Ztráta zájmu?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
27. Duben 2024, 00:48:36

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O ženských (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Ztráta zájmu?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Ztráta zájmu?  (Přečteno 9552 krát)
Cj

Karma: 1
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« kdy: 06. Prosinec 2009, 16:01:07 »

Rozhodl jsem se pro pobavení obecenstva založit nové téma.Úsměv Ve středu jsem měl rande, vše proběhlo dle předpokladů (bez ostudy apod.Úsměv). Holčina byla hodně nervózní, ale hovorná, pozorná (nebudu rozepisovat) a byli jsme spolu snad 4 hodiny(!). Na konci jsme si vyměnili názory, jak se nám to moc líbilo a byla pořádná pusa.  Smějící se Já jí ještě ten den napsal mail, že bych ji tedy znovu rád viděl, případně kdy by to šlo? Druhý den ráno odpověděla, že na víkend jede k rodičům a další týden to asi nepůjde, protože se bude nejspíš muset učit do školy. Já jí na to večer odepsal, že si stále chovám naději, že se třeba bude chtít odreagovat a čas ji najde, pak ještě nějaká nepodstaná omáčka. Připadla mi i docela stydlivá. A tady je ten problém, od té doby nenapsala (4 dny). Napadají mě dvě možnosti:
1, ztratila zájem
2, moc jsem tlačil.
Pokud ztratila zájem, tak nic nenadělám, pokud jsem tlačil, lze to zvrátit? Jaké máte zkušenosti?
« Poslední změna: 06. Prosinec 2009, 16:15:16 od Cj » Zaznamenáno
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 06. Prosinec 2009, 17:29:32 »

2+1

Po rande jsi to mohl nechat pár dní uležet. Ale nemyslim si že by to bylo zabitý. Myslim že máš ještě šanci, navíc rande se ti povedlo bez trapností a dali ste si pusu což je úspěch.
Good luck Mrkající
Zaznamenáno

Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 06. Prosinec 2009, 17:51:11 »

Já tě asi moc nepotěšim. Návštěva rodičů a učení bývaly moje hlavní "výmluvy", než jsem se naučila jednat s klukama narovinu..
A pokud to byla pravda, většinou jsem nějak vyjádřila, že si určitě najdu čas později nebo jsem navrhla nějaký termín sama. Ale nevěs hlavu, tohle je jenom moje zkušenost a jsem občas zvláštní Šťastný
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 06. Prosinec 2009, 18:10:02 »

Návštěva rodičů, učení a Mc Donald  Šťastný
Zaznamenáno

Cj

Karma: 1
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 06. Prosinec 2009, 18:27:00 »

To vždycky řeším - jak dlouho počkat, než se po rande ozvat na další schůzku? S těma rodičema to asi jako výmluva nebude, jak jsme byli spolu, tak říkala, že nebyla tři týdny doma...ale tak možné je všechno. Úsměv

Ještě bych doplnil: Stává se, aby byla pusa na konci rande "z lítosti"? Jako v tíze té situace jí to třeba bylo hloupé a radši se teď schovává za mail. Šťastný
« Poslední změna: 06. Prosinec 2009, 18:52:21 od Cj » Zaznamenáno
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 06. Prosinec 2009, 22:01:38 »

- Upřímně si myslím, že nemá zájem. Pokud jo, ozve se sama, pokud ne, aspoň nebudeš plýtvat časem, energií a penězi zbytečně... Mrkající

- Jinak jsem vždycky po prvním rande nepsal a počkal si až napíše dotyčná. Úsměv
Zaznamenáno

Jim
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 07. Prosinec 2009, 01:38:14 »

taky bych řekl, že tam zájem nebude, asi se ji to v hlavě rozleželo a hledá, jak z toho lehce vyklouznout....navíc si myslím, že jsi byl moc rychle aktivní po prvním rande, dotyčná může nabýt dojmu, že na ni spěcháš...
Zaznamenáno
Cj

Karma: 1
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 07. Prosinec 2009, 12:14:18 »

Ano, asi jsem moc spěchal. Kdy se tedy ozvat? Nebo dokonce vůbec a čekat až se ozve na? To bych se také nemusel dočkat, ne?
Zaznamenáno
Typson
**


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 170


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 07. Prosinec 2009, 15:16:20 »

Tak den jsi ji neměl vůbec psát, na další rande se domluvit buď na prvním nebo počkat pár dnů. Teď jí nepiš. Zkus ji za týden zavolat a uvidíš.
Zaznamenáno

"Každý dělá chyby. Proto se vyrábí tužky s gumou na konci." Carl Carlson
Milhaus
**


Jsem introvert, ale léčím se....

Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Místo: Morava
Příspěvků: 244


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 07. Prosinec 2009, 17:23:28 »

- Jinak jsem vždycky po prvním rande nepsal a počkal si až napíše dotyčná. Úsměv
Vidíš, tohle já nikdy neudělal. Vždycky se ozvu další den, někdy až dva dny poté.
Jednou jsem se dokonce ozval až po 7 dnech a nakonec z toho bylo půl roční LTR. Takže myslím, že na tomhle zas tak nezáleží... Úsměv
Zaznamenáno
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 07. Prosinec 2009, 17:27:59 »

- Jasně že nezáleží, ale vždycky jsem se radši ujistil, že dotyčná má zájem a že já jsem ta kořist...  Úsměv
Zaznamenáno

D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 07. Prosinec 2009, 22:18:58 »

když řekne, že se musí učit a nemá ani chvilku čas, tak je to opravdu s největší pravděpodobností výmluva... já třeba vídam jednu slečnu a ta se opravdu hrozně učí poslední dobou (jakože fakt počítá minuty, který jí zbejvaj do zápočtu a který promrhala neučením se, atp) a ta vždycky řekne, že se musí učit, ale hned navrhne jiný termín a ten vždycky platí....

holky většinou nehrajou žádný pózy v tomhle, jako to děláte vy pickupeři... neaplikujou na vás holomráz atd... holka prostě když chce s někym bejt, tak s nim je a když nechce s někym bejt, tak mu lže, že nemá čas... to je celý...
« Poslední změna: 07. Prosinec 2009, 22:29:08 od D9 » Zaznamenáno

Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 09. Prosinec 2009, 22:00:15 »

holky většinou nehrajou žádný pózy v tomhle, jako to děláte vy pickupeři... neaplikujou na vás holomráz atd... holka prostě když chce s někym bejt, tak s nim je a když nechce s někym bejt, tak mu lže, že nemá čas... to je celý...
částečně jsi na to kápnul, ale nemyslim si, že úplně všechny lžou. I když... jestli lhaní neni lepší. Nedávno jsem se nechtěla snížit na úroveň všech mých kluků, který se se mnou rozešli přes sms a domluvila si osobní schůzku s klukem, se kterym jsem to chtěla skončit, protože jsem mu nechtěla lhát... Nakonec to dopadlo tak, že mi ho bylo dost líto. Takže někdy je možná nějaká lež nebo sms lepší Šťastný
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 09. Prosinec 2009, 22:27:29 »

Líto ti ho bejt mohlo, jenže důležité je vnímat "greater good" Úsměv Tzn. když mu narovinu řekneš, že je to tim, že se chová jako debil a ty se za něj ve společnosti stydíš, tak mu to podrazí sebevědomí, ale až dospěje do fáze, kdy s tím bdue chtít něco udělat, tak bude vědět, co je špatně. A ne, že mu řekneš, že "nepřeskočila jiskra" a on si nám tady bude vylývat srdíčko na fóru, že má problém přejít z polohy kamarád do něco víc... S jazykem
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
redweed
*
Karma: 10
Pohlaví: Ženské
Věk: 50
Místo: Praha
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 09. Prosinec 2009, 23:09:12 »

A nemohla by za tím být ta stydlivost jenom? Možná má zájem, ale kontakt s tebou ji zároveň dost psychicky zatěžuje, protože je prostě moc stydlivá. Pokud by to tak bylo, tak by naopak soustavné laskavé projevy zájmu byly velmi vhodné, ne? Prostě ji přesvědčit o tom, že se tě nemusí bát, že ti může důvěřovat. Možná je hodně málo sebevědomá a neměla dosud žádný vztah, takže vlastně vůbec nevěří tomu, že bys měl zájem s ní chodit. A o tom je třeba jí přesvědčit, že o ni máš opravdu zájem a že sis ní jen tak nezahráváš, že ji bereš vážně a že si nemusí připadat méněcenná. Ale to už musíš posoudit ty, z toho, co o ní víš, jestli by to tak mohlo být. já jsem na začátku svého prvního vztahu takové pocity měla, ale to už je dááávno, tak třeba dnešní mládež má pocity úplně jiné Úsměv
Zaznamenáno

Ctnost je jenom nedostatek příležitostí hřešit.
                                                                 M.T.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS