si ale snad vyřešim sám, jednoduše jsem se chtěl trochu pochlubit (ehm...ano, vím, moc si věřim) a sdělit pár novinek Úsměv A poděkovat vám, za rady, i když jsem samozřejmě měl svoji hlavu. Ale využil jsem situace a doopravdy chytil tu šanci, že jsem se mohl stát tak trochu děvkařem a doopravdy mi to pomohlo Úsměv Teď se ještě vrátit charakterem do toho hodnýho kluka, kterym jsem byl dřív a je to v cajku :-D
Zaznamenáno

Nikdy neříkejte, že je něco nemožné, protože se vždy najde iniciativní blbec, který neví, že je to nemožné a udělá to!
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS